Jump to content

[Επίσημο] Nokia E90 Communicator


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα στο forum

 

θέλω να κάνω update το Ε90 μου, απο πού μπορώ να κατεβάσω το τελευταίο frimware :blink: ? Δεν το έχω κάνει ποτέ update και τώρα τελευταία τρώει τρελά κολλήματα... Θα υποστηρίζει το youtube? :blink:

 

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ok ευχαριστώ πολύ .. και sorry η απάντηση ήταν μια σελίδα πίσω ... youtube υποστηρίζει κανονικά ??

 

και κατι ακόμα οι εφαρμογές που έχω εγκαταστήσει μπορούν να τρέξουν ξανά απο το back up?

Link to comment
Share on other sites

Back up παίρνεις με 2 τρόπους. Ή απο το μενού μνήμη, επιλογές- ατίγραφο μνήμης τηλεφώνου ή με το pc suite στον υπολογιστή σου. Καλό είναι ν ατο κάνεις και με τους 2 τρόπους για σιγουριά.

 

Πολλές εφαρμογές θα δουλεύουν απο την αρχή άλλες θα θέλουν ξανά εγκατάσταση. Σου προτείνω να κάνεις φορμάτ και στην κάρτα μνήμης και να περάσεις απο την αρχή όλες τις εφαρμογές. Έτσι το τηλέφωνο θα λειτουργεί σαφώς καλύτερα.

 

Το you tube δουλεύει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Back up παίρνεις με 2 τρόπους. Ή απο το μενού μνήμη, επιλογές- ατίγραφο μνήμης τηλεφώνου ή με το pc suite στον υπολογιστή σου. Καλό είναι ν ατο κάνεις και με τους 2 τρόπους για σιγουριά.

 

Πολλές εφαρμογές θα δουλεύουν απο την αρχή άλλες θα θέλουν ξανά εγκατάσταση. Σου προτείνω να κάνεις φορμάτ και στην κάρτα μνήμης και να περάσεις απο την αρχή όλες τις εφαρμογές. Έτσι το τηλέφωνο θα λειτουργεί σαφώς καλύτερα.

 

Το you tube δουλεύει κανονικά.

thanx mate

Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανείς πότε παρουσιαστηκε ακριβώς στην ελληνική αγορά και τη διακύμανση της τιμής? Η αρχική τιμή του ήταν στα 800+ ευρω και τώρα έχει πέσει στα 670+-. Πότε έγινε αυτή η μείωση? Πιθανολογείτε ότι αφού το κινητό κλείνει 1.5 χρόνο στην αγορά (και κοντέυει 2 χρόνια που παρουσιάστηκε) θα πέσει και άλλο η τιμή του?

 

Το ρωτάω αυτό γιατί βλέπω το Ν95 8GB που έχει κατρακυλήσει στα 500+ από τα 700+ της αρχικής τιμής. Δε λέει να πας να το πάρεις το Ε90 και σε ένα μήνα να πέσει 100 ευρώ.

 

Πέρα από τη V2 μαύρη έκδοση έχετε διαβάσει κάτι για αντικαταστάτη (το οποίο θα είναι και "θετικό" για την τιμή του υπάρχοντος) ?

 

Edit : από τους κατόχους θα ήθελα μια κριτική για το πληκτρολόγιο. Είχα παλια το 9210 το οποίο ναι μεν για ένα sms ήταν οκ αλλά για κάτι περισσότερο δεν ήταν και πολύ καλό το πληκτρολόγιο. Εσεις πως το βλέπετε στη χρήση? Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για σύνταξη μεγαλύτερων κειμένων σχετικά εύκολα? Τα πλήκτρα είναι σκληρά? Εχουν καλή αίσθηση? Κάνουν "κλικ" στο πάτημα? Ποιότητα γενική του πληκτρολογίου? Ευχαριστώ προκαταβολικά .

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Έχω περάσει to license manager έχω εγκαταστήσει και το nokia maps 2 έχω περάσει το χάρτη της ελλάδας μέσω του map loader μου δίχνει κανονικά τους δρόμους αλλά δεν βρίσκει σήμα από δορυφόρους. βεβαια το gps το έχω ανοίξει μόνο από το μπαλκόνι του σπιτιού μου και δεν βρίσκει με τίποτα και για πολύ ώρα. θέλει εντελώς ανοιχτό χώρο?

 

 

φιλε μου και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω έκανα αναβάθμιση και τώρα δεν έχει σήμα το GPS πριν δούλευε μία χαρά .... :blink::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ψάχνει καν; Αναβοσβήνει η μπάρα κάτω δεξιά; Άσε το κάπου ακίνητο να βλέπει ουρανό.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ψάχνει καν; Αναβοσβήνει η μπάρα κάτω δεξιά; Άσε το κάπου ακίνητο να βλέπει ουρανό.

 

Η μπάρα αναβοσβήνει αλλά τίποτα :blink::blink::blink: θα το δοκιμάσω αύριο στο αυτοκίνητο :ninja::ninja::ninja:

Link to comment
Share on other sites

Κάνε αυτό που οσυ είπα. Άφησέ το κάπου να βλέπει ουρανό για αρκετή ώρα να δεις αν θα βρει. Κάνε του και μια επανεκκίνηση μήπως και έχει φάει κανένα κόλλημα.

 

Αν δεν πιάνει όταν δεν κινήσαι, δεν θα πιάσει ούτε στο αυτοκίνητο.

Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανείς πότε παρουσιαστηκε ακριβώς στην ελληνική αγορά και τη διακύμανση της τιμής? Η αρχική τιμή του ήταν στα 800+ ευρω και τώρα έχει πέσει στα 670+-. Πότε έγινε αυτή η μείωση? Πιθανολογείτε ότι αφού το κινητό κλείνει 1.5 χρόνο στην αγορά (και κοντέυει 2 χρόνια που παρουσιάστηκε) θα πέσει και άλλο η τιμή του?

 

Το ρωτάω αυτό γιατί βλέπω το Ν95 8GB που έχει κατρακυλήσει στα 500+ από τα 700+ της αρχικής τιμής. Δε λέει να πας να το πάρεις το Ε90 και σε ένα μήνα να πέσει 100 ευρώ.

 

Πέρα από τη V2 μαύρη έκδοση έχετε διαβάσει κάτι για αντικαταστάτη (το οποίο θα είναι και "θετικό" για την τιμή του υπάρχοντος) ?

 

Edit : από τους κατόχους θα ήθελα μια κριτική για το πληκτρολόγιο. Είχα παλια το 9210 το οποίο ναι μεν για ένα sms ήταν οκ αλλά για κάτι περισσότερο δεν ήταν και πολύ καλό το πληκτρολόγιο. Εσεις πως το βλέπετε στη χρήση? Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για σύνταξη μεγαλύτερων κειμένων σχετικά εύκολα? Τα πλήκτρα είναι σκληρά? Εχουν καλή αίσθηση? Κάνουν "κλικ" στο πάτημα? Ποιότητα γενική του πληκτρολογίου? Ευχαριστώ προκαταβολικά .

 

Ta communicators den peftoune apo tin mia mera stin alli giati akrivws den vgenoune apo tin mia mera stin alli. Oi times vevaia einai sxetikes mporei aurio na vgei h nokia kai na anakoinwsei kainourgio communicator kai na pesei h timi tou katakoryfa oso vevaia pernaei o kairos 8a peftei olo kai pio poly ka8ws epikeite h anakoinwsi kainourgiou communicator toulaxiston meta tin 3etia... oso gia to kinito exontas to mporw na sou pw oti prokeite gia ena kalo kinito gia aneto serfarisma kai aneto grapsimo keimenou. vevaia to "aneto" einai sxetiko...kai ennow "aneto" gia tin katigoria twn kinitwn. to pliktrologio tou einai kalo kai grafeis me ena aplo patima twn koumpiwn. tou exw fortwsei 4 account emails kai kanw ka8hmarina polla tilefwna mesw VOIP kai ligo serfarisma. se kamia periptwsi dn antika8ista to pc mou alla sigoura eksypireti. twra an 8a to pareis 'h oxi..eksartate apo tis anagkes sou kai apo tin tsepi sou...megalo tou prwterima kat' eme enanti twn allwn einai h mpataria tou...me skliri douleia kai full wifi anoixto oloi tin imera mou krataei peripou 2 meres...ti stigmi pou exw akousei oti ena n95 dn krataei parapanw apo 3 wres :)

 

auta..sorry gia to megalo post k gia ta greeklish grafw apo to kinito.

 

Na rwtisw kai kati akoma...exw 2 SIP ap'oti epsaksa den ginete na epilegw me poion apo tous 2 8a kanw klisi para mono mporw na epileksw me poion 8a synde8w prwta kai apo ekei kai pera na kanw tin klisi me to SIP pou einai syndemeno ekeini tin stigmi.yparxei allos tropos? SMS yparxei tropos na stelnoume apo to kinito mesw SIP?

 

euxaristw

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση καταρχάς !

 

Θυμάμαι ότι τα μεγάλα της Νοκια δεν πέφτουν γρήγορα αλλά επειδή συμπληρώνει περίπου 2 χρόνια σε λίγο για αυτό και σκέφτηκα μήπως υπάρξει κάποια νέα έκπτωση. Στα 670 πριν πόσο καιρό έπεσε περίπου θυμάται κανείς ?

 

Η μπαταρία του είναι το ένα που με τραβάει και το άλλο είναι το πληκτρολόγιο για σύνταξη κειμένων. Όντως στο Ν95 8GB με το βάλεις ασύρματο σε 2-3 ώρες είσαι για πρίζα! Σε χρήση κανονική όμως θα έλεγα οτι είναι αρκετά αξιοπρεπές σε σχέση με άλλα της Νοκια. 2 μέρες είναι οκ και μερικές φορές πάει και 3. Το Ε90 φυσικά και δεν παίζεται αν δεν πολυχρησιμοποιείς τη μέσα οθόνη η οποία σίγουρα θα τρώει και πολύ μπαταρία. Για πληκτρολόγιο για το Ν95 πήρα το bluetooth απο Expansys αλλά η ανοησία δεν γράφει ελληνικά. Το ήξερα αλλά "Τζόγαρα" μπας και... Οπότε τώρα μου λείπει πολύ το πληκτρολόγιο που είχα στο 9210 και στο Ε70 (φοβερό τηλέφωνο αλλά αρκετά αργό).

 

Ερώτηση: έχεις αγγλική βερσιον στο Ε90και δεν έχει ελληνικά ή απλά το Myphone δεν δέχεται τα "ελληνικά" του Ε90 και τα βγάζει περίεργα?

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση καταρχάς !

 

Θυμάμαι ότι τα μεγάλα της Νοκια δεν πέφτουν γρήγορα αλλά επειδή συμπληρώνει περίπου 2 χρόνια σε λίγο για αυτό και σκέφτηκα μήπως υπάρξει κάποια νέα έκπτωση. Στα 670 πριν πόσο καιρό έπεσε περίπου θυμάται κανείς ?

 

Η μπαταρία του είναι το ένα που με τραβάει και το άλλο είναι το πληκτρολόγιο για σύνταξη κειμένων. Όντως στο Ν95 8GB με το βάλεις ασύρματο σε 2-3 ώρες είσαι για πρίζα! Σε χρήση κανονική όμως θα έλεγα οτι είναι αρκετά αξιοπρεπές σε σχέση με άλλα της Νοκια. 2 μέρες είναι οκ και μερικές φορές πάει και 3. Το Ε90 φυσικά και δεν παίζεται αν δεν πολυχρησιμοποιείς τη μέσα οθόνη η οποία σίγουρα θα τρώει και πολύ μπαταρία. Για πληκτρολόγιο για το Ν95 πήρα το bluetooth απο Expansys αλλά η ανοησία δεν γράφει ελληνικά. Το ήξερα αλλά "Τζόγαρα" μπας και... Οπότε τώρα μου λείπει πολύ το πληκτρολόγιο που είχα στο 9210 και στο Ε70 (φοβερό τηλέφωνο αλλά αρκετά αργό).

 

Ερώτηση: έχεις αγγλική βερσιον στο Ε90και δεν έχει ελληνικά ή απλά το Myphone δεν δέχεται τα "ελληνικά" του Ε90 και τα βγάζει περίεργα?

Καλησπερα και από εμένα. Εχω το Ε90 σχεδόν από τις πρώτες παρτίδες και σαν εταιρικά αγοράστικαν στην τιμή των 680 Ευρω. Εχουμε στην εταιρεία 3 Ε90 και σχεδόν τωρα μετά από 9 μήνες σχεδόν δεν μας εχουν παρουσιάσει κανενα πρόβλημα και είμαστε απόλυτα ευχαριστημένοι.

Η μπαταρία του διαρκεί άνετα περίπου 3 ημέρες με αρκετή χρήση, emails, web, wi-fi και αρκετή ομιλία.

Το πληκτρολόγιο είναι αρκετά καλό και μπορώ και δουλεύω άνετα σε συνδιασμό με την μεγάλη οθόνη. Αρκετά αρχεία της δουλειάς μου word/excel/pdf είναι πάντα μέσα στο κινητό και επίσης φτιάχνω άνετα προσωπικά μου αρχεία σε word/excel.

Ποιοτικά το τηλέφωνο είναι σε υψηλά επίπεδα και η κατασκευή είναι εξαιρετική, όπως και στο αντίστοιχο Ε71 που χρησιμοποιώ σαν 2η συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: έχεις αγγλική βερσιον στο Ε90και δεν έχει ελληνικά ή απλά το Myphone δεν δέχεται τα "ελληνικά" του Ε90 και τα βγάζει περίεργα?

 

Όχι το ελληνικό έχω...απλά μέσω i-mode κάτι παίζει με την κωδικοποίηση. Απλά δεν έχω κάτσει να το φτειάξω δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Όπως είπαι και ο πάνος το τηλέφωνο για default χρήσεις είναι τέρας. καμιά φορά μπορεί να κολλήσει αλλά είμαι πεποισμένος σχεδον 99% ότι αυτό ωφείλετε σε διάφορες εφαρμογές που εγκαθηστούμε στο κινητό ή διάφορα θέματα. Το e71 ήθελα κι εγώ αλλά μετά απο λίγο παίξιμο του qwerty διαπίστωσα ότι δεν με βολεύει καθόλου ούτε σαν στάση αλλά ούτε και σαν πληκτρα (πολλές λιτουργίες σε ένα πλήκτρο) αν συνυπολογίσεις και το μεγάλο SAR (ναι η λύση είναι hads free αλλά πολλές φορές το ξεχνάω ή δεν προβλέπεται να μιλήσω πολύ και δεν τα κουβαλάω) όσο για την τιμή αν δεν κάνω λάθος έπεσε τις τελευταίες 20 μέρες αν και κρείνοντας από το e-shop θεωρώ ότι είναι και θέμα εισαγωγής. 3 φορές που εξαντλήθηκε το κινητό και το επαναεισήγαγαν έιχε 3 διαφορετικές τιμές οπότε είναι όπου τους πιάσεις.Προσωπικά δεν περιμένω καμία κοσμογωνική αλλαγή σε επόμενο communicator πέραν από μια built in memory 8GB - 16GB (αν και για νοκια χλωμό) και μια external touch screen και αν τυχόν έχει virtual qwerty και όχι εσωτερικό κλάφτα χαράλαμπε γιατί δεν είναι καθόλου πρακτικό αν από την άλλη κρατήσει και το εσωτερικό πληκτρολόγιο τότε θα πάει σε μια λύση e75? αν δεν κάνω λάθος.πολλά μπορούν να γίνουν...προσωπικά αγόρασα συνηδειτά το τηλέφωνο μετά απο 2 χρόνια καθώς θεωρώ ότι έχει διορθωθεί αρκετά από την πρώτη μέρα παραγωγής του.οπότε αγοράζοντας ένα κινητό απο τους πρώτους "ψιλογίνεσαι " Beta tester (καθαρά προσωπική μου άποψη..το κάνω με όλα τα ηλεκτρονικά πράγματα)

 

Αυτά..δεν ξέρω αν απάντησα σε όλα....

Link to comment
Share on other sites

Όχι το ελληνικό έχω...απλά μέσω i-mode κάτι παίζει με την κωδικοποίηση. Απλά δεν έχω κάτσει να το φτειάξω δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Όπως είπαι και ο πάνος το τηλέφωνο για default χρήσεις είναι τέρας. καμιά φορά μπορεί να κολλήσει αλλά είμαι πεποισμένος σχεδον 99% ότι αυτό ωφείλετε σε διάφορες εφαρμογές που εγκαθηστούμε στο κινητό ή διάφορα θέματα. Το e71 ήθελα κι εγώ αλλά μετά απο λίγο παίξιμο του qwerty διαπίστωσα ότι δεν με βολεύει καθόλου ούτε σαν στάση αλλά ούτε και σαν πληκτρα (πολλές λιτουργίες σε ένα πλήκτρο) αν συνυπολογίσεις και το μεγάλο SAR (ναι η λύση είναι hads free αλλά πολλές φορές το ξεχνάω ή δεν προβλέπεται να μιλήσω πολύ και δεν τα κουβαλάω) όσο για την τιμή αν δεν κάνω λάθος έπεσε τις τελευταίες 20 μέρες αν και κρείνοντας από το e-shop θεωρώ ότι είναι και θέμα εισαγωγής. 3 φορές που εξαντλήθηκε το κινητό και το επαναεισήγαγαν έιχε 3 διαφορετικές τιμές οπότε είναι όπου τους πιάσεις.Προσωπικά δεν περιμένω καμία κοσμογωνική αλλαγή σε επόμενο communicator πέραν από μια built in memory 8GB - 16GB (αν και για νοκια χλωμό) και μια external touch screen και αν τυχόν έχει virtual qwerty και όχι εσωτερικό κλάφτα χαράλαμπε γιατί δεν είναι καθόλου πρακτικό αν από την άλλη κρατήσει και το εσωτερικό πληκτρολόγιο τότε θα πάει σε μια λύση e75? αν δεν κάνω λάθος.πολλά μπορούν να γίνουν...προσωπικά αγόρασα συνηδειτά το τηλέφωνο μετά απο 2 χρόνια καθώς θεωρώ ότι έχει διορθωθεί αρκετά από την πρώτη μέρα παραγωγής του.οπότε αγοράζοντας ένα κινητό απο τους πρώτους "ψιλογίνεσαι " Beta tester (καθαρά προσωπική μου άποψη..το κάνω με όλα τα ηλεκτρονικά πράγματα)

 

Αυτά..δεν ξέρω αν απάντησα σε όλα....

 

 

Φίλε μου εγώ έχω το Ε90 από την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησε ( μάλλον πριν κυκλοφορήσει Ελλάδα από παρεισαγωγή από Ιταλία) και δεν μου παρουσίασε κανένα λειτουργικό πρόβλημα (χτύπα ξύλο :) ) εκτός από το GPS που μετά την τελευταία αναβάθμιση μου κάνει κάτι τρελά αλλά δεν έχω ασχοληθεί ακόμα για να το φτιάξω. Αυτά :) :p

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ έχω το Ε90 από την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησε ( μάλλον πριν κυκλοφορήσει Ελλάδα από παρεισαγωγή από Ιταλία) και δεν μου παρουσίασε κανένα λειτουργικό πρόβλημα (χτύπα ξύλο :) ) εκτός από το GPS που μετά την τελευταία αναβάθμιση μου κάνει κάτι τρελά αλλά δεν έχω ασχοληθεί ακόμα για να το φτιάξω. Αυτά :) :p

 

 

ναι δεν αμφιβάλω σε αυτό που λες φίλε μου...απλά εξήγησα ποιά είναι η δική μου φιλοσοφία :)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σχετική επιλογή στις Ρυθμίσεις, αλλά αν δεν σε ικανοποιεί δοκίμασε το Psiloc Font Magnifier.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει πουθενά το μάτι σας την Black Version?

Έχει έρθει τελικά Ελλάδα ή, όπως αναφέρθηκε πριν 1 μήνα περίπου εδώ, θα αργήσει αρκετά ?

 

Edit : αναφέρομαι σε κανονική έκδοση με ελληνικά γράμματα στα πλήκτρα, όχι Expansys ή παραεισαγωγές.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Ίσως βρεις στο e-shop. Εγώ μαύρη τους είχα παραγγήλει αλλά μου φέρανε καφέ η οποία δεν με χάλασε καθόλου εφόσον είναι η δευτερη έκδοση. διατηρώ επιφυλάξεις για την μαύρη ως προς την ομορφιά της.
Link to comment
Share on other sites

Βάλε χειροκίνητα την ip, dns, gateway στο σημείο πρόσβασης του κινητού σου.

 

και εγω ξαφνικα εχω το ιδιο προβλημα.Μηπως μπορεις να μου πεις που μπαινουν αυτα τα στοιχεια στο κινητο.Στην επεξεργασια του σημειο προσβασης δεν μου τα εμφανιζει.Παω ρυθμισεις/σημεια προσβασης/ και συμπληρωνω. ονομα συνδεσης,φορεας δεδομενων,ονομα δικτυου,κατασταση δικτυου,(ανοικτο),λειτουργ.δικτυου (μονιμο),Λειτουργ.ασφαλ. (wep),

Ρυθμισεις ασφαλειας κλειδι σε χρηση #1 ,τυπος ελεγχ.ταυτοτ. (κοινοχρηστος)Ρυθμιση κλειδιου wep (128 βιτ) μορφη κλειδιου (ascii) ,Κλειδι wep (*******)

Αποτελεσμα (ιστος καμμια αποκριση πυλης).

Το ασυρματο ρουτερ ειναι συνδεμενο και λειτουργει με 2 λαπτοπ .Αν μπορει καποιος να βοηθησει τον ευχαριστω εκ των προτερων.

Σχετικα με το τηλεφωνο δεν μου εχει παρουσιασει κανενα ουσιαστικο προβλημα εκτος απο μικροπροβληματα οφειλοντε στα προγραμματα τριτων κατασκευαστων.

Περιμενω με ανυπομονησια το νεο μοντελο για να δω τι μπορει να προστεσουν σε ενα σχεδον πληρες τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Και γω μαζί σου. :) Περιμένω πιο λεπτό σχεδιασμό, οθόνη αφής και 5άρα κάμερα, Τίποτα περισσότερο. Το Ε90 είανι ήδη άψογο.
Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Βάλε χειροκίνητα την ip, dns, gateway στο σημείο πρόσβασης του κινητού σου.

Φιλε μου μπορεις να μου πεις πως θα περασω χειροκινητα την IP, DNS, GATEWAY? Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στις Ρυθμίσεις > Σύνδεση > Σημεία πρόσβασης θα βρεις το σημείο πρόσβασης που θέλεις και θα πατήσεις Επιλογές > Επεξεργασία και μετά και πάλι Επιλογές > Προχωρημένες ρυθμίσεις > Ρυθμίσεις IPv4.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...