Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6110 Navigator


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν έλιξε το πιστοποιητικό τους, στέκει...

Βάλε την χθεσινή ημερομηνία και ξαναδοκίμασε.

 

Το έκανα και αυτό :( (για την ακρίβεια έβαλα ημερομηνία πριν 5 μερες)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα ήθελα να αντιστοιχίσω το πλήκτρο πλοήγησης στο smart2go(nokia_maps) και όχι στο route66 που ειναι η προεπιλογή. Υπάρχει δυνατότητα????!!!
Link to comment
Share on other sites

προβλημα στο 6110: παιδια ενω εκανα update με το pc suite μου βγαζει οτι ι συσκευη αποσυνδεθηκε απο μονο του αυτο τωρα. με αποτελεσμα πας να το ανοιξω και μου δειχνει μονο την οθονη λευκη και μετα απο λιγο κλεινει μονο του. για πειτε καμια ιδεα. μπορω να περασω παλι το firmware και να ανοιξει κομπλε το κινητο? περιμενω ιδεες

 

ρε παιδια πειτε καμια λυση. πως μπορω να το επαναφερω

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!

ποιες εφαρμογες μπορουμε να βαλουμε στο τηλεφωνο για πλοηγηση κτλ κτλ?

Υπαρχουν σπασμένα προγράμματα η οτι και να θελουμε πρέπει να το αγοράσουμε?

Captain kipakaoo will always be the last

 

:!:Τοπογράφο Ψάχνεις!!?

Εδώ!

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!

ποιες εφαρμογες μπορουμε να βαλουμε στο τηλεφωνο για πλοηγηση κτλ κτλ?

Υπαρχουν σπασμένα προγράμματα η οτι και να θελουμε πρέπει να το αγοράσουμε?

Εκτός από το ενσωματωμένο Route66, μπορείς να βάλεις το Nokia Maps ή το Tom-Tom.

Περισσότερα για το Nokia Maps και για το πως θα περάσεις τους χάρτες διάβασε εδώ.

Περισσότερα για το Tom-Tom διάβασε στο σχετικό θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

προβλημα στο 6110: παιδια ενω εκανα update με το pc suite μου βγαζει οτι ι συσκευη αποσυνδεθηκε απο μονο του αυτο τωρα. με αποτελεσμα πας να το ανοιξω και μου δειχνει μονο την οθονη λευκη και μετα απο λιγο κλεινει μονο του. για πειτε καμια ιδεα. μπορω να περασω παλι το firmware και να ανοιξει κομπλε το κινητο? περιμενω ιδεες

 

ρε παιδια πειτε καμια λυση. πως μπορω να το επαναφερω

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε πάλι τη διαδικασία της αναβάθμισης και άν δε πετύχει και πάλι δε πάς μια βόλτα απο το service?

<a href="http://www.freesms4all.tk">http://www.freesms4all.tk</a>

Δωρεάν SmS σε ολα τα δικτυα

Link to comment
Share on other sites

Geia se olous!

Vasika diavazontas merika apo ta posts sas diapistwsa oti kapoioi den exete xekatharisei to an xrewneste h' oxi otan douleuei to GPS. Isws stis 25 selides na exei apanththei to erwthma, alla kalo einai na sas ta xanapw gia osous den katalavane.

Etsi opws einai rythmismeno to 6110 apo th "mama" tou xrewnei kai malista agria. Gnwstos mou plhrwse (kata ta legomena tou) 200e logariasmo logw tou GPS :cry:

Anyway, kante ta parakatw vhmata kai den tha exete POTE kamia xrewsh oson afora thn plohghsh sas sthn Athina kai me to hdh egkatesthmeno Route66 :

Menu-->Ruthmiseis-->Ruthmiseis thlefwnou-->Genikes-->Entopismos theshs--->Methodoi entopismou theshs--> Edw tsekarete MONO to Enswmatwmeno GPS kai kanena allo!

Epishs anoixte to navigator, kai Epiloges-->Ruthmiseis-->Perissotera-->Syndesh sto diktuo = Na mhn epitrepete pote, Shmeio prosvashs = Kanena.

Elpizw na voithisa :)

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΕΣ ΤΟ ΠΗΡΑ!!!

Αν είστε θεσσαλονικη η γενικα επαρχεία ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ το route66. Το nokiaMaps ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ απο αποψη χαρτών(δρόμοι και γενικά τα πάντα), αλλα δεν έχει δωρεάν πλοήγηση..

Η μπαταρία μου κραταει το πολυ 2 μέρες (απο ένα πρωι μέχρι το άλλο βράδυ) αλλα είναι λογικό με τη χρήση που του κάνω(αν είχατε ericson και θέλετε να περάσετε σε nokia Σιγουρα θα τραβάτε τα μαλλιά σας απο άποψη αυτονομίας εγω απο το samsung που είχα είμαι καλύτερα μπορω να πω!! )..Έβαλα και κάτι πολύ ωραία παιχνιδάκια και είμαι τρομερά ευχαριστημένος απο το κινητό γενικα..

Captain kipakaoo will always be the last

 

:!:Τοπογράφο Ψάχνεις!!?

Εδώ!

Link to comment
Share on other sites

To destinator SP παίζει στο 6110n?

Δεν υπάρχει κόμη Destinator SP για Symbian/S60.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

katarxin signomi gia ta greeklish alla briskomai stin roumania se kseno pc!

 

loipon exo kai ego to 6110 navigator. katevasa kai egatastisa ola ta aparetita gia na ksekiniso to taksidi. ekana kai dokimes me simulation gia tin boulgaria kai roumania mias kai itan i roumania o telikos proorismos mou.. mexri edo ola kala! ksekinisa lipon apo pirea gia promachona... apsogo to tilefono.. entaksei eixe kanena dio sfalmata alla dikaiologimena mias kai ftiaxnane toys dromous meta tis serres..

molis mpika boulgaria.....@#%^&*&%$@@! petaei ena minima: sygnomi alla i enimerosh perioxis den einai diathesimi. arxika pistepsa oti itan thema doriforon... ayto sinexizete mexri kai tora pou vriskomai sthn roumania.

 

exei kaneis kamia idea ti ginete me aytous tous xartes?

 

eyxaristo!!!

Link to comment
Share on other sites

Πατάς το κουμπί με το σύμβολο του Navigator.

 

Παιδια το πληκτρο αυτο ρυθμιζεται για να τρεχει καποια αλλη εφαρμογη ή καποιο αλλο προγραμμα πλοηγησης? :O

 

Δεν σημαίνει ότι επειδή το 6110 έχει navigator, το πήραμε όλοι για την πλοήγηση. Προσωπικά το επέλεξα γιατί είναι γρήγορο hsdpa symbian και είναι slide up ;)

 

Μπραβο Πετρο και εγω! :)

 

Slider φοβερο , CPU 369 κορυφη , Symbian 3rd FP1 και 3G και HSDPA

και FM και αριστη οθονη και ποιοτικος ηχος! :D

 

Και για την πλοηγηση ενα PNA εχω (που ειναι και η καλυτερη λυση πιστευω)

 

Και αυτο το thread αναλωθηκε -κακως- μονο στο GPS function του κινητου :(

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πληκτρο αυτο ρυθμιζεται για να τρεχει καποια αλλη εφαρμογη ή καποιο αλλο προγραμμα πλοηγησης? :O

Έψαξα στο user guide αλλά δεν βρήκα κάτι…:(

Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να βάλεις κάποια εφαρμογή μόνο στο My Own key που βρίσκεται στα πλάγια του κινητού.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Έψαξα στο user guide αλλά δεν βρήκα κάτι…:(

Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να βάλεις κάποια εφαρμογή μόνο στο My Own key που βρίσκεται στα πλάγια του κινητού.

 

Αυτο το ειδα και εγω...Anyway σε ευχαριστω ....:)

 

Χρησιμοποιώ εδώ και δυο βδομάδες το στερεοφωνικό jabra (BT320s), τόσο για μουσική όσο και για ομιλία και είναι super. Αντιθέτως το i-tech που είχα πριν, η συσκευή το πετούσε συνέχεια.

 

Πετρο με το ΒΤ620 δουλευει?

 

http://www.jabra.com/Sites/Jabra/UK-UK/products/Pages/JabraBT620s.aspx

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το product code του Ελληνικου 6110 θα μου το δωσει καποιος? :O

 

Πετρο μπορεις να βοηθησεις ?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς μέχρι πότε θα είναι διαθέσιμο το 6110 Navigator στην Ελληνική αγορά??? Μου κάνει εντύπωση που έχει ήδη βγει από το site του Πλαισίου. Γνωρίζει κανείς γιατί?
Link to comment
Share on other sites

παιδια sos

γιατι θα τρελαθω

φωνητικη κλήση έχει??και αν ναι πως το κάνω ???

ευχαριστώ!!!

<a href="http://www.freesms4all.tk">http://www.freesms4all.tk</a>

Δωρεάν SmS σε ολα τα δικτυα

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς μέχρι πότε θα είναι διαθέσιμο το 6110 Navigator στην Ελληνική αγορά??? Μου κάνει εντύπωση που έχει ήδη βγει από το site του Πλαισίου. Γνωρίζει κανείς γιατί?

Τώρα κυκλοφόρησε, δεν πρόκειται να αποσυρθεί τόσο νωρίς.

 

παιδια sos

γιατι θα τρελαθω

φωνητικη κλήση έχει??και αν ναι πως το κάνω ???

ευχαριστώ!!!

http://www.imageshack.gr/images/hqmnxylut015yjnmzdcm.gif

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια sos

γιατι θα τρελαθω

φωνητικη κλήση έχει??και αν ναι πως το κάνω ???

ευχαριστώ!!!

 

Διπλα στις επαφες ,εμφανιζει το "ανθρωπακι" ?

Αν οχι ,παιζει ρολο πως περασες στην συσκευη τις επαφες σου .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

με απλο συγχρονισμό με το Outlook τι πρέπει να κάνω?ξέρεις?

δε μπορώ να βρώ πως να προσθέσω φωνητική κλήση σε κάποιον

ανθρωπάκι όχι δε βλέπω....

<a href="http://www.freesms4all.tk">http://www.freesms4all.tk</a>

Δωρεάν SmS σε ολα τα δικτυα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...