Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο δικό μου Ε65 οι φάκελοι Temp και IMtemp δεν υπάρχουν

 

Μήπως γιατί δεν έχεις μπει καθόλου στο Internet απ' το κινητό;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως γιατί δεν έχεις μπει καθόλου στο Internet απ' το κινητό;

 

Όχι εχω μπει στο ιντερνετ

Ο φάκελος IMtemp υποψιάζομαι οτι είναι προσωρινός φάκελος κάποιου προγράμματος Instant Messenger, ποιο χρησιμοποιείς?

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Ο φάκελος IMtemp υποψιάζομαι οτι είναι προσωρινός φάκελος κάποιου προγράμματος Instant Messenger, ποιο χρησιμοποιείς?

 

Δεν χρησιμοποιώ τέτοια εφαρμογή, μονο μερικά θέματα έχω εγκαταστήσει και το Internet Radio πριν από λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Τους διέγραψα αυτούς τους φακέλους, αλλά ξανα-δημιουργήθηκαν.

 

Μπορεί κάποιος που έχει το Ε65 να κάνει τον κόπο να δει αν υπάρχουν και στο δικό του κινητό;

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Επίσης όταν το συνδέω με τον υπολογιστή, στη μνήμη του τηλεφώνου εκτός απ' το φάκελο "Data" (που περιέχει τους φακέλους "Images", "Sounds", "Videos" κλπ.), υπάρχει κι ένα αρχείο DAT (μόλις 128 byte) με όνομα "preInstalledAppsCache". Τι είναι αυτό;

@Meraklis87 δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να ασχολησε με μερικα kb που ειναι στην μνημη του κινητου, δεν οφελη σε τιποτα :rolleyes:

Υπαρχει και το hard format που καθαριζει ολα τα σκουπιδια απο το κινητο :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανείς αν μπορώ να πάρω τα sms από το Ε65 και να τα βάλω σε ένα άλλο τηλ που πήρα? Από ότι είδα δεν είναι στην SIM!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

παιδιά υπάρχει κανένας πρώην κάτοχος του N70 για να μου πει αν το Ε65 είναι εξίσου ...αργό; Το Ν70 με έχει απογοητεύσει με την ταχύτητά του. Ελπίζω το Ε65 να μην είναι το ίδιο αργό.

 

Επίσης, αν βγάλεις το συρόμενο πληκτρολόγιο και καλέσεις έναν αριθμό και μετά "κλείσεις" το συρόμενο η κλήση τερματίζεται; Υπάρχει κάποια ρύθμιση για τον έλεγχο αυτής της λειτουργίας;

Link to comment
Share on other sites

Απο τις ρυθμισεις ,συνδεση,σημεια προσβασης,επεξεργασια σημειου προσβασης,

προχωρημενες ρυθμισεις. Λογικα αυτο ζητας.

 

σε ευχαριστω πολυ!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

παιδιά υπάρχει κανένας πρώην κάτοχος του N70 για να μου πει αν το Ε65 είναι εξίσου ...αργό; Το Ν70 με έχει απογοητεύσει με την ταχύτητά του. Ελπίζω το Ε65 να μην είναι το ίδιο αργό.

 

Επίσης, αν βγάλεις το συρόμενο πληκτρολόγιο και καλέσεις έναν αριθμό και μετά "κλείσεις" το συρόμενο η κλήση τερματίζεται; Υπάρχει κάποια ρύθμιση για τον έλεγχο αυτής της λειτουργίας;

 

ΔΕ βαζει φωτια στην ασφαλτο αλλα ειναι αρκετα γρηγορο

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση....έχει βάλει κανείς ρυθμίσεις για voip αλλά χωρίς να πάει σε άλλους πάροχους όπως αναφέρεται σε άλλο thread εδώ. Δηλαδή, εγώ έχω ήδη λογαριασμό με το voipdiscount πως θα μπορέσω να τον ενεργοποιήσω στο τηλέφωνο γιατί όλοι οι άλλοι βάζουν τις ρυθμίσεις για να καλείς τον πάροχο σου μεν, μέσω αυτών δε????
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, αν βγάλεις το συρόμενο πληκτρολόγιο και καλέσεις έναν αριθμό και μετά "κλείσεις" το συρόμενο η κλήση τερματίζεται; Υπάρχει κάποια ρύθμιση για τον έλεγχο αυτής της λειτουργίας;

Απο "Nokia_E65-1_UG_el.pdf"

Συμβουλή: Εάν θέλετε να κλείσετε το συρόμενο κάλυμμα κατά τη διάρκεια μιας κλήσης χωρίς να τερματίσετε την

κλήση, πατήστε το αριστερό πλήκτρο επιλογής και κλείστε το συρόμενο κάλυμμα μέσα σε διάστημα λίγων

δευτερολέπτων.

Link to comment
Share on other sites

Απο "Nokia_E65-1_UG_el.pdf"

Συμβουλή: Εάν θέλετε να κλείσετε το συρόμενο κάλυμμα κατά τη διάρκεια μιας κλήσης χωρίς να τερματίσετε την

κλήση, πατήστε το αριστερό πλήκτρο επιλογής και κλείστε το συρόμενο κάλυμμα μέσα σε διάστημα λίγων

δευτερολέπτων.

 

Thank you

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερετε αν υπαρχει και αν γινεται να βαλουμε το netmonitor στο Ε65?

 

Εχουμε πει αρκετες φορες πως οχι.

 

Υπαρχει μια εφαρμογη που μπορεις να δεις καποιες πληροφοριες για το δικτυο

Phonetinfo

http://www.patrickfrei.ch/phonetinfo/

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας. το πηρα κ γω το τιμημενο , εκανα συγχρονισμο με το outlook για να μεταφερω τα τηλεφωνα απο to mio αλλα βλεπω ολες τις επαφες στα κινεζικα .:cry: :cry: :cry: καμια ιδεα plz γιατι μιλαμε για πανω απο 1200 ονοματα ... :O :O :O
Link to comment
Share on other sites

Μολις χθες μετα απο 1 1/2 μηνα αναμονης το πηρα,κατασκευαστικα το τηλ ειναι πολυ καλο,το κακο παραμενει με τους πολυ μικρους χαρακτηρες γραφης.Καποιος φιλος υποσχεθηκε βοηθεια ,ελπιζω να την εχω και ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Παιδες επειδη αναζητω νεο κινητο μου λετε με την οθονη του αν ειναι ποιοτικα ιδια ή ανωτερη σε συγκριση με το 6233 ή ταιριαζει με καποιο αλλο μοντελο της αγορας?
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ ότι η τελευταία έκδοση είναι η:

 

v1.0633.18.02

26-01-07

RM-208

 

ξέρουμε τίποτα γι'αυτήν?

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία τι στο καλό γίνετε με το κιν. Το έχω παραγγείλει εδώ κ 2 μήνες περίπου από vodafone κ ακόμα δεν λέει να έρθει. Ούτε το Ν80 δεν περίμενα τόσο :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Γραψε στο επισημο της Voda το παραπονο σου και θα το λυσουν ,προσωπικα σε 10 μερες αφου εγραψα το πηρα,και εγω 2 μηνες περιμενα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα,

 

Από καιρό σας παρακολουθώ και σήμερα πήρα το θάρος να σας πω το παραπονό μου γιατί είμαι σε απόγνωση!!

 

Εχω και εγώ το Ε65 εδώ και ενάμιση μήνα και εκτός από κάποια μικροπροβλήματα (κόλλησε και χρειαστηκε restart μερικές φορές) ήμουν ικανοποιημένος. Είναι επαγγελματικο το τηλ. οπότε μιλάω πολύ, την προηγούμενη εβδομάδα όμως, ξαφνικά μόλις τελείωσα μία κλήση, σταμάτησε να δουλεύει το ακουστικό της συσκευής (μέσα στο slide, δηλαδή).

 

Αφού έψαξα πολλές nokia στην Αθήνα που με κοίταζαν αμήχανα γιατί δεν είχαν ανταλακτικό, το πήγα στα κεντρικά της nokia στη Βουλιαγμένης όπου και με πήραν τηλ σήμερα και μου είπαν ότι δεν υπάρχει το ανταλακτικό στην Ελλάδα και έχει άγνωστη ημερομηνία παράδοσης!!!

 

Εχετε καμιά ιδέα τι άλλο να κάνω ?

Link to comment
Share on other sites

Εμεένα μ καήκε το ledaki π έχει στα εξωτερικά κουμπιά και έχω ξενερώσει. Αυτό λέτε στο γερμανό να το αλλάζουν γρήγορα ή στη νόκιαή θα πρέπει να περιμένω κανένα μήνα;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω περιμενα απο τελη απριλη την Vodafone που το ειχα παραγειλει και το εφεραν εχθες. Ακομα δεν το εχω στα χερια μου αλλα θα το εχω την παρασκευη...Θα σας πω και εγω τις εντυπωσεις μου.....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Πηρα σημερα το Ε65 στα χερια μου και εχω την εξης απορια.

Μολις στελνω καποιο MP3 με Bluetooth και αποθηκευεται στα μηνυματα οπως συνηθως,δεν μου το ανοιγει καν :confused:

 

Δηλαδη ουτε το ανοιγει ουτε το αναπαραγει?

Τι συμβαινει?

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα USB Bleutooth Adapter της εταιρίας "Μobile Action" με κωδικό ΜΑ-700 (σε μορφή stick). Όταν επιχειρώ να συνδέσω το κινητό μέσω bluetooth απ' το Nokia PC Suite μου βγαίνει αυτό το μήνυμα: [ATTACH]10000[/ATTACH]

Σημειώστε ότι ο συγκεκριμένος USB Bleutooth Adapter λειτουργούσε άψογα με ένα Samsung D500 που χρησημοποιούσα παλιότερα.

Τέλος, στο site της Μobile Action ενώ μπορείς να επιλέξεις το κινητό που έχεις για να κατεβάσεις τους αντίστοιχους drivers και λογισμικό, το Ε65 δεν υπαρχει στη λίστα.

Γνωρίζει κάποιος/-α τι χρειάζεται να κάνω για να συνδέσω το Ε65 με τον υπολογιστή μέσω bluetooth;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...