Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκιμασε να του αφησεις λιγο χρονο να κλειδωσει τους δορυφορους και κανε παλι προσπαθεια.

 

αν η απαντηση ηταν για μενα.. το θεμα ειναι οτι ειναι με κλειδωμενους δορυφορους.. μια φορα μαλιστα απο τα νευρα μου το αφησα μιση ωρα ετσι (ενω οδηγουσα βεβαια) μπας και βρει τιποτα.. ε δε γινεται να μην κλειδωνε δορυφορους τοση ωρα. το εχω ομως τσεκαρει επισης μπαινοντας στα settings οτι εχει βρει δορυφορους.. το εβαλα ακομα και να ξαναβρει το gps και αφου το βρηκε και βρηκε και δορυφορους..παλι τα ιδια εκανε.

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειχα περιπου το ιδιο προβλημα με εσενα κολλαγε δηλαδη με το ρολοι να γυρνα, οταν πατουσα τη μπαρα με το ονομα του δρομου πριν κλειδωσει τους δορυφορους και λυθηκε ετσι..

Δε μπορω να καταλαβω...:worry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Μπορει καποιος να μου πει ποια ειναι η τελευταια εκδοση του χαρτη της NGΙ? Aυτη: 2007.Q2V.1132 ή αυτη: 2007.Q4V.77?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Μπορει καποιος να μου πει ποια ειναι η τελευταια εκδοση του χαρτη της NGΙ? Aυτη: 2007.Q2V.1132 ή αυτη: 2007.Q4V.77?

Ευχαριστω.

 

Η Q4 το Q συμβολίζει τρίμηνα, το 4 είναι το 4ο τρίμηνο του 2007 το 2 το δεύτερο τρίμηνο του 2007 άρρα παλαιώτερος

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΩς ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ?

ΓΙΑ ΤΟ DEST 7 ΜΙΛΑΩ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΩς ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ?

ΓΙΑ ΤΟ DEST 7 ΜΙΛΑΩ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

 

Με το ίδιο κουμπί (hardware) που αλλάζει ο προσανατολισμός της οθόνης γενικά. Δεν υπάρχει ρύθμιση μέσα από το μενού του προγράμματος.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποιος ειναι ο τελευταιος χαρτης για το dest 7;
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.μολις αγορασα το παραπανω πλοηγο το οποιο χρησιμοποιει το destinator6.Μπορω να περασω το destinator7;

εχω βρει το προγραμμα απο το

***

 

Η διαδικασια ειναι να κανω το αρχειο copy paste στην sd καρτα,τοσο απλα;

ευχαριστω εκ τον προτερων...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς φίλος αν υπάρχει destinator 7 για Windows CE Core 5.0 για να το βάλω στο MIOMAP C 220 το οποίο το ξεκλείδωσα σύμφωνα με τις οδηγίες βρήκα και που μπορώ να το βρω skoymaik@yahoo.gr[/email
Link to comment
Share on other sites

As apantisei kapoin an gnorizei gia to xarti....

Thanks!!!

 

Μα...! απάντησε ο @Breton, τρία μηνύματα παραπάνω (#1086) :confused: :blink:

 

2007.Q4V.77

Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

DANGEROUS POINTS GR

 

UPDATE Δεκεμβρίου 2007 !!

 

Utility Version Information

 

Name.......................: -=DanGerOuS PoiNtS=-

Update Version.........: December 2007

Posted by............ : HaRisG & MinOtaVrS

Posted on............: 26/11/2007

 

General Information

 

Type: Destinator Utility

 

Platform : Destinator 7x, 6.x, Destinator PN, Destinator 6.1 for PNA

 

Support : http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=2873

 

Email : dangerouspoints@gmail.com

 

Webpage : Dangerous Points Team

 

Date : 26 November 2007

 

Για να κατεβασετε τα αρχεία πατήστε εδώ

 

Changelog:

 

Προστέθηκαν

 

Στροφές: 9

Σημεία: 2

Διασταυρώσεις: 3

Δρόμοι: 3

Διαβάσεις τρένου: 0

 

----------------------

Update: 17 νέα σημεία

--------------------------------

ΣΥΝΟΛΟ ΣΗΜΕΙΩΝ: 1017

 

 

 

Εnjoy ..

 

HaRisG - MinOtaVRS

h**p://poi.gpspocketpc.gr/

Αναίβηκαν οι αντίστοιχες Ιανουαρίου 2008 για πολλά συστήματα πλοήγησης

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

kalimera ki apo mena.mou kanane dwro to savvato to mls destinator 3900 bt.exei to destinator 6 mesa h sd card.leitourgei apsoga gia emena pou to xrhsimopoiw prwth fora.tha ithela omws na exw thn neoterh ekdosh dhladh to destinator 7.epeidh omws den katexw kai poly to sygkekrimeno athlima tha ithela na me voithisete vhma pros vhma na perasw to destinator 7 sto mls mou.an mou to proteinete vevea giati diavasa gia bugs se merika post pou epes to amti mou.opoios boresei na mou apanthsei.efxaristw ek tvn proterwn
Link to comment
Share on other sites

akouste me ligo prosektika.prospathisa na perasw to dastinator 7 alal de mou etrexe.ksanapernwntas to 6 kai trexontas to mesa sta agaphmena mou mou exoun meinei apothikevmena nea eikonidia opes plaisio 3xxx:D masoutis suzuki hagen dazn kai apra polla alla.an tikarw osa thelw ap afta tha mou emfanizontai kanonika sto xarth?? yparxei tropos na ta metaferw sto ''xrhsima'' h einai to idio kai tha mou ta emfanizei mesw twn agaphmenwn.sorry alla exw berdeftei arketa
Link to comment
Share on other sites

Άλλο τα αγαπημένα και άλλο τα χρήσιμα. Τα χρήσιμα τα φτιάχνει και τα διαχειρίζεται αποκλειστικά η εταιρεία που φτιάχνει και τους χάρτες ενώ τα αγαπημένα τα φτιάχνουν οι χρήστες. Δε μπορείς λοιπόν να μεταφέρεις τα αγαπημένα στα χρήσιμα...
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Mπορει κανεις να μου πει που μπορω να βρω τον τελευταιο χαρτη Q4V.77 ευχαριστω πολυ.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να τον αγοράσεις από εκεί: http://www.ngi.gr/page.php?languageid=2&pageid=59&categoryid=1
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Mπορει κανεις να μου πει που μπορω να βρω τον τελευταιο χαρτη Q4V.77 ευχαριστω πολυ.

 

ton xarti me ellinikous xaraktires katevase ton apo ***.

 

 

ton xarti me latinikous xaraktires katevase ton apo ***.

ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,'Η ΕΧΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ?
Link to comment
Share on other sites

Γινεται να περασω απο destinator PN σε destinator 7 χωρις extra χρηματα και αν ναι πως; Εχω αγοράσει το PN απ το NGi e-Shop.

Το pda μου εινα ETEN X500 με WINMOB-6.0

Ευχαριστώ

συγκρατημένα αισιόδοξος

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχεις το PN κάνεις αναβάθμιση στο destinator 6 δωρεάν από το site της NGi αφού πρώτα κάνεις εγγραφή με τα κλειδιά σου εκεί: http://www.ngi.gr/page.php?pageid=44&languageid=2 .

Για περισσότερες πληροφορίες διάβασε εκεί: http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=2549

Το destinator 7 το κατεβάζεις από εκεί http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=5624 αφού έχεις κάνει την προηγούμενη διαδικασία, λειτουργεί με τα ίδια κλειδιά που λειτουργεί και το 6...

Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε maternus για την πλήρη ενημέρωση.Απ οτι ειδα στα link που με παρεπεμψες, η εκδοση 7 δεν εχει βγει ακομα επίσημα στα Ελληνικά.Φαντάζομαι πως όταν θα βγεί θα την δώσει ως δωρεάν αναβαθμηση η NGI.Μέχρι τότε θα χαρώ την 6!!

Οσοι εχετε περάσει στην Αγγλική 7, με τα απαραιτητα αρχεία προσαρμογής για την Ελληνική γλώσσα, εχετε δει καποια ουσιαστική(θετική) διαφορά με το destinator 6 ?

Να στε καλά

συγκρατημένα αισιόδοξος

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Το destinator 7 δεν έχει κυκλοφορήσει επίσημα στα Ελληνικά και πιστεύω πως δε θα κυκλοφορήσει. Αν πάντως γίνει κάτι τέτοιο, λογικά η NGi θα δώσει την αναβάθμιση δωρεάν. Το destinator 6 είναι πολύ πιο σταθερό, αυτό να εμπιστεύεσαι... ;)
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...