Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα!

Ψάχνω στο internet και δεν έχω δει πουθενά να λέει πως το P1 δίνεται μαζί με gps bluetooth.

Επειδή από εβδομάδα θα το πάρω από τα κεντρικά της cosmote, είναι σίγουρο πως περιέχεται στη συσκευασία και το gps.

 

Σας ευχαριστώ πολυ!

 

 

To θέμα εχει συζητηθεί άπειρες φορές. Αν γραφει απεξω wayfinder τοτε εχει μεσα gps

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το μονο μερος που θα το δεις γραμμενο ειναι πανω στο κουτι και εδωhttp://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pip2&zone=pp&pid=10864&tid=8
Link to comment
Share on other sites

To θέμα εχει συζητηθεί άπειρες φορές. Αν γραφει απεξω wayfinder τοτε εχει μεσα gps

 

Ευχαριστώ, αλλά ήθελα να μάθω αν το έχει πάρει κανείς από cosmote, και αν είχε Gps

www.kastano.gr
Link to comment
Share on other sites

είναι σε αλφαβητική σειρά διότι ο δικός μου αρχίζει βέβαια αλφαβητικά αλλά κάπου στην μέση τελειώνουν τα ονόματα με Χ Ψ και συνεχίζουν άλλα με Α Β . Εάν σε εσάς είναι σωστός πέστε μου πως τον μεταφέρατε η πως τον επεξεργάζεστε γιατί και στο outlook το ίδιο πρόβλημα έχω . Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

 

φιλε μου μαλλον τα ονοματα που ειναι μετα αρχιζουν με A λατινινικό και οχι ελληνικό.

για δοκίμασε να το αλλαξεις με ελληνικό α και ισως δεις διαφορά.

 

ξερω οτι το λατινικό με το ελληνικό α ειναι ιδια αλλα το τηλεφωνο μπορεί να το θεωρει διαφορετικούς χαρακτήρες

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

ok πάντως για την ορθογραφία μη σχολειάζεις έχω δισλεξία:!:Φιλικά πάντοτε;)

 

 

sorry για την ορθογραφία then...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φανατικός τόσα χρόνια στην σειρά Ρ, δεν μετέβηκα στο Ρ1 και ένας λόγος ήταν αυτός(όχι όμως ο σημαντικότερος!). Δεν τον θεωρώ διάδοχο της σειράς Ρ... Ακούγονται αρκετά για αντικαταστάτη του Ρ990, αλλά μέχρι στιγμής τίποτα επίσημο...

 

Και το περιμενα πως και πως να το παρω και μολις το ειδα ξενερωσα.... Το 990 ειναι πανεμορφο σε συγκριση με το P1.Γιαυτο αναρωτηθηκα αν ειναι ο διαδοχος η θα βγαλουν κατι αλλο.

Τελοσπαντων ειμαι σε διλημα αν θα το παρω.Περιμενω και αλλες γνωμες

Link to comment
Share on other sites

Το P1 ειναι μακραν το καλυτερο τηλεφωνο που ειχα και που κυκλοφορεί σημερα στην αγορά.

Το χω 1 βδομαδα και καθε μερα παθαινω πλακα με τις δυνατότητες του.

Τέλος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και το περιμενα πως και πως να το παρω και μολις το ειδα ξενερωσα.... Το 990 ειναι πανεμορφο σε συγκριση με το P1.Γιαυτο αναρωτηθηκα αν ειναι ο διαδοχος η θα βγαλουν κατι αλλο.

Τελοσπαντων ειμαι σε διλημα αν θα το παρω.Περιμενω και αλλες γνωμες

 

Αυτό που λες είναι τελείως υποκειμενικό,εγώ πχ θεωρώ το P1ι χίλιες φορες πιο όμορφο από το P990!Λίγο δύσκολα να κρίνεις από αυτό αν θα βγάλουν διάδοχο του 990 η όχι!

:)
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει ξεφύγει λίγο το thread?

Μήπως τα μηνύμα με περιεχόμενο "το Ν95 το Κ800 το Ρ1 ή το καινούργιο σύστημα σιδερώματος stirella?" θα έπρεπε να postάρονται στους διαξιφισμούς?

 

moderators?

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

To advance call manager 2.62 το εχει δοκιμασει κανεις με επιτυχια?

 

Σε ΄μένα λειτουργεί μια χαρά στο P990.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

οσο για τις φωτογραφιες να ενα ωραιο συγκριτικο p1 - E90 - N95 and K810

http://www.planete-nokia.com/phpBB2/index.php?showtopic=46216

οι φωτογραφιες του p1 ειναι εξισου καλες !!!

auta ta test einai ola moufa. me akinhtous stoxous kai terma fotismo kai kai kai...hmarton. ta ericsson exoun kalyterh kamera (ektos apo to n95 kai mono sto thema video).

Link to comment
Share on other sites

Γενικά τα sonyericsson ειναι μπροστα σε τεχνολογια. Τώρα για test-reviews όλοι τα παίρνουν από τις εταιρείες. Πόσες φορές δεν έχουμε απογοητευθεί αγοράζοντας κάτι επειδή είχε καλό review!!!

Το καλυτερο review είναι από πραγματικούς χρήστες, μέσα από forums, και αρκετό καιρό αφού κυκλοφορήσει κάποια συσκευή.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που πηρα εγω ειχε μεσα :

 

- Το κινητο !!

- Μπαταρια 1120 (BST-20 αν θυμαμαι)

- Φορτιστη

- Stereo handfree

- Μνημη Μ2 512 ΜΒ

- Καλωδιο συνδεσης USB

- 2o πενακι

- Cradle φορτισης

- Θηκη προστασιας-μεταφορας

- CD - Software - Manuals κλπ.

- 1 καρτα για αμεση επικοινωνια με το P1i Customer Support Center (801...)

 

- To GPS Receiver που ειπαμε

- Μπαταρια 680 για το Receiver

- Φορτιστη αυτοκινητου για το Receiver

- To software για το GPS

gia ithela na se rotiso poso to pires me GPS; dioti i times einai diaforetikes sto eshop 470euro (den grafi gia GPS) ston germano 509

Link to comment
Share on other sites

κι εγω εχω αρκετα καλα λογια για το p1 αλλα και καποια παραπονα. παμε στα καλα. ποιοτητα κατασκευης το p1 ειναι super καμερα πολυ καλη και καλο player mp3 παμε και στα κατα. δεν παζει τα βιντεο μου απο το n95. δεν τραβαει καλο βιντεο.και ειναι και λιγο αργο σε σχεση με το n95.
Link to comment
Share on other sites

Apo tin proti stigmi pou to anoiksa eixe default logariasmo enan me onoma 'SEMC Gprs' tou opoiou koitaksa tis rithmiseis kai itan sostes kai den tis peiraksa katholou. An gia kapoio logo esena den exei tetoio logariasmo, mporeis na vreis oles tis rithmiseis sto antistixo thema stin enotita tis wind. Apo oso eida mpainoun aneta manual :)

Me ta xml provlimata tpt? Koitaksa kai sta forum tis opera kai exei idi anaferthei alla xoris apantisi...

 

Γεια χαρά. Είμαι καινούριος χρήστης του P1i και μέχρι στιγμής ικανοποιήμενος. Δύο ερωτήσεις αν μπορεί κάποιος να απαντήσει .

1. Και στο δικό μου κινητό είχε προεγγατεστημενο τον gprs λογαριασμό που αναφέρεται και στο quote. Το GPRS κάθε φορά που το χρησιμοποιούμε υπάρχει χρέωση από τον παροχέας μας .. έτσι δεν είναι?

2. Άρχισα να στέλνω sms και παρατήρησα το θέμα με τους 60+ χαρακτήρες και την αποστολή 2 sms. Πώς μπορώ να πληκτρολογώ μονάχα κεφαλαίους χαρακτήρες? Αυτό που κάνω μέχρι τώρα είναι να πατάω με το ένα δάχτυλο συνέχεια το κάτω αριστερά κουμπί με το βελάκι προς τα επάνω και να πληκτρολογώ τους χαρακτήρες που θέλω. Φαντάζομαι υπάρχει και πιο εύκολος τρόπος.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

1 Ναι

 

2 Το κουμπάκι που λες ονομάζεται Shift.Αν το πατήσεις 2 φορές θα παρατηρήσεις ότι πάνω πάνω στην οθόνη του κινητού θα γίνουν οι εξής αλλαγές: Aa -> a -> A. Το τελευταίο σημαίνει ότι τώρα πια γράφει μόνο κεφαλαία!

no sig...
Link to comment
Share on other sites

1 Ναι

 

2 Το κουμπάκι που λες ονομάζεται Shift.Αν το πατήσεις 2 φορές θα παρατηρήσεις ότι πάνω πάνω στην οθόνη του κινητού θα γίνουν οι εξής αλλαγές: Aa -> a -> A. Το τελευταίο σημαίνει ότι τώρα πια γράφει μόνο κεφαλαία!

 

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις !!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά το OPERA μπορεί να παίξει videakia flash από το youtube :confused:

ρε φίλε, το έχεις το κινητό (σύμφωνα με το avatar, πάντα), μπες λοιπόν και δες αν παίζει. έλεος πια...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βγήκε Νέα έκδοση "DivX Player v0.89_beta" πολύ καλό :happy:.

 

...... Download ......

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα την αναβάθμιση και εγώ,δεν έχω παρατηρήσει κάτι προς το παρών.Απλά θέλω να ρωτήσω για κάποιες εφαρμογές,που ενώ ήταν στην κάρτα δεν τις πέρασε μέσα,πρέπει να τις ξαναπεράσω από πάνω?

 

 

Παιδιά βγήκε Νέα έκδοση "DivX Player v0.89_beta" πολύ καλό :happy:.

 

...... Download ......

 

Μου γραφει πως αυτή η έκδοση εγκατάστασης δεν υποστηρίζεται πλέον και σταματάει!!!

:)
Link to comment
Share on other sites

ρε φίλε, το έχεις το κινητό (σύμφωνα με το avatar, πάντα), μπες λοιπόν και δες αν παίζει. έλεος πια...

 

Φιλαράκι ( το ρε μου άρεσε :mad: ) έκανα την ερώτηση εάν υπάρχει κάποια ρύθμιση στο OPERA για να παίξει τα videakia και όχι ότι δεν ξέρω εάν τα παίζει γιατί όπως είναι από την εγκατάσταση του δεν τα παίζει :X

XABALES CLUB (xabales.com)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...