Jump to content

[Επίσημο] Nokia E90 Communicator


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μία ερωτησούλα....

Στο pc suite σας βγάζει επιλογή (ανάμεσα σε όλα) για συγχρονισμό των email??

Με λίγα λόγια .....δεν μπορώ να συγχρονίσω τα email μου:confused::cry:

Καμιά βοήθεια παρακαλώ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ερωτησούλα και εγώ λοιπόν... τη λειτουργία κατά την οποία μετά από χρονικό διάστημα που όριζα εγώ έσβηνε η οθόνη υπάρχει και εδώ??? (όπως στο Ν80 πχ???)

 

...να δεις πως το έλεγε και στα Ελληνικα ... λειτουργία νάρκης αν δεν κάνω λάθος...

To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

καθε φορα που ανοιγω χαρτες κανει 10 με 15 λεπτα να βρει στιγμα , και το εχω ανοικτο ειμαι ακινητος και βλεπει ουρανο,τι γινετε ρε π****η, πρεπει να ανεβω στον Ολυμπο για να δω ασπρη μερα?
Link to comment
Share on other sites

σε ενα μαγαζι

μου ειπανε σημερα οτι αυριο

θα εχουνε 4 κομματια για πουλημα.:)

 

Σημερα παιδια που ρωτησα σε καταστημα της wind στη Χιο, μου ειπανε οτι δεν ξερουνε τιποτα για το ποτε θα ερθει το κινητο.Και το προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να το παρω απο αλλο καταστημα ,γιατι εχω κανει συνδεση απο εκει, και το εχω κανει παραγγελια.Ξερει κανενας κατι νεοτερο απο wind γιατι εδω στη χιο δεν βγαζω ακρη.

ΥΓ.Το μονο καλο ειναι οτι θα το παρω με 13%φ.π και οχι με 19%.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ερωτησούλα και εγώ λοιπόν... τη λειτουργία κατά την οποία μετά από χρονικό διάστημα που όριζα εγώ έσβηνε η οθόνη υπάρχει και εδώ??? (όπως στο Ν80 πχ???)

 

...να δεις πως το έλεγε και στα Ελληνικα ... λειτουργία νάρκης αν δεν κάνω λάθος...

 

νομιζω δεν εχει.:O

Σημερα παιδια που ρωτησα σε καταστημα της wind στη Χιο, μου ειπανε οτι δεν ξερουνε τιποτα για το ποτε θα ερθει το κινητο.Και το προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να το παρω απο αλλο καταστημα ,γιατι εχω κανει συνδεση απο εκει, και το εχω κανει παραγγελια.Ξερει κανενας κατι νεοτερο απο wind γιατι εδω στη χιο δεν βγαζω ακρη.

ΥΓ.Το μονο καλο ειναι οτι θα το παρω με 13%φ.π και οχι με 19%.

 

το περιμενω απο nokia shop και ακομα να ερθει

μου ειπανε απο Δευτερα.η cosmote θα ξαναφερει

στις 4/9.παντως για το μαγαζι που ελεγα οτι θα

φερει οντως παρελαβε 4κομματια και πουληθηκαν σε

2μερες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να παραθέσει το link που θα με τροφοδοτήσει με πρόγραμμα κλειδώματος φακέλων???

 

Δεν ξέρω αν υπάρχει τέτοια εφαρμογή αλλά μπορείς να ρίξεις μια ματιά xxxxxxxxxxxxxxxx

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μία ερωτησούλα....

Στο pc suite σας βγάζει επιλογή (ανάμεσα σε όλα) για συγχρονισμό των email??

Με λίγα λόγια .....δεν μπορώ να συγχρονίσω τα email μου:confused::cry:

Καμιά βοήθεια παρακαλώ!

 

Αντε βρε παιδιά...ρίξτε μια ματια και πειτε μου αν μπορειτε στο pc suite να συγχρονισετε τα email σας! Λίγα δευτερόλεπτα από το χρόνο σας είναι...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

νομιζω δεν εχει.:O

 

ναι ε? :worry: ξέρεις το ρώτησα γιατι νομίζω πως έχω δει ένα λεντάκι στη δεξιά άκρη της εξωτερικής οθόνης... και είπα μήπως είναι κάτι τέτοιο...:O

To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οι χάρτες που ειχα πει και ειχα αναφερθεί στο forum δεν παίζουν εντέλει στο nokia e90 καθώς επίσης τώρα δοκιμάζω να περάσω το destinator sp που ειναι για smart phones.

 

 

ευχαριστώ

 

Κρίμα που δεν παίζουν όμως

Evangelos Themeliotis

 

Υποστήριξη ηλεκτρονικών υπολογιστών και υπολογιστών δικτύων.

 

Τηλ: +306948222333 email:evangelos_themeliotis@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οι χάρτες που ειχα πει και ειχα αναφερθεί στο forum δεν παίζουν εντέλει στο nokia e90 καθώς επίσης τώρα δοκιμάζω να περάσω το destinator sp που ειναι για smart phones.

 

 

ευχαριστώ

 

Κρίμα που δεν παίζουν όμως

To Destinator SP είναι για WM smartphones.

Link to comment
Share on other sites

To destinator sp einai gia Symbian. Nα γνωριζείς αν θέλεις διαβασε σε http://www.destinatortechnologies.com/

 

Planning your Trips and Navigating around Town is Child's Play with Destinator 6 for Mobile Phones –CityMaps German Edition (Symbian)

 

 

 

 

 

Manufacturer Device Type

Nokia 3230

Nokia 6600,6620,6630,6670,6680,6681

Nokia N90,N70

 

και απ' οτι είδα δεν εχει κατι για Νokia Ε90

Evangelos Themeliotis

 

Υποστήριξη ηλεκτρονικών υπολογιστών και υπολογιστών δικτύων.

 

Τηλ: +306948222333 email:evangelos_themeliotis@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Ο johner ξέρει τι σου λέει αγαπητέ φίλε, αν υπήρχε destinator για S60 τώρα θα κυκλοφορούσα κι εγώ με το Ε90 στο χέρι. :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Ο johner ξέρει τι σου λέει αγαπητέ φίλε, αν υπήρχε destinator για S60 τώρα θα κυκλοφορούσα κι εγώ με το Ε90 στο χέρι. :)

 

German Cities / Regions currently available:

Berlin, Dresden, Duesseldorf, Frankfurt/Rhein-Main, Hamburg, Hanover, Kaiserslautern, Cologne, Leipzig, Ludwigshafen/Mannheim, Nuremberg, Ruhr Area and Stuttgart.

Link to comment
Share on other sites

Το εχει δοκιμασει καποιος με την υπηρεσια Visto ? Δουλευει χωρις προβληματα?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανει καμια ιδεα γατι δεν μπορω να μπω με τιποτα σε ασυρματο δικτυο?

 

μου λεει συνεχεια λαθος WPA προδιανεμημενο κλειδι , ρε βαζω το κλειδι του δικτιου μου , τιποτα , αλλαζω τυπους ασφαλειας, τιποτα, του καρφωνω IP με τιποτα δε μπαινει .

 

εχω παθει πλακα.

Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε παιδιά...ρίξτε μια ματια και πειτε μου αν μπορειτε στο pc suite να συγχρονισετε τα email σας! Λίγα δευτερόλεπτα από το χρόνο σας είναι...:rolleyes:

 

To ρωτάω για ΤΡΙΤΗ φορά.....Μπορείτε να συγχρονίσετε τα email σας? Σας βγάζει αντιστοιχη επιλογη να "τσεκάρετε" στο pc suite? Ας φιλοτιμηθεί κάποιος να το δει και να μου απαντήσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους!

 

Προσπαθώ αρκετές ημέρες να εντοπίσω καποιο κατάστημα που να έχει προς πώληση το Ε90 αλλά χωρίς τύχη! Ξερει μηπως κανεις κανα κατάστημα? :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους!

 

Προσπαθώ αρκετές ημέρες να εντοπίσω καποιο κατάστημα που να έχει προς πώληση το Ε90 αλλά χωρίς τύχη! Ξερει μηπως κανεις κανα κατάστημα? :)

 

Δεν εισαι ο μονος.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους!

 

Προσπαθώ αρκετές ημέρες να εντοπίσω καποιο κατάστημα που να έχει προς πώληση το Ε90 αλλά χωρίς τύχη! Ξερει μηπως κανεις κανα κατάστημα? :)

 

vodafone stin l. papagou zografou to exoun.

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΝΑΙ ΠΟΥ !!!!!!!!

 

 

Το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν υπαρχει πουθενα. Καθε τοσο λεει καποιος οτι υπαρχει εκει, αλλα αν παρεις θα σου πουν οτι δεν υπαρχει.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...