Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και πάλι,

 

καλά όλα αυτά που λέτε, αλλά η πραγματικότητα είναι πολύ διαφορετική...τρίτη εβδομάδα το Ε65 στην ALPHA COPY και ακόμα να φέρουν ανταλακτικό ακουστικού!!!!! Φρίκη, τους απείλησα με μήνυση, αλλά τίποτα.

Στην ιστοσελίδα της Nokia, δεν υπάρχει mail address από τα κεντρικά της Nokia στη Φιλανδία για να διαμαρτυρηθείς....

Τραγικά τα πράγματα, πολύ τραγικά....

 

Καλησπέρα,

 

οι εξελίξεις μέχρι στιγμής έχουν ως έξης,

1.έκανα αναφορά του προβλήματος στο συνήγορο του καταναλωτή, και ο οποίος κινεί τις διαδικασίες κοινοποίησης στην εταιρεία και στους λοιπούς φορείς,

2.έκανα αναφορά του προβλήματος στο ΕΚΠΟΙΖΩ και ο οποίος με καθοδήγησε στο να κάνω παράλληλα και ένα εξώδικο μόνος μου και να το κοινοποιήσω στο συνήγορο του καταναλωτή, στο Υπ. Ανάπτυξης και στα κεντρικά της Vodafone...

 

τελικά το σύστημα δουλεύει και στην Ελλάδα γιατί,

 

Ο συνήγορος του καταναλωτή έστειλε αμέσως αναφορά (καταγγελία) στο κατάστημα/service της Vodafone που δε μου αλλάζει/ επισκευάζει το κινητό καθώς και στην ALPHA COPY,

 

H Vodafone μου έστειλε sms ότι η υπόθεσή μου θα διερευνηθεί,

 

το υπουργείο ανάπτυξης έστειλε και αυτό αναφορά(καταγγελία) στο κατάστημα/service της Vodafone που δε μου αλλάζει/ επισκευάζει το κινητό καθώς και στην ALPHA COPY με τα αντίστοιχα άρθρα του αστικού κώδικα (534, 537 παρ.2, 540) που αναφέρει τα περί επισκευής, περί αντικατάστασης (εντός 6μήνου από την αγορά η βλάβη θεωρείται προυπάρχουσα και υποχρεούται ο πωλητής να σου το αντικαταστήσει)...περί υπαναχώρησης από τη σύμβαση, μέχρι και αντικατάσταση σε εύλογο χρονικό διάστημα χωρίς σημαντική ενόχληση του αγοραστή!!!!!

 

Σας κουράζω με όλα αυτά γιατί έχασα πολύ χρόνο για να βρώ μια άκρη και νιώθω υποχρέωση να δείξω το δρόμο για να διεκδικήσουμε τα δικαιώματά μας (γιατί έχουμε δικαιώματα κι ας μη μας το λένε).

Αν εντός 10 ημερών δεν απαντήσουν, οι διαδικασίες θα προχωρήσουν δικαστικά

 

ΕΚΠΟΙΖΩ: http://www.ekpizo.gr/

ΑΘΗΝΑ: Βαλτετσίου 43-45, 106 81, Τηλ. Κέντρο: 210 330 44 44, Fax: 210 330 05 91,

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ: Αλ. Σβώλου 18, 546 22, Τηλ. & Fax. : (2310) 25.77.76, E-mail: info@ekpizo.gr

 

 

Συνήγορος του Καταναλωτή: http://www.synigoroskatanaloti.gr/index.html

Λ.Αλεξάνδρας 144, 114 71, Αθήνα

Τηλ.: 210 6460284, 210 6460458, 210 6460612

Fax.: 210 6460414

 

Υπουργείο Ανάπτυξης, Γενική Γραμματεία Καταναλωτή: http://www.efpolis.gr/

1520, 210-3829640, 210-3842642, 210-3841832

Πλ.Κάνιγγος, 10181 Αθήνα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@Itchrist86 Ευχαριστώ πολύ!!!

 

@arcus Πολύ χρήσιμη η κίνησή σου. Πολλές φορές ο καθένας μας βρίκεσται αντιμέτωπος με παρόμοια προβλήματα.

 

Αν υπάρχει κάποιος με πρόβλημα στη φωνητική κλήση ας πεί αλλοιώς μου φαίνεται οτι χρειάζεται αντικατάσταση...

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει κάποιος με πρόβλημα στη φωνητική κλήση ας πεί αλλοιώς μου φαίνεται οτι χρειάζεται αντικατάσταση...

 

Εγώ φίλε μου δεν έχω κανένα πρόβλημα με τη φωνητική κλήση, λειτουργεί πολύ καλά και σπάνια δε βρίσκει κάποια αντιστοιχεία.

Δεν έχω κάνει τίποτα ιδιαίτερο, τις επαφές τις έκανα αντιγραφή από τη sim

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλε μου δεν έχω κανένα πρόβλημα με τη φωνητική κλήση, λειτουργεί πολύ καλά και σπάνια δε βρίσκει κάποια αντιστοιχεία.

Δεν έχω κάνει τίποτα ιδιαίτερο, τις επαφές τις έκανα αντιγραφή από τη sim

 

Μου είπαν από ALPHA COPY (τηλ. 801 11 66542) οτι για το πρόβλημα μου φταίει οτι κατέβασα τις επαφές από το PC. Κάνοντας αυτό, είπε η κοπέλα, απενεργοποιεί κάποιες δυνατότητες του κινητού!!!!!!! "Ειναι γνωστό πρόβλημα". Ρωτώντας για το αν αναμένεται κάποια αναβάθμηση, μου είπε πως ποτέ δεν ενημερώνοντε για κάτι τέτοιο και κυρίως για το ποιά προβλήματα θα διορθώνει η αναβάθμηση.

 

Θεωρώ απαράδεκτο ενα business phone να έχει τετοιο πρόβλημα. Αλλά, ερωτώ: μήπως υπάρχει κάποιος που να κατέβασε τις επαφές του στο τηλ από PC? Τι γίνεται με τη φωνητική κλήση?

 

(μπορεί να μου το είπε απλώς για να με ξεφωρτωθεί)

 

@alkhs123

ΤΟ οτι είναι ηλίθιο, τελικά, ξαναπές το με ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!

 

Ανακάλυψα κι άλλη "βλακεία". Στο το ημερολόγιο, αν θές να βάλεις υπενθύμηση για κλήση ΔΕΝ περιέχει πια την επιλογή! :what:

 

Μια φορά κι έναν καιρό... (από την εποχή του 6110), τα ΝΟΚΙΑ είχαν υπενθήμηση για κλήση, από όπου σε πήγαινε στα "ονόματα" και επέλεγες τον αριθμό. Ετσι, στο θύμιζε μια ώρα, πατούσες το κουμπάκι με το πράθινο τηλεφωνάκι και επελνε το κιλιτό το νουμελάκιιιι... :p Στο Ε65 θεώρησαν οτι μια τέτοια δυνατότητα θα ήταν άχρηστη σε επαγγελματίες και - πολύ σοφά - την αφαίρεσαν!

 

Και ζήσανε αυτοί καλά και εμείς... αστα να πάνε...

Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν από ALPHA COPY (τηλ. 801 11 66542) οτι για το πρόβλημα μου φταίει οτι κατέβασα τις επαφές από το PC. Κάνοντας αυτό, είπε η κοπέλα, απενεργοποιεί κάποιες δυνατότητες του κινητού!!!!!!! "Ειναι γνωστό πρόβλημα". Ρωτώντας για το αν αναμένεται κάποια αναβάθμηση, μου είπε πως ποτέ δεν ενημερώνοντε για κάτι τέτοιο και κυρίως για το ποιά προβλήματα θα διορθώνει η αναβάθμηση.

 

Θεωρώ απαράδεκτο ενα business phone να έχει τετοιο πρόβλημα. Αλλά, ερωτώ: μήπως υπάρχει κάποιος που να κατέβασε τις επαφές του στο τηλ από PC? Τι γίνεται με τη φωνητική κλήση?

 

(μπορεί να μου το είπε απλώς για να με ξεφωρτωθεί)

 

@alkhs123

ΤΟ οτι είναι ηλίθιο, τελικά, ξαναπές το με ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!

 

Ανακάλυψα κι άλλη "βλακεία". Στο το ημερολόγιο, αν θές να βάλεις υπενθύμηση για κλήση ΔΕΝ περιέχει πια την επιλογή! :what:

 

Μια φορά κι έναν καιρό... (από την εποχή του 6110), τα ΝΟΚΙΑ είχαν υπενθήμηση για κλήση, από όπου σε πήγαινε στα "ονόματα" και επέλεγες τον αριθμό. Ετσι, στο θύμιζε μια ώρα, πατούσες το κουμπάκι με το πράθινο τηλεφωνάκι και επελνε το κιλιτό το νουμελάκιιιι... :p Στο Ε65 θεώρησαν οτι μια τέτοια δυνατότητα θα ήταν άχρηστη σε επαγγελματίες και - πολύ σοφά - την αφαίρεσαν!

 

Και ζήσανε αυτοί καλά και εμείς... αστα να πάνε...

Περασα ολες τις επαφες μου απο το Outlook και καμμια απενεργοποιηση δυνατοτητων του κινητου δεν ειδα. Και εχω φωνητικη κληση. Σαχλαμαρες της Alpha Copy ειναι αυτα που σου ειπαν

Link to comment
Share on other sites

Ανακάλυψα κι άλλη "βλακεία". Στο το ημερολόγιο, αν θές να βάλεις υπενθύμηση για κλήση ΔΕΝ περιέχει πια την επιλογή! :what:

 

Μια φορά κι έναν καιρό... (από την εποχή του 6110), τα ΝΟΚΙΑ είχαν υπενθήμηση για κλήση, από όπου σε πήγαινε στα "ονόματα" και επέλεγες τον αριθμό. Ετσι, στο θύμιζε μια ώρα, πατούσες το κουμπάκι με το πράθινο τηλεφωνάκι και επελνε το κιλιτό το νουμελάκιιιι... :p Στο Ε65 θεώρησαν οτι μια τέτοια δυνατότητα θα ήταν άχρηστη σε επαγγελματίες και - πολύ σοφά - την αφαίρεσαν!

 

Το συγκεκριμένο χαρακτηριστικό δεν υπήρχε ποτέ στα Series 60 τηλέφωνα. Για να πω την αλήθεια πρώτη φορά το ακούω αυτό!:O

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Περασα ολες τις επαφες μου απο το Outlook και καμμια απενεργοποιηση δυνατοτητων του κινητου δεν ειδα. Και εχω φωνητικη κληση. Σαχλαμαρες της Alpha Copy ειναι αυτα που σου ειπαν

 

Οπότε; ...

Μήπως θέλει αντικατάσταση το κινητό, μήπως είναι ελαττωματικό; (να το δούμε τώρα που είναι αρχή)

 

Δοκίμασα reset (με *#7370#). Περασα μερικές με το χέρι και έχουν φωνιτική κλήση. μετά πέρασα και τις άλλες με το PC suit και δεν έχουν! Επιπλέον, όσες νέες επαφές δημιουργήσω ΑΦΟΥ έχω περάσει με το PC suit τις παλαιές μου ΔΕΝ έχουν φωνητική κλήση (!)

 

Να ρωτήσω και για wifi:

Ρυθμίζοντας το wifi, έβρικε το access point κανονικα. Επειδή όμως θέλω να έχω το access point να μην εκπέμπει το SSID, το ΝΟΚΙΑ πότε το εντοπίζει και πότε όχι. αλλα ποτέ δεν μπορεί να συνδεθεί.

Link to comment
Share on other sites

kalispera mia erotisi: mporei na mplokarei anepithimitous arithmous na me kaloun h kai ta minimata tous????? euxaristo poli

 

handy blacklist η πιο γρηγορη απορριψη κλησεων και μηνυματων που εχω δοκιμασει...δεν ξερω αν υπαρχει σπασμεν...εγω την αγορασα...

Link to comment
Share on other sites

handy blacklist η πιο γρηγορη απορριψη κλησεων και μηνυματων που εχω δοκιμασει...δεν ξερω αν υπαρχει σπασμεν...εγω την αγορασα...

 

xxxxxxxxxxxxxxx edo iparxei to brika euxaristo man

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, για τη φωνητική κλήση αναμένουμε αναβάθμηση, λέει η ALPHA COPY.

 

Θέλω τα φώτα σας για το wifi.

Επειδή στο Access point (linksys) έχω απενεργοποιήσει το dhcp βάζω τα εξής.

Φορέας: Ασύρματο ΛΑΝ

Ονομα δυκτίου: το όνομα που έχει το access point

Κατάσταση Δικτύου: Ανοικτό

Λειτουργία: Μόνιμο

Λειτ. Ασφ: WEP

Ρυθμίσεις ασφαλείας: Κλειδί σε Χρήση #1 και του βαζω το HEX που μου δίνει το access point (και τα 4)

 

Επειδή είναι απενεργοποιημένο το dhcp πηγαίνω στο Επιλογές > Για προχωρημένους και βάζω:

Ρυθμίσεις ΙΡν4 τα ΙΡ subnet mask kai default gateway (internet router) όπως ακριβώς χρειάζεται και στα PC για να βγούν στο Internet

 

Οταν κάνω ping apo PC sto NOKIA μου λειτουργεί κανονικα, αλλά στην "περιήγηση ιστού λέει "καμιά απόκρηση πύλης"

 

Σε μαγαζί ΝΟΚΙΑ που πήγα σήμερα,μου είπε ο τεχνικός οτι έπρεπε το ΠΣ να βλέπει το τηλ σαν αλλο ΠΣ στο δίκτυο. Αυτό σε εμένα δεν συμβαίνει.

 

Καμιά βοήθεια κάποιος;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!!

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος δοκίμασε μέσω καλωδίου να χρησιμοποιήσει το κινητό για να συνδεθεί στο ιντερνετ μέσω gprs.Έκανα την όλη διαδικασία, απ' το PC Suite συνδέθηκε (και μάλιστα ήταν σχεδόν αστείο όταν για κάποιο περίεργο λόγο μου έβγαλε 480,6 ΚΒ/s) αλλά δεν μου άνοιγε καμία σελίδα έπειτα απ' τον explorer.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Περιμένω εδώ και 1 μήνα περίπου να μου φέρουν το e65 σε καταστημα του ote. Εχτές μου είπε ο πωλητής ότι ίσως δεν το ξαναφέρουν γιατί δεν τους το έχουν στείλει εδώ και αρκετό καιρό.

Υπάρχει περίπτωση να συμβαίνει κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Περιμένω εδώ και 1 μήνα περίπου να μου φέρουν το e65 σε καταστημα του ote. Εχτές μου είπε ο πωλητής ότι ίσως δεν το ξαναφέρουν γιατί δεν τους το έχουν στείλει εδώ και αρκετό καιρό.

Υπάρχει περίπτωση να συμβαίνει κάτι τέτοιο;

 

 

 

Και γιατι δεν το παιρνεις απο Πλαισιο ???

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=69975716&product=941263

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mozilla/5.0 (SymbianOS/9.1; U; en-us) AppleWebKit/413 (KHTML, like Gecko) Safari/413 es65)

 

Kalispera sas.afou kaneis den dokimase na kanei sindesi sto pc tou mesw toy kinitoy as rwtisw kati allo.sas tixainei na krasarei o browser kai na kleinei o,ti exeis anoixto?se mena exei tixei para polles fores.mipws simbainei logw mikris mnimis cache?Eyxaristw!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mozilla/5.0 (SymbianOS/9.1; U; en-us) AppleWebKit/413 (KHTML, like Gecko) Safari/413 es65)

 

Kalispera sas.afou kaneis den dokimase na kanei sindesi sto pc tou mesw toy kinitoy as rwtisw kati allo.sas tixainei na krasarei o browser kai na kleinei o,ti exeis anoixto?se mena exei tixei para polles fores.mipws simbainei logw mikris mnimis cache?Eyxaristw!

 

 

Καλησπερα .Οχι λογω cache ,αλλα λογω ραμ ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα .Οχι λογω cache ,αλλα λογω ραμ ..

 

Εχώ το bluetooth handsfree Motorolla H-500. Το έχει δοκιμάσει κανείς με το Nokia e65?

Συνεργάζεται καλά?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως έφτασε η ώρα να μοιραστώ κι εγώ την ιστορία μου με σας...

 

30 / 04: Μετά απο μια μικρή έρευνα αγοράς αποφασίζω να μπω κι εγώ στον κόσμο των smartphones, με το Ε65... Πολύ όμορφο, το περιεργάζομαι με τις ώρες, το φορτίζω, μιά χαρά...

 

02 / 05: Ανακαλύπτω οτι το slide έχει στραβώσει λίγο απο τη μία πλευρά, είναι πιο ανοιχτό. Ταυτόχρονα αρχίζει τα restart κάθε 5 λεπτά!! Αποφασίζω να μή δώσω σημασία και να το πάω κάποια στιγμή για service, μέχρι που άρχισε να πατάει το 2 και το * απο μόνο του, ακόμα και στη διάρκεια κλήσεων (με ξεκούφανε)... Ούτε το pin δεν με άφηνε να βάλω!

 

Λόγω υποχρεώσεων καθυστερώ λίγο, κι έτσι...:

 

10 / 05: Αγγαρεύω συγγενικό μου πρόσωπο να κάνει την τιμή να το πάει στην Γλυφάδα, στη Νοκια, γιατί δουλεύουμε κιόλας... Το αποτέλεσμα: Δεν δικαιούμαι αντικατάσταση χωρίς έλεγχο (άλλη μια χαμένη ημέρα), σε 4 εργάσιμες (Τετάρτη ή Πέμπτη 16 - 17 / 5) θα έχω απάντηση.

 

21 ή 22 / 05: (Μετά απο 2 φορές που ενόχλησα εγώ...) Με ενημερώνουν πως το τηλέφωνο θα πρέπει να πάει στο εξωτερικό για έλεγχο, 10 εργάσιμες (νομίζω) επιπλέον...

 

29 / 05: Νέα ενημέρωση: Το κινητό έχει επιστρέψει, (πιο γρήγορα πήγε και ήρθε έξω, παρά απο τη ρεσεψιόν στον πάγκο του τεχνικού νομίζω :wacko:) και μπορώ να πάω να το παραλάβω!!

 

31/05 ή 01/06: Ξανα-αγγαρεύω το συγγενικό μου πρόσωπο (γι αυτό είναι τα αδέρφια :p) και το παραλαμβάνει ολόισιο και χωρίς κολλήματα! Δύο (2) ημέρες μετά, και ενώ το είχα συνεχώς στη θηκούλα του και το πρόσεχα απίστευτα, ανακαλύπτω οτι πάλι είχε στραβώσει το slide, πάλι πάταγε πλήκτρα μόνο του, μόνο restart δεν έκανε!

 

05 / 07: Αφού το είχα παρατημένο στην άκρη μέχρι να βρω χρόνο να πάω Γλυφάδα, πήγα, το άφησα και πάλι για service, με το ίδιο χαρακτηριστικό: "Μπορεί να πάει εξωτερικό, ακόμα και για αντικατάσταση..."

 

Σήμερα? Ακόμα περιμένω ενημέρωση... :blink: Θα σας ενημερώσω μόλις μάθω κι εγώ τι γίνεται!

 

Ας είναι καλά το W800i που 1,5 χρόνο τώρα δεν έχει παραπονεθεί ποτέ, και το W880i που περιμένω με ανυπομονησία! Ξέρω, δεν είναι smartphones, αλλα καλύτερα έτσι, μπας και νιώσω εγώ λίγο πιο έξυπνος :O

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και συγγνώμη για το τεράστιο ποστ, αλλά ήθελα να τα πω κάπου και να με καταλάβουν... Όπως φαίνεται δεν το κάνω συχνά :happy:

Keep waiting... :(

May the Force be with us all...
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους σας..

αντιμετωπιζω το εξης προβλημα..εκτος του οτι ακομα περιμενουμε γι αυτη την αναβαθμιση..

Προχθες αγορασα ενα Bluetooth το bth-14 απο wind..αντιμετωπισα αρκετα προβληματα,restart της συσκευης,και συνεχεις βουησματα..

Το πηγα πισω και πηρα το sony ericsson ΗΒΗ-IV835 που ειναι και καινουργιο και bluetooth v.2...

εχω σαφως καλυτερα αποτελεσματα αλλα και παλι για να μιλησω και να εχω αψογη ηχητικη χωρις βουησματα πρεπει να εχω πολυ κοντα το τηλ..αν ας πουμε εχω το bluetooth sto δεξι αυτι και ενω μιλαω παω το τηλ στο αριστερο χερι αρχιζει και μου κανει χρουτς χρουτς..

μηπως υπαρχει καποια ασυμβατοτητα τελικα?

μηπως να το αλλαξω με καποιο samsung?

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Έκανα το παρακάτω post στο thread για το smart2go αλλά δεν πήρα κάμια απάντηση γι αυτό είπα να το μεταφέρω και εδώ μπας και ξέρει κάποιος να μου απαντήσει.

 

Συγνώμη για το διπλο-post-αρισμα :-)

 

Δοκίμασα να κατεβάσω τη νέα έκδοση smart2go αλλά από ότι είδα δεν υπάρχει έκδοση για το Ε65.

 

Ποιά από τις υπάρχουσες είναι αυτή που θα δουλέψει σωστά στο κινητό?Να υποθέσω ότι αν κατεβάσω αυτή που λέει για Ν73 θα είναι κομπλέ?

 

Για να βάλω τη νέα έκδοση θα πρέπει να βγάλω τη παλιά (beta) και τους χάρτες που έχω ήδη ή θα "κάτσει" κανονικά από πάνω?

My Devices (Απ' όσες θυμάμαι δηλαδή) Philips DIGA/Ericsson 768/Ericsson 788/Ericsson T28/Nokia 3200/Siemens SL55/Nokia 6210/Nokia 6510/Ericsson W600/Nokia E52/Nokia E65/Sony Ericsson Neo V/Moto G/Xiaomi Redmi Note 3/Xiaomi Redmi Note 5
Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει κάποια εφαρμογή που να κλειδώνει αυτόματα το πληκτρολόγιο όταν κλείνω το slide, χωρίς το κινητό να κάνει τη ερώτηση "Κλείδωμα πλεικτρολογίου;"

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω εδω και περίπου 1 μήνα, το μόνο που έχω παρατηρίσει είναι οτι έχει ανοίξει ΕΛΑΧΙΣΤΑ απο δεξιά...

 

ΚΑΝΕΝΑ άλλο πρόβλημα! :D

Personal Website: http://www.kospol.gr

Android Greek Community: http://www.AndroidGreece.gr

BlogThis.gr http://www.blogthis.gr

 

Kostis_fx2 = Ventrix kata kosmon...

Link to comment
Share on other sites

Το έχω 20 μέρες περίπου και κάνω νορμάλ χρήση.Αυτό που παρατήρησα είναι ότι κόκκινο κουμπί ,αυτό που τερματίζει μία κλήση ή τις εφαρμογές έχει σταματήσει να έχει την αίσθηση του "κλικ".Δουλεύει μεν αλλά δεν κάνει το χαρακτηριστικό κλικ που κάνουν όλα τα κουμπιά όταν τα πατάς.Είναι κάπως ενοχλητικό γιατί δεν ξέρεις αν πατήθηκε.Επίσης παρατήρησα ότι είναι αρκετά αργό σαν τηλέφωνο,δηλαδή αργεί να ανταποκριθεί στο μενου του γενικώς,να ανοίξει εφαρμογές κλπ.Αν ξέρει κάποιος κάτι πάνω σ'αυτό ας μου πει.Γενικώς δεν είναι αυτό που περίμενα και είναι και πολλά τα χρήματα που ζητάει...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...