Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχει παρουσιαστει σε κανενα αλλο το προβλημα με το φυσημα στο μεγαφωνο την ωρα που μιλας?τι προτεινετε να κανω,να το επιστρεψω στο γερμανο για αντικατασταση η λετε θα διορθωθει με αναβαθμιση??κανεις??:cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

να πω και εγω κατι που παρατηρησα.ενας φιλος μου εκανε βιντεοκληση απο το εξωτερικο διαρκειας περιπου 14 λεπτων και το κινητο εκαιγε παιδια.και η μπαταρια επεσε κανα δυο με τρεις γραμμες.εχει συμβει αυτο και σε κανεναν αλλο απο εσας?ειναι φυσιολογικο αυτο?
[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

και εμενα που ημουνα στο wifi και εβλεπα βιντεακια απο το youtube

εκαιγε το πληκτρολογιο (οχι να καω κι'ολας:p )αλλα οσο

να'ναι τραβαει.και εσυ 7λεπτα δεν ειναι λιγα.τραβουσες και 3G γραμμη.

 

Βγήκε plugin για YouTube και δεν πήρα χαμπάρι?

Για δώστε τα φώτα σας

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

RX8Club.GR

Επίσημα Αναγνωρισμένο

Σωματείο Φίλων & Ιδιοκτητών RX8 Ελλάδος

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε plugin για YouTube και δεν πήρα χαμπάρι?

Για δώστε τα φώτα σας

 

θα πας εφαρμογες...κεντρο βιντεο....

προσθ.νεων υπηρεσιων...κανε συνδεση...και κατεναβασε εκει

ποu λεει στην σελιδα youtube.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω κατι που παρατηρησα. Ενας φιλος μου εκανε βιντεοκληση απο το εξωτερικο διαρκειας περιπου 14 λεπτων και το κινητο εκαιγε παιδια. Και η μπαταρια επεσε κανα δυο με τρεις γραμμες. Εχει συμβει αυτο και σε κανεναν αλλο απο εσας ? Ειναι φυσιολογικο αυτο ?

 

:!: Mε μόνο 14 λεπτά διάρκεια βιντεοκλήσης, έκαιγε τόσο η μπαταρία ?? :blink: :blink:

 

:!: Δεν είναι ''normal'', πιστεύω αυτό. :worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να μην εμφανιζεται η ημερομηνια στην αναμονη?

 

φτιαξε ενα δικο σου προφιλ και ονομασε το οπως θελεις

και θα λεει το ονομα και οχι την ημερομηνια.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω αν μπορούμε όσοι έχουμε πρόβλημα με το Slide να πάμε στη Νοκια να μας το φτιάξουν.Θα κρατήσει άραγε ή πάλι θα χαλαρώσει?
OnePlus 6T
Link to comment
Share on other sites

 

:!: Mε μόνο 14 λεπτά διάρκεια βιντεοκλήσης, έκαιγε τόσο η μπαταρία ?? :blink: :blink:

 

:!: Δεν είναι ''normal'', πιστεύω αυτό. :worry: :worry:

 

ετσι νομιζω και εγω φιλε summer.δεν ειναι νορμαλ.:confused: :worry: :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

Ετσι νομιζω και εγω φιλε summer. Δεν ειναι νορμαλ. :confused: :worry: :mad:

 

- Aς μας πουν και άλλοι φίλοι, αν θέλουν, την άποψή τους επί του συγκεκριμένου θέματος.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες μηπως μπορει καποιος να μου πει πως θα απενεργοποιησω την φωνη που λεει το ονομα αυτουνου που με καλει γιατι ειναι εκνευριστικο? δεν βρηκα κατι στις οδηγιες ή μπορει απλα να το προσπερασα :)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες μηπως μπορει καποιος να μου πει πως θα απενεργοποιησω την φωνη που λεει το ονομα αυτουνου που με καλει γιατι ειναι εκνευριστικο? δεν βρηκα κατι στις οδηγιες ή μπορει απλα να το προσπερασα :)

 

Στη διαμόρφωση προφίλ θα είναι... Τουλάχιστον στο Ν80 εκεί είναι... Εκφώνηση ονόμ. καλ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει παρουσιαστει σε κανενα αλλο το προβλημα με το φυσημα στο μεγαφωνο την ωρα που μιλας?τι προτεινετε να κανω,να το επιστρεψω στο γερμανο για αντικατασταση η λετε θα διορθωθει με αναβαθμιση??κανεις??:cry:

 

εμενα μου το εκανε αυτο στην αρχη συνεχεια....

και ξαφνικα μια μερα σταματησε.......:blink:

ενω τις 2 πρωτες βδομαδες ειχα φυσημα συνεχεια τωρα εχω ξεχασει τι θα πει αυτη η λεξη....τι να πω ρε φιλε.....:blink:

 

Θέλω να ρωτήσω αν μπορούμε όσοι έχουμε πρόβλημα με το Slide να πάμε στη Νοκια να μας το φτιάξουν.Θα κρατήσει άραγε ή πάλι θα χαλαρώσει?

 

και εγω ηθελα να ρωτησω το ιδιο πραγμα ακριβως...:)

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω αν μπορούμε όσοι έχουμε πρόβλημα με το Slide να πάμε στη Νοκια να μας το φτιάξουν.Θα κρατήσει άραγε ή πάλι θα χαλαρώσει?

Δε νομίζω πως μπορούν να βελτιώσουν την κατασκευή του Ν95.

Παιδιά ξέρει κανένας τί ακριβώς είναι το push-to-talk και πως αυτό λειτουργεί?

 

http://www.nokia.com/A4126031

Εδώ θα βρεις κάποιες κατατοπιστικές πληροφορίες για τη συγκεκριμένη υπηρεσία.

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου το εκανε αυτο στην αρχη συνεχεια....

και ξαφνικα μια μερα σταματησε.......:blink:

ενω τις 2 πρωτες βδομαδες ειχα φυσημα συνεχεια τωρα εχω ξεχασει τι θα πει αυτη η λεξη....τι να πω ρε φιλε.....:blink:

 

ευχαριστω φιλε freddie,για την απαντηση..ας ελπισουμε να εξαληφθει το προβλημα κι απο εμενα..δεν μου κανει καρδια να το αποχωριστω ουτε λεπτο το κινητακι..:D

Link to comment
Share on other sites

Ειχα και εγώ το πρόβλημα με το "φύσημα". Μετά από 2 εβδομάδες στην Alpha Copy μου είπαν ότι είναι έτσι σε όλα, δεν το θεωρούν πρόβλημα και αν θέλω να το στείλουν στο εξωτερικό ή πίσω σε εμένα χωρις καμία αλλαγή.Φυσικά δεν μπορούσα να περιμένω κανένα μήνα τουλάχιστον για να το στείλουν και στο τέλος να μου λέγαν και από εκεί τα ίδια και το ζήτησα πίσω...Η μόνη ελπίδα ειναί ότι ίσως φτίαξει από ότι πιθανολόγησαν μετά από κάποια ενδεχόμενη αναβάθμιση..
Link to comment
Share on other sites

Ειχα και εγώ το πρόβλημα με το "φύσημα". Μετά από 2 εβδομάδες στην Alpha Copy μου είπαν ότι είναι έτσι σε όλα, δεν το θεωρούν πρόβλημα και αν θέλω να το στείλουν στο εξωτερικό ή πίσω σε εμένα χωρις καμία αλλαγή.Φυσικά δεν μπορούσα να περιμένω κανένα μήνα τουλάχιστον για να το στείλουν και στο τέλος να μου λέγαν και από εκεί τα ίδια και το ζήτησα πίσω...Η μόνη ελπίδα ειναί ότι ίσως φτίαξει από ότι πιθανολόγησαν μετά από κάποια ενδεχόμενη αναβάθμιση..

 

ετσι εινα φιλε hawk,τι να κανουμε,θα ζησουμε και με αυτο...εξαλλου ειπαμε το κινητακι ειναι κολλημα!!εγω τουλαχιστον εχω κολλησει με τα χαρακτηριστικα του σαν συσκευη,και φυσικα με τις δυνατοτητες του...αλλα και με το πολυ ομορφο design..:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα εχθες! ειναι φοβερο. 2 ερωτησεις εχω προς το παρον. ναρκη σαν το Ν80 δεν εχει? και δευτερη, τις συντομευσεις στο πολυπληκτρο το κεντρικο με τισ 4 κατευθυνσεις δεν μπορουμε να τις αλλαξουμε?

ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα εχθες! ειναι φοβερο. 2 ερωτησεις εχω προς το παρον. ναρκη σαν το Ν80 δεν εχει? και δευτερη, τις συντομευσεις στο πολυπληκτρο το κεντρικο με τισ 4 κατευθυνσεις δεν μπορουμε να τις αλλαξουμε?

ευχαριστω πολυ!

 

φυσικα και μπορεις εεργαλεια ρυθμισεις γενικες προς. ρυθμις.κατασταση αναμονη συντομευσης

Link to comment
Share on other sites

φτιαξε ενα δικο σου προφιλ και ονομασε το οπως θελεις

και θα λεει το ονομα και οχι την ημερομηνια.:O

Eυχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...