Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ξερεις πως η ταχυτητα της καρτας δεν επηρεαζει σε καμια περιπτωση την ταχυτητα του κινητου μπορει να το επηρεαζει μονο στην επανεκινηση στο χρονο που θα κανει να φορτωσει τα δεδομενα.

 

Οσο ποιο γρηγορη ειναι μια καρτα τοσο ποιο γρηγορα μπορουμε να μεταφερουμε μεγαλα αρχεια σε αυτη.

 

Για της καρτες υπαρχει αναλογο θεμα :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=87159

 

εδω θα διαφωνησω φιλε μ.εχεις δοκιμασει να αποθηκευσεις εκτελεσιμο προγραμμα στην καρτα μνημης?απλως ειναι πολυ πιο αργο οταν θα το τρεχεις ,απο οτι στην μνημη τ κινητου.αρα παιζει σημαντικο ρολο το να εχεις μια γρηγορη καρτα....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παλιωτερα ειχα παρει απο την βουλγαρια μια καρτα 1 GΒ για το κινητο μου επειδη το Ν73 μου δεν ειχε καρτα και διαζομουν, η εγκατασταση εφαρμογων στην καρτα ειταν ποιο αργη κατι που ξεχασα να το γραψω ποιο πριν. Οσο διαστημα ειχα την καρτα δεν θυμαμε να ανοιγαν ποιο αργα η εφαρφογες οταν ειταν εγκατεστημενες σε αυτην πανω κατω οι εφαρμογες ειναι απο 100 μεχρη 500 KB ποση διαφορα μπορει να εχει! Σε καμια περιπτωση δεν λεω πως η αργες καρτες ειναι καλυτερες απο της γρηγορες απλα πιστευω πως δεν ευθυνεται μια καρτα για το ποσο γρηγορη ειναι μια συσκευη..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

αυτο που θελω να πω ειναι στις φωτογραφιες πχ οταν εχω μεγαλες - η στον reader

 

αργει να φορτωσει τις φωτος αυτο δεν ειναι και θεμα καρτας ?

Link to comment
Share on other sites

αυτο που θελω να πω ειναι στις φωτογραφιες πχ οταν εχω μεγαλες - η στον reader

 

αργει να φορτωσει τις φωτος αυτο δεν ειναι και θεμα καρτας ?

Αυτό είναι, και γενικά καθυστερήσεις στην Έκθεση, κατά 80% ευθύνεται η κάρτα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους..εχω παρει το Ε65 αλλα εχω ενα προβλημα με τη γραμματοσειρα που εχει default σε μενου,μυνηματα κτλ..πως μπορω να την αλλάξω και να τη μεγαλωσω??το εχω ψάξει αρκετα αλλα τίποτα..
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους..εχω παρει το Ε65 αλλα εχω ενα προβλημα με τη γραμματοσειρα που εχει default σε μενου,μυνηματα κτλ..πως μπορω να την αλλάξω και να τη μεγαλωσω??το εχω ψάξει αρκετα αλλα τίποτα..

Για να τη μεγαλώσεις θα πρέπει να εγκαταστήσεις εφαρμογή τρίτου όπως το Psiloc Font Magnifier.

Μπορείς να την αγοράσεις από το επίσημο site, αλλά να τη βρεις free στα γνωστά μαγαζάκια...:shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

paidia poio einai to teleutaio firmware???:!:

 

Euxaristw:)

 

V 2.0633.65.01

 

03-10-07

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Τα εργοστάσια της Νοκια είναι στην Κίνα;

Και στη Κίνα έχει, και στη Γερμανία, και στη Φινλανδία...

Γιατι;

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

και στην ουγγαρία, και στην ταϋλάνδη (αξεσουάρ) και στο Hong Kong....

κάποια τα έκλεισε και τα πήγε Κίνα και Χονγκ Κονγκ... το ίδιο έκανε και η SonyEricsson (σιγά σιγά την κάνουν απο Ευρώπη)

Link to comment
Share on other sites

Τα αξεσουάρ αναφέρουν made in China. Αλλά και τα κινητά εκεί θα κατασκευάζονται αφού έχουν κακή ποιότητα κατασκευέις. Οι επιπτώσεις στην ταχύτητα της γραμμής παραγωγής.
Link to comment
Share on other sites

θέλω να αλλάξω τν πρόσοψη λόγω φθορών αλλά και για να βάλω τν κόκκινη???εύκολη διαδικασία????ακριβή???όποιος ξέρει ας απαντήσει...ευχαριστώ πολύ!!
Link to comment
Share on other sites

θέλω να αλλάξω τν πρόσοψη λόγω φθορών αλλά και για να βάλω τν κόκκινη???εύκολη διαδικασία????ακριβή???όποιος ξέρει ας απαντήσει...ευχαριστώ πολύ!!

 

Είχα αλλάξει πρόσοψη πριν λίγο καιρό, είχα βρει μόνο τη mocca διαθέσιμη (αυτή ήθελα έτσι κι αλλιώς)

 

Μόνο το μπροστινό, χωρίς πλήκτρα από Nokia, τιμή 24,9 ευρώ

Η διαδικασία είναι αρκετά εύκολη και στην κάνουν επιτόπου

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

αν δν υπάρχει η κόκκινη δν θα σκάσω κιόλας!!!αλλά θέλω και το από πίσω γτ έχει ξεφλουδίσει...το έχω ένα χρόνο το τηλέφωνο κ μ έχει βγει πολύ καλό κ είναι κρίμα να έχει αυτά τα σημάδια.!!βρήκα τιμές για μπρος πίσω 35€...να υπολογίζω καμιά 40αρα???
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι, και γενικά καθυστερήσεις στην Έκθεση, κατά 80% ευθύνεται η κάρτα.

 

 

τι να βαλω ομως ?

 

 

εχω πολλες φωτος στο κιν .

 

2.300 photos se 30 φακέλους .

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιείς το photo resco viewer για να βλέπεις τις φωτο σου ή την έκθεση; Αν κάνεις το 2ο, βάλε το resco και θα δεις μεγάλη διαφορά στο άνοιγμα. Θα φτιάξεις τις ρυθμίσεις έτσι όπως σε βολεύει εσένα και κατά τηνέναρξη, η εφαρμογή θα ανοίγει ακαριαία. Δε θα χρειάζεται να περιμένεις όπως στην έκθεση.
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου καλησπέρα. μεχρι σημερα ήμουν κάτοχος sony ericsson.

Αγόρασα το Ε65 εδώ και 5 μέρες και μπορώ να πώ ότι το κινητάκι είναι απλά απίστευτο.Είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Έχω όμως μια απορία. Πώς μπορώ να βάλω ξυπνητήρι απο Δευτερα εώς Παρασκευή? το μόνο που βλέπω είναι οτι έχει στην ώρα αφύπνηση.

Δεν βολεύει όμώς.

Αν δεν υπάρχει απο το κινητο μήπως έχετε καμία εφαρμογή java για αφύπνηση?

 

Σας ευχαριστώ. ;)

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου καλησπέρα. μεχρι σημερα ήμουν κάτοχος sony ericsson.

Αγόρασα το Ε65 εδώ και 5 μέρες και μπορώ να πώ ότι το κινητάκι είναι απλά απίστευτο.Είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Έχω όμως μια απορία. Πώς μπορώ να βάλω ξυπνητήρι απο Δευτερα εώς Παρασκευή? το μόνο που βλέπω είναι οτι έχει στην ώρα αφύπνηση.

Δεν βολεύει όμώς.

Αν δεν υπάρχει απο το κινητο μήπως έχετε καμία εφαρμογή java για αφύπνηση?

 

Σας ευχαριστώ. ;)

Δυστυχώς δεν έχει ενσωματωμένη τη δυνατότητα αυτή.

Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι βάλεις εφαρμογή τρίτου όπως Epocware Handy Alarm.

Φυσικά είναι εφαρμογή Symbian και όχι Java... μη περιορίζεσαι.:p

 

Ότι άλλο θέλεις από εφαρμογές άλλη φορά να ρωτάς στο θέμα των εφαρμογών. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου καλησπέρα. μεχρι σημερα ήμουν κάτοχος sony ericsson.

Αγόρασα το Ε65 εδώ και 5 μέρες και μπορώ να πώ ότι το κινητάκι είναι απλά απίστευτο.Είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Έχω όμως μια απορία. Πώς μπορώ να βάλω ξυπνητήρι απο Δευτερα εώς Παρασκευή? το μόνο που βλέπω είναι οτι έχει στην ώρα αφύπνηση.

Δεν βολεύει όμώς.

Αν δεν υπάρχει απο το κινητο μήπως έχετε καμία εφαρμογή java για αφύπνηση?

 

Σας ευχαριστώ. ;)

 

Καλορίζικο.

 

Να ξέρεις οτι οποιαδήποτε δυνατότητα λείπει απο το κινητό, την βάζεις με εφαρμογή καθώς πρόκειται για smartphone.

 

Πήγαινε xxxxxxxxxxxxxxx, κάνε εγγραφή και κάνε αναζήτηση για alarm manager. Έχει πολλές δυνατότητες που λείπουν απ’το ενσωματωμένο ρολόι του Ε65.

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia!!ti kanete?tha hthela thn politimh bohtheia sas!!!!exw katebasei kati themes gia to kinhto.thelw na me bohthisete stp pws na ta kanw install kai na ta xrhsimopoihsw.to kinhto to exw molis 2 meres kai dn to exw mathei!

 

Sas eyxaristw poli!

P.S: prospathisa na ta kanw me to Nokia PC Suite alla tipota!

:D
Link to comment
Share on other sites

Mετεφερε τα θεματα ολοκληρα τα αρχεια .sis που θελεις να κανεις εγκατασταση καπου μεσα στο κινητο σου με το PC Suite και μετα με την Διαχειριση Αρχειων του κινητου σου (το εικονιδιο Διαχειριση Αρχειων θα το βρεις μεσα στο φακελο Εργαλεια) πηγαινε εκει που εβαλες τα θεματα ανοιξε τα και καν τα εγκατασταση.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...