Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχε υπόψιν ότι αυτό της MLS είναι μικρότερο σε μέγεθος από το αντίστοιχο της Gi.

 

ξερεις γιατι για windows mobile η garmin το εχει παρατησει εδω και ενα χρονο και στην εκδοση 5.00.20w?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ξερεις γιατι για windows mobile η garmin το εχει παρατησει εδω και ενα χρονο και στην εκδοση 5.00.20w?

 

Υπάρχει ο Auto Drive Hellas 1.85

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ο Auto Drive Hellas 1.85

 

βρε εννοω το προγραμμα :O

στα symbian απο περσι εχουν βγει 3-4 αναβαθμισεις του garmin (οχι του χαρτη,του προγραμματος garmin)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ναι... σωστά. :O

 

Αν και είμαστε off topic, υπάρχουν τόσα προγράμματα πλοήγησης για windows mobile που δεν υπάρχει λόγος να περιμένουμε κάτι από το Garmin.

 

(Βλέπε, iGO, TomTom, κτλ.)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους!

Έχω ένα Mio Spirit 305

Δουλεύω με Mio Pocket το Destinator 7 και αντιμετωπίζω το παρακάτω πρόβλημα:

Όλα δουλεύουν άψογα, εκτός από τα favorites!

Όταν προσθέτω κάποια POIS που κατεβάζω από το http://index.pois.gr/

και πηγαίνω στα Favorites για να διαχειριστώ, το Destinator κολλάει!

Ξεκολλάει μόνο με διαγραφή των αρχείων που έχουν προστεθεί (από την κάρτα SD) και reset.

Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να φταίει???

YO!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Έχω ένα Mio Spirit 305

Δουλεύω με Mio Pocket το Destinator 7 και αντιμετωπίζω το παρακάτω πρόβλημα:

Όλα δουλεύουν άψογα, εκτός από τα favorites!

Όταν προσθέτω κάποια POIS που κατεβάζω από το http://index.pois.gr/

και πηγαίνω στα Favorites για να διαχειριστώ, το Destinator κολλάει!

Ξεκολλάει μόνο με διαγραφή των αρχείων που έχουν προστεθεί (από την κάρτα SD) και reset.

Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να φταίει???

το ιδιο παθαινω και εγω με htc hd
Link to comment
Share on other sites

Με λίγο παραπάνω searching και λίγο testing βρήκα το πρόβλημα και τη λύση (εντός του Myphone.gr).

Η συγκεκριμένη συσκευή κολλάει όταν φορτώνω εικονίδια bitmap για poi με 22x22pixels και άνω. Ένα resize σε 20x20 ή 16x16 και όλα καλά!!!

Thanx amigos!!!

YO!
Link to comment
Share on other sites

Προσφατα αγορασα το omnia 2 και του εβαλα το destinator7, εχω ομως το εξης προβλημα.

Κατα την διαρκεια της πλοηγησης η οθονη μετα απο λιγο σβηνει και μπαινει στην κατασταση αναμονης.

Μου συμβαινει μονο με το destinator, και οχι με το sygic drive το οποιο μου εδωσαν μαζι με την συσκευη σε καρτα μνημης.

Μου ειπαν οτι το destinator εχει ρυθμιση να μενει μονιμα αναμμενη η οθονη, αλλα εγω δεν μπορω να την βρω αν και το χρησιμοποιω εδω και δυο χρονια και δεν ειχα αυτο το προβλημα.

Μπορει να μου πει καποιος που ειναι αυτη η ρυθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Προσφατα αγορασα το omnia 2 και του εβαλα το destinator7, εχω ομως το εξης προβλημα.

Κατα την διαρκεια της πλοηγησης η οθονη μετα απο λιγο σβηνει και μπαινει στην κατασταση αναμονης.

Μου συμβαινει μονο με το destinator, και οχι με το sygic drive το οποιο μου εδωσαν μαζι με την συσκευη σε καρτα μνημης.

Μου ειπαν οτι το destinator εχει ρυθμιση να μενει μονιμα αναμμενη η οθονη, αλλα εγω δεν μπορω να την βρω αν και το χρησιμοποιω εδω και δυο χρονια και δεν ειχα αυτο το προβλημα.

Μπορει να μου πει καποιος που ειναι αυτη η ρυθμιση?

 

Δεν υπαρχει ρύθμιση, εχεις λαθος version. Βαλε την 7.0.588.11.

 

Το εχουμε πει και παλαιοτερα ειναι ενα απο τα κλασικα προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έτσι είναι. Αυτό που αντιμετωπίζεις είναι πιθανότατα το γνωστό bug παλαιότερης (beta) έκδοσης.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω skin του Destinator 7 για το HTC Touch Diamond 2, που μπορώ να βρω;
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ψάχνω skin του Destinator 7 για το HTC Touch Diamond 2, που μπορώ να βρω;

 

Δες εδώ. Είναι το κατάλληλο για τη συσκευή σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Destinator 7. Χτες πέρασα χάρτες όλης της Ευρώπης. Το πρόβλημά μου είναι ότι όταν επιλέγω άλλη χώρα για προορισμό επιλέγοντας το χάρτη της δεν με αφήνει να κάνω πλοήγηση μεταξύ χωρών και με βάζει το χάρτη εκείνης της χώρας μόνο. Τι πρέπει να κάνω;
http://briefcase.pathfinder.gr/download/gspyrou/20910/245274/0/a4.jpg Audi A4 Power. Vorsprung durch Technik.
Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει ολοι οι χαρτες να ειναι της Navteq, ακομα και ο Ελληνικος.Επισης θα πρεπει να υπαρχουν οι χαρτες West Europe major roads και East Europe major roads.Ομως πρεπει να υπαρχει καποιο bug με την Ελλαδα γιατι ενω σαν χωρα μας εχουν στο δυτικο πακετο,στους δρομους μας εχουν στο ανατολικο.

Δοκιμασε παντως.

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σε ολους.προσπαθω να κανω εγκατασταση το destinator 7 και οταν παταω το αρχειο exe. δεν κανει τιποτα.μπορει καποιος φιλος να βοηθησει? μου φτιαχνει εικονιδιο στην επιφανεια εργασιας αλλα οταν το παταω δεν ξεκιναει το προγραμμα
Samsung Galaxy SΙΙΙ i9300
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Που το τρέχεις; Στη συσκευή ή στο PC; Ψάξε για εκδόσεις που κυκλοφορούν και τρέχουν κατευθείαν από την κάρτα μνήμης.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Που το τρέχεις; Στη συσκευή ή στο PC; Ψάξε για εκδόσεις που κυκλοφορούν και τρέχουν κατευθείαν από την κάρτα μνήμης.

 

το αντιγραφω στην καρτα μετα ριχνω το αρχειο destinator exe. στον φακελο windows/start menu/προγραμματα και χωρις να το τρεξω μου εμφανιζει στην επιφανεια εργασιας εικονιδιο του προγραμματος το οποιο οταν το παταω κανει οτι φορτωνει αλλα δεν γινεται τιποτα μετα απλα σταματαει....lol:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

Samsung Galaxy SΙΙΙ i9300
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...