Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν υπαρχουν πλεον πακετα στην καρτοσυνδεση που να τα ενεργοποιεις με αυτο το υπολοιπο. Μου το διευκρινησε κιολας,οτι ειναι για οποια επιπλεον χρηση θελω εγω.Σε λιγο σου στελνω πμ.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά, εγώ είμαι χρόνια στη vodafone με red1 και επειδή θέλω νέο νούμερο για την κόρη μου, η οποία πάει σχολείο και κανει κυρίως χρήση internet, ειδα την προσφορά στο site W Web. Έστειλα ένα μήνυμα στην Vodafone για τις συγκεκριμένες ανάγκες μου και αν έχουν να μου προτείνουν κάτι καλύτερο προκειμένου να κάνω ένα επιπλέον συμβόλαιο με αυτούς και να μην πάω σε άλλη εταιρεία και δεν έλαβα καμία απάντηση. Έτσι προέβησα σε αίτημα στην wind, όπου στο συγκεκριμένο προγράμμα στα 100 λεπτά προς όλους σου προσθέτουν και 300 προς wind, αλλά το βασικό για μένα ειναι ουσιαστικά το απεριόριστο internet (10giga), για τη δημιουργεία νέου συμβόλαιο και αριθμού. Ελπίζω να λειτουργεί καλά και να υπάρχει σωστή σύνδεση, προκειμένου τέλος καλοκαιριού που λήγει το συμβόλαιο μου να μεταφέρθω και εγώ εκεί αν υπάρχει ακόμα η συγκεκριμένη προσφορα ή κάτι αντίστοιχο.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Το καλοβλέπω και εγώ το W Web. Τον Νοέμβρη που θα λήξει και το δικό μου συμβόλαιο θα αξιολογήσω πάλι τις εκπτώσεις που θα μου δώσει η Cosmote vs W Web και θα πράξω ανάλογα.

Link to comment
Share on other sites

Το καλοβλέπω και εγώ το W Web. Τον Νοέμβρη που θα λήξει και το δικό μου συμβόλαιο θα αξιολογήσω πάλι τις εκπτώσεις που θα μου δώσει η Cosmote vs W Web και θα πράξω ανάλογα.

 

Το έχω βολιδοσκοπησει αλλά Εχει πολύ λίγα λεπτά προς ολους

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έτσι προέβησα σε αίτημα στην wind, όπου στο συγκεκριμένο προγράμμα στα 100 λεπτά προς όλους σου προσθέτουν και 300 προς wind, αλλά το βασικό για μένα ειναι ουσιαστικά το απεριόριστο internet (10giga), για τη δημιουργεία νέου συμβόλαιο και αριθμού.

 

Δεν κατάλαβα, το W Web είναι μόνο για νέο αριθμό; οχι φορητότητα ή μετατροπή από καρτοκινητο;

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/price-plans/neo-sumvolaio-sta-19-/

εδω παντως (online) σου δινει την ιδια τιμη για 18-24 μηνες και στις 3 περιπτωσεις (νεα συνδεση/μετατροπη/φορητοτητα). Μπορει να το δινουν τηλεφωνικα με αλλους ορους.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα. Είμαι στην κοσμοτέ στην παρούσα φάση με πρόγραμμα 1500 cosmote 240 προς όλους 1,5 gb internet συν τα sms κι όλα αυτά μόνο με 17€ ( δεν ξέρω πως την πήρα αυτή την προσφορά :lol: ) Το ψάχνω επειδή θέλω να ανανεώσω τώρα και το μόνο αξιόλογο που βρήκα είναι προς wind με 1000 προς κινητά 1500 προς σταθερά που είναι εξαιρετικό για την δουλειά μου (κοιτάω εταιρικά) και 1gb internet που δεν φτάνει ούτε για ζήτω, όπου μου είπε η πωλήτρια ότι μπορούμε να προσθέσουμε internet έξτρα, ειδικά αν είναι για φορητότητα. Πως σας φαίνεται εσάς σαν πρόγραμμα;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα. Είμαι στην κοσμοτέ στην παρούσα φάση με πρόγραμμα 1500 cosmote 240 προς όλους 1,5 gb internet συν τα sms κι όλα αυτά μόνο με 17€ ( δεν ξέρω πως την πήρα αυτή την προσφορά :lol: ) Το ψάχνω επειδή θέλω να ανανεώσω τώρα και το μόνο αξιόλογο που βρήκα είναι προς wind με 1000 προς κινητά 1500 προς σταθερά που είναι εξαιρετικό για την δουλειά μου (κοιτάω εταιρικά) και 1gb internet που δεν φτάνει ούτε για ζήτω, όπου μου είπε η πωλήτρια ότι μπορούμε να προσθέσουμε internet έξτρα, ειδικά αν είναι για φορητότητα. Πως σας φαίνεται εσάς σαν πρόγραμμα;

 

Πόσο στο δίνει το πρόγραμμα η wind δεν μας είπες?

Επίσης, αν και έχει βελτιωθεί τελευταία, εχεις ελεγξει οτι το δίκτυο της wind στη περιοχή/πολή σου ειναι ικανοποιητικό?

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Πόσο στο δίνει το πρόγραμμα η wind δεν μας είπες?

Επίσης, αν και έχει βελτιωθεί τελευταία, εχεις ελεγξει οτι το δίκτυο της wind στη περιοχή/πολή σου ειναι ικανοποιητικό?

 

Ναι έχεις δίκιο, μου το δίνει στα 31€ τελική τιμή. Βέβαια από τα 17€ της cosmote είναι σημαντική διαφορά. Πάντως επειδή ο πατέρας μου έχει ήδη wind όπου κινείται δεν έχει κανένα πρόβλημα, όπως κι εγώ που έχω 2ο αριθμό Q.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδιά τελικά αφού η vodafone, μου είπε ότι δεν μπορούν να μου κάνουν καλύτερη προσφορά, υπέγραψαν εχθες την αίτηση για το W Web. Το περίεργο βέβαια εδώ ηταν ότι στο συμβόλαιο έγραφε αλλά αντί άλλον. Πάγιο 26€ αντί για 21€, 5gb αντί 10gb. Μίλησα λοιπον με την εταιρία και μου ειπαν να μην ανησυχω καθώς στα συμβόλαια αναγράφεται η ονομαστική τιμή και όχι η αξία των προσφορών. Ελπίζω όλα να είναι ok

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα τελικά από εχθές η Vodafone με είχε στα τηλ μου έδινε για την μία γραμμή 44€ και 9gb και για την δεύτερη 26€ με 5gb μου είπαν ότι δεν μπορούν να κάνουν ότι κάτι καλύτερο γιατι δεν έχουν τέτοιο πρόγραμμα! Ας βγάλουν τι να τους κάνω... Από σήμερα Wind! Τους πήρα και εγώ τηλ γιατί είχαν τις ίδιες τιμές τα συμβόλαια και μου είπαν ακριβώς το ίδιο! Επίσης προσπαθώ να συνδεθώ στη εφαρμογή αλλά δεν έρχονται κωδικοί..
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το θεμα μάλλον λύθηκε καθώς μετά από έντονη απαίτηση μου, έλαβα email από το τμήμα εξυπηρέτησης, που αναφέρει ακριβώς την συμφωνία που έχουμε κανει...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

update από wind

 

Σήμερα με κάλεσαν από wind για να με ρωτήσουν για την διακοπή, τους είπα τα δικά μου και η κοπέλα μου πρότεινε ένα τελειωμένο (τιμολογιακα) καρτοσυμβολαιο με 16 κάτι γιουρο με 1000 λεπτά προς wind 600 προς ολους ,1gb ίντερνετ και κάτι μηνύματα ....της λέω θέλω να φύγω...

Μου είπε πρέπει να πληρώσετε και της αναφέρω την επίσημη απάντηση που πήρα με mail απο την wind...

άρχισε τα δεν ξέρω, μπορεί να πληρώσετε και ότι είμαι εκπροθεσμος....της ανέφερα ότι έκανα επίσης καταγγελία στην ΕΕΤΤ και τους κοινοποίησα την απάντηση της wind....(για να είμαι διπλα καλυμμένος)...και ότι με βάση την εγγραφή απάντηση τους δεν πρότειθεμαι να πληρώσω τπτ...

 

Αυτά....αναμενετε ενδιαφέρουσα η συνέχεια.:lol:

Πριν 2-3 μέρες έλαβα και την απάντηση της Wind σχετικά με την καταγγελία στην ΕΕΤΤ ...εννοείται ότι πίστωσαν τα χρήματα της επιδότησης (160 €) που είχαν χρεώσει στον τελευταίο λογαριασμό...

Εδώ και 12 μέρες έχω ενεργοποιησει το νέο νουμερακι f2go της ειδικής προσφοράς και τέλος τα Ληστρικα Συμβόλαια....με τις εικονικές φορητότητες για να κρατήσουμε την ήδη Φουσκωμενη τιμή....

 

Στάλθηκε από το SM-T810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Αρχές Φεβρουαρίου ανανέωσα συμβόλαιο με τη wind που αφορούσε δύο γραμμές κινητών και μια σταθερού, πακέτο ώστε να εκμεταλλευτώ έκπτωση. Η διαδικασία που ακολουθώ τα τελευταία 6-7 χρόνια είναι της αίτησης φορητότητας στη vodafon πριν λήξει το συμβόλαιό μου για να πάρω τη μέγιστη προσφορά.

Η ανανέωση του συμβολαίου έγινε τηλεφωνικά για 24μηνο συμβόλαιο με επιδότηση συσκευής 900€, στη διάρκεια της τηλεφωνικής επικοινωνίας μου ανέφεραν ότι η επιδότηση ισχύει για δύο μήνες και ζήτησα διευκρίνηση αν μπορώ να τη χρησιμοποιήσω και μετά τους δύο μήνες με καταφατική απάντηση.

Πριν μερικές μέρες που θέλησα να χρησιμοποιήσω την επιδότηση διαπίστωσα ότι έχει εξαφανιστεί, ενώ σε τηλεφωνική επικοινωνία με την εξυπηρέτηση πελατών έλαβα απάντηση ότι καταχωρήθηκε αίτημα για να διερευνήσουν αν όντως με ενημέρωσαν για τους δύο μήνες ισχύος της προσφοράς ή όχι.

Σκοπεύω να πάω άμεσα σε κατάστημα wind και να καταγγείλω τη σύμβαση αφού η wind δεν εκπλήρωσε τον όρο που αφορούσε την επιδότηση.

 

Έχει κανείς παρόμοια "εμπειρία" σχετικά με ακύρωση επιδότησης ????

Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

Link to comment
Share on other sites

Με τη περιαγωγή πως τα έχουν κάνει τώρα?

Φεύγει η γυναίκα μου για Κύπρο και δε βλέπω να υπάρχει πακέτο περιαγωγής για ομιλία πια! Μόνο χρέωση!

Για internet υπάρχει πακέτο Data roaming με 5 Ευρω.

Είναι στο "Wind To All 40"

make love not work
Link to comment
Share on other sites

Αρχές Φεβρουαρίου ανανέωσα συμβόλαιο με τη wind που αφορούσε δύο γραμμές κινητών και μια σταθερού, πακέτο ώστε να εκμεταλλευτώ έκπτωση. Η διαδικασία που ακολουθώ τα τελευταία 6-7 χρόνια είναι της αίτησης φορητότητας στη vodafon πριν λήξει το συμβόλαιό μου για να πάρω τη μέγιστη προσφορά.

Η ανανέωση του συμβολαίου έγινε τηλεφωνικά για 24μηνο συμβόλαιο με επιδότηση συσκευής 900€, στη διάρκεια της τηλεφωνικής επικοινωνίας μου ανέφεραν ότι η επιδότηση ισχύει για δύο μήνες και ζήτησα διευκρίνηση αν μπορώ να τη χρησιμοποιήσω και μετά τους δύο μήνες με καταφατική απάντηση.

Πριν μερικές μέρες που θέλησα να χρησιμοποιήσω την επιδότηση διαπίστωσα ότι έχει εξαφανιστεί, ενώ σε τηλεφωνική επικοινωνία με την εξυπηρέτηση πελατών έλαβα απάντηση ότι καταχωρήθηκε αίτημα για να διερευνήσουν αν όντως με ενημέρωσαν για τους δύο μήνες ισχύος της προσφοράς ή όχι.

Σκοπεύω να πάω άμεσα σε κατάστημα wind και να καταγγείλω τη σύμβαση αφού η wind δεν εκπλήρωσε τον όρο που αφορούσε την επιδότηση.

 

Έχει κανείς παρόμοια "εμπειρία" σχετικά με ακύρωση επιδότησης ????

Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

Εφ όσον έχουν καταγράψει την συνομιλία είναι υποχρεωμένοι και την κρατήσουν αρχείο για ένα έτος και να σου παραδόσουν αντίγραφο εφ' όσον το αιτηθείες.

Link to comment
Share on other sites

Εφ όσον έχουν καταγράψει την συνομιλία είναι υποχρεωμένοι και την κρατήσουν αρχείο για ένα έτος και να σου παραδόσουν αντίγραφο εφ' όσον το αιτηθείες.

 

Έχει γίνει αίτημα από την πρώτη στιγμή που το διαπίστωσα, αλλά από προηγούμενη εμπειρία ξέρω ότι η wind δεν είναι πολύ πρόθυμη να παραδώσει αρχεία καταγραφής.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Έλαβα σήμερα μέσο τηλεφώνου από την PLEGMA NET, προσφορά double play για το δίκτυο της WIND.

Επειδή είναι αρκετά καλή η προσφορά και με ενδιαφέρει θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος την συγκεκριμένη εταιρεία και αν είναι

αξιόπιστη για να προχωρήσω σε συμβόλαιο χωρίς να έχω θέματα και εκπλήξεις.

 

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Έλαβα σήμερα μέσο τηλεφώνου από την PLEGMA NET, προσφορά double play για το δίκτυο της WIND.

Επειδή είναι αρκετά καλή η προσφορά και με ενδιαφέρει θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος την συγκεκριμένη εταιρεία και αν είναι

αξιόπιστη για να προχωρήσω σε συμβόλαιο χωρίς να έχω θέματα και εκπλήξεις.

 

ευχαριστώ πολύ

 

Εγώ ήμουν ήδη συνδρομητής σε wind double play με κάλεσαν απο την συγκεκριμένη εταιρεία και έκανα triple play προσθέτοντας έναν καινούργιο αριθμό κινητου. Μαζι με το συμβόλαιο έλαβα αναλυτικά και την προσφορά που είχα λάβει απο την εταιρεία άπλα να ρωτήσεις πόσο βγαίνει το συνολικό πόσο μαζί με ΦΠΑ κλπ

Link to comment
Share on other sites

Εχω f2go και με πηραν για μια προσφορα,(επειδη εχουμ oλα τα κινητα και σταθερα στη Wind),να το κανω συνδεση.

 

Μου προτειναν το προγραμμα wind plus 2 (650 λεπτα,65 sms,2 GB) στα 16.80.

 

Δεχτηκα και περιμενω τα συμβολαια.Βεβαια ειναι ενα θεμα το 4G στην περιοχη της Δραμας οπου μενω,αλλα οκ.

 

Ericsson GF 768...Nokia 6110...Nokia 6510....Alcatel OT 700...Nokia 3410...Sony Ericsson K850...Sony Ericsson P800...HTC Touch Diamond 2...HTC Desire...Samsung Galaxy S...Samsung Galaxy Nexus...Samsung Note 3...Samsung S8 plus Duos...Samsung Note 9...Samsung Mote 20 Ultra...Samsung Fold 3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πριν σχεδόν ένα μήνα έκανα αλλαγή του καρτοκινητου μου σε καρτοσυνδεση τηλεφωνικά. Ο εκπρόσωπος μου επισήμανε ότι τα διαθέσιμα 6.50 ευρώ που θα έχω στην κάρτα θα μπορώ να ενεργοποιήσω προγράμματα όπως gb κτλ. Σήμερα για πρώτη φορά που ενεργοποίησα παρόμοιο πακέτο ενημερώθηκα ότι θα χρεωθουν στον επόμενο λογαριασμό. Πήρα και έκανα αίτημα στην WIND ότι ο πωλητής με παραπλάνησε. Πως μπορώ να κινηθώ μόλις επικοινωνήσει μαζί μου η WIND και πόσο πρέπει να περιμένω μέχρι να επικοινωνήσει μαζί μου.

 

(Μεταφέρω εδώ το post μου από άλλο θέμα γιατί νομίζω ότι είναι πιο σχετικό.)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Εγώ τους είχα στείλει μήνυμα μέσο του mywind πριν βάλουν υποχρεωτικά το e-bill να μη γίνει χρέωση και μου πήραν πίσω το 1 GB και ευτυχώς δεν έγινε χρέωση. Μπορείς να τους ζητήσεις την εγγραφή από τον πωλητή και να κινηθείς αναλόγως.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είναι το θέμα το 1 giga που ενεργοποίησα. Είναι ότι μου είχαν πει όταν έκανα το συμβόλαιο ότι θα χρησιμοποιηθούν τα λεφτά που ήταν διαθέσιμα στην κάρτα και όχι από τον επόμενο λογαριασμό.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τη χρέωση από το υπόλοιπο ίσχυε μέχρι πριν από 1-2 μήνες αλλά πλέον άλλαξε. Κακώς δεν είχε ενημερωθεί ο πωλητής.
Link to comment
Share on other sites

Η WIND ΕΛΛΑΣ Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε ανακοινώνει τις παρακάτω αλλαγές

 

06/06/2017

 

Από 06/07/2017, με ημερομηνία ισχύος για κάθε συνδρομητή την αντίστοιχη ημερομηνία μηνιαίας τιμολόγησης της σύνδεσής του, καταργούνται τα παρακάτω μη εμπορικά διαθέσιμα προγράμματα Συμβολαίου για Ιδιώτες. Οι συνδρομητές των προγραμμάτων αυτών θα μεταφερθούν σε εμπορικά διαθέσιμα προγράμματα με διαφορετική εμπορική ονομασία και θα εξακολουθήσουν να χρεώνονται με το πάγιο του ισχύοντος προγράμματος χρήσης ή/και επιπρόσθετων πακέτων, υπηρεσιών, λοιπών χρεώσεων που είχαν μέχρι την κατάργηση του προγράμματός τους, μέχρι και τη λήξη της ελάχιστης διάρκειας της συμβάσεώς τους. Μετά την εν λόγω ημερομηνία, θα εφαρμόζονται τα πάγια και οι χρεώσεις για τα εν λόγω νέα προγράμματα, στα οποία μεταφέρθηκαν, όπως δημοσιεύονται στον επίσημο τιμοκατάλογο της WIND Ελλάς.

 

Πιο συγκεκριμένα, τα προγράμματα PRO-200, PRO-300, WIND 350, WIND M, WIND To ALL 30 plus, WIND to ALL-50, WIND Καρτοσύνδεση – 35, WIND Καρτοσύνδεση 35, WIND-L, WIND-M και Καρτοσύνδεση 35 καταργούνται και οι συνδρομητές μεταφέρονται στο πρόγραμμα W1. Τα προγράμματα WIND MAX 330, WIND MAX 660, WIND S, WIND To ALL 35, WIND to ALL-30, WIND to ALL-35, WIND to ALL-40, WIND XS, WIND.240, WIND-S, WIND-XS, WIND-XXS και Καρτοσύνδεση 25 καταργούνται και οι συνδρομητές μεταφέρονται στο πρόγραμμα W2. Τα προγράμματα WIND 120, WIND 130, WIND 180, WIND CALL, WIND To ALL 25, WIND-100, WIND-140, WIND-140-R, WIND-180, WIND-180-R, WIND-200 και WIND-200-R καταργούνται και οι συνδρομητές μεταφέρονται στο πρόγραμμα W3. Τα προγράμματα WIND L και WIND-XL καταργούνται και οι συνδρομητές μεταφέρονται στο πρόγραμμα W1 PLUS. Το πρόγραμμα WIND To ALL 45 καταργείται και οι συνδρομητές μεταφέρονται στο πρόγραμμα W2 PLUS. Τα προγράμματα WIND 190, WIND-240-R και WIND-250 καταργούνται και οι συνδρομητές μεταφέρονται στο πρόγραμμα W3 PLUS. Τα προγράμματα WIND 1000, WIND-1000, WIND-750-R και WIND-780, WIND 3XL και WIND XXL καταργούνται και οι συνδρομητές μεταφέρονται στο πρόγραμμα WIND to ALL-100. Τα προγράμματα WIND 0-5, WIND 20, WIND 40, WIND 60, WIND 70, WIND To ALL 20, WIND to ALL-20 και WIND-100-R καταργούνται και οι συνδρομητές μεταφέρονται στο πρόγραμμα WIND To ALL-25. Τα προγράμματα Καρτοσύνδεση 20 και Καρτοσύνδεση 15 καταργούνται και οι συνδρομητές μεταφέρονται στο πρόγραμμα Καρτοσύνδεση Plus.

 

Για τα εν λόγω μη εμπορικά διαθέσιμα προγράμματα, κατά τη μεταφορά τους στα νέα προγράμματα, καταργούνται οι εξής μη εμπορικά διαθέσιμες υπηρεσίες: BlackBerry Internet Solution, Bonus €15 για 2 μήνες, Broadband Everywhere Mobile, Data Roamer, FRIENDS & FAMILY, Internet Basic, Mobile Broadband 300MB, NEW FRIENDS&FAMILY, Non Stop to 1_για νέους, Voice mail plus, W S GPRS OLD Cust, W XS GPRS OLD Cust, WIND 600 minutes, WIND Plus Non-Stop, WIND Roamer, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΙΝΗΣΗΣ GPRS ROAMING, Επιλογή Non Stop προς 1, Επιλογή WIND MMS 15, Επιλογή WIND SMS 120, Επιλογή WIND SMS 300, Επιλογή WIND SMS 60, Επιλογή WIND προς 1, Επιλογή WIND προς Σταθερά, Επιπλέον Χρόνος Ομιλίας 1, Επιπλέον Χρόνος Ομιλίας 2.

 

Από 06/07/2017, με ημερομηνία ισχύος για κάθε συνδρομητή την αντίστοιχη ημερομηνία μηνιαίας τιμολόγησης της σύνδεσής του, εφαρμόζεται ελάχιστο ποσό παγίου μετά τις εκπτώσεις σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα:

 

ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΦΑΡΜΟΖΟΜΕΝΟΥ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥ ΠΟΣΟΥ ΠΑΓΙΟΥ

 

ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΟ ΠΑΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΠΟΣΟ ΠΑΓΙΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΕΚΠΤΩΣΕΩΝ

 

0 €

 

2,50 €

 

από 0,01 έως 12,39 €

 

5,00 €

 

από 12,40 € έως 24,79 €

 

9,90 €

 

από 24,80 € έως 43,39 €

 

12,90 €

 

από 43,40 € έως 61,99 €

 

13,90 €

 

από 62,00 € έως 181,46 €

 

15,00 €

 

Έτσι, σε περίπτωση που μετά τις εφαρμοζόμενες εκπτώσεις το μηνιαίο πάγιο του συνδρομητή υπολείπεται ή καταστεί μικρότερο του ελάχιστου ποσού παγίου μετά τις εκπτώσεις, όπως καθορίζεται στον ανωτέρω πίνακα, τότε η WIND Ελλάς θα εφαρμόζει για όσους μήνες ισχύει αυτό το Ελάχιστο Πάγιο, όπως ορίζεται ανωτέρω. Οι αλλαγές ισχύουν για νέους και υφιστάμενους συνδρομητές.

 

Από τις 28/07/2017 αλλάζει η χρέωση για την εκτός παγίου χρήση Mobile Internet για νέους και υφιστάμενους ιδιώτες συνδρομητές συμβολαίου στα οικονομικά προγράμματα W1, W2, W3 και W1 PLUS, W2 PLUS, W3 PLUS, καθώς επίσης και στα οικονομικά προγράμματα WIND to All με ενσωματωμένη χρήση Mobile Internet. Πιο συγκεκριμένα το πακέτο επέκτασης χρήσης Mobile Internet που προσφέρει 100ΜΒ με χρέωση €2, τροποποιείται και πλέον θα προσφέρει 200ΜΒ με χρέωση €5. Τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά της υπηρεσίας παραμένουν ως έχουν.

 

Λόγω όλων των ανωτέρω αλλαγών, οι συνδρομητές που επηρεάζονται έχουν το δικαίωμα καταγγελίας της σύμβασής τους αζημίως (εξαιρείται τυχόν επιδότηση συσκευής) εντός ενός μηνός από τη δημοσίευση της σχετικής ανακοίνωσης και τη λήψη του παρόντος.

 

Σε όλες τις τιμές περιλαμβάνεται ΦΠΑ 24%. Αναλυτικός τιμοκατάλογος προγραμμάτων και υπηρεσιών στο*http://www.wind.gr

 

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=460

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...