Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω στηλει e-mail με αιτημα που εχει καταγραφει 2βδομαδες και απο την ανικανοτητα και την κοροιδεια τους αν και φ2γ2 δν το εχω σε τπτ να φυγω(το σ/κ παιρνω τηλ και λεει οτι θα σας απαντησουμε δευτ.-τριτη,πραγμα που μου ειχαν πει και πριν 1,5βδομαδα που πηρα...)...Καποιος να δωσει τι στελνω και που για 5ευρη η 3ευρη η οσο παει επεκταση??Ευχαριστω...

Αχρηστοι,να βουλιαξεται στα σκ@τ@@@ σας...!! :hypno: :hypno:

 

Προσωπικά δεν έχω καταλάβει ακόμη ποιο είναι το πρόβλημα σου. Μήπως μπορείς να γίνεις λίγο πιο ξεκάθαρος; Επίσης δεν νομίζω ότι με το να κράζουμε λύνουμε το πρόβλημα μας. Και σίγουρα όχι το δικό σου... Φιλικά πάντα

Link to comment
Share on other sites

Εγω μια χαρα ειμαι,δεν κοροιδευω τον κοσμακη με την αθλια εξυπηρετιση πελατων μου...

 

Τι στελνω και που για επεκταση υπολοιπου ξερεις??Αν δν ξερεις ξερεις μην σε απασχολει το "προβλημα" ""μου"",ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μια χαρα ειμαι,δεν κοροιδευω τον κοσμακη με την αθλια εξυπηρετιση πελατων μου...

 

Τι στελνω και που για επεκταση υπολοιπου ξερεις??Αν δν ξερεις ξερεις μην σε απασχολει το "προβλημα" ""μου"",ευχαριστω.

 

http://www.wind.com.gr/gr/f2g/upiresies/wind-sos-recharge/

Link to comment
Share on other sites

Εγω μια χαρα ειμαι,δεν κοροιδευω τον κοσμακη με την αθλια εξυπηρετιση πελατων μου...

 

Τι στελνω και που για επεκταση υπολοιπου ξερεις??Αν δν ξερεις ξερεις μην σε απασχολει το "προβλημα" ""μου"",ευχαριστω.

 

αυτό δεν λειτουργεί??

http://www.wind.com.gr/gr/f2g/upiresies/wind-sos-recharge/

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω μπερδευτει, αυτη η προσφορα δεν υσχιει πια ? http://www.wind.com.gr/gr/f2g/always-win/bonus-ananeosis/

 

υπαρχει μονο η χριοστουγενιατικη?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω μπερδευτει, αυτη η προσφορα δεν υσχιει πια ? http://www.wind.com.gr/gr/f2g/always-win/bonus-ananeosis/

 

υπαρχει μονο η χριοστουγενιατικη?

 

Νομίζω αυτή ισχύει.

Αλλά και εγώ έχω ψιλομπερδευτεί...

Πoια προσφορά, πέραν της Χριστουγεννιάτικης, έδινε, 300Λ με 10€ ανανέωση και 600Λ με 20€ ανανέωση, και καταργήθηκε 12/12?

Υπήρχε τέτοια προσφορά? Που την ανέφεραν στο site?

 

Και κάτι άλλο: Τα 100ΜΒ του Super Surf 100, μπορούν να χρησιμοποιηθούν για tethering?

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα F2G2 αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς τις χρεώσεις. Αν θυμάμαι καλά, ισχύει κάτι περίπου 0,11/λεπτό προς F2G και 0,12/sms, αλλά δεν θυμάμαι καθόλου τις χρεώσεις προς τρίτους.

 

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? :worry:

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα F2G2 αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς τις χρεώσεις. Αν θυμάμαι καλά, ισχύει κάτι περίπου 0,11/λεπτό προς F2G και 0,12/sms, αλλά δεν θυμάμαι καθόλου τις χρεώσεις προς τρίτους.

 

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? :worry:

 

Αυτές που αναφέρεις είναι οι χρεώσεις προς όλους.

Link to comment
Share on other sites

Αυτές που αναφέρεις είναι οι χρεώσεις προς όλους.

Για 5 sms σήμερα εμένα με χρέωσε 0,48€. Με f2g2

Σωστό ή λάθος? Ποιες είναι οι χρεώσεις του f2g2 σε ομιλία και sms τελικά?

 

edit: Παρακολούθησα τις χρεώσεις μου για λίγο, όντως είναι 0,12€/sms και 0,04€/sms προς εξωτερικό... ότι να ναι!

Γιατί έχουμε κρατήσει το 0,12€ ενώ οι νέοι πελάτες το 0,10€? Η wind μας τιμωρεί με το ίδιο νομισμα, επειδή επιλέξαμε κάποτε να έχουμε το φτηνότερο sms?

Edited by l3ft3r1s
Link to comment
Share on other sites

Έχω ήδη ανανεώσει αυτό το μήνα με 5ευρώ και θέλω να βάλω άλλα 10 για να πάρω τον διπλασιασμό. Έχει καμία διαφορά αν ανανεώσω με κάρτα ή από κατάστημα?? Έχει ανακοινωθεί κάποια προσφορά για ανανέωση στο κατάστημα?
Link to comment
Share on other sites

Έχω ήδη ανανεώσει αυτό το μήνα με 5ευρώ και θέλω να βάλω άλλα 10 για να πάρω τον διπλασιασμό. Έχει καμία διαφορά αν ανανεώσω με κάρτα ή από κατάστημα?? Έχει ανακοινωθεί κάποια προσφορά για ανανέωση στο κατάστημα?

 

Ναι θα παρεις 300λεπτα και 300sms προς wind/q

http://www.wind.com.gr/gr/f2g/always-win/hristougenniatiki-prosfora/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά παίρνω τυχαία το 1242 πριν λίγο και τι ακούω... Χριστουγεννιάτικος μποναμάς!

"Τώρα για όλα τα χριστούγεννα και μέχρι 16/1/2012 απολαμβάνετε και μοναδική Χριστουγεννιάτικη προσφορά ομιλίας προς όλα τα δίκτυα. Xριστουγεννιάτικη προσφορά, με κάθε ανανέωση από 20€ δωρεάν 300 λεπτά ομιλίας προς όλα τα σταθερά και κινητά δίκτυα στην Ελλάδα για 30 ημέρες! Για να γραφτείς στη προσφορά πάτησε 1!"

Τι νέο είναι αυτό πότε βγηκε και δεν υπάρχει πουθενά;; άραγε θα παίρνεις και τη προσφορά του καταστηματος και τα 120 Λεπτά και 120MB ιντερνετ και τα 300 λεπτά προς ολους;; Αυτο θα ειναι πια όνειρο!!

 

ΥΓ: Αν πατήσεις το ένα σου λεει φυσικά οτι εχεις ηδη ενεργοποιημενη τη προσφορά γιατί ειναι η παλιά με έξτρα τα 300 λεπτά οπως καταλαβαινω http://www.wind.com.gr/gr/f2g/always-win/bonus-ananeosis/

Edited by pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Και ναι επιτελους η wind αποφασισε να προωθησει τo πακετο f2g.

Ποσα χρονια εχω να δω διαφημιση f2g!!!

Απο TIM εποχη.Αμα θυμαμε καλα 2009 με την προσφορα με καθε ανανεωση απεριοριστα για ολο το χρονο.

Πηρε το επιτυχιμενο σποτ της wind card to all με το προεδρο και το εκανε f2g.

Να πω και ΜΠΡΑΒΟ γιατι αρχιζει να γυριζει στις παλιες ωραιες προσφορες.

Η νεα διαφημιση ειναι εδω:

Link to comment
Share on other sites

Και ναι επιτελους η wind αποφασισε να προωθησει τo πακετο f2g.

Ποσα χρονια εχω να δω διαφημιση f2g!!!

Απο TIM εποχη.Αμα θυμαμε καλα 2009 με την προσφορα με καθε ανανεωση απεριοριστα για ολο το χρονο.

Πηρε το επιτυχιμενο σποτ της wind card to all με το προεδρο και το εκανε f2g.

Να πω και ΜΠΡΑΒΟ γιατι αρχιζει να γυριζει στις παλιες ωραιες προσφορες.

Η νεα διαφημιση ειναι εδω:

 

Συμφωνώ απόλυτα αν και δεν αναφέρει καθόλου και τα δωρεάν 120MB που προσφέρει!

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη η προσφορα του F2G! Κριμα που δεν ειναι κ για Q και κριμα που δεν ειναι μονιμο :( Εαν ηταν μονιμο, θα γινοταν χαμος!
Link to comment
Share on other sites

εχει χασει το μετρο η γουιντ με τις προσφορες

 

Ναι και τι πρόσφορες αν πας σε κατάστημα wind και τους πεις θα σε κοιτάνε :wacko: Για πανηγύρια είναι .. 3G ακόμα δεν έχω άλλα ευτυχώς δεν κάνει σαν την cosmote με σήμα καμπάνα που θέλει 40 refresh για να φορτώσει μια σελίδα 200kb

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμουσα να μου απαντησει κατοχος F2G2: μπορει να παρει ολα τα πακετα κ μπονους που ισχυουν για το τωρινο f2g; εαν ναι, αλλαζει καθολου το 0.10/λεπτο προς ολους;
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θα είχε νόημα να μάθουμε είναι την προτεραιότητα κατανάλωσης των δωρεάν λεπτών.

 

Δηλαδή αν έχω ενεργοποιήσει και ένα πακετο δωρεάν λεπτών προς wind και κάνω και ανανέωση από που θα καταναλώσει πρώτα αν καλέσω wind;;

 

Από τα 300 ή από αυτά προς wind;

 

Δε φαντάζομαι πάντως να αλλάζει το πακέτο F2g2 αν βάλει κανείς την προσφορα

Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμουσα να μου απαντησει κατοχος F2G2: μπορει να παρει ολα τα πακετα κ μπονους που ισχυουν για το τωρινο f2g; εαν ναι, αλλαζει καθολου το 0.10/λεπτο προς ολους;

 

Ναι μπορεί κανονικά και δεν αλλάζει το 0.10 προς όλους.

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ αυτής της άποψης ειμαι ή εστω να δώσει ενα διπλασιασμό της προκοπής και μιας κι εχω αρκετό υπόλοιπο ακόμα αντέχω για 3-4 μηνάκια με ενεργοποιηση καθε μηνα ενος non stop από τον ιουνιο εχω να βαλω κάρτα

 

Παιδιά πάνε οι εποχές που ξέραμε που όλα τα έδινε σχεδόν τζάμπα η εταιρία. Και πάλι να είμαστε ευχαριστημένοι που συνεχίζει να δίνει περισσότερα από τις άλλες εταιρίες.

 

Θυμάστε πριν λίγο καιρό το παραπάνω διάλογο όταν έλεγα ότι εχω να βάλω κάρτα από τον Ιούνιο και θα βάλω μόνο όταν η wind δώσει κάτι καλύτερο από τις συνηθισμένες βλακείες της... άρα δε πάνε εκείνες οι εποχές όλα είναι στο χέρι μας... Και όταν η wind βλέπει ότι δεν ανανεώνει άνθρωπος κι ολοι με 5αρες κάρτες (έχω τουλάχιστον 5 καρτοκινητα οικογενεια-φίλοι που κανεις δεν ανανέωνε&σίγουρα αυτό θα το έκαναν πολλοί. Και φυσικά η τωρινή προσφορά είναι απλά ασυναγώνιστη&ενας καλός λόγος να βάλεις ακόμα και 2 εικοσαρες κάρτες αυτη η περίοδο!

Ήδη τα πρώτα δύο καρτοκινητά ανανεώθηκαν λοιπόν και με ένα απλό 20άρικο παίρνεις...

1) 17,5€ περίπου καθαρό χρόνο ομιλίας

2) 600 δωρεάν λεπτά ομιλίας προς ολη τη wind/Q για 30 ημέρες

3) 600 sms προς ολη τη Wind/Q για 30 ημέρες

4) 300 λεπτά ομιλίας πρός όλα τα σταθερά και κινητά δίκτυα για 30 ημέρες

5) 120ΜΒ ιντερνετ για 30 ημέρες

6) 5€ bonus για ότι θες για 30 ημέρες (με ανανέωση σε κατάστημα wind)

 

Και φυσικά στο free2go2 χρέωση 0,106€ από το πρώτο δευτερόλεπτο που εννοείται ότι δεν αλλάζει

Θέλετε τίποτα καλύτερο;;;; Ένα μεγάλο μπραβό στη Wind αυτές τις γιορτές που πιστεύω ότι απλά τα έδωσε όλα (;)!!!

Edited by pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...