Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σήμερα τελείωσε και η προσφορά smart hour που είχαν τα καταστήματα, έβαζες μονάδες σε συγκεκριμένες ώρες και σου έδινε διπλάσιο χρόνο ομιλίας προς wind και q.

τώρα δίνει το νορμάλ.

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

τα έχω μπλέξει με αυτή τη wind.

είχα γραφτεί στο 1242.

μπορεί κάποιος να μου πει τι θα πάρω σαν δώρο αν κάνω ανανέωση;

 

θέλω να δω αν με συμφέρει να γραφτώ στο 1300.

 

να κάνω μια σύγκριση

Link to comment
Share on other sites

σήμερα τελείωσε και η προσφορά smart hour που είχαν τα καταστήματα, έβαζες μονάδες σε συγκεκριμένες ώρες και σου έδινε διπλάσιο χρόνο ομιλίας προς wind και q.

τώρα δίνει το νορμάλ.

 

τελειωσαν οι happy hours;ειχε ημερομηνια ληξεως αυτη η προσφορα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το f2g2 δεν εχει σχεση με τη προσφορα, μπορεις φυσικα να πας στη καινουρια στο 1300, γιατι η παλια μεσω 1242 μονο internet δινει, οχι λεπτα προς ολους.

το 1242 δεν δίνει πλέον λεπτά και μηνύματα προς wind/q?

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι η καλύτερη κίνηση που μπορείς να κάνεις ώστε να εκμεταλλευτείς όλες τις προσφορές που σου δίνει το F2G, είναι να γραφτείς στο 1300 και να αγοράζεις ενίοτε πακέτα των 500MB με 5€.

Ό,τι ακριβώς είπε ο μεγάλος pexths:cool:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που τελείωσε το happy hour ουσιαστικά δεν υπάρχει λόγος να φορτίζουμε απο καταστήματα. Σωστά;

Ή υπάρχει κάτι αλλο που δίνουν και μου διέφυγε;

 

Μια ακόμη ερώτηση.

Τα +100 λεπτά προς όλους με 20 ευρω ανανέωση (200+100 λεπτα προς όλους δηλαδή), τα παίρνω και αν ανανεώσω με κάρτα απο περίπτερο ή μονο απο κατάστημα;

Link to comment
Share on other sites

Μόνο από κατάστημα πέρνουμε επιπλέον 100 λεπτά.

Το Πακέτο των 300 ΜΒ (=600) είναι η καλύτερη επιλογή γιατί έχει και 600 Λεπτά + 600 SMS ,τώρα που τέλειωσαν τα Happy hour.

Πρίν αρκούσαν τα 500 ΜΒ γιατί είχαμε πάρα πολλά λεπτά προς WIND + Q + SMS

 

 

Μαρέσει που η προσφορά Bonus Ανανέωσης από τα καταστήματα χαρακτηρίζεται ως Χριστουγιεννιάτικη

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/extra-bonus-ananeosis/xmas-xtra-bonus-ananeosis-katastimaton-wind/

Ή πολύ αργά ή πολύ νωρίς για τα Χριστούγεννα του 2012

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που τελείωσε το happy hour ουσιαστικά δεν υπάρχει λόγος να φορτίζουμε απο καταστήματα. Σωστά;

Ή υπάρχει κάτι αλλο που δίνουν και μου διέφυγε;

 

Μια ακόμη ερώτηση.

Τα +100 λεπτά προς όλους με 20 ευρω ανανέωση (200+100 λεπτα προς όλους δηλαδή), τα παίρνω και αν ανανεώσω με κάρτα απο περίπτερο ή μονο απο κατάστημα;

 

 

ακομα δινουν με ανανεωση 10-10€ 100' προς wind,q κτλ.

απλα με το smart hour εδιναν τα διπλασια. αυτη ειναι η διαφορα.

 

τελειωσαν οι happy hours;ειχε ημερομηνια ληξεως αυτη η προσφορα;

 

δεν εχει ημερομηνια ληξεως αλλα το τελειωσε η εταιρια.

γενικα μαλλον τα εχει μπλεξει τελευταια με τα καρτοκινητα η wind.

βλεπω το πακετο wind card to all να καταργειται σε λιγο, οπως ειχε γινει και πριν χρονια με το παλιο πακετο tim for all.

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

δεν εχει ημερομηνια ληξεως αλλα το τελειωσε η εταιρια.

γενικα μαλλον τα εχει μπλεξει τελευταια με τα καρτοκινητα η wind.

βλεπω το πακετο wind card to all να καταργειται σε λιγο, οπως ειχε γινει και πριν χρονια με το παλιο πακετο tim for all.

 

τα παντα πιθανα ειναι. ποτε και κανεις δεν ξερει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν εχει ημερομηνια ληξεως αλλα το τελειωσε η εταιρια.

γενικα μαλλον τα εχει μπλεξει τελευταια με τα καρτοκινητα η wind.

βλεπω το πακετο wind card to all να καταργειται σε λιγο, οπως ειχε γινει και πριν χρονια με το παλιο πακετο tim for all.

Aυτό που το μάθαμε;; γιατί μέχρι και παρασκευή νομίζω που πέρασα από κατάστημα ήταν κολλημένα τα διαφημιστικά του happy hours

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

επειδη μπερδευτικα, δεν υπαρχει happy hours πια?

 

Αν πα σε καταστημα wind και βαλω 10 ευρω τι θα παρω απο προσφορες?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

επειδη μπερδευτικα, δεν υπαρχει happy hours πια?

 

Αν πα σε καταστημα wind και βαλω 10 ευρω τι θα παρω απο προσφορες?

 

οπως ανεφεραν πολλοι, αρα ισχυει, τερμα οι happy hours

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tέλικα οι διπλασιασμοι και τριαπλισιασμοί εχουν διάρκεια 30 ημερες η όχι?

Δε ξέρω αν υπάρχει κάποιος που να χει ανανεώσει πριν τις 17/2 να μας. Εγώ πάντως στο πρώτο που πήρα τριπλασιασμό ανανέωσα 17/2 αλλά λόγω κουτσου Φλεβάρη οι 30 ημέρες λήγουν στις 19/3 οπότε το βράδυ που θα λήξουν και τα υπόλοιπα bonus θα ξέρω και 100% με σιγουριά τι παίζει με διπλασιασμό αν και θεωρώ απίθανο να αφαιρεθει ξαφνικά μέρος του κανονικου υπολοιπου

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν υπάρχει κάποιος που να χει ανανεώσει πριν τις 17/2 να μας. Εγώ πάντως στο πρώτο που πήρα τριπλασιασμό ανανέωσα 17/2 αλλά λόγω κουτσου Φλεβάρη οι 30 ημέρες λήγουν στις 19/3 οπότε το βράδυ που θα λήξουν και τα υπόλοιπα bonus θα ξέρω και 100% με σιγουριά τι παίζει με διπλασιασμό αν και θεωρώ απίθανο να αφαιρεθει ξαφνικά μέρος του κανονικου υπολοιπου

 

εγω πιστευω οτι το υπολοιπο σου θα παραμεινει ανεπαφο.

αν ομως το αλλαξανε στην πορεια?

υπαρχει παντα μια αγωνια με τις προσφορες της wind

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακομα δινουν με ανανεωση 10-10€ 100' προς wind,q κτλ.

απλα με το smart hour εδιναν τα διπλασια. αυτη ειναι η διαφορα.

 

 

Δεν λέω για τα 100 λεπτα προς wind. Λέω για τα +100 λεπτα προς όλους που κολλάνε στα 200 προς όλους και γινονται στο σύνολο 300 προς όλους με ανανέωση 20 ευρω.

 

Αυτο τελικά ακόμη μονο απο το κατάστημα ισχύει;

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω για τα 100 λεπτα προς wind. Λέω για τα +100 λλεπτα προς όλους που κολλάνε στα 200 προς όλους και γινονται στο σύνολο 300 προς όλους με ανανέωση 20 ευρω.

 

Αυτο τελικά ακόμη μονο απο το κατάστημα ισχύει;

 

ναι, μονο απο καταστημα τα επιπλεον 100 λεπτα προς ολους

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι, μονο απο καταστημα τα επιπλεον 100 λεπτα προς ολους

ποσο σιγουροι ειστε βρε παιδια για αυτό;Γιατι στο site πουθενα δεν αναφερεται κατι τετοιο!!

Link to comment
Share on other sites

Απάτη με το 1300. Ενώ δεν έχει λήξει ο χρόνος της προσφοράς, ούτε και τα δωρεάν λεπτά, αρχίζει και καταναλώνει λεπτά απο την κάρτα. Στη wind λένε οτι δεν υπάρχει λάθος και δεν μπορούν να κάνουν τίποτα. Χώρια οτι μου λένε οτι είχε μέσα μικρότερο υπόλοιπο απο οτι υπήρχε πραγματικά. Και η τηλεφωνήτρια στο 1260 απαράδεκτη. Προσοχή λοιπόν με τις δήθεν προσφορές
Link to comment
Share on other sites

ποσο σιγουροι ειστε βρε παιδια για αυτό;Γιατι στο site πουθενα δεν αναφερεται κατι τετοιο!!

 

στο σαιτ δεν το αναφερει πουθενα. Ισχυει ομως. Διαπιστωμενο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΕΞΤΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΣΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΠ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΜΟΥ/ΤΡΙΠΛΑΣΙΑΣΜΟΥ ΤΗΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ 30 ΜΕΡΕΣ ΑΦΑΙΡΟΥΝΤΑΙ ΑΠ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ.

είχα βάλει 10€,είχα πάει στα 26€ (με αφαίρεση του φόρου),είχα καταναλώσει αυτό το μήνα 10€,χτες είχα δηλαδή 16€ περίπου,και σήμερα έχω 9.18€

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΕΞΤΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΣΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΠ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΜΟΥ/ΤΡΙΠΛΑΣΙΑΣΜΟΥ ΤΗΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ 30 ΜΕΡΕΣ ΑΦΑΙΡΟΥΝΤΑΙ ΑΠ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ.

είχα βάλει 10€,είχα πάει στα 26€ (με αφαίρεση του φόρου),είχα καταναλώσει αυτό το μήνα 10€,χτες είχα δηλαδή 16€ περίπου,και σήμερα έχω 9.18€

 

τζαμπα η χαρα οσων νομιζαν οτι οι τριπλασιασμοι μπαινουν στο λανονικο υπολοιπο. Το εγραφε ξεκαθαρα το μηνυμα. Ισχυς, 30 μερες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε εμένα που δεν έγραφε για 30 μέρες, το υπόλοιπο παρέμεινε :D

 

εσυ ελαβες μηνυμα για την προσφορα που ερχεται κατα περιοδους για μονιμο διπλασιασμο. Αυτο με την διαρκεια των 30 ημερων ειναι καινουρια προσφορα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...