Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

UIQ version 3,0 έχει...

 

Ορίστε και μερικές πηγές: symbian , my-symbian , all about symbian.

 

na s pw file to w960i ti einai?..

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:shifty:

 

file epithdes tin ekana thn erwthsh!xerw ti einai to w960i!to kinhto m einai!aplws diafwnoume me enan apo dw:P

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Το w960 όπως επίσης και το P1i έχουν λειτουργικό Symbian OS v9.1, UIQ 3.0.

Έβαλα το Link από το google που περιέχει πληθώρα σελιδών στις οποίες μπορείς εσύ και ο οποιοσδήποτε να βρει τις πληροφορίες αυτές χωρίς να γεμίζουμε το ( ήδη παραγεμισμένο thread )...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Το w960 όπως επίσης και το P1i έχουν λειτουργικό Symbian OS v9.1, UIQ 3.0.

Έβαλα το Link από το google που περιέχει πληθώρα σελιδών στις οποίες μπορείς εσύ και ο οποιοσδήποτε να βρει τις πληροφορίες αυτές χωρίς να γεμίζουμε το ( ήδη παραγεμισμένο thread )...

 

egw exw vrei polles piges kai lene gia 3,1!tsp ekei tha kollhsoume twra:P!

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα προβλημα με την εγκατασταση του Τομ Τομ στο P1i εχω κανει ποστ και στο καταληλο tread εχω στειλει και καποια pm αλλα ακομα δεν εχω παρει απαντηση σας παρακαλω οποιος γνωριζει ας με βοηθησει.Εβαλα κανονικα το προγραμμα μεσα στο κινητο οπως λεει στις οδηγιες ο κατατοπηστικοτατος Kollatos αλλα κολαω σε ενα σημειο.Εφτιαξα τον φακελο με το ονομα ***** αλλα οταν παω να το τρεξω με το command prompt μου λεει can't open file Eastern_Europe.mid plz βοηθηστε με τι κανω λαθος?Μπορειτε να μου πειτε ακριβως πως να κανω τον φακελο σε mid και τι αρχεια πρεπει να εχει μεσα γιατι σιγουρα αυτο κανο λαθος thanks in advance
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

μόλις τελείωσα το διάβασμα και των 171 σελίδων και ομολογώ ότι παρόλο που ήταν λίγο κουραστικό καθώς πολλές φορές απαναλαμβάνονταν τα ίδια πράγματα, μου λύθηκαν όλες μου οι απορίες και έμαθα ένα κάρο πράγματα για το κινητό μου που δεν τα ήξερα παρόλο που το έχω περίπου 2 μήνες.

Ένα από αυτά που δεν ήξερα ήταν το ακόλουθο:

 

Επίσης για να γράψετε ΕΛΛΗΝΙΚΑ με τη γραφίδα κρατήστε πατημένο το ''ALT'';)

(βεβαια τα γραμματα θα τα γραφετε σε greeklish, π.χ. για να γραψετε ''ωραιο'' θα ζωγραφισετε ''vraio''):)

 

Το δοκίμασα αλλά δεν μου παίζει. Εξακολουθεί να γράφει λατινικά. Έχετε καμιά ιδέα γιατί?

Μήπως γιατί έχω επιλέξει αγγλικό menou?

Link to comment
Share on other sites

Ένα από αυτά που δεν ήξερα ήταν το ακόλουθο:

 

 

 

Το δοκίμασα αλλά δεν μου παίζει. Εξακολουθεί να γράφει λατινικά. Έχετε καμιά ιδέα γιατί?

Μήπως γιατί έχω επιλέξει αγγλικό menou?

 

ΜΑΛΛΟΝ...για δοκιμασε με Ελληνο μενου:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μηπως ξερετε κανενα προγραμμα που να ελεγχεις το pc απο το p1 και το αντιστροφο??

 

Δεν νομίζω...

___________________________________________________________

 

 

Το κινητό θα το πάρω σύντομα (μια που το ΝΟΚΙΑ 7390 έκανε μπάνιο στο πλυντήριο).

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρά σε όλους

post απο Θεσσαλονικη

Το RDS δουλεύει κανονικά σε εσάς???????

 

ΥΓ. από σήμερα είμαι κατοχος του κινητού μετά από p800, p900, p910, p990!!!!!

να ενημερώσω ότι την πρώτη συσκευή την πήρα την παρασκευή και το Σάββατο έβγαλε πρόβλημα στην camera!!!!!!!!φυσικά μου το αντικατέστησαν άμεσα σήμερα και το δοκιμάζω

στην camera δεν έμπαινε με τίποτα το πρώτο

τωρα παρατηρώ ότι σε κάποιος σταθμούς βγάζει κάτι στοιχεία παράξενα. μόνο σε έναν σταθμό βλεπω σωστα το RDS

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μηπως ξερετε κανενα προγραμμα που να ελεγχεις το pc απο το p1 και το αντιστροφο??

 

To Sailing Clicker. Ότι καλύτερο! Υπάρχει έκδοση και για macintosh για όσους ενδιαφέρονται η οποία λειτουργεί πολύ καλά. Περισσότερες πληροφορίες στο site:

 

http://www.salling.com/Clicker/windows/

Link to comment
Share on other sites

Το RDS δουλεύει κανονικά σε εσάς???????

 

ΥΓ. τωρα παρατηρώ ότι σε κάποιος σταθμούς βγάζει κάτι στοιχεία παράξενα. μόνο σε έναν σταθμό βλεπω σωστα το RDS

 

Καλορίζικο :)..

 

Το RDS σε μένα λειτουργεί μια χαρά, χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Σε ορισμένα από τα πρώτα P1 είχαν αναφερθεί προβλήματα.. παρόμοιο με το δικό σου.. Δες εδώ.

Link to comment
Share on other sites

εσεις οι Νότιοι φαίνεται ότι έχετε καλύτερους σταθμούς:lol:

εδώ πάνω μόνο σε έναν έχει καλή λειτουργία

άρα είναι θέμα software των σταθμών (θα ήθελα να πιστέψω αφού καία άλλος Βόρειος:rolleyes: έχει πρόβλημα

 

PS. τα περι βόρειων και Νότιων με πολλή δόση humor

Link to comment
Share on other sites

PS. τα περι βόρειων και Νότιων με πολλή δόση humor

 

Εννοείτε :rolleyes:..

 

Πάντως και εγώ μην φανταστείς ότι πιάνω και πολλούς σταθμούς

με RDS, και ας είμαι (σχετικά) κοντά στην Αθήνα.

Link to comment
Share on other sites

 

Το δοκίμασα αλλά δεν μου παίζει. Εξακολουθεί να γράφει λατινικά. Έχετε καμιά ιδέα γιατί?

Μήπως γιατί έχω επιλέξει αγγλικό menou?

 

Υπάρχει αντίστοιχη δυνατότητα στο W960;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Σε πολλούς σταθμούς βγάζει μόνο το logo τους και τίποτα άλλο άλλες φορές έχει τρελλή πληροφορία...

 

Ανάλογα τι δίνουν και αυτοί από το σταθμό..

 

Πάντως και το δικό μου λειτουργεί άψογα αν και πολλοί όντως οπώς λέει ο akis έχουν πρόβλημα..

 

Άβυσος με αυτά τα τσιπάκια κάνουν ότι θέλουν......

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

To Sailing Clicker. Ότι καλύτερο! Υπάρχει έκδοση και για macintosh για όσους ενδιαφέρονται η οποία λειτουργεί πολύ καλά. Περισσότερες πληροφορίες στο site:

 

http://www.salling.com/Clicker/windows/

 

Πω πω ρε φίλε, τρομερό το πρόγραμμα! Που είσαι τόσο καιρό!!

Link to comment
Share on other sites

To Sailing Clicker. Ότι καλύτερο! Υπάρχει έκδοση και για macintosh για όσους ενδιαφέρονται η οποία λειτουργεί πολύ καλά. Περισσότερες πληροφορίες στο site:

 

http://www.salling.com/Clicker/windows/

Τό έβαλα και έχω κάνει και σωστά τις ρυθμίσεις αλλά δεν ξέρω πως θα τα συνδέσω μέσω wi-fi.

Καμία βοήθεια?

 

 

Edit: Άκυρο...δεν είχα ανοίξει το πρόγραμμα στο κίνητο!

del this post plz...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

εσεις οι Νότιοι φαίνεται ότι έχετε καλύτερους σταθμούς:lol:

εδώ πάνω μόνο σε έναν έχει καλή λειτουργία

άρα είναι θέμα software των σταθμών (θα ήθελα να πιστέψω αφού καία άλλος Βόρειος:rolleyes: έχει πρόβλημα

 

PS. τα περι βόρειων και Νότιων με πολλή δόση humor

 

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλα ακόμα και εδώ στην Δύση (Ιταλία) το RDS δεν κάνει scroling,δηλαδή κάθε φορα που συνδέομαι με κάποιον σταθμό δείχνει μια γραμμή από το RDS αυτή που εκείνη την στιγμή εκπέμπει ο σταθμός και κολλάει σε αυτήν όλη την ώρα!:cry:

:)
Link to comment
Share on other sites

Τό έβαλα και έχω κάνει και σωστά τις ρυθμίσεις αλλά δεν ξέρω πως θα τα συνδέσω μέσω wi-fi.

Καμία βοήθεια?

 

 

Edit: Άκυρο...δεν είχα ανοίξει το πρόγραμμα στο κίνητο!

del this post plz...

 

autoto programa ti kanei?

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Πλήρη έλενχο του υπολογιστή με γραφικό Interface από το κινητό μέσω bluethooth ή wi-fi.

Επίσης έχεις ηδοποιήσεις στον υπολογιστή για όταν έχεις κάποια κλήση,μήνυμα και ότι άλλο όπως επίσης και επιλογές για παύση του προγράμματος πού έχεις για μουσική αν χτυπάει το τηλεφωνο. Δυστυχώς μου έλειξε το trial οπότε τώρα το ψάχνω "έτοιμο" γιατί με ενθουσίασε!

:P

no sig...
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος ποια ειναι η τελευταια αναβαθμιση του π1 και απο που μπορω να την βρω?

 

Τελευταία είναι η R9J005.. Για το πώς θα την βρεις & πώς θα την περάσεις.. Διάβασε εδώ ;).

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...