Jump to content

LG Prada (KE850)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερει καπιος πως κανουμε hardware format στο Prada ???? Ισχυει οτι σε Nokia ή καθε εταιρια εχει δικο της τροπο ????

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 420
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια εστειλα κ εγω mail στην LG και μου απαντησαν οτι δε γινεται να αλλαξουν το αγγλικο μενου με ελληνικο και επισης δε γινεται να βαλουν ελληνικους χαρακτηρες για τα μηνυματα.Εχει καταφερει καποιος το δευτερο?
Link to comment
Share on other sites

Ξερει καπιος πως κανουμε hardware format στο Prada ???? Ισχυει οτι σε Nokia ή καθε εταιρια εχει δικο της τροπο ????

 

Ευχαριστω.

 

Δοκιμασα αυτο εδω που ειναι για Nokia αλλα δεν πιανει...

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253380#post2253380

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μήπως μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως ακριβώς γίνεται η αποθήκευση αρχείων στην κάρτα μνήμης; Δεν μπορώ με κανέναν τρόπο να το εντοπίσω μόνος μου.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως ακριβώς γίνεται η αποθήκευση αρχείων στην κάρτα μνήμης; Δεν μπορώ με κανέναν τρόπο να το εντοπίσω μόνος μου.

 

τι ακριβως εννοεις??αρχεια που παιρνεις με BT??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γενικά ένα αρχείο. Πώς το αποθηκεύω στην κάρτα μνήμης;

 

 

Σ'ευχαριστώ πολύ. Οι οδηγίες είναι σωστές :).

Link to comment
Share on other sites

Γενικά ένα αρχείο. Πώς το αποθηκεύω στην κάρτα μνήμης;

 

αν εχεις ας πουμε μια εικονα στην μνημη τηλ κανεις το εξης..

αφου την επιλεξεις πατας κατω αριστερα το κουμπι με 3 γραμουλες που εχει και μετα ΑΡΧΕΙΟ...μετα πατας ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ...και σου λεει ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΜΝΗΜΗ??πατας οκ και εισαι ετοιμος...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Με το sp3 στα xp δεν δουλεύει το software που περιέχει το CD (τουλάχιστον σε εμένα). Έχει κανένας καμμία λύση ή άλλη πρόταση για software?:!:
Odi
Link to comment
Share on other sites

Με το sp3 στα xp δεν δουλεύει το software που περιέχει το CD (τουλάχιστον σε εμένα). Έχει κανένας καμμία λύση ή άλλη πρόταση για software?:!:

 

Δεν ξερω τι να πω!

Εμενα παντος στα vista κανονικα....:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!Αγόρασα ένα μεταχειρισμένο lg prada και όταν μπαίνω στην cam δεν μου δείχνει εικόνα!Το ίδιο και με το video,γράφει ότι video....failed!Τι μπορεί να φταίει?
%$@#@#%^:worry:&*@#$%^&*
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!Αγόρασα ένα μεταχειρισμένο lg prada και όταν μπαίνω στην cam δεν μου δείχνει εικόνα!Το ίδιο και με το video,γράφει ότι video....failed!Τι μπορεί να φταίει?

 

 

 

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????????:(

%$@#@#%^:worry:&*@#$%^&*
Link to comment
Share on other sites

ΘΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ. ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΤΟΝ ΤΗΛ. ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΤΟ PRADA ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΑΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ.... ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησμερα! να ρωτησω και εγω κατι με την σειρα μου..

Προκειται να παει ενας γνωστος μου στο Hong Kong σε 2 μηνες και γνωριζω, απο ατομα που εχουν ζησει εκει οτι τα κινητα ειναι πολυ φθηνα! και θα ηθελα αν ειναι ετσι να μου το φερουν το prada

Ενας φιλος μου πηρε ενα πολυ καλο κινητο Touch της samsung μονο με 60 ευρω..κ σκεφτηκα οτι 8α ηταν καλη ευκαιρια!

εχετε καμια ιδεα σε ποια τιμη μπορει να το βρω εκει? και αν θα ειναι καλο κ δεν θα χαλασει σε μια βδομαδα:/

Link to comment
Share on other sites

Καλησμερα! να ρωτησω και εγω κατι με την σειρα μου..

Προκειται να παει ενας γνωστος μου στο Hong Kong σε 2 μηνες και γνωριζω, απο ατομα που εχουν ζησει εκει οτι τα κινητα ειναι πολυ φθηνα! και θα ηθελα αν ειναι ετσι να μου το φερουν το prada

Ενας φιλος μου πηρε ενα πολυ καλο κινητο Touch της samsung μονο με 60 ευρω..κ σκεφτηκα οτι 8α ηταν καλη ευκαιρια!

εχετε καμια ιδεα σε ποια τιμη μπορει να το βρω εκει? και αν θα ειναι καλο κ δεν θα χαλασει σε μια βδομαδα:/

ότι πάρεις από εδω θα πάρεις κι από κει.Αν είναι να χαλάσει δε τιθεται θέμα από που θα το πάρεις!Οπότε μη το φοβάσε...τώρα από θεμά τιμής εκεί δε γνωρίζω πόσο μπορεί να κάνει...

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
μου γράφει ακριβώς video application reated failed:O:O:O:O:O

 

Δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει...μαλλον εχει προβλημα οποτε θα το πας για να το δουν!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Αν και βλέπω ότι το τόπικ είναι πεθαμένο και του έχουμε κάνει και τα 40, εγώ θα ρωτήσω την απορία μου γιατί ποτέ δεν ξέρεις. Έχει δοκιμάσει να αλλάξει κανείς την πρόσοψη του κινητού με αυτές που κυκλοφορούν στο ebay και οι οποίες δεν έχουν έτοιμη πάνω και την οθόνη αφής αλλά πρέπει να κοτσαριστεί η παλιά;
Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

στο πλαισιο ευκαρπιας δινει το εκθεσιακο prada (kf900) στα 120€. τι λετε? αξιζει?

 

επισης απο θεμα μπαταριας πως παει?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...