Jump to content

[Επίσημο] Nokia E90 Communicator


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω ειχα παρει 2 τα χριστουγεννα στα 150 κ 200 μαξιμουμ..με 335 παιρνεις καινουργιο ε72 απο το νετ..δεν αξιζει 300 κατα την γνωμη μου
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω 2 προβληματακια..

1. ενω συνδεομαι στο wifi, δεν μπαινει στο ιντερνετ.. τα χω ρυθμισει ολα απο παντου σαν προεπιλεγμενο το wifi μου..

2. οταν ειμαι στο PDA και γραφω μηνυμα πως αλλαζω γλωσσα γραφης?? δοκιμασα και Ctrl+Shift και Chr+Shift και Ctrl+Chr και αλλα, αλλα τιποτα..

Πλιζ χελπ γιατι θα το σπασω.. με το 9500 δεν ειχα προβλημα και εχω μ αυτο?? αν ειναι δυνατον..

 

Edit: το 1 το ελυσα με hard reset..

Edit 2: το ελυσα και το 2.. :D

 

Πραγματικα το κινητακι ειναι οτι καλυτερο εχω πιασει μεχρι στιγμης με qwerty πληκτρολογιο..

Edited by BMW_E36

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

1. με το ΜΡ4 τι παιζει? ενω λεει οτι υποστιριζει, του βαζω ενα βιντεο κ δεν το παιζει.. Καμια ιδεα?

 

2. υπαρχει λυση για τα σημαδια που αφηνει το πληκτρολογιο στην οθονη? (πχ να αλλαξουμε πληκτρολογιο?)

Edited by BMW_E36

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν ασχολειται πια μ αυτο το κινητο?

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλησπερα σε ολους και καλος σας βρηκα!Ο γαμπρος μου,μου εχει δωσει το nokia E90 προσωρινα μεχρι να παρω καποια καινουργια συσκευη!Το προβλημα ειναι οτι μετα το update που εκανα στη 400.34.93 οταν παω να ενεργοποιησω το bluetooth μου γραφει "αδυναμια εκτελεσης ενεργειας bluetooth",και στο ραδιο οταν παω να μπω στην εφαρμογη το τηλεφωνο κανει επανεκκινηση.Ελπιζω καποιος να με βοηθησει,γιατι σε μια αναζητηση σε ξενα forum που εκανα δεν εβγαλα ακρη!

Ευχαριστω!

ericsson t39m-nokia 3230-sony ericsson xperia neo v
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και καλος σας βρηκα!Ο γαμπρος μου,μου εχει δωσει το nokia E90 προσωρινα μεχρι να παρω καποια καινουργια συσκευη!Το προβλημα ειναι οτι μετα το update που εκανα στη 400.34.93 οταν παω να ενεργοποιησω το bluetooth μου γραφει "αδυναμια εκτελεσης ενεργειας bluetooth",και στο ραδιο οταν παω να μπω στην εφαρμογη το τηλεφωνο κανει επανεκκινηση.Ελπιζω καποιος να με βοηθησει,γιατι σε μια αναζητηση σε ξενα forum που εκανα δεν εβγαλα ακρη!

Ευχαριστω!

 

κανε hard reset και ξανα αναβαθμιση.

 

αν δεν φτιαξει ουτε τοτε, service!

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα απο ολα ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση!Εχω δοκιμασει αυτο που μου λες αλλα και παλι δεν εκανε τιποτα!χτες το βραδυ που το παλευα το bluetooth ενεργοποιηθηκε κανονικα,αλλα σημερα το πρωι εκανε παλι τα ιδια!Υπαρχει τροπος να εγκαταστησω προηγουμενη εκδοση του λειτουργικου,μηπως φταιει αυτο;
ericsson t39m-nokia 3230-sony ericsson xperia neo v
Link to comment
Share on other sites

για roll back σε προηγουμενη εκδοση ειμαι σχεδον βεβαιος πως δεν γινεται.

 

δεν φταιει η εκδοση η ιδια. μια χαρα ειναι η τελευταια.

απλα καποιο file για καποιο λογο εχει γινει corrupt (κατεστραμενο) και συνηθως ενα format/reset μαζι με ενα update ειναι ο,τι πρεπει.

 

σιγουρα εκανες hard reset και οχι soft?

 

edit: δοκιμασε αυτο

 

"Hard reset: This is the last resort. The effect will be the same as that of a soft reset. Turn off your phone, press and hold down these keys: the call (Green) button, '*', '3'. Turn on your phone without releasing them. Leave the keys only after you see the region selection screen."

 

πηγη: http://discussions.europe.nokia.com/t5/Eseries-and-Communicators/Problem-with-E90-I-need-to-Hard-Reset-the-phone-Help-please/td-p/258210

Edited by thePRODIGY

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει hard reset με αυτον τον συνδυασμο κουμπιων και με αυτον τον τροπο *#7370# !Θα το δοκιμασω παλι μηπως ξεκολλησει!Ευχαριστω για τη βοηθεια!
ericsson t39m-nokia 3230-sony ericsson xperia neo v
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ξερει κανεις αν αυτη η συσκευη μπορει να δουλεψει usa? διαβασα οτι ειναι μονο για europe.μπορει να διορθωθει αυτο με καποιο unlock ισως η λεω χαζομαρεσ? :p
Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν αυτη η συσκευη μπορει να δουλεψει usa? διαβασα οτι ειναι μονο για europe.μπορει να διορθωθει αυτο με καποιο unlock ισως η λεω χαζομαρεσ? :p

Αν υπάρχει έκδοση του Ε90 για τα δίκτυα της Αμερικής τότε μπορείς να το χρησιμοποιήσεις χωρίς κανένα πρόβλημα. Δεν θυμάμαι όμως αν όντως υπάρχει έκδοση για τα δίκτυα της Αμερικής.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν αυτη η συσκευη μπορει να δουλεψει usa? διαβασα οτι ειναι μονο για europe.μπορει να διορθωθει αυτο με καποιο unlock ισως η λεω χαζομαρεσ? :p

Με μια καρτούλα SIM από πάροχο GSM όπως η AT&T και η T-Mobile, θα μπορείς να το χρησιμοποιήσεις κανονικά αλλά μόνο σε 2,5G.

Με μικρή επιφύλαξη, 3G δεν θα έχεις διότι το E90 υποστηρίζει μόνο WCDMA Band I (2100).

Edited by Itchrist86

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ειμαι λιγο off topic αλλα ψαχνω εδω και ωρα που να το ποσταρω και δεν βρισκω.Μπορει να μου πει κανεις πως μπορω να κανω αναζητηση στις αγγελιεσ για e90 ? μου γραφει οτι κατω απο 4 γραμματα δεν μπορει να κανει αναζητηση και επισης αν γραψω nokia e90 μου βγαζει οποιοδηποτε νοκια και αγνοει τελειως το e90...

 

Κ επισης, υπαρχει κανεις που να δινει το e90 εδω περα?

 

sorry για το off topic. αν το αφαιρεσετε, please let me know via pm πως να κανω αναζητηση για το συγκεκριμενο κινητο στις αγγελιες...

Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα ενα e90 κ εγω :)

1)φαινεται καταπληκτικο κινητο απλα εχω ενα προβληματακι , δε δουλευει το μικροφωνο. ειχε γενικα ασχημο ιστορικο με το μικροφωνο αυτο το κινητο? ειχε κανεισ αλλος τετοιο προβλημα και αν ναι ποσο κοστιζει να το φτιαξω??

 

2)επισης απο καποιον που να εχει ασχοληθει αρκετα με το συγκεκριμενο μοντελο...τι εφαρμογες πρεπει να κατεβασω ?καμια προταση?

 

και

3)με gps τι παιζει? δεν μπορω να το ρυθμισω καν...χρειαζεται καποιο ειδικο σεταρισμα? μηπως δε λειτουργει λογω απουσιας της καρτας μνημης? η καρτα μνημης ειχε τιποτα vital μεσα σαν προγραμμα ??

 

αυτα τα ολιγα.

καθε βοηθεια δεκτην :)

Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
Εγώ το χρησιμοποιώ ακόμη τέλειο κίνητο το έχω σαν κύριο. Κάνει τα πάντα πολύ αξιόπιστο και απο θέμα μπαταρίας εδώ και 4 χρόνια ακόμα κρατάει 4-5 μέρες ενώ τα αλλά δεν προλαβενεις να τα φορτίσεις .Αν θέλεις να το αγοράσεις το συνιστώ ανεπιφύλακτα.
T10s - NOKIA 6110 - 2xSony Ericsson P800 - QTEK 2020i - HP ipaq rw 6815 - Sony Ericsson P1i - QTEK 9000 - NOKIA E90 - iphone3G - samsung galaxy s - ipad2 and more.....
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κι εγώ ένα για τη συλλογή μου (είναι το μοναδικό Communicator που μου λείπει). Μήπως πουλάει (ή ακόμα καλύτερα ανταλλάσσει) κανείς το δικό του, σε normal τιμή και άριστη βέβαια κατάσταση ??????

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
Έχω το Νokia E90 και το καλοκαίρι έκανε ολόκληρο βουτιά σε νερό. Το αποτέλεσμα ήταν να σβήσει για 4 μήνες και να εμφανίζει μόνο λευκή οθόνη. Το άφησα στο ράφι πιστεύοντας πως κάηκε πια. Μέχρι πριν λίγες μέρες που ξαναπάτησα το κουμπάκι να ανοίξει και ως δια μαγείας άνοιξε. Λειτουργεί 100% χωρίς κανένα πρόβλημα.... Απλά άψογο. Το θαύμα των Χριστουγέννων ή μάλλον.. το θαύμα της Nokia :D
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γεια σας βρε παιδια.Ειπα να γραψω εδω μιας και θελω πρωτα τα φωτα των φανατικων της εν λόγω συσκευης (πριν το αναρτήσω και στην "επιλογη συσκευης").Λοιπον ο αδελφος μου εχει φαει ξαφνικά γερο κόλλημα με το Ε90 και θελει να το παρει.Βεβαια οι τιμες που το βρίσκει ειναι τσιμπιμένες (150€).Το θεμα ειναι αν μπορει αυτη η συσκευη να τον καλύψει τη σήμερον ημερα.

Θελει να δει αν εχει(σε λογικα παντα πλαισια,διοτι ξερει οτι ειναι ενα παλιο τηλ/νο):

Καλο gps

Καλο σερφαρισμα στο ιντερνετ

Καλη αυτονομια στη μπαταρια

Καλη (οσο γινεται) οθονη

Αν υπαρχουν ακομα τιποτα εφαρμογες ακομα διαθέσιμες (οπως καταγραφη κλήσεων).

Σας ευχαριστω για καθε γνωμη.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας βρε παιδια.Ειπα να γραψω εδω μιας και θελω πρωτα τα φωτα των φανατικων της εν λόγω συσκευης (πριν το αναρτήσω και στην "επιλογη συσκευης").Λοιπον ο αδελφος μου εχει φαει ξαφνικά γερο κόλλημα με το Ε90 και θελει να το παρει.Βεβαια οι τιμες που το βρίσκει ειναι τσιμπιμένες (150€).Το θεμα ειναι αν μπορει αυτη η συσκευη να τον καλύψει τη σήμερον ημερα.

Θελει να δει αν εχει(σε λογικα παντα πλαισια,διοτι ξερει οτι ειναι ενα παλιο τηλ/νο):

Καλο gps

Καλο σερφαρισμα στο ιντερνετ

Καλη αυτονομια στη μπαταρια

Καλη (οσο γινεται) οθονη

Αν υπαρχουν ακομα τιποτα εφαρμογες ακομα διαθέσιμες (οπως καταγραφη κλήσεων).

Σας ευχαριστω για καθε γνωμη.

Καλησπέρα!

Είμαι ένας από τους φανατικότερους χρήστες του Ε90 ακόμη και σήμερα, εν έτει 2013. Το ότι είναι μοντέλο του 2007 δεν πάει να πει ότι είναι πίσω σε χαρακτηριστικά και δυνατότητες. Εγώ να φανταστείς έχω παράλληλα και το motorola razr xt910 με android 4 το οποίο παρόλο που έχει τελευταίας γενιάς χαρακτηριστικά το αφήνω στο σπίτι. Μαζί μου έχω πάντα το Ε90. Το χρησιμοποιώ πολύ συχνά σαν GPS. Με τους χάρτες της Sygic και την υποστήριξη A-GPS βρίσκει το στίγμα σε λίγα δευτερόλεπτα και η πλοήγηση γίνεται άψογα. Με την εσωτερική οθόνη φυσικά. Για ιντερνετ χρησιμοποιώ τον opera mini 7.1 πάλι με την εσωτερική οθόνη και το σερφάρισμα γίνεται πολύ γρήγορα και χάρη στην υψηλής ανάλυσης οθόνη 800*352 pixels οι σελίδες φαίνονται ολόκληρες και πεντακάθαρες. Η αυτονομία της συσκευής με μπαταρία 1500 mAh είναι επίσης σε πολύ καλά επίπεδα. Η οθόνη εκτός από υψηλή ανάλυση την οποία πολλά κινητά ζηλεύουν ακόμη και σήμερα, έχει και μεγάλη διάμετρο 4 ίντσες. Τα χρώματα που απεικονίζει όπως και οι γωνίες θέασης δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τις υποτίθεται καλύτερες amoled και super amoled οθόνες. Εφαρμογές για symbian S60 3rd edition υπάρχουν πολλές και επαγγελματικές για το Ε90. Και στο ovi store μπορείς να βρεις πολλές. Στο μοναδικό τομέα που ίσως υστερεί σε σχέση με τα σημερινά high end μοντέλα είναι το HD βίντεο και multimedia εφαρμογές όπως το youtube. Μπορείς βέβαια να δεις youtube σε χαμηλή ανάλυση αλλά και ταινίες σε ανάλυση 800*352 πλήρης οθόνης με μια απλή μετατροπή. Η κάμερα των 3,2 Mp βγάζει αξιοπρεπέστατες φωτογραφίες και βίντεο VGA ισάξιο του Ν95. Πάντως σε γενικές γραμμές εμένα προσωπικά σαν απαιτητικό χρήστη με καλύπτει 100% σε καθημερινή χρήση. Άλλωστε είναι τηλέφωνο και μίνι υπολογιστής μαζί!

Link to comment
Share on other sites

Το gps του ειναι μετριο θα λεγα, τουλαχιστον στο δικο μου, δεν ξερω αν απλα ετυχε σ μενα ή αν ειναι σε ολους ετσι.. Παρ ολα αυτα ειναι πολυ αβολο για gps το συγκεκριμενο κινητο..

Στο σερφαρισμα τωρα, ειναι αρκετα ικανοποιητηκο απο την αποψη οτι φορτωνει ικανοποιητηκα τις σελιδες.. Φυσικα δεν συγκρινεται με τιποτα με τα σημερινα δεδομενα, καθως το browsing γινεται με τα βελακια κ οχι με την οθονη εφοσον δεν ειναι αφης..

Η αυτονομια (τουλαχιστον στο δικο μου) ειναι καλη θα λεγα αφου βγαζει 2 μερουλες ανετα με φυσιολογικη χρηση..

Η οθονη ειναι αρκετα ικανοποιητηκη θα ελεγα..

Για εφαρμογες, δεν εχω ασχοληθει και πολυ, αλλα σαν s60, εχει αρκετες φανταζομαι.. το θεμα ειναι οτι πρεπει να ψαχτεις πολυ για να βρεις καποια πραγματα καθως δεν νομιζω να ασχολουντε και πολλοι πλεον με symbian..

 

Γενικα σαν συσκευη θα ελεγα ειναι πολυ ποιοτηκη σε κατασκευη και αφηνει πολυ ωραια αισθηση στο χερι.. αρκετα βαρυ βεβαια (210γρ) αλλα ειναι γουστα του καθενος.. (πχ εμενα το streak ειναι ακομα πιο βαρυ (220γρ) αλλα δεν εχω θεμα..)

Καμερα και βιντεο εχει πολυ καλα πιστευω, αν σκεφτεις οτι ειναι 6 χρονων κινητο..

 

Συνοψιζοντας πιστευω οτι ειναι μια πολυ ωραια νοσταλγικη συσκευη που αξιζει να αποκτησει καποιος.. τωρα στο θεμα τιμης ο καθενας κοστολογει οσο θελει.. αν σκεφτεις οτι ειχε 850 ευρω οταν βγηκε, πιστευω οτι 100-150 ειναι καλη τιμη, αν ειναι σε καλη κατασταση φυσικα.. και στο ebay απο τοσο ξεκινανε.. :)

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Είμαι ένας από τους φανατικότερους χρήστες του Ε90 ακόμη και σήμερα, εν έτει 2013. Το ότι είναι μοντέλο του 2007 δεν πάει να πει ότι είναι πίσω σε χαρακτηριστικά και δυνατότητες. Εγώ να φανταστείς έχω παράλληλα και το motorola razr xt910 με android 4 το οποίο παρόλο που έχει τελευταίας γενιάς χαρακτηριστικά το αφήνω στο σπίτι. Μαζί μου έχω πάντα το Ε90. Το χρησιμοποιώ πολύ συχνά σαν GPS. Με τους χάρτες της Sygic και την υποστήριξη A-GPS βρίσκει το στίγμα σε λίγα δευτερόλεπτα και η πλοήγηση γίνεται άψογα. Με την εσωτερική οθόνη φυσικά. Για ιντερνετ χρησιμοποιώ τον opera mini 7.1 πάλι με την εσωτερική οθόνη και το σερφάρισμα γίνεται πολύ γρήγορα και χάρη στην υψηλής ανάλυσης οθόνη 800*352 pixels οι σελίδες φαίνονται ολόκληρες και πεντακάθαρες. Η αυτονομία της συσκευής με μπαταρία 1500 mAh είναι επίσης σε πολύ καλά επίπεδα. Η οθόνη εκτός από υψηλή ανάλυση την οποία πολλά κινητά ζηλεύουν ακόμη και σήμερα, έχει και μεγάλη διάμετρο 4 ίντσες. Τα χρώματα που απεικονίζει όπως και οι γωνίες θέασης δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τις υποτίθεται καλύτερες amoled και super amoled οθόνες. Εφαρμογές για symbian S60 3rd edition υπάρχουν πολλές και επαγγελματικές για το Ε90. Και στο ovi store μπορείς να βρεις πολλές. Στο μοναδικό τομέα που ίσως υστερεί σε σχέση με τα σημερινά high end μοντέλα είναι το HD βίντεο και multimedia εφαρμογές όπως το youtube. Μπορείς βέβαια να δεις youtube σε χαμηλή ανάλυση αλλά και ταινίες σε ανάλυση 800*352 πλήρης οθόνης με μια απλή μετατροπή. Η κάμερα των 3,2 Mp βγάζει αξιοπρεπέστατες φωτογραφίες και βίντεο VGA ισάξιο του Ν95. Πάντως σε γενικές γραμμές εμένα προσωπικά σαν απαιτητικό χρήστη με καλύπτει 100% σε καθημερινή χρήση. Άλλωστε είναι τηλέφωνο και μίνι υπολογιστής μαζί!

 

Θα τον ενημερωσω αμεσα.Ασε που εδω και αρκετο καιρο το καλοεβλεπα κι εγω:D.Αν τελικα γινει η αγορα και χρειαστω τιποτα βοηθεια να σε εχω στα υπόψιν?:)

 

Το gps του ειναι μετριο θα λεγα, τουλαχιστον στο δικο μου, δεν ξερω αν απλα ετυχε σ μενα ή αν ειναι σε ολους ετσι.. Παρ ολα αυτα ειναι πολυ αβολο για gps το συγκεκριμενο κινητο..

Στο σερφαρισμα τωρα, ειναι αρκετα ικανοποιητηκο απο την αποψη οτι φορτωνει ικανοποιητηκα τις σελιδες.. Φυσικα δεν συγκρινεται με τιποτα με τα σημερινα δεδομενα, καθως το browsing γινεται με τα βελακια κ οχι με την οθονη εφοσον δεν ειναι αφης..

Η αυτονομια (τουλαχιστον στο δικο μου) ειναι καλη θα λεγα αφου βγαζει 2 μερουλες ανετα με φυσιολογικη χρηση..

Η οθονη ειναι αρκετα ικανοποιητηκη θα ελεγα..

Για εφαρμογες, δεν εχω ασχοληθει και πολυ, αλλα σαν s60, εχει αρκετες φανταζομαι.. το θεμα ειναι οτι πρεπει να ψαχτεις πολυ για να βρεις καποια πραγματα καθως δεν νομιζω να ασχολουντε και πολλοι πλεον με symbian..

 

Γενικα σαν συσκευη θα ελεγα ειναι πολυ ποιοτηκη σε κατασκευη και αφηνει πολυ ωραια αισθηση στο χερι.. αρκετα βαρυ βεβαια (210γρ) αλλα ειναι γουστα του καθενος.. (πχ εμενα το streak ειναι ακομα πιο βαρυ (220γρ) αλλα δεν εχω θεμα..)

Καμερα και βιντεο εχει πολυ καλα πιστευω, αν σκεφτεις οτι ειναι 6 χρονων κινητο..

 

Συνοψιζοντας πιστευω οτι ειναι μια πολυ ωραια νοσταλγικη συσκευη που αξιζει να αποκτησει καποιος.. τωρα στο θεμα τιμης ο καθενας κοστολογει οσο θελει.. αν σκεφτεις οτι ειχε 850 ευρω οταν βγηκε, πιστευω οτι 100-150 ειναι καλη τιμη, αν ειναι σε καλη κατασταση φυσικα.. και στο ebay απο τοσο ξεκινανε.. :)

 

Σε ευχαριστω κι εσενα φιλε μου για την απαντηση.Αν γινει η αγορα θα σας εχω στα υποψιν για ανταλλαγη αποψεων-εμπειριων.:)

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Θα τον ενημερωσω αμεσα.Ασε που εδω και αρκετο καιρο το καλοεβλεπα κι εγω:D.Αν τελικα γινει η αγορα και χρειαστω τιποτα βοηθεια να σε εχω στα υπόψιν?:)

 

 

 

Σε ευχαριστω κι εσενα φιλε μου για την απαντηση.Αν γινει η αγορα θα σας εχω στα υποψιν για ανταλλαγη αποψεων-εμπειριων.:)

Φυσικά ότι θές! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...