Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά στο πακέτο blender η χρέωση μετά τα 3 λεπτά γίνεται ανά λεπτό και όχι ανά δευτερόλεπτο. Το διαπίστωσα σήμερα και αρχίζω να αμφιβάλλω για το πόσο με συμφέρει πλέον.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο πακέτο blender η χρέωση μετά τα 3 λεπτά γίνεται ανά λεπτό και όχι ανά δευτερόλεπτο. Το διαπίστωσα σήμερα και αρχίζω να αμφιβάλλω για το πόσο με συμφέρει πλέον.

 

O δωρεάν χρόνος ομιλίας καταναλώνεται αρχικά με ελάχιστη διάρκεια κλήσης 3 λεπτά και στη συνέχεια ανά δευτερόλεπτο & τα δωρεάν ΜΒ ανά 1ΚΒ.

http://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/blender-page/

Κάτι δεν πάει καλά με την χρέωσή σου ή με τα γραφόμενα στην ιστοσελίδα τους

Link to comment
Share on other sites

O δωρεάν χρόνος ομιλίας καταναλώνεται αρχικά με ελάχιστη διάρκεια κλήσης 3 λεπτά και στη συνέχεια ανά δευτερόλεπτο & τα δωρεάν ΜΒ ανά 1ΚΒ.

http://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/blender-page/

Κάτι δεν πάει καλά με την χρέωσή σου ή με τα γραφόμενα στην ιστοσελίδα τους

 

Κανείς άλλος να μας πει τι γίνεται με το δικό του; Πάντως εγώ πριν μίλησα 13:20 και μου αφαίρεσε 14 στρογγυλά!

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να είμαι εντελώς σίγουρος πρέπει κι εμένα να τα κατεβάζει στρόγγυλλα, δηλαδή μετά τα 3 πρώτα λεπτά να χρεώνει ανά λεπτό. Το λέω αυτό επειδή εδώ και κάποιες μέρες που έβαλα το blender έκανα κάποιες κλήσεις πάνω από 3 λεπτά (συγκεκριμένα θυμάμαι χθες 7:42 λεπτά) αλλά το υπόλοιπο μου σήμερα δεν έχει κάποια υποδιαίρεση, μου δείχνει ότι έχουν αφαιρεθεί αυτούσια λεπτά. Θα έπρεπε να υπήρχαν και δευτερόλεπτα στο υπόλοιπο. Αρα συμπεραίνω ότι απο το 3λεπτο και μετά πάει ανα λεπτό και όχι δευτερόλεπτο (εκτός και αν συγχρονίστηκαν όλες μου οι κλήσεις έτσι που να δείχνουν τα υπόλοιπα των δευτερολέπτων στρόγγυλο αριθμό...πράγμα ψιλοαπίθανο)
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να είμαι εντελώς σίγουρος πρέπει κι εμένα να τα κατεβάζει στρόγγυλλα, δηλαδή μετά τα 3 πρώτα λεπτά να χρεώνει ανά λεπτό. Το λέω αυτό επειδή εδώ και κάποιες μέρες που έβαλα το blender έκανα κάποιες κλήσεις πάνω από 3 λεπτά (συγκεκριμένα θυμάμαι χθες 7:42 λεπτά) αλλά το υπόλοιπο μου σήμερα δεν έχει κάποια υποδιαίρεση, μου δείχνει ότι έχουν αφαιρεθεί αυτούσια λεπτά. Θα έπρεπε να υπήρχαν και δευτερόλεπτα στο υπόλοιπο. Αρα συμπεραίνω ότι απο το 3λεπτο και μετά πάει ανα λεπτό και όχι δευτερόλεπτο (εκτός και αν συγχρονίστηκαν όλες μου οι κλήσεις έτσι που να δείχνουν τα υπόλοιπα των δευτερολέπτων στρόγγυλο αριθμό...πράγμα ψιλοαπίθανο)

Ε ναι, σιγά μην συγχρονίστηκαν τα δευτερόλεπτα, έτσι νόμιζα κι εγώ για 1-2 μέρες! Γι'αυτό το έλεγξα σήμερα. Άρα άλλα λένε και άλλα χρεώνουν, μπορούμε να κάνουμε κάτι γι'αυτό;

Link to comment
Share on other sites

http://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/f2g-lucky-day-offer/?utm_source=facebook&utm_medium=pagepostlink&utm_campaign=LuckyDays2406

Η προσφορά ισχύει για όλους τους συνδρομητές που θα κάνουν ανανέωση αξίας 20€ και άνω, ΜΟΝΟ μέσα από το καταστήματα WIND/Public και online μέσω Credit Card/Paypal στο http://www.f2g.gr & MyF2G App

Κεντρική ημέρα προσφοράς είναι η Τρίτη 24 Ιουνίου 2014 ενώ η προσφορά θα βρίσκεται σε ισχύ από 23/6 (15:00) έως 25/6 (09:00)

O διπλασιασμός του χρόνου ομιλίας αφορά την καθαρή αξία της ανανέωσης – αφού αφαιρεθεί ο φόρος κινητής τηλεφωνίας (δηλ. για ανανέωση 20€ o δωρεάν επιπλέον χρόνος ομιλίας αντιστοιχεί σε 17,86€)

Ο δωρεάν χρόνος μπορεί να καταναλωθεί σε κλήσεις & SMS προς όλα τα κινητά και σταθερά δίκτυα στην Ελλάδα και το εξωτερικό και για χρήση Mobile Internet

Ο δωρεάν χρόνος μπορεί να καταναλωθεί σε καθεστώς περιαγωγής

Ο δωρεάν χρόνος μπορεί να καταναλωθεί για αγορά πακέτων

Ο δωρεάν χρόνος ισχύει για 15 ημέρες από την ανανέωση

O δωρεάν χρόνος δεν μπορεί να καταναλωθεί προς υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας

Ενημέρωση υπολοίπου πραγματοποιείται μέσω του μενού 1269 καθώς και από την σελίδα http://www.f2g.gr και το myf2gΑpp

Η προσφορά ισχύει κανονικά για συνδρομητές ΑΒ, WIND International & Momad

Τo Bonus είναι επιπρόσθετο στα ήδη υπάρχοντα bonus ανανεώσεων

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

ωπ αυτο ισχυει??

"Ο δωρεάν χρόνος μπορεί να καταναλωθεί για αγορά πακέτων"

αρα χτυπαω επιτοπου πακετακια αξιας εως 17 ευρω για να μμην χαθουν εντος 15 ημερων και τα υπολοιπα 20 μου μενουν στην καρτα για οποτε τα χρειαστω???

Link to comment
Share on other sites

ωπ αυτο ισχυει??

"Ο δωρεάν χρόνος μπορεί να καταναλωθεί για αγορά πακέτων"

αρα χτυπαω επιτοπου πακετακια αξιας εως 17 ευρω για να μμην χαθουν εντος 15 ημερων και τα υπολοιπα 20 μου μενουν στην καρτα για οποτε τα χρειαστω???

 

Μέχρι τώρα ήξερα ότι μπορείς να αγοράσεις πακέτα με ευρώ, πως γίνεται να αγοράσεις με χρόνο δεν ξέρω

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, διάβασα τις λεπτομέρειες πιάνω απο 3-4 φορές και δυστυχώς δεν καταλαβα πως ακριβώς γίνεται.
It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Τα ευρώ διπλασιάζει άρα μια χαρά μπορείς αφού σου δίνει το δικαίωμα αγοράς πακέτων με τα ευρώ του διπλασιασμού.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

απλα συνηθως οπως και η q τελευταια, τα ευρω που δινει σαν δωρο δεν σε αφηνει να τα κανεις πακετα παρα μονο να κανει κλησεισ και σμσ με αυτα

εκανε κανεις την παραπανω προσφορα?

Link to comment
Share on other sites

απλα συνηθως οπως και η q τελευταια, τα ευρω που δινει σαν δωρο δεν σε αφηνει να τα κανεις πακετα παρα μονο να κανει κλησεισ και σμσ με αυτα

εκανε κανεις την παραπανω προσφορα?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5465984#post5465984

''Ο δωρεάν χρόνος μπορεί να καταναλωθεί για αγορά πακέτων''

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο εκανα ανανεωση με 20€ και το υπολοιπο μου απο 2,96€ εγινε 45,82€( με 4€ μπονους λογω paypal).
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή και εγώ που έχω το φοιτητικό βάζω 20 και τα κάνει 40; μείον τις ******** έτσι
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

απλα συνηθως οπως και η q τελευταια, τα ευρω που δινει σαν δωρο δεν σε αφηνει να τα κανεις πακετα παρα μονο να κανει κλησεισ και σμσ με αυτα

εκανε κανεις την παραπανω προσφορα?

 

Έβαλα 20€ και με το bonus του διπλασιασμού αγόρασα πακέτα!!!:p

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Σε μέιλ που με έστειλαν είδα ότι μόνο μέσω PayPal γίνεται ισχύει;

 

 

Επίσης Εάν βάλω 20 ευρώ θα μπορώ να πάρω 3 πακέτα των Πέντε ευρώ;

Edited by vrwmiaris
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Ειχα 2,54€. Εβαλα 20€ μεσω paypal και εχω πλεον 45,40€. Πηρα κ 300 προς wind q.

Ερωτηση:

Θα χαθουν καποια χρηματα μετα απο 15 ημερες;;

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Ειχα 2,54€. Εβαλα 20€ μεσω paypal και εχω πλεον 45,40€. Πηρα κ 300 προς wind q.

Ερωτηση:

Θα χαθουν καποια χρηματα μετα απο 15 ημερες;;

 

Μόνο τα επιπλέον χρήματα του διπλασιασμού. Πριν λήξουν μπορείς να αγοράσεις πακέτα όμως.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το δωρο και τη δηλωση καταστηματος τι ακριβως ειναι?Με ηρθε ενα μειλ που λεει για δωρο μια μπαλα...αυτο ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Πως στο καλό ανανεώσατε αφού επιτρέπει λέει από 5-15 μέσω πεη παλ?????? :X

Απο 5-40 μπορεις μεσω paypal :https://etopup.wind.gr/etopup

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το "και δώρο μια μπάλα" τι είναι ρε παίδες;

Σκοπεύω να ανανεώσω μέσω PayPal, μήπως για την μπάλα πρέπει να πας σε κατάστημα;

Link to comment
Share on other sites

Μόνο τα επιπλέον χρήματα του διπλασιασμού. Πριν λήξουν μπορείς να αγοράσεις πακέτα όμως.

Είχα σκεφτεί να δώσω 20 ευρώ αλλά εφόσον χάνονται τα υπόλοιπα μετά από 15 μέρες (που θα έπρεπε να το γράφει και όχι απλά να σου λέει ότι κέρδισες διπλασιασμό και μια μπάλα) τι να το κάνω? Αφού με 5 ευρώ έχω τη φοιτητική προσφορά.... Στην ουσία μόνο πακέτα σου δίνουν δώρο αξίας 20 ευρώ.... Για ένα μήνα.... Αρπαχτή

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...