Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπον εχω το destinator το καινουριο με περιβαλλον εις την αγγλιστη ειπα να βαλω ενα αρχειο που ειχα κρατημενο απο το προηγουμενο 7αρι με ρυθμισεις για τις προειδοποιησεις το destinatorMSG.Inf γιατι βαριεμαι να το ξαναρυθμιζω και ως εκ θαυματος ολο το περιβαλλον αλλαξε στα ελληνικα

 

Καλησπερα φιλε μου. μπορεις να μου το στειλεις το αρχειο αυτο να το περασω και εγω για να αλλαξει και το δικο μου;

ειναι καλο το καινουριο 7αρι; το προηγουμενο παντως σε εμενα κολουσε και δεν ηταν τοσο αξιοποιστο.

Ευχαριστω

ΑΕΛ Πρωταθλήτρια 1988 Κυπελλούχος 1985 και 2007
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λογικα το 7 θα παιζει και σε windows 6 ετσι δεν ειναι??

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου. μπορεις να μου το στειλεις το αρχειο αυτο να το περασω και εγω για να αλλαξει και το δικο μου;

ειναι καλο το καινουριο 7αρι; το προηγουμενο παντως σε εμενα κολουσε και δεν ηταν τοσο αξιοποιστο.

Ευχαριστω

κοιτα αν εχεις το παλιο 7 πας destinator apps language βρισκεις το αρχειο το αποθηκευεις κανεις εγκατασταση το νεο7 περνας το ελληνικο πληκτρολογιο- καποιος λιγο πιο πανω το δινει- και μετα ριχνεις και το αρχειο παλι στον ιδιο φακελο. να σου πω τωρα οτι δεν ξερω να στελνω οτιδιποτε θα το πιστεψεις-:Oπαλευω να ανεβασω μια today screen εδω και 5 μερες και δεν μπορω:O-? :O μέσο email γινετε:O? για δωστω να δοκιμασω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

H νέα έκδοση Destinator v7.0.0.588.11 κυκλοφορεί ελεύθερη!http://img154.imageshack.us/img154/5604/xarxar1uu5.gif

Αυτή η έκδοση, παίζει σε pna? Έχω το Vector Master 380.

Link to comment
Share on other sites

εγώ κάτι έκανα στο copy paste με τις δοκιμές και χάθηκε η κινεζούλα που έδειχνε στην αρχή...:):):):):):) ευτυχώς γιατί μεταξύ μας, ήταν χάλια...
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβλημα με το ppc ενω κανω εγκατασταση το desti 7 στην καρτα αυτο μετα μου πιανει ολη την μνημη της συσκευης εχω 6mb ελευθερα το προσεξε κανεις αλλος?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβλημα με το ppc ενω κανω εγκατασταση το desti 7 στην καρτα αυτο μετα μου πιανει ολη την μνημη της συσκευης εχω 6mb ελευθερα το προσεξε κανεις αλλος?

 

Οχι δεν εχει παρατηρηθεί αυτό ,μήπως δεν έχεις διαγράψει το φακελο destinatorapps απο το device ,αν όχι καντο ,επίσης πήγαινε στην κατάργηση προγραμμάτων και δες τι έχει εγκατασταθεί απο dest εκεί ,αν υπάρχει κατι σβήστο..

Πάντως μετα απο καποιες ρυθμίσεις στο skin & voices δουλευει ΑΨΟΓΑ

σε eten 500 /500 + :)

Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχει παρατηρηθεί αυτό ,μήπως δεν έχεις διαγράψει το φακελο destinatorapps απο το device ,αν όχι καντο ,επίσης πήγαινε στην κατάργηση προγραμμάτων και δες τι έχει εγκατασταθεί απο dest εκεί ,αν υπάρχει κατι σβήστο..

Πάντως μετα απο καποιες ρυθμίσεις στο skin & voices δουλευει ΑΨΟΓΑ

σε eten 500 /500 + :)

απο τον file explorer το εκανα αποκοπη και επικολληση στην storage cart και λυθηκε το προβλημα αλλα τωρα δεν μπορω να το αντιστοιχισω σε κουμπι φασκελοκουκουλοστα δηλ. εβαλα και γω το miomap σε hotkey και το desti στο spb plus και ησυχασα :lol:ασε που ζυγωνει και ο δεκεμβρης και ληγει η εγγυηση :(και δεν ειναι για πολλα πειραματα 3 φορες το στειλα στην arvato:X
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αστέρι το νεο 7.0.0.588.11 :D

 

...δε θα το έλεγα. Δεν έχει λύσει τα προβλήματα των beta εκδόσεων...:wacko::wacko:

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

...δεν εμφανίζει οπτικές ειδοποιήσεις για τα αγαπημένα...αυτό το κάνει μόνο αν αλλάξεις το destcore με αυτό της αρχικής beta, αλλά τότε "χάνεις" το demo mode...δεν εμφανίζονται σωστά οι πληροφορίες των αγαπημένων (σε ορισμένες περιπτώσεις)... σε περίπτωση που το όνομα της οδού είναι μεγάλο Π.Χ Νέα εθνική οδός Αθηνών θεσσαλονίκης, χάνεται η πληροφορία από την δεύτερη γραμμή της μπάρας πληροφοριών....
Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν με απασχολούν … η 3D απεικόνιση είναι κλάσεις ανώτερη από αυτή του 6 για να μην αναφέρω για το μενού.

 

και ας μην ξεχνάμε πως ειναι δωρ..:X

Link to comment
Share on other sites

παίδες ερώτηση....το 7 ή το 6 έχει κυκλοφορήσει για PNA?

Το 6 υπαρχει για pna

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Έχω ενα πρόβλημα με την καινούργια έκδοση, Αμα συνδέσω το bluetooth handsfree και μπω στο destinator δεν ακούγονται οι ειδοποιήσεις, το χει παρατηρήσει κανένας άλλος ?
Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Στη beta εκδοση πατουσα πανω στην οθονη στο πρασινο βελος που ειναι το στιγμα μας και εβγαζε καποιες επιλογες οπως να αποθηκευσω στα αγαπημενα την τρεχουσα θεση που βρισκομαι.

 

Στη final εκδοση δε μου δινει την επιλογη να αποθηκευσω καπως ενα σημειο στα αγαπημενα.

 

Κανω κατι λαθος ή ειναι bug αυτης της εκδοσης ?

Link to comment
Share on other sites

Στις παλαιοτερες εκδοσεις του 7 υπηρχε ενα πατσακι που εβαζε τις εικονες επανω.(Bar UP). Ξερει κανεις αν δουλευει στην τελευταια εκδοση? Το εχει καποιος?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας πρόβλημα με τις ηχητικές ειδοποιήσεις ????

Θα τρελαθώ. Τελικά δεν φταίει το bluetooth :cry:

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

partaaaaaaaaa: http://poi.gpspocketpc.gr :D

 

 

Επειδη δεν εχω ξανασχοληθει μπορει καποιος να μου πει τι ακριβως περναω στο τηλεφωνο. Κατεβαζω το αρχειο που ειναι για destinator και μεσα εχει 4 αρχεια μολις το κανω extract. Περναω ολο το φακελακι και που ακριβως ή καποιο συγκεκριμενο αρχειο. Για destinatror 7 κανουν αυτα τα αρχεια? Παρακαλω την βοηθεια σας!

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν εχω ξανασχοληθει μπορει καποιος να μου πει τι ακριβως περναω στο τηλεφωνο. Κατεβαζω το αρχειο που ειναι για destinator και μεσα εχει 4 αρχεια μολις το κανω extract. Περναω ολο το φακελακι και που ακριβως ή καποιο συγκεκριμενο αρχειο. Για destinatror 7 κανουν αυτα τα αρχεια? Παρακαλω την βοηθεια σας!

Ευχαριστω πολυ!

 

Παιρνάς το .dat και το .bmp στο φάκελο DestinatorApps\Destinator\Userdata\favorites και μετά τα βρίσκεις στα αγαπημένα

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Παιρνάς το .dat και το .bmp στο φάκελο DestinatorApps\Destinator\Userdata\favorites και μετά τα βρίσκεις στα αγαπημένα

Μηπως χρειαζεται και το αρχειου ηχου για να το λεει γιατι αυτα που ειχε μεσα δεν μου τα ελεγε απλως χτυπαγε μια ειδοποιηση με ηχο μον?

 

Ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου φιλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...