Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δες εδω

http://rapidshare.com/files/31157602/P1010044.JPG.html

απλως αργοτερα να βγουμε και με λογοτυπο επανω vodafone.

τωρα απλως εχεις τις υπηρεσιες.

 

χρονια πολλα κι'ολας.

 

Ρε φιλε μην τρελαθουμε τωρα γιατι με πηρανε το πρωι και επειδη δεν μπορουσα θα παω τωρα στις 6 ωρα να το παρω και μου ειπανε οτι δεν ειναι vodafone live και γιαυτο κιολας θα το παρω λες να ειναι μαιμου και να εχουνε αφαιρεση λειτουργιες τα προβληματα που λενε και οι χρηστες στην Αγγλια ?

ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to diko mou pantos pou pira to proi apo vodafone shop den ine live

 

Φιλε μου ποσο το πηρες και απο ποιο Vodafone shop ???? Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε μην τρελαθουμε τωρα γιατι με πηρανε το πρωι και επειδη δεν μπορουσα θα παω τωρα στις 6 ωρα να το παρω και μου ειπανε οτι δεν ειναι vodafone live και γιαυτο κιολας θα το παρω λες να ειναι μαιμου και να εχουνε αφαιρεση λειτουργιες τα προβληματα που λενε και οι χρηστες στην Αγγλια ?

 

παιδια ειπα απλως εχεις τις υπηρεσιες.

δεν ειπα οτι εχει επανω το λογοτυπο.

αργοτερα θα βγει με το λογοτυπο και θα εχει και theme

vodafone live αλλα και κανονικο.

καπως ετσι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε οποιοδηποτε προφιλ,απενεργοποιησε τους ηχους προειδοποιησης και η καμερα ειναι πλεον αθορυβη..!!:shifty:

Για να ορισεις τις δικες σου ρυθμισεις για την καμερα θα πας στην λειτουργεια σκηνης θα επιλεξεις "Ορισμ.Χρηστη" και θα κανεις τις ρυθμισεις που χρειαζεσαι..

 

To ekana afto pou les kai ida oti xriazete na pigeno ego ston orismo xristi kathe fora (de to kanei default an de pas ekei dld) kai gia na diale3o leitourgia akolouthias Riph san proepilogi de boro :(

 

Mipos yparxei allos tropos ?

Link to comment
Share on other sites

deep plum.. ωραίο είναι όμως μωρέ.

 

 

Συγγνώμη ρε παιδιά αλλά θέλατε αναλυτικότατη επεξήγηση για να καταλάβετε πως έχει μέσα φορτιστή και ελληνικό βιβλίο οδηγιών????

 

 

Γιώργο to gps είναι αυτό που θέλει να ασχοληθείς και να το χαρείς!! Εγώ έχω πέσει με τα μούτρα και αγόρασα και License.

Αν θέλεις σε παρακαλώ μου λές όταν λες αγόρασες License για την πλοήγηση τι ακριβώς εννοείς γιατί δεν το κατάλαβα.

Αγοράζεις το δικαίωμα για πλοήγηση μία για πάντα; Για κάποιο συγκεκριμένο χρόνικό (ημερολογιακό διάστημα); Για κάποιε ώρες πλοήγησης;

Μου εξηγείς αμα θέλεις σε παρακαλώ;

 

Επανέρχομαι μήπως δεν έγινα κατανοήτός. Αναφέρεις πλοήγηση με το gps του N95 και όχι με ένα άλλο gps;

Έτσι;

Link to comment
Share on other sites

To tilefono einai: 210 6819253

 

Ειναι του Χαλανδρίου που ηταν πρωην ΝΟΚΙΑ. Τωρα πλέον δεν ειναι επίσημο ΝΟΚΙΑ shop

 

 

 

Φίλε μου απο που προκύπτει οτι ειναι; Μπορεις να το διευκρινίσεις, γιατι εχω επιφυλλαξεις. σε ευχαριστω

 

Απο τι προκύπτει οτι ειναι Vodafone Live?? Καθε μερα μπαινω και επιπλέον χρησιμοποιώ και το Live TV!:p Η παραπάνω φωτο ειναι από εμένα

 

Αν θέλεις σε παρακαλώ μου λές όταν λες αγόρασες License για την πλοήγηση τι ακριβώς εννοείς γιατί δεν το κατάλαβα.

Αγοράζεις το δικαίωμα για πλοήγηση μία για πάντα; Για κάποιο συγκεκριμένο χρόνικό (ημερολογιακό διάστημα); Για κάποιε ώρες πλοήγησης;

Μου εξηγείς αμα θέλεις σε παρακαλώ;

 

Αγοράζεις πακετο ή των 30 ημερών ή του ενοσ Χρόνου ή των τριών (δεν θυμαμαι ακριβως χρονικα ορια)

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Na to paro apo allou?

 

Αν σου πουν οτι εχει Ελληνικό μενού, ειναι από χώρα εντος Ευρωπαικής Ενωσης και οτι ειναι made in Finland παρ' το. δεν θα εχει καποια διαφορα με αυτα της ΝΟΚΙΑ. Βεβαια μπορει πλεον να μη ειναι επησιμο ΝΟΚΙΑ αλλα αυτό δεν σημαινει κατι το αρνητικό...

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν σου πουν οτι εχει Ελληνικό μενού, ειναι από χώρα εντος Ευρωπαικής Ενωσης και οτι ειναι made in Finland παρ' το. δεν θα εχει καποια διαφορα με αυτα της ΝΟΚΙΑ. Βεβαια μπορει πλεον να μη ειναι επησιμο ΝΟΚΙΑ αλλα αυτό δεν σημαινει κατι το αρνητικό...

 

Se ena episio Nokia shop mou eipan oti kanei 721€, eno autoi mou eipan 735€

Link to comment
Share on other sites

Se ena episio Nokia shop mou eipan oti kanei 721€, eno autoi mou eipan 735€

 

Αυτο ειναι το μονο αρνητικό. Αλλά φαντάσου να περιμενεις μισο μηνα μεχρι να ερθουν αρκετα κομματια για να δινονται πλέον αβερτα κουβερτα... Το από που θα το παρεις τωρα, it's your choice....:) :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι παιδια λεω να μην κανουμε σαν τρελοι και να δινουμε παραπανω λεφτα για 2 και 3 βδομαδες.Ενταξει δεχομαι οτι καποιοι ανυπομονουν αλλα ενταξει μεχρι ενος σημειου.Και σας μιλαω εγω που περιμενω να παρω κινητο απο το καλοκαιρι που μας περασε.Οχι οτι οσοι θα το παρουν εκτος ALPHA COPY θα ειναι ελλατωματικο αλλα ενταξει,το μονο θετικο βεβαια στην ολη υποθεση ειναι οτι καποιος που εχει τα λεφτα μαζεμενα μπορει να παρει και καρτα μνημης αν ειναι απο Αγγλια με λιγα ευρω παραπανω
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Easy to say hard to do! Εχω 400 euro επιδοτηση και γαιυτο περιμενω.... Αμα δεν ειχα θα το χα παρει απο mega market

 

Apostolos

AEK UBER ALLES :D

 

Champions League here we come

 

Nokia 7650, 7610,Panasonic x700, 6680, 3230, N70, Ν80, Ν73

Link to comment
Share on other sites

 

Πως μπαινουμε στο VF live απο το Ν95?? Επισης μπορεις να βαλεις να παζει τηλεοραση σε ολοκληρη την οθονη η μονο στο κομματι που φαινεται στη φωτο.

 

Και μια ερωτηση για προβληματισμο. Τωρα που η VODA εβγαλε αυτο το προγραμμα που με 5 € εχεις απεριοριστη προσβαση στο VF live μηπως αν το ενεργοποιησουμε και βαλουμε σαν σημειο προσβασης στο GPS το VF live postpaid η prepaid δεν θα πληρωνουμε φραγκο για οτι κατεβαζει??? Ξερει κανεις τι παιζει, γιατι νομιζω οτι αν συμβαινει κατι τετοιο θα ειναι πολυ ενδιαφερον!!!!

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πως μπαινουμε στο VF live απο το Ν95?? Επισης μπορεις να βαλεις να παζει τηλεοραση σε ολοκληρη την οθονη η μονο στο κομματι που φαινεται στη φωτο.

 

Και μια ερωτηση για προβληματισμο. Τωρα που η VODA εβγαλε αυτο το προγραμμα που με 5 € εχεις απεριοριστη προσβαση στο VF live μηπως αν το ενεργοποιησουμε και βαλουμε σαν σημειο προσβασης στο GPS το VF live postpaid η prepaid δεν θα πληρωνουμε φραγκο για οτι κατεβαζει??? Ξερει κανεις τι παιζει, γιατι νομιζω οτι αν συμβαινει κατι τετοιο θα ειναι πολυ ενδιαφερον!!!!

 

Αν ανοιξεις τη multimedia πλευρα παιζει σε ολη την οθονη απο το πλαί. Αν εχεις καρτοκινητο μπαινεις μεσω του Vodafone Prepaid. Αν οχι μεσω του κανονικου. Πρεπει να παρεις στη Vodafone για να σου στειλουν και τις ρυθμίσεις για το Vodafone streaming prepaid . Τέλος με το Vodafone Unlimited εχεις ελευθερη προσβαση δωρεαν και ζωντανη τηλεοραση χωρις κοστος. Αυτο εχω καναι και εγω. Α! και ενα ringtone της επιλογης σου...:p

 

Aν βαλουμε σαν σημειο προσβασης στο GPS το VF live postpaid η prepaid δεν θα πληρωνουμε φραγκο για οτι κατεβαζει??? Ξερει κανεις τι παιζει, γιατι νομιζω οτι αν συμβαινει κατι τετοιο θα ειναι πολυ ενδιαφερον!!!!

 

Δεν παιζει κατι τετοιο. Το δωρεαν gprs ισχυει μονο για την παραμονη στο Vodafone live...

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν ανοιξεις τη multimedia πλευρα παιζει σε ολη την οθονη απο το πλαί. Αν εχεις καρτοκινητο μπαινεις μεσω του Vodafone Prepaid. Αν οχι μεσω του κανονικου. Πρεπει να παρεις στη Vodafone για να σου στειλουν και τις ρυθμίσεις για το Vodafone streaming prepaid . Τέλος με το Vodafone Unlimited εχεις ελευθερη προσβαση δωρεαν και ζωντανη τηλεοραση χωρις κοστος. Αυτο εχω καναι και εγω. Α! και ενα ringtone της επιλογης σου...:p

 

Αρα δεν μπορω να το κανω μονος μου αλλα πρεπει να παρω τη VODA για να μου στειλει ρυθμισεις ε?? Οκ !!

 

Συμφωνοι ξερω τι λενε οτι προσφερει το unlimited. Αυτο που ρωταω ειναι αν χρησιμοποιησεις σαν σημειο προσβασης το VF live για χρηση με αλλη εφαρμογη (πχ GPS σε εμας) και οχι μεσα απο το μενου του VF live χρεωνεσαι η οχι???

 

Με προλαβες!!!Νομιζα οτι δεν απαντησες!:D

 

Ποτε θα σοβαρευτουν ρε γ....το οι εταιρειες να δινουν με καποιο ποσο απεριοριστη χρηση του GPRS???

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρα δεν μπορω να το κανω μονος μου αλλα πρεπει να παρω τη VODA για να μου στειλει ρυθμισεις ε?? Οκ !!

 

Συμφωνοι ξερω τι λενε οτι προσφερει το unlimited. Αυτο που ρωταω ειναι αν χρησιμοποιησεις σαν σημειο προσβασης το VF live για χρηση με αλλη εφαρμογη (πχ GPS σε εμας) και οχι μεσα απο το μενου του VF live χρεωνεσαι η οχι???

 

Nai xrewnesai

 

Μπορεις να μπεις kai τωρα, ετσι οπως εισαι στο Live, απλά δεν θα μπορεις να δεις TV. Γι' αυτο απαιτουνται οι αλλες ρυθμισεις (Streaming)..

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως την πρώτη φορά έγραφε Λήψη αλλά δεν κατέβαζε, ε και το ξαναέκανα και κατέβηκαν αμέσως. Δεν παρατήρησα δηλαδή κανένα πρόβλημα. Λίγη επιμονή δεν βλάπτει, σου λέω δουλεύουν άψογα!
Πολύ ευχάριστο αυτό. όπως επίσης το οτι γυρίσει συνεχώς η οθόνη και σου δείχνει πάντα τον βορρά.

 

Γιώργο πάντως τρίζει αρκετά και είναι κρίμα. Φαίνεται ιδιαίτερα όταν έχω ανοιχτό το πληκτρολόγιο. Εσένα?
Πολύ τρίζει όταν έχω κλειστό το πληκτρολόγιο και όχι ανοιχτό. Περίεργο μου φαίνεται που λές το αντίθετο. Βέβαια και με το αλφαριθμητικό υπάρχει ένα ελάχιστο μπόσικο αλλά είναι μη αντιληπτό. Όταν το ανοίγουμε προς τα πάνω, να φαίνονται δηλαδή τα multimedia πλήκτρα, δεν τρίζει καθόλου. Πως κατάφεραν να φτιάξουν τέτοια κατασκευή. Να τρίζει σε ορισμένες μόνο θέσεις;

 

Είμαι ο μόνος που δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένος από την κάμερα?
Ποιά έκδοση έχεις; Λογικά πρέπει να έχεις και συ την 10. Πάρα πολλ΄αάτομα έχουν πεί οτι είδαν μεγάλη διαφορά στην ποιότητα της κάμερας με την 11.

 

Σου βγάζει συχνά πλήρης μνήμη; Εμένα πάρα πολύ συχνά και μου έχει σπάσει τα νεύρα. Όταν τραβάω βίντεο (στην μέγιστη ανάλυση και ποιότητα φυσικά), δε μπορώ να το δώ. Η συσκευή ξεμένει απο ram συνέχεια και πάντα. Απαράδεκτο.

 

Πάλι με την 11 πιστεύω να μειωθούν και αυτά τα μηνύματα.

 

Παιδια εχει κανεις κανα τευχος του pc world προχειρο? Αν θυμαμαι ειχε τεστ καρτων μνημης προσφατα..... Εχει διαφορα η ταχυτητα απο καρτα σε καρτα η ολες οι καρτες ιδιες ειναι? Θυμαμι πιο παλια στο thread για ενα κατοχο που ελεγε οτι η νοκια ηταν πιο αργη απο μια αλλη καρτα μνημης που ειχε... Και οτι εχει διαφορα στο gallery

 

Comments?

Φυσικα και δεν έχουν όλες την ίδια ταχύτητα. Το θέμα είναι, να δείς εσύ διαφορά στην πράξη, στο κινητό σου τηλέφωνο. Ως γνωστόν, δεν μπορούν τα κινητά τηλέφωνα να αξιοποιήσουν στο μέγιστο την ταχύτητα που δίνει ο κατασκευαστής της κάρτας μνήμης.

 

Σίγουρα βλέπεις διαφορά απο κάρτα σε κάρτα αλλά σκέψου αν αξίζει να δώσεις τα διπλάσια χρήματα για μαι κάρτα ίδια χωτηρικότητας όταν κανείς δε σου εγγυάται οτι η έκθεσή σου θα ανοίγει πιο γρήγορα απο ότι πρίν.

 

Έχω δεί μεγάλη διαφορά. Είχα 512ΜΒ sandisk και πήρα 512ΜΒ ATP. Η πρώτη σερνόταν, η δεύτερη πέταγε. Αυτό δε σημαίνει οτι δεν είναι καλές οι sandisk (άλλωστε τέτοια χρησιμοποιώ τώρα στο Ν95 μου, και με 1.800ΜΒ αρχεία, δεν αντιμετοπίζω κανένα πρόβλημα). Πολλοί παράγοντες επιρρεάζουν την ταχύτητα.

 

Απαράδεκτο αυτό. Το N80, με τιμή €630 όταν πρωτοκυκλοφόρησε, είχε και κάρτα μνήμης και πανάκι για την οθόνη και λουράκι και αντάπτορα για φορτιστή.

Ενώ το N95, με τιμή €730, δεν έχει τίποτα από τα παραπάνω. Ακόμη μία φορά αποδεικνύεται η ΑΠΑΤΕΩΝΙΑ και η ΚΟΡΟΪΔΙΑ της ALPHA COPY, η οποία εισάγει τη φτηνή έκδοση του N95 (που προορίζεται για χώρες όπως η Βουλγαρία και η Αλβανία), και την πουλάει όσο κοστίζει η πλήρης έκδοση. Με άλλα λόγια, κλέβει ασύστολα τους πελάτες της (αλλά και την εταιρεία που αντιπροσωπεύει).

Αν μας διαβάζει κάποιος δικηγόρος, καλό θα ήταν να μας έλεγε αν υπάρχει τρόπος αντιμετώπισης νομικά της απάράδεκτης αυτής τακτικής της ALPHA C(L)OPY. Πάντως ένα καλό πρώτο βήμα θα ήταν νομίζω ένα κατατοπιστικό mail στη NOKIA. ;)

Το θέμα είναι οτι κάνένας δε σε υποχρέωασε να πάρεις το κινητό τηλέφωνο και συγκεκριμένα την έκδοση αυτή (πολλά ελληνικά καταστήματα ενδέχεται να εισάγουν άλλες εκδόσεις ενώ άλλα το έχουν ήδη κάνει). Επίσης, δε σου υποσχέθηκε ποτέ κάποιος οτι το πακέτο που θα εισαχθεί απο την alpha copy θα περιέχει κάτι απο τα παραπάνω, και τελικά δεν το έκανε. Αν θυμάσαι καλά, όταν ρωτούσαμε για ακριβή περιεχόμενα, τίποτα απο τα πράγματα που λείπουν τελικά, δεν είχαν αναφερθεί.

 

απλά εμείς λέγαμε, τόσο ακριβό κινητό, αποκλείεται να μην τα έχει. Η προσωπική εκτίμηση όμως του καθενός απέχει απο αυτό που βλέπουμε τελικά στην πράξη.

Link to comment
Share on other sites

Σου βγάζει συχνά πλήρης μνήμη; Εμένα πάρα πολύ συχνά και μου έχει σπάσει τα νεύρα. Όταν τραβάω βίντεο (στην μέγιστη ανάλυση και ποιότητα φυσικά), δε μπορώ να το δώ. Η συσκευή ξεμένει απο ram συνέχεια και πάντα. Απαράδεκτο.

 

Πάλι με την 11 πιστεύω να μειωθούν και αυτά τα μηνύματα.

 

Πραγματι. Κι εμενα ειχε αυτο το πρόβλημα. Με το που εκανα την αναβαθμιση εξαφανιστηκε από προσωπου... κινητού αυτο το μηνυμα..

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι οτι κάνένας δε σε υποχρέωασε να πάρεις το κινητό τηλέφωνο και συγκεκριμένα την έκδοση αυτή (πολλά ελληνικά καταστήματα ενδέχεται να εισάγουν άλλες εκδόσεις ενώ άλλα το έχουν ήδη κάνει). Επίσης, δε σου υποσχέθηκε ποτέ κάποιος οτι το πακέτο που θα εισαχθεί απο την alpha copy θα περιέχει κάτι απο τα παραπάνω, και τελικά δεν το έκανε. Αν θυμάσαι καλά, όταν ρωτούσαμε για ακριβή περιεχόμενα, τίποτα απο τα πράγματα που λείπουν τελικά, δεν είχαν αναφερθεί.

απλά εμείς λέγαμε, τόσο ακριβό κινητό, αποκλείεται να μην τα έχει. Η προσωπική εκτίμηση όμως του καθενός απέχει απο αυτό που βλέπουμε τελικά στην πράξη.

 

Άλλο το τι δεν έχει υποχρέωση να περιέχει στα προϊόντα της η Alpha Copy, άλλο το ηθικό και το τίμιο του πράγματος. Άλλωστε, εφόσον δε μπορούμε να κάνουμε κάτι για να υποχρεώσουμε την Alpha Copy να αλλάξει συμπεριφορά, τουλάχιστο μπορούμε να στηλιτεύσουμε την τακτική της αυτή (εξάλλου τα σχόλια είναι τσάμπα ;)). Ίσως μία μείωση των πωλήσεων στη χώρα μας να την ταρακουνήσει, αλλά ακόμα και αναφορές και παράπονα στην Nokia θα ήταν συνετό κάποια στιγμή να κάνουμε οργανωμένα. Αν γίνει συντονισμένα μπορεί να έχει αποτέλεσμα.

Το έχω πει άλλωστε πολλές φορές πως ό,τι τραβάμε από τις εταιρίες αυτές, κυρίως εμείς το έχουμε επιτρέψει. Κάποια στιγμή πρέπει να γίνουμε ενεργοί πολίτες.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

osoi exoume vodafone sundesh exoume kai vodafone unlimited i prepei na zhthsoume apo katasthma vodafone?kai gia na vlepoume aperiorista tv kai xwris kostos prepei na sundethoume me vodafone prepaid?
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

To ekana afto pou les kai ida oti xriazete na pigeno ego ston orismo xristi kathe fora (de to kanei default an de pas ekei dld) kai gia na diale3o leitourgia akolouthias Riph san proepilogi de boro :(

 

Mipos yparxei allos tropos ?

 

Δυστυχως οταν ανοιγεις την καμερα εχει προεπιλογη το αυτοματο προφιλ..

Link to comment
Share on other sites

Για να δώσω κι εγώ νέα για όσους ψάχνουν μανιακά το κινητό. Πήρα στις 16:00 στο κατάστημα Vodafone απέναντι από το μέγαρο του ΟΤΕ στην Κηφισίας. Μου είπαν ότι έχουν 1 (!). Πήγα 2 ώρες μετά και μου είπαν ότι το έδωσαν... Ξενέρωμα! Πέρνω τηλ. στο Vodafone Αγ. Παρασκευής απέναντι από την εκκλησία και μου λένε επίσης ότι έχουν ένα! Τελικά πάω στις 19:00 και όντως είχαν 1 σε deep plum. Το αγόρασα σε 6 έντοκες δόσεις (6 x 125.60 ευρώ) και τώρα το έχω και φορτίζει!!!!

 

Πρώτα συμπεράσματα: Ναι, υπάρχει ο μικρός τζόγος που λένε κάποιοι αλλά για να πω την αλήθεια ούτε που θα τον πρόσεχα αν δεν τον αναφέρανε στα forums. Πολύ μικρό σε μέγεθος και όμορφο!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έκανες καλή αγορά arcana112 και η επίβαρυνση των 6 περίπου ευρώ για το ελληνικό Ν95 το μήνα σχεδόν δεν φαίνεται.

Ακόμη σημαίνει ότι όποιος ψάχνει... βρίσκει. Αν και οφείλω να ομολογήσω ότι η επιδότηση είναι λεφτά που έχουμε πληρώσει έτσι και αλλοιώς.

Άντε να δούμε πότε θα το φέρει η ΤΙΜ.....

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Στον Πειραιά πάντως σήμερα που ρώτησα σε Voda.... υπήρχε, (έχς κλείσει 1 για εμένα, γιατί μπήκα απο σπόντα, και δεν είχα τπτ μαζί μου), και μάλιστα είχε 6 κομμάτια αρτι αφιχθείς! Επειδή μάλιστα δεν μπορούσε να μου περάσει δόσεις, με παρέπεμψε σε άλλο κατάστημα του Πειραιά, όπου επίσης υπήρχε!

 

Γενικός σε Voda, βρίσκεται πλέον το κινητό! Δεν θέλει πολύ ψάξιμο!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...