Jump to content

[Επίσημο] Nokia E90 Communicator


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ως κάτοχος άλλης Symbian συσκευής,μπορώ να απαντήσω σε κάποιες ερωτήσεις.

Ναι,το smart2go περιέχει το οδικό δίκτυο της Πάτρας,ενώ δε χρειάζεται να πληρώσεις κάτι επιπλέον για να πλοηγηθείς σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά πως μπορούμε να καταλάβουμε ότι μια συσκευή είναι beta ή αν είναι κατασκευασμένη αλλού (Taiwan ας πούμε); Τι πρέπει να προσέξουμε;

Χρήστης Nokia 9210, SE P900, Nokia 9500, Qtek 9000, Nokia Ε90, Νokia N95 8GB, SonyEricsson Xperia X1, LG KM900 ARENA, Samsung GT i-8000 Omnia II, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S4, Huawei P8 MAX, Samsung Galaxy S8+,Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Galaxy Z Fold 3, Motorola Razr 40 Ultra και τώρα OnePlus Open   :respect:

Link to comment
Share on other sites

Tι ειναι το blackberry ρε παιδια

 

Μια υπηρεσία που σου επιτρέπεις να παραλαμβάνεις και να διαχειρίζεσαι τα e-mail σου όταν βρίσκεσαι εκτός διαδικτύου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως μπορούμε να καταλάβουμε ότι μια συσκευή είναι beta ή αν είναι κατασκευασμένη αλλού (Taiwan ας πούμε); Τι πρέπει να προσέξουμε;

ENA TΡΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΙΜΕΙ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΗΛ. ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΚΙΑ SHOP ΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΟΥΝ ΤΟ ΙΜΕΙ ,ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΝΗΘΟΥΝ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΤΑ ΚΥΝΗΓΑΝΕ. :ninja:

Π.Χ. ΤΟ ΝΟΚΙΑ SHOP ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΣΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ. ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 3-4 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ.;)

Phonemaniac

:mobile:

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση , εχεις κανεις υπ οψιν του που μπορουμε να δουμε ζωντανα και εν λειτουργια το Ε90 ?γιατι οπου παω εχει κρεμασμενα αντιγραφα και επειδη θα ηθελα να δουλεψω λιγο το λειτουργικο του και καποιες εφαρμογες...

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση , εχεις κανεις υπ οψιν του που μπορουμε να δουμε ζωντανα και εν λειτουργια το Ε90 ?γιατι οπου παω εχει κρεμασμενα αντιγραφα και επειδη θα ηθελα να δουλεψω λιγο το λειτουργικο του και καποιες εφαρμογες...

 

Ευχαριστω

 

Εδω δεν υπαρχει πουθενα για αγορα, εσυ θες και δοκιμη.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

εγω το βρηκα για αγορα , για δοκιμη δεν το βρισκω!!!

 

Που ?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Που το βρήκες για αγορά; διαθέσιμο στο κατάστημα ή κατόπιν παραγγελίας;

 

Από τη WIND με ενημέρωσαν ότι θα είναι διαθέσιμο αρχές Σεπτέμβρη

Link to comment
Share on other sites

Που το βρήκες για αγορά; διαθέσιμο στο κατάστημα ή κατόπιν παραγγελίας;

 

Από τη WIND με ενημέρωσαν ότι θα είναι διαθέσιμο αρχές Σεπτέμβρη

 

σε ενα μαγαζι

μου ειπανε σημερα οτι αυριο

θα εχουνε 4 κομματια για πουλημα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Που το βρήκες για αγορά; διαθέσιμο στο κατάστημα ή κατόπιν παραγγελίας;

 

Από τη WIND με ενημέρωσαν ότι θα είναι διαθέσιμο αρχές Σεπτέμβρη

 

παντα για διαθεσιμο μιλαμε αγαπητε , cosmote.

Link to comment
Share on other sites

παντα για διαθεσιμο μιλαμε αγαπητε , cosmote.

 

 

Μολις τωρα πηρα cosmote (Δεν υπαρχει πουθενα διαθεσιμο).

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.η νοκια μιλαει για 14 ημερες αυτονομια.το εχω απο τις 7 αυγουστου και το εχω φορτισει πανω απο 4 φορες.και μια πολυ νορμαλ χρηση.δεν ξερω παντως η μπαταρια δεν ειναι οτι καλυτερο.ισως και να κανω λαθος
Link to comment
Share on other sites

σήμερα το πήρα στα χέρια μου... :w00t:

 

να ρωτ'ησω ρε παιδιά έχουμε βρει πουθενά themes ????:O

To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

σήμερα το πήρα στα χέρια μου... :w00t:

 

να ρωτ'ησω ρε παιδιά έχουμε βρει πουθενά themes ????:O

 

υπαρχει το αναλογο θεμα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=131690 :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι το ξέρω αυτό το νήμα και σε ευχαριστώ για την απάντησή σου, απλά πριν αρχίσω να πειραματίζομαι ρωτάω αν "παίζουν" όλα αυτα και στο δικό μας τηλέφωνο ;)
To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

ναι το ξέρω αυτό το νήμα και σε ευχαριστώ για την απάντησή σου, απλά πριν αρχίσω να πειραματίζομαι ρωτάω αν "παίζουν" όλα αυτα και στο δικό μας τηλέφωνο ;)

Εφόσον πρόκειται για διανυσματικά γραφικά δεν βλέπω το λόγο να μην παίζουν...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω κατι , οταν γραφεις μεσα στο qwerty πως αλλαζεις γλωσσα ( ελληνικα- αγγλικα) και μην μου πειτε ctrl+shift γιατι δεν παιζει..;)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω κατι , οταν γραφεις μεσα στο qwerty πως αλλαζεις γλωσσα ( ελληνικα- αγγλικα) και μην μου πειτε ctrl+shift γιατι δεν παιζει..;)

 

 

chr + shift δοκιμασες ?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

chr + shift δοκιμασες ?

 

oxi θα δοκιμασω και θα σου πω , thanks

 

 

Τελικα εχεις δικιο , ευχαριστω με εσωσες , ειχα βαρεθει να αλλαζω γλωσσα απο το γενικο μενου.

 

 

Τωρα γραφω απο το ε90 , ειμαι πολυ ευχαριστημενος σε γενικες γραμμες , οσο δηλαδη το εχω στα χερια μου.

 

Απλα μου αργει παρα πολυ να συνδεθει με τους δορυφορους και μου αργει παρα πολυ να βρει την θεση μου , μου εχει βγαλει λιγο την πιστη.ασε το αλλο που μονιμα σχεδον εισαι συνδεμενο και κατεβαζει συνεχεια (μαλλον χαρτες) και βλεπω να μο ερχετε κανενα τηλ 1000 ευρω, τι διαολο κατεβαζει τοση ωρα , και καθε φορα??? Υπαρχει πουθενα ολα το αρχειο με ολους τους χαρτες να το κατεβασω και νο καρφωσω σε κανενα φακελο και να τελειωνει αυτη η υποθεση για να ησυχασουν και τα νευρα μου?

 

 

Α! Και κατι αλλο , για να μπω εδω στην σελιδα πρεπει να κανω καμια δεκαρια φορες λογκ ον , αλλο παλι και τουτο.

 

παλευω μια μερα και ακομη δεν εχω καταφερει να σεταρω το gmail μου.αν καποιος ξερει ας δωσει ενα χερακι βοηθειας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...