Jump to content

LG Prada (KE850)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικα το παρηγγειλα απο amazon και σημερα μου ηρθε.Πραγματικα ειναι πολυ ομορφο.Επισης κατι που δεν περιμενα ειναι οτι μεσα ειχε 2 μπαταριες ,πολυ καλο ....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 420
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το άλλο το κουλό το έχετε δει; Όταν είσαι στον τηλεφωνικό κατάλογο και πατάς τον μεγενθυντικό φακό για να κάνεις εύρεση ονόματος, τα abc τα εχει στο 1, τα def τα έχει στο 2 κ.ο.κ. δηλαδή μία θέση πιό πίσω... :P

 

Επίσης έχω άλλο ένα πρόβλημα. Εκτός απο το ρολόι που είναι πάνω στο wallpaper και κινείται, το άλλο ρολόι πού έχει πάνω δεξιά δεν αλλάζει την ώρα παρά μόνο κρατάει την ώρα που την ρύθμισα. Για ποιό λόγο το κάνει αυτό;

 

Καλά για το ραδιόφωνο που δεν τρέχει στο background δεν έχω να πω τίποτα..

 

Τέλος, γιατί αργεί τόσο πολύ να ανοίξει τις εικόνες;

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

επειδη θελω να αγορασω καρτα μνημης , ξερει κανεις αν περνει 4gb ή μονο μεχρι 2 gb ?

 

Σύμφωνα με τα λεγόμενα κάποιου σε άλλο forum η 4gb microSD HC της Sandisk ΔΕΝ δούλεψε στο Prada... :(

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχει κανεις την καλοσυνη και μπορει, να μου πει τι ακριβως περιεχει το κουτι?δηλαδη το τηλεφωνο και τι αλλο? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχει κανεις την καλοσυνη και μπορει, να μου πει τι ακριβως περιεχει το κουτι?δηλαδη το τηλεφωνο και τι αλλο? ευχαριστω

 

Φορτιστη , μπαταρια, πανακι [καθαρισμο οθονης], ακουστικα στερεο, δερματινη θηκη, usb καλωδιο, καρτα μνημης 256, οδηγιες χρησεως, λογισμικο

kOstAkhS
Link to comment
Share on other sites

Φορτιστη , μπαταρια, πανακι [καθαρισμο οθονης], ακουστικα στερεο, δερματινη θηκη, usb καλωδιο, καρτα μνημης 256, οδηγιες χρησεως, λογισμικο
Σε ευχαριστω,και κατι ακομα,λουρακι για το κινητο εχει?ξανα ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω,και κατι ακομα,λουρακι για το κινητο εχει?ξανα ευχαριστω

οχι λουρακι δεν εχει, η συσκευασια γραφει λουρακι αλλα εννοει το πανακι.

kOstAkhS
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους κι από μένα..

 

Θα ήθελα να ξέρω αν στην εν λόγω συσκευή υπάρχει η επιλογή, όπως στα Sony Ericsson, που στην Διαχείριση Κλήσεων να σου δίνουν επιλογή Αποδοχή Κλήσης είτε Απ'ολους, είτε Μόνο Από Λίστα (όπου επιλέγεις έως και 10 τηλ νουμερα από τον τηλ. κατάλογο), είτε Από Κανέναν

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
παιδια αγορασα και εγω το prada και ειναι πολυ πολυ ωραιο σε εμφανιση και πολυ ποιο ευχρηστο απο οτι το περιμενα !
Link to comment
Share on other sites

H vodafon δινει το LG Prada?

Επειδη εχω επιδοτηση και εχω παρει συνδεση απο καταστημα Vodafone.

thx

 

Στο κατάστημα της πάντως, δεν το έχει...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

H vodafon δινει το LG Prada?

Επειδη εχω επιδοτηση και εχω παρει συνδεση απο καταστημα Vodafone.

thx

Νομίζω πώς το δίνει (αλλά πάρε ένα τηλ. στο 13830 να μάθεις την επιδότηση σου και αν υπάρχει και το κινητό ;))

Link to comment
Share on other sites

ok thx παιδια θα παρω τηλ αμα ειναι. Απλα επειδη δεν το ειδα και γω στο vodafone.gr γι'αυτο ρωτησα..

 

Σε ένα διαφημιστικό κατάλογο της το είχα δεί πρίν κανά μήνα στην καθιερωμένη τιμή των 600 ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το πρώτο Prada αρχές Σεπτέμβρη.Μόλις την πρώτη μέρα είδα ότι έχει ένα πρόβλημα σχετικά με τον ήχο κλήσης και γι'αυτό το επέστρεψα πίσω άμεσα. (Σάββατο το είδα - Δευτέρα επεστράφη)

 

 

Επιλέγω έναν οποιονδήποτε άλλο ήχο κλήσς ια ringtone.

Όποτε λοιπόν με παίρνει τηλ. κάποιος άγνωστος αριθμός ή κάποιος με απόκρυψη, τότε χτυπάει με τον ήχο που έχω ρυθμίσει για ringtone!

Όταν όμως με καλεί κάποιο νούμερο το οποίο έχω αποθηκέυσει στη μνήμη του τηλεφώνου , τότε χτυπάει με έναν εκνευριστικό ήχο που έχει για ήχο κλήσης όταν παίρνες το κινητό!

 

 

Το έστειλα στην Vodafone και στην LG και ύστερα από πολλές φασαρίες (εφόσον με αναβάθμιση δεν λύθηκε το πρόβλημα) μου είπανε ότι χρειάζεται αλλαγή πλακέτας. Εχει περάσει λοιπόν ένας μήνας και κάτι ψιλά και τίποτα. Λόγω λοιπόν πολλών τσακωμών και λόγω κάποιας πολυετούς συνεργασίας με ένα γνωστό που έχει κάποια καταστήματα Vodafone, πάω σε ένα κατάστημα και μου δίνει ένα ολοκαίνουριο. Το ανοίγω λοιπόν μέσα στο μαγαζί, βάζουμε μπαταρίες, κάρτες κι όλα τα παρελκόμενα, το ανοίγουμε και ..... ακριβώς το ίδιο πρόβλημα!

 

Τι να κάνω βρε παιδιά?? Έχετε ενημερωεί για κάτι σχετικά με αυτό? Η αδερφή μου μάλιστα, έχει το ίδιο, τα παργγειλαμε μαζί και το δικό της δεν έχει κανένα πρόβλημα! Θα έπαιρνα άλλο κινητό αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς μ'αρέσει πολύ και δεν θέλω να το αλλάξω!

http://img2.uploadimages.net/675846acos_logo.JPG
Link to comment
Share on other sites

/\

|

|

|

 

Το παραπάνω μήνυμα το έστειλα εγώ αλλά ήμουν στο λογαριασμό του αδερφού μου! :wacko::wacko:

 

Μπερδέυτηκα, μάλλον η ταλαιπωρία θα φταίει!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
προσπαθω να στειλω κατι εικονες κτλ απο το samsung u600 στο prada και ενω εχω κανει συζευξη κανονικα κτλ μολις στελνω μου λεει αποτυχια. τι μπορει να φταιει? :worry:
Link to comment
Share on other sites

Axizei na to parei kaneis?

Apo hxo pos einai? kai to akoustiko tou(ean akougete kala) kai otan se kaloun (ean akougete kala) ?

mpataria?

telephonikos katalogos?

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

εχμ...αν μπορειτε λυστε μου μια απορια. Οταν γραφω μνμα τα κουμπια εχουν τα γραμματα στα Αγγλικα αλλα γραφουν Ελληνικα,δεν θα επρεπε να εχουν Ελληνικα γραμματα τα κουμπια? κανω κατι λαθος?:ninja:

 

Επισης αυτο με την ενταση του ηχου κλησης μου εχει σπασει τα νευρα,απο το πρωι εχω χασει ολες τις κλησεις. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...