Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6120 classic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το συγκεκριμένο πρόβλημα το έχω αναφέρει κ εγώ. Είχα πάει στο service τέλος Ιουλίου κ δεν είχαν φέρει ακόμα ανταλλακτικά. Πήγα κ σήμερα κ μου είπαν να τηλεφωνήσω αύριο για να μου πουν αν έχουν ανταλλακτικά. Οπότε αύριο μάλλον θα ξέρω αν αλλάζουν το καπάκι.

 

Για την ώρα έχω βάλει ένα χαρτάκι στην μπαταρία κ δεν κουνιέται σχεδόν καθόλου.

Είχες κανένα νέο επί του θέματος;

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χθες τους πήρα πάλι τηλέφωνο κ τελικά μου είπαν ότι ακόμα δεν έχουν ανταλλακτικά για το 6120c. Από βδομάδα μου είπαν ότι μάλλον θα έχουν. Τι να πω ελπίζω να τα φέρουν επιτέλους.
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το καπάκι είναι αρκετά χαλαρό κ ακολούθησα την μέθοδο σου k_onstantinos με το χαρτάκι μέχρι νεώτερας.
The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Το εχω ~15 μερες ,σχετικα με το καπακι ,ουτε που το καταλαβαινω,

κουνιεται ελαχιστοτατα .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

i mpataria telika ti leei?

skeftomai na to parw san deutero.krataei 2 meres?mesa sti siskeuasia perilambanetai telika karta mnimis?

:happy:

 

Εμενα κραταει 3 μερες κλεινοντας το 8 ωρες το βραδυ....Καρτα μνημης δεν περιλαμβανει η συσκευασια..Οσο για το καπακι πισω εμενα ρε παιδια οχι απλα δεν κουνιεται αλλα δεν μπορω να το ανοιξω να βγαλω την μπαταρια καλα καλα....

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αυτό:

Μηνύματα > Επιλογές > Ρυθμίσεις > Σύντομο μήνυμα > Κωδικοποίηση χαρακτήρων > Περιορισμένη υποστήριξη.

 

Το "πρόβλημα" διορθώθηκε, σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Οσο για το καπακι πισω εμενα ρε παιδια οχι απλα δεν κουνιεται αλλα δεν μπορω να το ανοιξω να βγαλω την μπαταρια καλα καλα....

 

+1 πολυ σφιχτο κ σε μενα..ελπιζω να μεινει ετσι

 

Για sms counter εχουμε τιποτα?Ψαχνω παντου..

Nokia:6120c,6500,N73,N81 / Toshiba G810 Portege WM6.5 / Apple iPhone 3GS 16GB / Samsung Galaxy S II / Samsung Galaxy S4 9505 stock
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς το πρόβλημα με το καπάκι το έχουμε ορισμένοι απ' ότι φαίνεται γι αυτό κ έχω αναφερθεί στη χρησιμοποίηση της εγγύησης για αντικατάσταση του.

 

Για το φίλο που ρώτησε για την μπαταρία, εμένα μου κρατάει άνετα 2 μέρες με αρκετή χρήση. Έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος από την μπαταρία του, αν κ πρίν το αγοράσω με πρλημάτιζε ιδιαίτερα.

Κ όχι στη συσκευασία δεν περιλαμβάνεται κάρτα μνήμης.

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε σας παρακαλώ κάποιος να ανεβάσει 2 φώτο τραβηγμένες η μια μέρα και η αλλη νύχτα?

Επίσης - το απέυχομαι βέβαια - αλλά μήπως μέχρι τώρα το πέρασε κανείς σας απο crush test?Γρατσουνιές - χτυπήματα κτλ?

Λέω να το πάρω δώρο στον εαυτο μου για τη γιορτή μου:p.

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Για τις φωτογραφίες που ζητάς δε μπορώ να σε βοηθήσω αυτή τη στιγμή. Για την άλλη ερώτηση σου όμως μπορώ.

Το κινητό το έχω 2 μήνες περίπου, το πήγα κ διακοπές (δλδ πέρασε από παραλίες, άμμους κ αλατισμένα χέρια).

Μπορώ να πω ότι αντέχει αρκετά. Μετά από 2 μήνες, οι μόνες γρατζουνιές που έχει είναι στο πίσω μέρος, στο καπάκι της μπαταρίας. Κ αυτές φαίνονται μόνο από κοντά. Η οθόνη φαίνεται να αντέχει μιας κ το μονό που έχει πάθει, είναι 2 ανεπαίσθητες γρατζουνιές που δε φαίνονται καθόλου. Μου έχει πέσει κ 2 φορές. Τώρα που το βλέπω όλα από 2 τα έχει :lol:

 

Γενικά η άποψη μου είναι ότι είναι πολύ στιβαρή σαν συσκευή, αντέχει.

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια: το εξωτερικο καλυμμα ειναι αφαιρουμενο ή σταθερο?

Ηθελα να παρω την λευκη εκδοση αλλα απ'οτι βλεπω δεν υπαρχει πουθενα ετοιμοπαραδοτο οποτε αν ειναι αφαιρουμενο ελεγα να παρω μαυρο και να το αλλαξω μετα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Τέλειο είναι σε λευκό,κρίμα που δεν υπάρχει εδώ.

 

Για δες αυτο φιλε μου:

Πως μπορώ να διαγράψω θέματα που έχουν εγκατασταθεί, αλλά δεν εμφανίζονται στη «διαχείριση εφαρμογών»;

 

Απάντηση: Κατευθείαν από την κάρτα μνήμης (μέσω Card Reader ή σύνδεσης USB με Η/Υ για μεταφορά δεδομένων, μεταβαίνετε στο φάκελο private > 10207114 > import. Είναι κρυφός φάκελος, οπότε θα πρέπει να έχετε επιλέξει στα Windows την εμφάνιση των... κρυφών αρχείων.

 

Δεύτερη απάντηση: Κάποιοι αναφέρουν ότι θα πρέπει να επέμβετε και σε ένα ακόμη σημείο. Συγκεκριμένα, να διαγράψετε τα σχετικά αρχεία από το φάκελο sys\install\sisregistry\a0000eb\

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1310384#post1310384

 

Μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε αυτό το θέμα? Έκανα κ τους 2 τρόπους αλλά δεν βρίσκω κάτι.Ενώ έχω την εμφάνιση φακέλων των Windows δεν μου εμφανίζει τον φάκελο private αλλά κ ούτε τη διαδρομή sys\install\sisregistry\a0000eb\

 

Μήπως κάνω κάτι λάθος?

 

(Sorry για το double post,ξεχάστηκα :(

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε σας παρακαλώ κάποιος να ανεβάσει 2 φώτο τραβηγμένες η μια μέρα και η αλλη νύχτα?

 

Ανεβασα εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2012211#post2012211

μερικες φωτος ,μερα ομως ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παρα πολυ k_onstantinos και nervous,τελικά δεν υπάρχει περίπτωση να μην το πάρω,σπάνια να με εντυπωσιάσει με το σύνολο επιδόσεις - τιμή καποια συσκευή,απο οτι φαίνεται τα αξίζει τα χρήματα της!Την παρήγγειλα σήμερα αλλα είναι σύντομα διαθέσιμο,και δυστυχώς το τελευταίο το έδωσα χθές σε πελάτη.:(

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε αυτό το θέμα? Έκανα κ τους 2 τρόπους αλλά δεν βρίσκω κάτι.Ενώ έχω την εμφάνιση φακέλων των Windows δεν μου εμφανίζει τον φάκελο private αλλά κ ούτε τη διαδρομή sys\install\sisregistry\a0000eb\

 

Μήπως κάνω κάτι λάθος?

 

(Sorry για το double post,ξεχάστηκα :(

 

Τα καταφερες τελικα ?

Καταρχην ο παραπανω τροπος δουλευει για διαγραφη απο

καρτα μνημης.

Ειπες ,οτι εχεις διαλεξει να φαινονται τα κρυφα αρχεια στο

pc σου ,ετσι ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

simera to pira kai gw padia ,gia deutero,mias kai to n73 den to allazw me tpt.mporw na to perigrapsw me mia leksi.TELEIO.einai grigoro ;),einai elafri ,einai simpages kati pou den perimena meta ta osa akousa edw mesa(to kapaki ekana misi wra na to anoiksw..) poli kali othoni.to mono pou tha mporouse na einai ligo kalitero einai ixos.bravo mama Nokia...
nokia n73-nokia 6120c(sold)-nokia n82 black
Link to comment
Share on other sites

re paidia skeftomai na to parw eseis ti lete aksizei?ayto to sar me provlimatizei an kai milaw me hands free mou aresei poli san kinito kai ta xaraktiristika tou einai poli kala gia emena to sar re paidia epidi den exw katalavei litourgwi mono tin ora pou milaw i kai tin ora pou akouw mousiki kai paizw?
Link to comment
Share on other sites

Τα καταφερες τελικα ?

Καταρχην ο παραπανω τροπος δουλευει για διαγραφη απο

καρτα μνημης.

Ειπες ,οτι εχεις διαλεξει να φαινονται τα κρυφα αρχεια στο

pc σου ,ετσι ?

Ναι,φαίνονται αλλά δεν βλέπω κάποιον φάκελο με όνομα private.Όλα τα θέματα στην κάρτα μνήμης τα έχω.

Βρήκα άλλη λύση όμως,όχι κ τόσο βολική αλλά την δουλεία μου την έκανα.Ξαναεγκαθιστώ το θέμα που θέλω να σβήσω κ το εμφανίζει στην Διαχ.Εφ κ το κάνω αφαίρεση.

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Που θα βρω το κινητο με ασημι προσοψη παιδια, ακομα να το φερουν στο γερμανο..
Link to comment
Share on other sites

Αν το αγοράσω μαύρο γίνεται μετά να το κάνω άσπρο..? Αν θελήσω..?

 

Αν το πας σε nokia club και την έχουν τη πρόσοψη θα στην αλλάξουν, αλλά μπορείς να βρεις και στο internet και να παραγγείλεις, για πιο φθηνά.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...