Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτη η θηκη ειναι τελειως ψευτικη την ειχα παρει κ εγω οταν προτοβγηκε σπαει με το παραμικρο για πλακα.επισης οπιος θελει προστασια στην οθονη ας βαλει οπως εβαλα εγω ζελατινα που ειναι για pocket pc θα την παρεις θα την κοψεις στα μετρα του κινητου θα τη βαλεις επανω και θα εισαι κυριος ουτε γρατζουνιες ουτε ιδρωτες:lol: κ κερια απο τα αυτια:nuke:τελος..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αυτη η θηκη ειναι τελειως ψευτικη την ειχα παρει κ εγω οταν προτοβγηκε σπαει με το παραμικρο για πλακα.επισης οπιος θελει προστασια στην οθονη ας βαλει οπως εβαλα εγω ζελατινα που ειναι για pocket pc θα την παρεις θα την κοψεις στα μετρα του κινητου θα τη βαλεις επανω και θα εισαι κυριος ουτε γρατζουνιες ουτε ιδρωτες:lol: κ κερια απο τα αυτια:nuke:τελος..

 

και που μπορουμε να βρουμε τετοια ζελατινα??:confused:

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα που έχω εγώ είναι με τις επαφές.

Στο Ν72 που είχα μέχρι τώρα, όταν πάταγα το 5 για παράδειγμα πήγαινε στο Κ και έβλεπα τις επαφές που ξεκινάνε από Κ στο όνομα ή το επίθετο άσχετα αν εγώ ειχα χρησιμοποιήσει ελληνικό ή αγγλικό χαρακτήρα όταν τις καταχώρησα τωρα μου βγάζει άλλες επαφές με ελληνικό και άλλες με αγγλικό Κ.

Μπορώ να κάνω κάτι για αυτό;

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

αυτη η θηκη ειναι τελειως ψευτικη την ειχα παρει κ εγω οταν προτοβγηκε σπαει με το παραμικρο για πλακα.επισης οπιος θελει προστασια στην οθονη ας βαλει οπως εβαλα εγω ζελατινα που ειναι για pocket pc θα την παρεις θα την κοψεις στα μετρα του κινητου θα τη βαλεις επανω και θα εισαι κυριος ουτε γρατζουνιες ουτε ιδρωτες:lol: κ κερια απο τα αυτια:nuke:τελος..

 

μα με τη ζελατινα οταν μιλας στο τηλεφωνο τωρα με τις ζεστες παντα θα ιδρωνει το αυτι σου και θα αφηνεις ιδρωτες στο τηλεφωνο.μονο με θηκη παλι θα αφηνει αλλα θα τα σκουπιζεις ευκολα.οσο για το ψευτικη ο χρονος θα δειξει.προς το παρον ειναι πολλα υποσχομενη.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

σημερα εγινα μαρτυρας της απαραδεκτης συμπεροφορας της νοκια και συγκεκριμενα σε ενα νοκια σοπ στο κεντρο.ειμαι κατοχος 2 ν95,αγορασμενα απο τη wind.ενα ¨"νιγηριανο" και ενα "ελληνικο".το "ελληνικο" κατα τη διαρκεια αναβαθμισης παγωσε και δεν εκανε τιποτα.πηγα στο εν λογω νοκια σοπ και οχι μονο δεν εξυπηρετηθηκα αλλα μου εγινε και κυρηγμα για την αγορα μου και οτι ολα τα ν95 της wind ειναι ουγκαντα.τονιζω οτι η συσκευη ειναι με ελληνικο product code.ακρη βρηκα σε αλλο νοκια σοπ που οι ανθρωποι ειναι επαγγελματιες.απλως ηθελα να το αναφερω και να καταγγειλω την καραμελα που πιπιλανε μερικοι και επιδη δεν θελουν η μπορουν να λυσουν προβλημα της συσκευης το ριχνουν στα περι ουγκαντα

 

συγνωμη για το μεγεθος η εαν βγηκα εκτος θεματος

Link to comment
Share on other sites

σημερα εγινα μαρτυρας της απαραδεκτης συμπεροφορας της νοκια και συγκεκριμενα σε ενα νοκια σοπ στο κεντρο.ειμαι κατοχος 2 ν95,αγορασμενα απο τη wind.ενα ¨"νιγηριανο" και ενα "ελληνικο".το "ελληνικο" κατα τη διαρκεια αναβαθμισης παγωσε και δεν εκανε τιποτα.πηγα στο εν λογω νοκια σοπ και οχι μονο δεν εξυπηρετηθηκα αλλα μου εγινε και κυρηγμα για την αγορα μου και οτι ολα τα ν95 της wind ειναι ουγκαντα.τονιζω οτι η συσκευη ειναι με ελληνικο product code.ακρη βρηκα σε αλλο νοκια σοπ που οι ανθρωποι ειναι επαγγελματιες.απλως ηθελα να το αναφερω και να καταγγειλω την καραμελα που πιπιλανε μερικοι και επιδη δεν θελουν η μπορουν να λυσουν προβλημα της συσκευης το ριχνουν στα περι ουγκαντα

 

συγνωμη για το μεγεθος η εαν βγηκα εκτος θεματος

 

Τα σχετικα με το service της νοκια ,εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=84928

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

μα με τη ζελατινα οταν μιλας στο τηλεφωνο τωρα με τις ζεστες παντα θα ιδρωνει το αυτι σου και θα αφηνεις ιδρωτες στο τηλεφωνο.μονο με θηκη παλι θα αφηνει αλλα θα τα σκουπιζεις ευκολα.οσο για το ψευτικη ο χρονος θα δειξει.προς το παρον ειναι πολλα υποσχομενη.
θα δεις οτι σε λιγο καιρο θα σπασει λιγο στην τσεπη να την βαλεις να τη ζορισεις θα σπασει αμεσως οσο για τη ζελατινα και αυτη τη σκουπιζεις ευκολα αρκει να την εχεις κοψει πιο μεγαλη για να εχει εισχωρησει στα τοιχωματα της οθονης μεσα ειναι λιγο παιδεμα να μπει αλλα αξιζει το κοπο.:)
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση.Στο tv out μπορω να ακουω τον ηχο του βιντεοκλιπ απο την τηλεόραση και πως;Ευχαριστω.

 

ναι μπορεις.. το μόνο που μποορεις να κάνεις είναι να συνδέσεις το κινητό στην τηλεόραση με το καλώδιο που υπάρχει μέσα στο κουτί του.. τπτ παραπάνω

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

σημερα εγινα μαρτυρας της απαραδεκτης συμπεροφορας της νοκια και συγκεκριμενα σε ενα νοκια σοπ στο κεντρο.ειμαι κατοχος 2 ν95,αγορασμενα απο τη wind.ενα ¨"νιγηριανο" και ενα "ελληνικο".το "ελληνικο" κατα τη διαρκεια αναβαθμισης παγωσε και δεν εκανε τιποτα.πηγα στο εν λογω νοκια σοπ και οχι μονο δεν εξυπηρετηθηκα αλλα μου εγινε και κυρηγμα για την αγορα μου και οτι ολα τα ν95 της wind ειναι ουγκαντα.τονιζω οτι η συσκευη ειναι με ελληνικο product code.ακρη βρηκα σε αλλο νοκια σοπ που οι ανθρωποι ειναι επαγγελματιες.απλως ηθελα να το αναφερω και να καταγγειλω την καραμελα που πιπιλανε μερικοι και επιδη δεν θελουν η μπορουν να λυσουν προβλημα της συσκευης το ριχνουν στα περι ουγκαντα

 

συγνωμη για το μεγεθος η εαν βγηκα εκτος θεματος

 

Αγαπητέ Chobhed

Για την καλύτερη ενημέρωση όλων μας νομίζω ότι θα ήτανε καλύτερα έαν ανέφερες ποία ήταν τα Nokia shops, αυτό με την κακή συμπεριφορά στον πελάτη και ποιό με τους επαγγελματίες. Πρέπει επιτέλους οι πελάτες -δηλαδή όλοι εμεις -να ανταμοίβουμε τους σωστούς επαγγελματίες και να τιμωρούμε τους τυχάρπαστους.

Link to comment
Share on other sites

Moυ το εκανε και εμενα αυτο.Αλλαξα τη συσκευη και εφτιαξε :P

Παιδιά για δοκιμαστε να τραβηξετε λιγο εξω το jack των ακουστικων...

Σε μένα ετσι δουλευουν και τα δυο.....(απαραδεκτο) :mad:

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορειτε να μου πειτε πως μπορω να σβησω μερικες επαφες που εχω στην καρτα sim?

ps3forums.gr

 

οτι θελετε να μαθετε για την αγαπημενη μας κονσολα... η μοναδικη κοινοτητα του ps3 στην ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για δοκιμαστε να τραβηξετε λιγο εξω το jack των ακουστικων...

Σε μένα ετσι δουλευουν και τα δυο.....(απαραδεκτο) :mad:

 

Το ειχα δοκιμασει.Στο καινουριο τηλεφωνο που μου δωσανε δουλευουν κανονικα τα ακουστικα...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Το ειχα δοκιμασει.Στο καινουριο τηλεφωνο που μου δωσανε δουλευουν κανονικα τα ακουστικα...

 

κ εμενα νεκρωνει το δεξι ακουστικο οταν ακουω ραδιο..το κανει ομως πολυ σπανια κ μονο απο τοτε που περασα τη 12..παντα ομως το προβλημα λυνεται με επανεκινηση του τηλεφωνου.Οταν τραβαω το βυσμα τοων ακουστικων λιγο επισης λυνεται το προβλημα..παντως θεμα ακουστικων δεν ειναι δοκιμασα 3 διαφορετικα!Κατι παιζει με την τελευταια αναβαθμιση εφοσον προηγουμενως δεν το ειχε κανει..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Σε περίπου μία εβδομάδα αυτό το καταπληκτικό κινητό (πρώτα ο θεός) θα βρίσκεται στα χέρια μου :D

 

Επειδή όμως μου είναι κάπως δύσκολο (και φαντάζομαι και σε άλλους) να διαβάσω σχεδόν 200 γεμάτες γεμάτες σελίδες με το τι πρέπει να προσέξω στο κινητό μήπως μπορεί κάποιος να κάνει μια περίληψη?

 

Διότι έχω ακούσει ότι είναι προβληματικό το αρχικό μοντέλο και θέλει αναβάθμιση λογισμικού και κάτι τέτοια.

==>www.wiinews.gr<== The best GREEK wii blog

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΩ ΕΝΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ ΝΟΚΙΑ BLUETOOTH 2.0 ME ΔΥΟ ΚΙΝΗΤΑ ΝΟΚΙΑ ΣΥΝΓΧΡΟΝΩΣ?
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα από το Ν72 τις επαφές μου και δούλευε κανονικα η φωνητική κλήση, έκανα backup στην κάρτα μνήμης και έκανα αναβάθμιση λογισμικού.

Από τότε δεν δουλεύει η φωνητική κλήση για καμια επαφή ενω "διαβάζει" κανονικά τα ονόματα όταν με καλούν.

Έχετε ιδέα τι μπορώ να κάνω;

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΩ ΕΝΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ ΝΟΚΙΑ BLUETOOTH 2.0 ME ΔΥΟ ΚΙΝΗΤΑ ΝΟΚΙΑ ΣΥΝΓΧΡΟΝΩΣ?

 

Όχι Νικόλα... Δεν γίνεται... Απλά ΜΟΝΟ μπορείς να εχεις συνδεδεμένο το bluetooth handsfree και ταυτόχρονα να μπορείς να το λειτουργείς κανονικά και να κανεις αποστολές δεδομένων και λήψεις (που πολλά παλιότερα δεν το έκαναν)

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις βρει καποιος link που να πουλανε ζελατινες με αντικαταβολη στην ελλαδα σε πλαισιο η καπου αλλου ας δωσει γιατι εψαξα και δε βρηκα
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις βρει καποιος link που να πουλανε ζελατινες με αντικαταβολη στην ελλαδα σε πλαισιο η καπου αλλου ας δωσει γιατι εψαξα και δε βρηκα
ελα μωρε που δεν βρηκες πηγαινε στο mediamark εκει στην καβαλας ανεβα επανω και ρωτα εχει διαφορες διαστασεις 3ζελατινες εχει μεσα απο οτι θυμαμαι και εχει κανα 10ευρω πηγαινε και παρε.:D
Link to comment
Share on other sites

παιδια αυριο πρωι το παιρνω και εγω το κινητακι!!!θα ηθελα να ρωτησω κατι λιγο ασχετο που σε πολλους μπορει να φανει βλακεια..η προσοψη του Ν95 βγαινει(δηλαδη τα πλαστικα...)???γιατι εαν βγαινει,ισως να μπορουσαμε να βαψουμε την προσοψη με σπρει και να ετσι να αλλαξουμε το χρωμα του κινητου οπως εμεις θελουμε...παρακαλω οποιος το εχει ας απαντησει...
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FOR EVER!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...