Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω απαντησει σε 5 μηνυματα πως το εκανα.

το ποσταρες για να μην το μοιραστεις με ολους??

κατι μυριζει.....

Link to comment
Share on other sites

Εχω απαντησει σε 5 μηνυματα πως το εκανα. Ουτε τρολαρω ουτε βυσμα ειχα και μπορεις να δεις το ιστορικο μου στο myphone οτι οτι ελεγα παντα ισχυει. Απλα οταν 20 ατομα μου εχουν στειλει πμ δεν μπορω να τους πω το πως εγινε γιατι θελουν φοιτητες και μη φοιτητες να το κανουν. Οταν το αποκτησουν και τα αλλα παιδια που απαντησα στο πμ ας το γραψουν εδω να δειτε οτι δεν ηταν ψεματα. Οσο γιατι το εγραψα στο φορουμ ηταν για να πω και τα καλα της wind και οχι να το μοιραστω με ολους.

 

Και το sms στο κινητο παρακατω

 

Γι'αυτό έγραψα πιο πάνω ότι σφυράς αδιάφορα. Αν γίνει βούκινο θα τρέξουν όλοι και μπορεί είτε κάποιος να εκτεθεί είτε να σταματήσουν να το κάνουν. Προτείνω να το λες σε 5 άτομα την ημέρα, αν θες με τη σειρά που σου έχουν στείλει πμ. Να υπάρχει έτσι ένα φρένο. Σιγά σιγά.

 

(και για να μην παρεξηγηθώ, εμένα δεν μου έχει στείλει κάτι).

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτό έγραψα πιο πάνω ότι σφυράς αδιάφορα. Αν γίνει βούκινο θα τρέξουν όλοι και μπορεί είτε κάποιος να εκτεθεί είτε να σταματήσουν να το κάνουν. Προτείνω να το λες σε 5 άτομα την ημέρα, αν θες με τη σειρά που σου έχουν στείλει πμ. Να υπάρχει έτσι ένα φρένο. Σιγά σιγά.

 

(και για να μην παρεξηγηθώ, εμένα δεν μου έχει στείλει κάτι).

 

Ζηλεύω και θέλω και εγώ χριστουγενωιατικο δωρο:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

το ποσταρες για να μην το μοιραστεις με ολους??

κατι μυριζει.....

 

Το ποσταρω για να πω και τα ΚΑΛΑ της wind. Καλα ειναι οταν κραζουμε μια εταιρια αλλα εγω προσωπικα λεω και τα καλα. Οποτε δεν μπορεσα να κρυψω τη χαρα μου και το ποσταρα αν και το μετανιωσα τωρα. Ισως επρεπε να το κρυψω οπως θα εκαναν οι περισσοτεροι. Απλα αμα το πω σε ολους θα το σταματησει η wind. Αρκετα ατομα εμαθαν πως το εκανα, με μηνυμα. Κανε υπομονη και θα δεις οτι δεν μυριζει τιποτα :lol:

Edited by gm45
Link to comment
Share on other sites

Το ποσταρω για να πω και τα ΚΑΛΑ της wind. Καλα ειναι οταν κραζουμε μια εταιρια αλλα εγω προσωπικα λεω και τα καλα. Οποτε δεν μπορεσα να κρυψω τη χαρα μου και το ποσταρα αν και το μετανιωσα τωρα. Ισως επρεπε να το κρυψω οπως θα εκαναν οι περισσοτεροι. Απλα αμα το πω σε ολους θα το σταματησει η wind. Αρκετα ατομα εμαθαν πως το εκανα, με μηνυμα. Κανε υπομονη και θα δεις οτι δεν μυριζει τιποτα :lol:

 

Βασικά και εμένα αυτό με καίει περισσότερο. Μην το κόψει η wind. Τους έχω κράξει και στο fb (πάντα με ευγένεια) αλλά εμμένουν στη γραμμη.

Προσωπικά έχω και δωρεάν λεπτά και ΜΒ μέχρι τέλη Νοεμβρίου οπότε δεν καίγομαι άμεσα, αλλά είναι εξαιρετικά σημαντικό να μην κλείσει η πόρτα. Και εγώ είμαι από αυτούς που το δικαιούνται, εννοώντας ότι έχω πάσο.

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το ποσταρω για να πω και τα ΚΑΛΑ της wind. Καλα ειναι οταν κραζουμε μια εταιρια αλλα εγω προσωπικα λεω και τα καλα. Οποτε δεν μπορεσα να κρυψω τη χαρα μου και το ποσταρα αν και το μετανιωσα τωρα. Ισως επρεπε να το κρυψω οπως θα εκαναν οι περισσοτεροι. Απλα αμα το πω σε ολους θα το σταματησει η wind. Αρκετα ατομα εμαθαν πως το εκανα, με μηνυμα. Κανε υπομονη και θα δεις οτι δεν μυριζει τιποτα :lol:

 

Αν εχει λαβει κανεις πμ με παραπανω πληροφοριες ας κανει ενα κοπο να μου πει κ μενα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Δεν είχα ποτέ wind και επειδή είναι λίγο δύσκολο να ψάξω σε όλο το νήμα, ελπίζω να μπορείτε εύκολα να μου λύσετε μια βασική απορία. Έστω ότι αγοράζω ένα πακέτο internet και την ημέρα που λήγει το αναναιώνω αγοράζοντας ένα ακόμα. Τα συνολικά MB μεταφέρονται στο f2g ή αυτά που λήγουν χάνονται;

Link to comment
Share on other sites

χανονται..σε αυτο το σημειο πρεπει να πιεσουμε την wind γιατι ειναι αδικο να μην μεταφερονται

. Απλα αμα το πω σε ολους θα το σταματησει η wind

αρα τι κανει στα κεραμιδια ο γατος?

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Εχω απαντησει σε 5 μηνυματα πως το εκανα. Ουτε τρολαρω ουτε βυσμα ειχα και μπορεις να δεις το ιστορικο μου στο myphone οτι οτι ελεγα παντα ισχυει. Απλα οταν 20 ατομα μου εχουν στειλει πμ δεν μπορω να τους πω το πως εγινε γιατι θελουν φοιτητες και μη φοιτητες να το κανουν. Οταν το αποκτησουν και τα αλλα παιδια που απαντησα στο πμ ας το γραψουν εδω να δειτε οτι δεν ηταν ψεματα. Οσο γιατι το εγραψα στο φορουμ ηταν για να πω και τα καλα της wind και οχι να το μοιραστω με ολους.

 

Και το sms στο κινητο παρακατω

 

Πρωτα δεν υπαρχουν 5 απαντησεις που λες οτι εγραψες. Κατα δευτερον μας λες δηλαδη οτι κοροιδεψες τη Wind και της λες και ευχαριστω και απο πανω; Την λαμογια σου εκθειαζεις φιλε τιποτα παραπανω.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα δεν υπαρχουν 5 απαντησεις που λες οτι εγραψες. Κατα δευτερον μας λες δηλαδη οτι κοροιδεψες τη Wind και της λες και ευχαριστω και απο πανω; Την λαμογια σου εκθειαζεις φιλε τιποτα παραπανω.

 

Κανέναν δεν κοροιδεψε ο φίλος. Απλώς πήρε την προσφορα της wind, η οποία κρατά τα προσχηματα (φοιτητικά δηθεν), για να μαζέψει νέους συνδρομητές.

Αντί να πούμε κι ευχαριστώ για την ενημέρωση τον βρίζουμε κι από πάνω.

Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα δεν υπαρχουν 5 απαντησεις που λες οτι εγραψες. Κατα δευτερον μας λες δηλαδη οτι κοροιδεψες τη Wind και της λες και ευχαριστω και απο πανω; Την λαμογια σου εκθειαζεις φιλε τιποτα παραπανω.

 

Ισως δεν αξιζει φιλε να σου απαντησω γιατι απο την καχυποψια σου μιλας χωρις να ξερεις. Απλα το ζηλευεις και το μετατρεπεις σε επιθεση. Ναι δεν υπαρχουν 5 ατομα καθως ειναι 7 που το ξερουν. Εγω απλα να ενημερωσω ηθελα πως εχω οτι ποιο τελειο υπαρχει στην καρτοκινητη. Ειδες πουθενα να ειπα οτι κοροιδεψα την wind? Ουτε βυσμα ειχα, ουτε κοροιδεψα κανενα, ουτε μουφα ειναι. Αμα θελεις πιστεψε το εσυ και ο καθε ενας που απλα ειναι καχυποπτος. Προσωπικα δεν με νοιαζει γιατι οταν γινει η μετατροπη και στους αλλους θα βγουν να το πουν στο φορουμ :p

Edited by gm45
Link to comment
Share on other sites

νέους

ξανα διαβασε το μηνυμα του,χαμενη βγηκε εαν το εκανε

τεσπα,παμε παρακατω

Link to comment
Share on other sites

ξανα διαβασε το μηνυμα του,χαμενη βγηκε εαν το εκανε

τεσπα,παμε παρακατω

 

Δεν βγηκε χαμενη γιατι εβγαλε καλη εικονα της εταιριας και δεν εχασε ενα συνδρομητη που δινει 10+ ευρω καθε μηνα.

Τελος παντων ΥΠΟΜΟΝΗ να κανετε και θα το γραψουν αυτοι που τους εγκριθηκε η μετατροπη. Και σαυτη τη χωρα σταματηστε τη γρινια για τα παντα. Ουτε βυσμα ειχα ποτε, ουτε ξεγελασα κανεναν για να παρω μια προσφορα μιας εταιριας.. Ας σοβαρευτουμε!

 

Κατι αλλο μου ηρθε το εξης μνμ

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΑΝΑΝΕΩΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND/PUBLIC & ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΩΣ ΚΑΙ 5 ΩΡΕΣ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ!

 

Eννοει τα 300 λεπτα και αν ναι γιατι λεει σε καταστημα καθως τα παιρνουμε και με απλη καρτα?

Edited by gm45
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο μπορεί να ενεργοποιηθεί με αποστολή SMS ‘1000’ στο 1264 2 φορές/ 30 ημέρες

TO ΠAKETO ΔEN EINAI ΔIAΘEΣIMO ΠPOΣ ENEPΓOΠOIHΣH. AΦOPA MONO KATOXOYΣ ΦOITHTIKOY ΠAKETOY ΣYNΔEΣHΣ F2G.

μπαααα!ατυχια

Link to comment
Share on other sites

 

Eννοει τα 300 λεπτα και αν ναι γιατι λεει σε καταστημα καθως τα παιρνουμε και με απλη καρτα?

 

μαλλον εννοει το μπόνους καταστημάτων 300' προς wind/q με ανανέωση απο 20 ευρω.

Πρωτα δεν υπαρχουν 5 απαντησεις που λες οτι εγραψες. Κατα δευτερον μας λες δηλαδη οτι κοροιδεψες τη Wind και της λες και ευχαριστω και απο πανω; Την λαμογια σου εκθειαζεις φιλε τιποτα παραπανω.

λέει οτι απάντησε σε 5 μηνύματα,δεν το εγραψε εδω, σε πμ τα εστειλε προφανώς. Ψυχραιμία.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε ενα sms σημερα το οποιο λεει το εξης:

 

Συγχαρητηρια κερδισες καθε μηνα 500' προς ολους & 30 sms & 100mb & αυτοματα ανανεωση 10 ευρω μπονους, με μολις 20 μηνιαιως! Καταστημα wind Κατερινης μπλα μπλα.

 

Η αληθεια ειναι οτι καθε μηνα βαζω ενα 20αρικο στο συγκεκριμενο καταστημα για να εκμεταλλευτω και τη προσφορα που παιρνεις λεπτα προς wind αλλά τωρα τι παιχτηκε με αυτο που μου εστειλαν? Θα μου δινουν ολα αυτα? Καθε μηνα? Αν ισχυει περιττο να πω ποσο μ*****ς αισθανομαι που τοσα χρονια ειχα συνδεση :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα δεν υπαρχουν 5 απαντησεις που λες οτι εγραψες. Κατα δευτερον μας λες δηλαδη οτι κοροιδεψες τη Wind και της λες και ευχαριστω και απο πανω; Την λαμογια σου εκθειαζεις φιλε τιποτα παραπανω.

Καλησπέρα,

 

Είπαμε να περιμένουμε να ενεργοποιηθεί η συγκεκριμένη δυνατότητα πριν ποστάρουμε, προκειμένου να μη δίνουμε φρούδες ελπίδες, αλλά αφού βιάζεστε τόσο πολύ, εγώ είμαι ο ένας από αυτούς που ενημέρωσε ο gm45, και τον ευχαριστώ πολύ και δημόσια, ανεξαρτήτως αποτελέσματος.

Φυσικά υπάρχουν κάποια όρια στο τι πιστεύει ο καθένας και τι όχι, αλλά κάτι τόσο απλό δεν χρειάζεται να το αμφισβητούμε με τόσο πάθος. Ούτε βύσμα χρειάζεται, ούτε λαμογιά. Και φυσικά υπάρχει επιχείρημα που δεν δημοσιοποιείται, και καλούμαστε να το σεβαστούμε αν θέλουμε να έχουμε ελπίδες.

Αναθεωρήστε λοιπόν τα όρια σας, γιατί κανένας δεν έχει την διάθεση να κοροϊδέψει κανέναν. Ούτε το φόρουμ που έχει προσφέρει τόσο support αντί της wind, ούτε την ίδια την wind που γενικώς μας έχει βολέψει με προσφορές και πακέτα.

Η κοινότητα του φόρουμ βασίζεται στην αλληλοϋποστήριξη και στον σεβασμό, αν χαθούν αυτά, ας το κλείσουμε να βάλουμε κουνέλια...

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε ενα sms σημερα το οποιο λεει το εξης:

 

Συγχαρητηρια κερδισες καθε μηνα 500' προς ολους & 30 sms & 100mb & αυτοματα ανανεωση 10 ευρω μπονους, με μολις 20 μηνιαιως! Καταστημα wind Κατερινης μπλα μπλα.

 

Η αληθεια ειναι οτι καθε μηνα βαζω ενα 20αρικο στο συγκεκριμενο καταστημα για να εκμεταλλευτω και τη προσφορα που παιρνεις λεπτα προς wind αλλά τωρα τι παιχτηκε με αυτο που μου εστειλαν? Θα μου δινουν ολα αυτα? Καθε μηνα? Αν ισχυει περιττο να πω ποσο μ*****ς αισθανομαι που τοσα χρονια ειχα συνδεση :lol:

Αυτο που σου εστειλαν νομιζω οτι πρεπει νακανεις καρτοσυμβολαιο για να τα εχες ολα αυτα. Αυτο τουλαχιστον καταλαβα εγω,

Εμενα παλι μολις μου στειλαν πως αν ανανεωσω σε οποιοδηποτε καταστημα Wind/Public κερδιζω ως 5 ωρες ομιλιας, χωρις ομως να δινει περισσοτερες πληροφοριες!

Edited by sigmamee
Link to comment
Share on other sites

Παιρνεις ενα δικαρτο(αν σε ικανοποιει καποια απο τις επιλογες) και χρησιμοποιεις και τη νεα και τη παλια καρτα μαζι και ολα βαινουν καλως
Link to comment
Share on other sites

Κατι αλλο μου ηρθε το εξης μνμ

 

 

Eννοει τα 300 λεπτα και αν ναι γιατι λεει σε καταστημα καθως τα παιρνουμε και με απλη καρτα?

Μου ήρθε και μένα το μήνυμα αυτό με τις 5 ώρες εάν ανανεώσω από WIND/PUBLIC.

Μου ηρθε ενα sms σημερα το οποιο λεει το εξης:

 

Συγχαρητηρια κερδισες καθε μηνα 500' προς ολους & 30 sms & 100mb & αυτοματα ανανεωση 10 ευρω μπονους, με μολις 20 μηνιαιως! Καταστημα wind Κατερινης μπλα μπλα.

 

Η αληθεια ειναι οτι καθε μηνα βαζω ενα 20αρικο στο συγκεκριμενο καταστημα για να εκμεταλλευτω και τη προσφορα που παιρνεις λεπτα προς wind αλλά τωρα τι παιχτηκε με αυτο που μου εστειλαν? Θα μου δινουν ολα αυτα? Καθε μηνα? Αν ισχυει περιττο να πω ποσο μ*****ς αισθανομαι που τοσα χρονια ειχα συνδεση :lol:

Αυτή η προσφορά αφορά την καρτοσύνδεση 28. Μου είχαν κάνει και μένα μία τέτοια, θα έλεγα αρκετά γενναία προσφορά, για την καρτοσύνδεση 28 με μηνιαίο πάγιο 8€ για πάντα! Αρνήθηκα, αν και το μετάνιωσα λίγο, γιατί μου έκαναν αυτή την προσφορά όταν έκανα αίτηση διακοπής συμβολαίου και μετατροπή σε f2g. Το νούμερο στο οποίο μου έκαναν την προσφορά, το έχει η γυναίκα μου, η οποία μόνο τηλέφωνα κάνει οπότε δεν θα μπορούσα να το εκμεταλλευτώ εγώ (π.χ. τα MB).

Να ρωτήσω και εγώ κάτι. Αρχές Δεκεμβρίου θα μου ενεργοποιηθεί το f2g της γυναίκας μου. Όταν ενεργοποιηθεί θα έχει αυτόματα και την υπηρεσία ενεργοποίησης 200 λεπτά με 5€; Δηλ. μόλις ενεργοποιηθεί, κάνω εγγραφή στο my f2g και αμέσως, πριν κάνω ανανέωση, στέλνω το σχετικό μήνυμα για διαγραφή της υπηρεσίας στο 1237;

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα το μήνυμα αυτό με τις 5 ώρες εάν ανανεώσω από WIND/PUBLIC.

 

Αυτή η προσφορά αφορά την καρτοσύνδεση 28. Μου είχαν κάνει και μένα μία τέτοια, θα έλεγα αρκετά γενναία προσφορά, για την καρτοσύνδεση 28 με μηνιαίο πάγιο 8€ για πάντα! Αρνήθηκα, αν και το μετάνιωσα λίγο, γιατί μου έκαναν αυτή την προσφορά όταν έκανα αίτηση διακοπής συμβολαίου και μετατροπή σε f2g. Το νούμερο στο οποίο μου έκαναν την προσφορά, το έχει η γυναίκα μου, η οποία μόνο τηλέφωνα κάνει οπότε δεν θα μπορούσα να το εκμεταλλευτώ εγώ (π.χ. τα MB).

Να ρωτήσω και εγώ κάτι. Αρχές Δεκεμβρίου θα μου ενεργοποιηθεί το f2g της γυναίκας μου. Όταν ενεργοποιηθεί θα έχει αυτόματα και την υπηρεσία ενεργοποίησης 200 λεπτά με 5€; Δηλ. μόλις ενεργοποιηθεί, κάνω εγγραφή στο my f2g και αμέσως, πριν κάνω ανανέωση, στέλνω το σχετικό μήνυμα για διαγραφή της υπηρεσίας στο 1237;

 

Ναι. Αμέσως. Πριν κάνεις εγγραφή γιατί θέλει κάνα 10λεπτο για να γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Αμέσως. Πριν κάνεις εγγραφή γιατί θέλει κάνα 10λεπτο για να γίνει.

Ευχαριστώ για την απάντηση. Δηλ. ακόμη και πριν να κάνω την εγγραφή στο my f2g, για να επιβεβαιώσω, στέλνω το sms "ΟΧΙ" στο 1237;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και εγώ κάτι. Αρχές Δεκεμβρίου θα μου ενεργοποιηθεί το f2g της γυναίκας μου. Όταν ενεργοποιηθεί θα έχει αυτόματα και την υπηρεσία ενεργοποίησης 200 λεπτά με 5€; Δηλ. μόλις ενεργοποιηθεί, κάνω εγγραφή στο my f2g και αμέσως, πριν κάνω ανανέωση, στέλνω το σχετικό μήνυμα για διαγραφή της υπηρεσίας στο 1237;

με 0€ χρονο ομιλιας να στειλεις sms η να βαλεις καρτα των 5€

δεν χρειαζεται να κανεις εγγραφη

Εμενα παλι μολις μου στειλαν πως αν ανανεωσω σε οποιοδηποτε καταστημα Wind/Public κερδιζω ως 5 ωρες ομιλιας, χωρις ομως να δινει περισσοτερες πληροφοριες!

και σε μενα ηρθε................. με πολυ ασαφεια

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε ενα sms σημερα το οποιο λεει το εξης:

 

Συγχαρητηρια κερδισες καθε μηνα 500' προς ολους & 30 sms & 100mb & αυτοματα ανανεωση 10 ευρω μπονους, με μολις 20 μηνιαιως! Καταστημα wind Κατερινης μπλα μπλα.

 

Η αληθεια ειναι οτι καθε μηνα βαζω ενα 20αρικο στο συγκεκριμενο καταστημα για να εκμεταλλευτω και τη προσφορα που παιρνεις λεπτα προς wind αλλά τωρα τι παιχτηκε με αυτο που μου εστειλαν? Θα μου δινουν ολα αυτα? Καθε μηνα? Αν ισχυει περιττο να πω ποσο μ*****ς αισθανομαι που τοσα χρονια ειχα συνδεση :lol:

 

Αυτο που σου εστειλαν νομιζω οτι πρεπει νακανεις καρτοσυμβολαιο για να τα εχες ολα αυτα. Αυτο τουλαχιστον καταλαβα εγω,

Εμενα παλι μολις μου στειλαν πως αν ανανεωσω σε οποιοδηποτε καταστημα Wind/Public κερδιζω ως 5 ωρες ομιλιας, χωρις ομως να δινει περισσοτερες πληροφοριες!

 

Αυτή η προσφορά αφορά την καρτοσύνδεση 28. Μου είχαν κάνει και μένα μία τέτοια, θα έλεγα αρκετά γενναία προσφορά, για την καρτοσύνδεση 28 με μηνιαίο πάγιο 8€ για πάντα! Αρνήθηκα, αν και το μετάνιωσα λίγο, γιατί μου έκαναν αυτή την προσφορά όταν έκανα αίτηση διακοπής συμβολαίου και μετατροπή σε f2g. Το νούμερο στο οποίο μου έκαναν την προσφορά, το έχει η γυναίκα μου, η οποία μόνο τηλέφωνα κάνει οπότε δεν θα μπορούσα να το εκμεταλλευτώ εγώ (π.χ. τα MB).

Να ρωτήσω και εγώ κάτι. Αρχές Δεκεμβρίου θα μου ενεργοποιηθεί το f2g της γυναίκας μου. Όταν ενεργοποιηθεί θα έχει αυτόματα και την υπηρεσία ενεργοποίησης 200 λεπτά με 5€; Δηλ. μόλις ενεργοποιηθεί, κάνω εγγραφή στο my f2g και αμέσως, πριν κάνω ανανέωση, στέλνω το σχετικό μήνυμα για διαγραφή της υπηρεσίας στο 1237;

 

Μα το περιεργο ειναι οτι το sms δεν ανεφερε κατι για καρτοσυνδεση, δεν με προετρεπε δηλαδη να κανω το f2go καρτοσυνδεση ή κατι τετοιο. Εγραφε ακριβως αυτο που ειπα (το μπλα μπλα ειναι η διευθυνση καταστηματος που δεν την εγραψα). Θα υποθεσω οτι εγινε καποιο λαθος με το συγκεκριμενο sms και επρεπε να παει αλλου αλλά ηρθε σε μενα. :worry:

 

Για το ερωτημα ναι οταν ενεργοποιηθει σου σκαει και ενημερωτικο sms οτι αυτοματα θα σου τρωει 5 ευρω για τα 200 λεπτα και τον τροπο για να το απενεργοποιησεις.

Link to comment
Share on other sites

Μα το περιεργο ειναι οτι το sms δεν ανεφερε κατι για καρτοσυνδεση, δεν με προετρεπε δηλαδη να κανω το f2go καρτοσυνδεση ή κατι τετοιο. Εγραφε ακριβως αυτο που ειπα (το μπλα μπλα ειναι η διευθυνση καταστηματος που δεν την εγραψα). Θα υποθεσω οτι εγινε καποιο λαθος με το συγκεκριμενο sms και επρεπε να παει αλλου αλλά ηρθε σε μενα. :worry:

Δεν σου έγραψε οτι θα παιρνεις ολα αυτα με τα 20 που βάζεις κάθε μηνα . Ιδού:

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/price-plans/programma-sumvolaiou/?planID=1244

ακριβώς τα ίδια ειναι απλώς τα "συγχαρητήρια" είναι γιατί εισαι τυχερός (γι'αυτους :D ) που μπορείς να το έχεις με 20 ευρώ. Απλά βλέπουν την ανανέωση που κάνεις κάθε μήνα και σου στέλνουν προσφορά για καρτοσύνδεση.Αυτό ειδικά με την αυτόματη ανανέωση των 10 ευρω βγάζει μάτι οτι ειναι καρτοσύνδεση. Φαντάζομαι από την ενημέρωση υπολοίπου ή απο το site θα διαπιστώσεις οτι δεν έχεις τίποτα από αυτά τώρα.Αν πας στο κατάστημα θα στο πουν καθαρα,το sms μαλλον είναι για να τσιμπήσεις. Όπως και το άλλο του public με τις 5 ώρες που προφανώς αφορά τα 300' προς wind/q με ανανέωση 20 ευρώ.

edit ασε που φοβαμαι οτι με τέτοια τιμη δεν θα ειναι 18μηνο που λέει το site αλλά 24μηνο.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...