Jump to content

LG Prada (KE850)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το iphone ειναι αντικειμενικα πολυ καλυτερο!

αν ισχυει και η τιμη που λενε!

αλλα τη συγκεκριμενη στιγμη το πραντα μπορει να το αποκτησει οποιος θελει τωρα.

to iphone ποτε ερχεται?????????:rolleyes:

GREEN PLANET
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 420
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαι γιατι το προγραμμα της lg δε σου δουλευει; Εμενα παντως δουλευει κανονικα. Μηπως στο μενου ρυθμισεις/ συνδεσιμοτητα δε το εχεις αλλαξει απο mass storage σε data transfer;

 

φιλε μου να σου φιλησω τα χερια,να σου στειλω ενα δωρο,να κανω κατι για σενα ρε παιδι μου!!!!!!δεν μπορεις να καταλαβεις τι εχω τραβηξει 7ωρες που το εχω παρει,παραλιγο να σπασω 2 υπολογιστες.....δεν συνδεοταν με τιποτα.......................................................

 

**** τα κινητα,εχω πα8ει πλακα,μου αρεσει παρα παρα πολυ.Αρκετα βολικα τα πληκτρα,μονο στην αναζητηση που αλλαζει τη σειρα των γραμματων με χαλαει αλλα μικρο το κακο....

εχει κανονικα τα μηνυματα με 160,λιγο αργο να φορτωσει τα περιεχομενα της καρτας,αυτα τα μικρα αρνητικα μεχρι στιγμης. ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου να σου φιλησω τα χερια,να σου στειλω ενα δωρο,να κανω κατι για σενα ρε παιδι μου!!!!!!δεν μπορεις να καταλαβεις τι εχω τραβηξει 7ωρες που το εχω παρει,παραλιγο να σπασω 2 υπολογιστες.....δεν συνδεοταν με τιποτα.......................................................

 

**** τα κινητα,εχω πα8ει πλακα,μου αρεσει παρα παρα πολυ.Αρκετα βολικα τα πληκτρα,μονο στην αναζητηση που αλλαζει τη σειρα των γραμματων με χαλαει αλλα μικρο το κακο....

εχει κανονικα τα μηνυματα με 160,λιγο αργο να φορτωσει τα περιεχομενα της καρτας,αυτα τα μικρα αρνητικα μεχρι στιγμης. ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

ωραια για μια βοηθεια και για μενα τωρα... Εμενα τα μυνηματα τα σπαει σε 70 χαρακτηρες και φανταστηκα οτι λογω unicode ισως λυθει με ενα firmware update αργοτερα. Εχεις καμια λυση σε αυτο;

Αγγελίες στο Buy & Sell ,μόνο !
Link to comment
Share on other sites

ωραια για μια βοηθεια και για μενα τωρα... Εμενα τα μυνηματα τα σπαει σε 70 χαρακτηρες και φανταστηκα οτι λογω unicode ισως λυθει με ενα firmware update αργοτερα. Εχεις καμια λυση σε αυτο;

 

φιλε μου το ειχα αγχος και το πρωτο πραγμα που κοιταξα ηταν αυτο.το πηρα απο εξπανσυς και περιεργως ηταν ετσι απο τη μαμα του,δεν πειραξα τπτ οποτε μακαρι να μπορουσα να ανταποδωσω τη βοηθεια...

απορια μου ειναι αν μπορεις να αλλαξεις τον μνημη προορισμου των αρχειων που λαμβανεις μεσω blutooth.

gtimb οντως ο ηχος ξεκιναει απο χαμηλα,δεν εχω τηλεφωνα στη σιμ αλλα μαλλον αυτο ισχυει αφου δεν βρισκω επιλογη για εμφανιση σιμ ή μνημης.

folders εχει προαποθηκευμενους και μαλιστα στη microSD που ειχα διαμορφωσει εγω απο παλια εβλεπε τους φακελους αλλα οχι και τα περιεχομενα τους,οποτε μετεφερα αυτα που ειχα στα 5προεπιλεγμενα folders(images,sounds klp).

στο mcray οσον αφορα τα παιχνιδια,παιζει java αλλα δεν βρηκα τροπο να παιξω μιας και δεν εχει κουμπι επιλογης.εχει τα βελακια που χρησιμεθουν αλλα αν ειχε και ενα κουμπι OK θα ηταν ιδανικο..

οι φοτο που τραβαει για μενα ειναι εκπληκτικες τουλαχιστον οπως τις εμφανιζει στην οθονη του,εχει φλας οποτε γιατι θες night mode?οντως δεν ζουμαρει μια τραβηγμενη φοτο,μονο περιστροφη.

Αυτα προς το παρον :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

γραψτε λαθος οσον αφορα τα παιχνιδια!!!!!σου βγαζει την μιση οθονη για το παιχνιδι και το υπολοιπο εμφανιζει ενα joystick αφης!!!πολυ εξυπνο:rolleyes: ;) ;) :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia

kai egw apo ebay to pira to kinitaki....katapliktiko

stin 8essaloniki kati akousa oti o kalogirou (nai autos me ta papoutsia stin mitropolews) 8ato exei se liga kommatia

Otan bgei kainourgio firmware k to akousei kapoios as kanei kapoio post.

Gia mena to pio enoxlitiko einai oti otan 8eleis na trabi3eis foto den mporeis na kaneis zoom.Episis pira k to prada headset bluetooth.

(nai eimai fanatikos tis prada) 8a elega na min to parete protimiste kanena jabra kalytera giati den steketai kala sto auti

An 8elete k kana kalo wallpaper 8a breite edw:

http://www.zedge.net/wallpapers/1232/lg-ke850-prada-wallpapers/

Link to comment
Share on other sites

stin 8essaloniki kati akousa oti o kalogirou (nai autos me ta papoutsia stin mitropolews) 8ato exei se liga kommatia

 

Δεν είναι απίθανο. Στο εξωτερικό θα πωλείται και από τις boutique Prada...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

paidia diladi kiklofoeise twra?xtes to epsaxna se ola ta sites(LGE,Germanos,Vodafone,ktl.)k den to eixan pou8ena!!!!

 

Σύμφωνα με το VMen (το περιοδικό του Βήματος) του προηγούμενου μήνα, το κινητό θα έρθει σε περιορισμένο αριθμό κομματιών στα καταστήματα Καλογήρου.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

ti mono sto kalogirou????kala paei to xasame 8apesoun oles oi lissares panw tou

 

Δεν κόβω το κεφάλι μου ότι θα είναι μόνο στον Καλογήρου, αλλά δεν είναι απίθανο... Σε περίπτωση που το φέρει μόνο ο Καλογήρου, δύσκολα θα μπορέσει κάποιος να το πάρει...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Εγω ρωτησα χθες το Γερμανο και μου ειπε οτι τριτη θα υπαρχει στα καταστηματα και οτι θα πωλειται μονο σε μαγαζια με κινητια και οχι στο καλογηρου η στο καρουζο
kOstAkhS
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το ειχα αγχος και το πρωτο πραγμα που κοιταξα ηταν αυτο.το πηρα απο εξπανσυς και περιεργως ηταν ετσι απο τη μαμα του,δεν πειραξα τπτ οποτε μακαρι να μπορουσα να ανταποδωσω τη βοηθεια...

απορια μου ειναι αν μπορεις να αλλαξεις τον μνημη προορισμου των αρχειων που λαμβανεις μεσω blutooth.

gtimb οντως ο ηχος ξεκιναει απο χαμηλα,δεν εχω τηλεφωνα στη σιμ αλλα μαλλον αυτο ισχυει αφου δεν βρισκω επιλογη για εμφανιση σιμ ή μνημης.

folders εχει προαποθηκευμενους και μαλιστα στη microSD που ειχα διαμορφωσει εγω απο παλια εβλεπε τους φακελους αλλα οχι και τα περιεχομενα τους,οποτε μετεφερα αυτα που ειχα στα 5προεπιλεγμενα folders(images,sounds klp).

στο mcray οσον αφορα τα παιχνιδια,παιζει java αλλα δεν βρηκα τροπο να παιξω μιας και δεν εχει κουμπι επιλογης.εχει τα βελακια που χρησιμεθουν αλλα αν ειχε και ενα κουμπι OK θα ηταν ιδανικο..

οι φοτο που τραβαει για μενα ειναι εκπληκτικες τουλαχιστον οπως τις εμφανιζει στην οθονη του,εχει φλας οποτε γιατι θες night mode?οντως δεν ζουμαρει μια τραβηγμενη φοτο,μονο περιστροφη.

Αυτα προς το παρον :D :D :D

το περιεργο ειναι οτι και εγω απο expansys το πηρα αλλα εχω το προβλημα με τα μηνυματα, εκτος και αν εχω κανει εγω καποια ρυθμιση λαθος!

 

στις φωτογραφιες γινεται zoom αλλα οχι σε full αναλυση αλλα μονο αν ριξετε την αναλυση!!!! το λογο τωρα που γινεται αυτο μονο αυτοι το ξερουν

 

το κινητο εχει αρκετα μικροπροβληματακια αλλα οχι παρα πολυ ουσιαστικα. Αν ωστοσο λυθουν με ενα ενδεχομενο firmware uprgrade το κινητο θα ειναι πραγματικα απιστευτο!!!

 

αλλο τρελο αυτο με την ενταση του κουδουνισματος οπωςκαι το οτι δε μπορεις να ακους ραδιο η απο τον media player και να κανεις κατι αλλο ταυτοχρονα!!!

Αγγελίες στο Buy & Sell ,μόνο !
Link to comment
Share on other sites

apla re paidia mporei na me voi8isei kapoios na dialeksw?eimai ana mesa se N95 k prada alla den kserw ti na protimisw...trelo style i treles dinatotites???
Αγγελίες στο Buy & Sell
Link to comment
Share on other sites

apla re paidia mporei na me voi8isei kapoios na dialeksw?eimai ana mesa se N95 k prada alla den kserw ti na protimisw...trelo style i treles dinatotites???

 

Ma file moy zhtas voitheia gia kati prosopiko. Mono esy tha apofasiseis ti pragmatika thes.

Link to comment
Share on other sites

apla re paidia mporei na me voi8isei kapoios na dialeksw?eimai ana mesa se N95 k prada alla den kserw ti na protimisw...trelo style i treles dinatotites???

 

Δεν είναι δύσκολη η επιλογή. Αν χρειάζεσαι αυτά που προσφέρει το N95, αν τα χρησιμοποιείς συχνά δηλαδή και όχι μία στο τόσο, το παίρνεις αυτό. Αν όχι, το LG Prada.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

apla skeftomai oti ama parw to prada ade na to kratisw 2 xronia.alliws to N95 mporei na kratisei allo toso mias k einai oti pio e3eligmeno iparxei
Αγγελίες στο Buy & Sell
Link to comment
Share on other sites

apla skeftomai oti ama parw to prada ade na to kratisw 2 xronia.alliws to N95 mporei na kratisei allo toso mias k einia oti pio e3eligmeno iparxei

 

Έτσι είναι, αλλά δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ των δύο συσκευών. Είναι εντελώς διαφορετικές, στοχεύουν σε ένα εντελώς διαφορετικό κοινό και γενικά δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Paidia eixa parei to nokia 8800 to akriboplirwsa mou ebgale 1000 problimata kai eixa agorasei k 4 mpataries gia na mporw na milaw ligo.San tous kinezous pou kykloforoun me ta kala8ia olo ilektronika.Makrya k fovero akyro i nokia gia mena.Ase pou an mple3eis kai me tin alphacopy gia service....asto.

Eidika gia to N95 pou 8a exei toso periplokes leitourgies den nomizw na min bgalei problimata.Ase pou einai k akribotero apo to Prada.

Proswpika eimai para poly euxaristimenos me to Prada se ola.Gia mena einai teleio.Min pedeueste apo ellada mpeite sto aggliko ebay k parte to kainourgio.Etsi ekana egw kai oi an8rwpoi einai typikotatoi.Sto Germano 8a to kratisooun gia tous filous tous oi polites(exw gnwsto pou douleuei)k oti meinei.Sto kalogirou toulaxisto 8es/niki ta exoun dwsei idi k exoun lista anamonis.

Link to comment
Share on other sites

apla skeftomai oti ama parw to prada ade na to kratisw 2 xronia.alliws to N95 mporei na kratisei allo toso mias k einai oti pio e3eligmeno iparxei

 

παρε το prada να εξοικοιωθεις και με το interface, και απο σεπτεμβρη (η εκει κοντα) παιρνεις το iphone και ξεμπερδευεις μια και καλη με το διλημα, τι κινητο να διαλεξω, για πολυυυυυυυ καιρο...

 

ετσι θα κανω εγω τουλαχιστον.

 

p.s ειχα και εγω για πολυ καιρο το 8800 με το κλασικο προβλημα της μπαταριας. η πλακα ειναι οτι μολις πηρα το prada, (απο εξωτερικο), ανακαλυψα οτι βαζοντας στο 8800 την μπαταρια του scirocco το προβλημα ως δια μαγειας λυνεται!!!

Αγγελίες στο Buy & Sell ,μόνο !
Link to comment
Share on other sites

:) Το έβαλε και το Πλαίσιο στην σελίδα του... Τιμή: 600 ευρώ.

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=69975716&product=976644

Link to comment
Share on other sites

πρωην 8800 και γω αν και το χω ακομα και λεω να παρω μια μπαταριουλα γιατι ειναι κι αυτο πολυ ωραιο και διαχρονικο κινητο. Το προβλημα μου ειναι τωρα με την μπαταρια του πραντα,ποσο σας κραταει???εμενα μαλλον για μερα με κοβω....:( :( :( εχω κανει την τριτη φορτιση αλλα δεν βλεπω να βελτιωνεται.χ8ες επαιζα βεβαια κανα μισαωρο τους σωληνες και φοτο αλλα δεν δικαιολογειται.μιλαω αρκετα αλλα απο χ8ες στις 21.30 μεχρι τωρα εχει πεσει στο ενα ντιμακι............λετε να χω τα ιδια με το 8800??:X :ninja:
Link to comment
Share on other sites

πρωην 8800 και γω αν και το χω ακομα και λεω να παρω μια μπαταριουλα γιατι ειναι κι αυτο πολυ ωραιο και διαχρονικο κινητο. Το προβλημα μου ειναι τωρα με την μπαταρια του πραντα,ποσο σας κραταει???εμενα μαλλον για μερα με κοβω....:( :( :( εχω κανει την τριτη φορτιση αλλα δεν βλεπω να βελτιωνεται.χ8ες επαιζα βεβαια κανα μισαωρο τους σωληνες και φοτο αλλα δεν δικαιολογειται.μιλαω αρκετα αλλα απο χ8ες στις 21.30 μεχρι τωρα εχει πεσει στο ενα ντιμακι............λετε να χω τα ιδια με το 8800??:X :ninja:

 

Γιώργαρε στείλτο μου πακέτο και πες μου πόσα θέλεις. :p

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το εχει εγορασει κανεις ΕΛληνικο?Με ενδιαφερει να μαθω αν στελνει 160 χαρακτηρες μηνυμα στα Ελληνικα και οχι 70unicode....ξερει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

Xθές το αγόρασα από πλαίσιο. Είναι ενα πανέμορφο και μικρό κινητό:D

Δεν το δούλεψα πολύ αλλά σε γενικές γραμμές φαίνεται αρκετά καλό και εύκολο στη χρήση.

Αρνητικό σημείο οτι το ξυπνητίρι δεν ακούγεται όταν το έχεις σε αθόρυβο:mad: - χαζομάρα της LG... Επίσης το πρόγραμμα συγχρονισμού είναι υπερβολικά απλό και με περιορισμένες δυνατότητες, ουσιαστικά μόνο συγχρονισμό των επαφών με outlook κάνει και επεξεργασία τους--ούτε SMS, ούτε multimedia, ούτε java, ούτε τίποτα...:(

Τα μηνύματα είναι κανονικά με 160 χαρακτήρες από τη μάνα του. Γενικά είναι πλήρως εξελληνισμένο και με ελληνικά manuals (τα οποία όμως μου φένονται πολύ περιληπτικά...).

Θα κοιτάξω να γράψω περισσότερα μόλις το δουλέψω λιγάκι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...