Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά υπάρχει κάποια εφαρμογή που να κλειδώνει αυτόματα το πληκτρολόγιο όταν κλείνω το slide, χωρίς το κινητό να κάνει τη ερώτηση "Κλείδωμα πλεικτρολογίου;"

Ευχαριστώ πολύ.

 

http://fuse.stc.cx/autolock/AutoLock_v1.1_for_S60_3rd_ed.SISX

 

Free :)

 

edit: επειδή είναι μάλλον το ίδιο που είχαν προτείνει και άλλοι παλιότερα, να πω απλώς ότι την ερώτηση για κλείδωμα απλώς την αγνοείς, θα κλειδώσει ούτως ή άλλως στο χρόνο που ορίζεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://fuse.stc.cx/autolock/AutoLock_v1.1_for_S60_3rd_ed.SISX

 

Free :)

 

edit: επειδή είναι μάλλον το ίδιο που είχαν προτείνει και άλλοι παλιότερα, να πω απλώς ότι την ερώτηση για κλείδωμα απλώς την αγνοείς, θα κλειδώσει ούτως ή άλλως στο χρόνο που ορίζεις.

 

Σ' ευχαριστώ Rayden, αλλά έψαξα λίγο στα μαγαζάκια και βρήκα το "Handy Keylock" της Epocware. Πάντως θα δοκιμάσω κι αυτό που λές.

Ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω χαθεί μέσα στις σελίδες...

 

Μπορείς να κάνεις αναβάθμιση μέσω υπολογιστη?

 

Δώστε μου το link και το product code που βάζω...

 

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!:)

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=149909

 

product code δεν χρειαζετε να αλαξεις! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Έχω μπει στη σελίδα της νοκια αλλά δεν δέχεται το product code... μου λέει ότι δεν υπάρχει άλλη έκδοση και έχω την 01 ενώ έχει βγει 02...

 

Κάποιος που έχει κάνει αναβάθμιση ας μου δώσει τον κωδικό...:rolleyes:

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Έχω μπει στη σελίδα της νοκια αλλά δεν δέχεται το product code... μου λέει ότι δεν υπάρχει άλλη έκδοση και έχω την 01 ενώ έχει βγει 02...

 

Κάποιος που έχει κάνει αναβάθμιση ας μου δώσει τον κωδικό...:rolleyes:

 

Κι όμως η τελευταία έκδοση είναι η 1.0633.18.01

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα.. Έχω το Ε65 κάτι παραπάνω από 1 μήνα και κάτι επανεκκινήσεις (σε φάσεις που δεν το δουλεύω) παρατήρησα ότι μου τις κάνει. Γενικά όμως τόσο τραγικά όπως παρουσιάζονται τα πράγματα δεν είναι (με τις επανεκκινήσεις). Επειδή το τηλέφωνο το πήρα από εταιρικό πρόγραμμα και απ' ότι είδα έχει την εξής έκδοση software:

1.0633.18.01

11-01-07

RM-208

 

η οποία σύμφωνα με τα λεγόμενα δεν είναι η νεώτερη 1.0633.18.02 υπάρχει περίπτωση να είναι η αιτία του προβλήματος? Η sim πάντως είναι του κουτιού (40 ημερών, 32Κ). Το θέμα είναι αφού η Nokia στο site της δεν έχει υποστήριξη αναβάθμισης πως θα μπορούσα να το αναβαθμίσω? Nokia Shop? (συγχωρέστε την άγνοια μου αλλά ποτέ δεν μπήκα σε τέτοιες διαδικασίες οπότε..) :rolleyes:

 

Επειδή εδώ λέει για 02 μπερδεύτηκα... Σόρρυ...:O

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Το έχω 20 μέρες περίπου και κάνω νορμάλ χρήση.Αυτό που παρατήρησα είναι ότι κόκκινο κουμπί ,αυτό που τερματίζει μία κλήση ή τις εφαρμογές έχει σταματήσει να έχει την αίσθηση του "κλικ".Δουλεύει μεν αλλά δεν κάνει το χαρακτηριστικό κλικ που κάνουν όλα τα κουμπιά όταν τα πατάς.Είναι κάπως ενοχλητικό γιατί δεν ξέρεις αν πατήθηκε.Επίσης παρατήρησα ότι είναι αρκετά αργό σαν τηλέφωνο,δηλαδή αργεί να ανταποκριθεί στο μενου του γενικώς,να ανοίξει εφαρμογές κλπ.Αν ξέρει κάποιος κάτι πάνω σ'αυτό ας μου πει.Γενικώς δεν είναι αυτό που περίμενα και είναι και πολλά τα χρήματα που ζητάει...

Και εγω που το εχω 1.5 μηνα το Σ/Κ και τα 2 κουμπια και το πρασινο και το κοκκινο σταματησαν να κανουν κλικ. Ειδικα το πρασινο πολλες φορες το παταω και δε "πιανει" καθολου.

Επιδεχεται service αραγε αυτο το προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Σκεφτομαι την αγορα του Ε65. Διαβαζω αυτα που γραφονται για κολληματα, επανεκινησεις κτλ. Ειναι προβληματα που εινα συχνα? Φτιαχνονται με καποια νεοτερη αναβαθμιση? Ή ειναι μεχρι στιγμης αδιορθωτα και θα φτιαχτουν μελλοντικα? Απο ταχυτητα στην πλοηγηση του μενου ειναι ενταξει?

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Σκεφτομαι την αγορα του Ε65. Διαβαζω αυτα που γραφονται για κολληματα, επανεκινησεις κτλ. Ειναι προβληματα που εινα συχνα? Φτιαχνονται με καποια νεοτερη αναβαθμιση? Ή ειναι μεχρι στιγμης αδιορθωτα και θα φτιαχτουν μελλοντικα? Απο ταχυτητα στην πλοηγηση του μενου ειναι ενταξει?

Ευχαριστω προκαταβολικα.

 

 

Φιλε μου το εχω εναμισυ μηνα συνεχεια ανοιχτο και δεν μου εχει κανει το παραμικρο προβλημα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το εχω εναμισυ μηνα συνεχεια ανοιχτο και δεν μου εχει κανει το παραμικρο προβλημα.

Μια από τα ίδια κι εγώ στους 2,5 μήνες συνεχούς χρήσης

 

Άραγε αν χρειαστούμε καινούρια πρόσοψη θα βρούμε? Υπάρχουν?

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια κι εγώ στους 2,5 μήνες συνεχούς χρήσης

Άραγε αν χρειαστούμε καινούρια πρόσοψη θα βρούμε? Υπάρχουν?

Μετά από 3 μήνες, κανένα απολύτως πρόβλημα. Όσο για προσόψεις, εδώ κυκλοφορούν αρκετές:happy: Και σε κόκκινο

;)

Link to comment
Share on other sites

Όσο για προσόψεις, εδώ κυκλοφορούν αρκετές:happy: Και σε κόκκινο

;)

 

Καλά στο e-bay εννοείται οτι υπάρχουν, από τη νόκια μπορούμε να βρούμε?

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Καλά στο e-bay εννοείται οτι υπάρχουν, από τη νόκια μπορούμε να βρούμε?

Καλή ερώτηση, μα δε μπορώ να σου απαντήσω... Λογικά θα έχουν, μα πόσο κοστίζουν άραγε;:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το sar της συσκευης ποσο ειναι?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Το sar της συσκευης ποσο ειναι?

 

Απο το manual 0,74 W/kg.

http://img78.imageshack.us/img78/8839/41030570eu1.th.jpg

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

 

 

Τhanks, δεν το εχω το τηλεφωνο και εψαχνα να βρω ποσο εχει, γιατι η νοκια δεν το εχει καν στην λιστα

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Τhanks, δεν το εχω το τηλεφωνο και εψαχνα να βρω ποσο εχει, γιατι η νοκια δεν το εχει καν στην λιστα

 

Να΄σαι καλα :),

(γι αυτο ειπα απο manual ,διοτι οπως ειπες

δεν υπαρχει εδω http://www.nokia.com/sar )

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

1) TO EXO 3 MHNES,MILAO PARA POLY LOGO DOYLIAS KAI MALLON THA TO PETAKSO!!!!KOLLAEI SYNEXEIA, ADYNATEI NA KANEI KLHSEIS,ATELEIES SE SOBARA THEMATA GIA EPAGELMATIKO KINHTO K.T.L KAI NA EISTE SIGOYROI OTI EIMASTE POLOI POY THN PATISAME!!!! TORA OMOS TI NA PARO?????
Link to comment
Share on other sites

1) TO EXO 3 MHNES,MILAO PARA POLY LOGO DOYLIAS KAI MALLON THA TO PETAKSO!!!!KOLLAEI SYNEXEIA, ADYNATEI NA KANEI KLHSEIS,ATELEIES SE SOBARA THEMATA GIA EPAGELMATIKO KINHTO K.T.L KAI NA EISTE SIGOYROI OTI EIMASTE POLOI POY THN PATISAME!!!! TORA OMOS TI NA PARO?????

 

 

Και γιατι δεν το πας για service ???

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

1) TO EXO 3 MHNES,MILAO PARA POLY LOGO DOYLIAS KAI MALLON THA TO PETAKSO!!!!KOLLAEI SYNEXEIA, ADYNATEI NA KANEI KLHSEIS,ATELEIES SE SOBARA THEMATA GIA EPAGELMATIKO KINHTO K.T.L KAI NA EISTE SIGOYROI OTI EIMASTE POLOI POY THN PATISAME!!!! TORA OMOS TI NA PARO?????

HTC S710. Και εγω το βαρεθηκα το Ε65. Δε με βολευει καθολου

Link to comment
Share on other sites

1) TO EXO 3 MHNES,MILAO PARA POLY LOGO DOYLIAS KAI MALLON THA TO PETAKSO!!!!KOLLAEI SYNEXEIA, ADYNATEI NA KANEI KLHSEIS,ATELEIES SE SOBARA THEMATA GIA EPAGELMATIKO KINHTO K.T.L KAI NA EISTE SIGOYROI OTI EIMASTE POLOI POY THN PATISAME!!!! TORA OMOS TI NA PARO?????

Ακριβως τα ιδια ,ετσι πηρα το ΗΤC

Link to comment
Share on other sites

1) TO EXO 3 MHNES,MILAO PARA POLY LOGO DOYLIAS KAI MALLON THA TO PETAKSO!!!!KOLLAEI SYNEXEIA, ADYNATEI NA KANEI KLHSEIS,ATELEIES SE SOBARA THEMATA GIA EPAGELMATIKO KINHTO K.T.L KAI NA EISTE SIGOYROI OTI EIMASTE POLOI POY THN PATISAME!!!! TORA OMOS TI NA PARO?????

 

Ακριβως τα ιδια ,ετσι πηρα το ΗΤC

Ευτυχώς ήμαστε και μερικοί που δεν έχουμε κανένα απολύτως πρόβλημα,

και ήμαστε πλήρως ευχαριστημένοι από το Ε65 ;)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς ήμαστε και μερικοί που δεν έχουμε κανένα απολύτως πρόβλημα,

και ήμαστε πλήρως ευχαριστημένοι από το Ε65 ;)

 

 

 

Ετσι...Εινα απο τα καλυτερα Nokia που ειχα ποτε και ...ειχα αρκετα μεχρι τωρα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...