Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εχει δοκιμασει κανεις τοdest 7 σε p3300;το τρεχει ο ομαπας του!επισης σε 3d view χανει μετρα στο στιγμα οπως στο 6;
Health-fitness.gr , slimmingpills.gr , phen375greece.com
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φαντάζομαι στην τελική έκδοση να δουλεύουν κι αυτά και να μην είναι μόνο για μόστρα όπως τώρα...

 

μα και στο 6 μόνο ενδεικτικά δεν είναι? δεν κάνουν τίποτα άλλο, απλά δείχνουν κατάσταση GPS και παροχής ρεύματος....

 

αν θες τα απενεργοποιείς και δε φαίνονται καθόλου, να μη σου τρώνε και χώρο από την οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Παντως manos11 σε μενα μου παρουσιαζεται το προβλημα και με συνεχη τροφοδοσια σβηνει η οθονη καθε 15-20 λεπτα χανοντας και το gps προς στιγμην αλλα επανερχεται... Αν βρεις λυση θα σου κανουμε αγαλμα στο forum :)

 

Τα forlinks που τα βαζουμε τελικα?

Link to comment
Share on other sites

μα και στο 6 μόνο ενδεικτικά δεν είναι? δεν κάνουν τίποτα άλλο, απλά δείχνουν κατάσταση GPS και παροχής ρεύματος....

 

αν θες τα απενεργοποιείς και δε φαίνονται καθόλου, να μη σου τρώνε και χώρο από την οθόνη

 

Καλά στο 6 ακόμα και το zoom in/out,στην ουσία ενδεικτικό ήταν...:wacko: Πάντως η κατάσταση GPS θα ήταν αρκετά χρηστικό να δουλεύει με ταπ στο 7.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

to falelo forllinks to kaneis antigrafi sto:destinator/userdata.

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε vga συσκευη το εχει δοκιμασει κανεις? qtek 9000 - htc advantage??? Πως παει αν ναι ? Επισης εχει καποιος τον τελευταιο χαρτη για να περασω στο 7?

 

Kάτι παραπάνω από ΤΕΛΕΙΟ σε QTEK-9000. Mε την 3.6'' οθόνη του, απλά εντυπωσιακό. Το έδειξα σε κάτι φίλους που δουλεύουν στον Γερμανό, και παράγγειλαν 3 συσκευές... Ίσως το καλύτερο ppc για να δουλεύεις προγράμματα πλοήγησης!:p :) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλά στο 6 ακόμα και το zoom in/out,στην ουσία ενδεικτικό ήταν...:wacko: Πάντως η κατάσταση GPS θα ήταν αρκετά χρηστικό να δουλεύει με ταπ στο 7.

 

όχι βρε συ, εμένα δούλευαν κανονικά το zoom in/out. Γιατί ενδεικτικά?

 

επίσης.

το forlinks στον κατάλογο common ή στο userdata μπαίνει?

εγώ το έχω στο common και δουλεύει αλλά τις κατηγορίες τις έχει στα αγγλικά.

Link to comment
Share on other sites

to 7 den exei fakelo common,sto userdata tha ta balis

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο, έχει παρατηρήσει κανείς πρόβλημα στα POI; Εκτός του οτι δεν εμφανίζονται στις ανάλογες κατηγορίες (λογικό αφού ο χάρτης κυκλοφόρησε πρίν τη beta), δεν μπορώ να ρυθμίσω ποιά θα φαίνονται στον χάρτη, μόνο αν τα πάω 1-1 και επιλέξω εμφάνιση στο χάρτη δουλεύουν...

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Παντως manos11 σε μενα μου παρουσιαζεται το προβλημα και με συνεχη τροφοδοσια σβηνει η οθονη καθε 15-20 λεπτα χανοντας και το gps προς στιγμην αλλα επανερχεται... Αν βρεις λυση θα σου κανουμε αγαλμα στο forum :)

 

Τα forlinks που τα βαζουμε τελικα?

META ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΕΣ 3 ΗΜΕΡΩΝ -BETA TESTER ME AΠΟΚΑΛΟΥΝ ΣΤΟ FORUM TH S NGI,τους ποναει επειδη πληρώνουν- ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΑ

 

1.Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ -ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ Ρ3300-ΝΑ ΜΗΝ ΣΒΗΝΕΙ ΕΙΝΑΙ

ΕΝΑΡΞΗ/ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ/ΕΝΕΡΓΕΙΑ/ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ/α.ΞΕΤΣΕΚΑΡΕΤΑΙ ΤΗΝ ΑΠΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ η β.ΤΟ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟ ΞΕΤΕΚΑΡΕΤΑΙ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΑΚΙ ΕΧΤΕ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ ΤΟΝ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

2.ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΠΟΘ ΒΓΑΖΕΙ {Ο ΔΡΟΜΟΣ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ μπλα μπλα.....} ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΜΟΝΟ ΥΠΑΡΧΕΙ

ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΛΟΚΑΡΕΙ ΤΟ ΓΠΑ,ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΕΙ ΑΝΑΨΕΙ ΠΡΑΣΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥ,ΚΛΙΚΑΡΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΣΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΜΕ 4 ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ,ΕΣΕΙΣ ΕΠΙΛΕΓΕΤΕ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΕΙΤΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΙΤΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΠΙΛΕΓΕΤΕ ΔΙΑΔΡΟΜΗ

ΟΤΙΜ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ.

ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΑΡΓΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΧΑΡΤΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΧΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΣ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ Ρ3300.

σημ.εχω συγχρονως εγκατεστημενα και το desti6(back up) kai to igo my way 2006 kai to papago7 με ελληνικους και πολλους ευρωπαικους χαρτεσ καΙ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΨΩΝΙΟ

Link to comment
Share on other sites

META ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΕΣ 3 ΗΜΕΡΩΝ -BETA TESTER ME AΠΟΚΑΛΟΥΝ ΣΤΟ FORUM TH S NGI,τους ποναει επειδη πληρώνουν- ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΑ

 

1.Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ -ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ Ρ3300-ΝΑ ΜΗΝ ΣΒΗΝΕΙ ΕΙΝΑΙ

ΕΝΑΡΞΗ/ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ/ΕΝΕΡΓΕΙΑ/ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ/α.ΞΕΤΣΕΚΑΡΕΤΑΙ ΤΗΝ ΑΠΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ η β.ΤΟ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟ ΞΕΤΕΚΑΡΕΤΑΙ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΑΚΙ ΕΧΤΕ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ ΤΟΝ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

2.ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΠΟΘ ΒΓΑΖΕΙ {Ο ΔΡΟΜΟΣ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ μπλα μπλα.....} ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΜΟΝΟ ΥΠΑΡΧΕΙ

ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΛΟΚΑΡΕΙ ΤΟ ΓΠΑ,ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΕΙ ΑΝΑΨΕΙ ΠΡΑΣΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥ,ΚΛΙΚΑΡΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΣΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΜΕ 4 ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ,ΕΣΕΙΣ ΕΠΙΛΕΓΕΤΕ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΕΙΤΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΙΤΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΠΙΛΕΓΕΤΕ ΔΙΑΔΡΟΜΗ

ΟΤΙΜ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ.

ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΑΡΓΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΧΑΡΤΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΧΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΣ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ Ρ3300.

σημ.εχω συγχρονως εγκατεστημενα και το desti6(back up) kai to igo my way 2006 kai to papago7 με ελληνικους και πολλους ευρωπαικους χαρτεσ καΙ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΨΩΝΙΟ

 

Στο πρώτο θέμα δεν θα σταθώ καθώς στο Χ500 απλά δεν υφίσταται.:)

Στο δεύτερο και πιο σημαντικό που το έχω παρατηρήσει κι εγώ το πρόβλημα είναι όντως η αφετηρία και όχι ο προορισμός.

Αυτό που περιγράφεις είναι μια κάποια λύση.;)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

se olous ma symbeni ayto min anisixis...to giati einai agnosto pros to paron

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια στο p3600 που εχω οταν παταω εναρξη demo κολλαει...συμβαινει το ιδιο και σε σας?????:worry:

 

Από την στιγμή που έχεις εικονική πλοήγηση δεν νομίζω ότι πολυχρειάζεται το demo.

Link to comment
Share on other sites

εκτος αυτου απο το destinator 7 δν ειμαι καθολου ευχαριστημενος....το βρισκω υπερβολικα αργο σε σχεση με το destinator 6.1 παρολο που εχει πολυ περισσοτερα καλουδια....:wacko:
Link to comment
Share on other sites

εκτος αυτου απο το destinator 7 δν ειμαι καθολου ευχαριστημενος....το βρισκω υπερβολικα αργο σε σχεση με το destinator 6.1 παρολο που εχει πολυ περισσοτερα καλουδια....:wacko:

 

ειπαμε τοσες φορες οτι ειναι beta ακομα...

 

ελπιζουμε στην τελικη εκδοση να ειναι βελτιωμενο.

 

ειναι πολυ ευχρηστο ομως στον χειρισμο σε οχημα ε?

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ, στην εικονική πλοήγηση παρατήρησα το εξής στο 9000 μου: Ενω η κίνηση του χάρτη είναι ομαλή, κάθε περίπου 10-15 δευτερόλεπτα, ψιλοκολλάει και ξεκολλάει μετά από 2-4 δευτερόλεπτα... δεν ξέρω αν φταίει η συσκευή ή η beta (φαίνεται πως φταίει το οτι έχω φορτώσει όλα τα POI, αν και χωρίς αυτά το σπάσιμο παραμένει), θα το δοκιμάσω από δευτέρα σε κανονική πλοήγηση και θα σας πω.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο danapostol. Eγινε το default μου!:p

 

min treleneste pedes sygnomy gia to bagk logo kektimenis taxititas den anebasa ton pliri fakelo.. ala sympiesa ayton poy ekana dokimes katopin to katalaba ala ton eixa eidh anebash kante ligo ypomony se mia dyo meres tha ton telioso ke tha doso ton kenoyrgio pliri ...tora gia pio eykola aplos antigrapste( ta periexomena )ayton poy pirate ston fakelo ALL afoy prota ktatisete antigrafo ...ok bay..........

Link to comment
Share on other sites

apolyta...

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

apolyta...

Το έχεις κάνει εσύ και δεν καπελώνει το 6.11 στην εγκατάσταση;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...