Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

...εχω χασει επεισοδεια η κανουν τα ματια μου πουλακια;;;...

 

για ριξτε μια ματια στον πινακα....

 

http://www.wind.com.gr/ConDows/00001527_Gr.jpg

 

..δεν γραφει στο F2G2 οτι συντομα "γραπτα μηνυματα προς εθνικα δικτυα " εχουν χρεωση 0,02 €;;;;....

 

...υποτιθεται οτι 0,02 € ηταν για μηνυμα μονο προς F2G2...

 

:):):)

 

ΥΓ...το F2G 2 ειναι αντιστοιχο του frog...στον τιμοκαταλογο του βατραχιου γραφει...

 

ΑΠΟΣΤΟΛΗ SMS ΠΡΟΣ:

 

FROG1

0,02 €/SMS

 

ελληνικά δίκτυα

0,04 €/SMS

 

αρα η wind ειναι ακομη φθηνοτερη :) :) :)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

συνηθίζω να αγοράζω άυλες κάρτες -το κοντινότερο ψιλικατζίδικο τέτοιες έχει.-

 

Κάθε φορά φορτώνουν 10% παραπάνω σα δώρο στις άυλες, αυτήν και την προηγούμενη φορά που ανανέωσα -πριν 15 μέρες- όμως δεν το έκαναν, πάρολο που το χαρτάκι ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ να γράφει στο χαρτάκι την προσφορά!

 

Έτυχε σε εμένα να μου φάνε το δώρο ή το πρόσεξε και κανείς άλλος;

Link to comment
Share on other sites

...εχω χασει επεισοδεια η κανουν τα ματια μου πουλακια;;;...

 

για ριξτε μια ματια στον πινακα....

 

http://www.wind.com.gr/ConDows/00001527_Gr.jpg

 

..δεν γραφει στο F2G2 οτι συντομα "γραπτα μηνυματα προς εθνικα δικτυα " εχουν χρεωση 0,02 €;;;;....

 

...υποτιθεται οτι 0,02 € ηταν για μηνυμα μονο προς F2G2...

 

:):):)

 

ΥΓ...το F2G 2 ειναι αντιστοιχο του frog...στον τιμοκαταλογο του βατραχιου γραφει...

 

ΑΠΟΣΤΟΛΗ SMS ΠΡΟΣ:

 

FROG1

0,02 €/SMS

 

ελληνικά δίκτυα

0,04 €/SMS

 

αρα η wind ειναι ακομη φθηνοτερη :) :) :)

 

To παρατηρησα και εγω.Ολα τα μηνυματα μου τα χρεωνει 2 λεπτα.Πολυ καλο..;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ισχύει και σ'αυτούς που έχουν ενεργοποιήσει το F2G2 εδώ και 20 μέρες; Γιατί χθες το βράδυ είδα αυτόν τον τιμοκατάλογο και έστειλα για δοκιμή και μου το χρέωσε 4 λεπτά. Το έχω ενεργοποιήσει όμως εδώ και 20 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ισχύει και σ'αυτούς που έχουν ενεργοποιήσει το F2G2 εδώ και 20 μέρες; Γιατί χθες το βράδυ είδα αυτόν τον τιμοκατάλογο και έστειλα για δοκιμή και μου το χρέωσε 4 λεπτά. Το έχω ενεργοποιήσει όμως εδώ και 20 μέρες.

 

Eγω μιλαω για το F2G1:D

Link to comment
Share on other sites

Eγω μιλαω για το F2G1:D

 

Πάντως στον πίνακα έχει ίδιες χρεώσεις και για το f2g2 με την διαφορά ότι στο f2g1 έχει αστεράκι στις χρεώσεις και είναι μέχρι το τέλος του μήνα!

 

ενώ στο f2g2 δεν λήγει κάτι...

 

εντωμεταξύ στο site της q έχει ακόμη τις παλιές χρεώσεις! (τις καινούριες χρεώσεις δεν τις έχει πουθενά!!!)

Link to comment
Share on other sites

Eγω μιλαω για το F2G1:D

 

καλο ειναι να διευκρινίζεις νωριτερα.

Link to comment
Share on other sites

Eγω μιλαω για το F2G1:D

 

 

..εγω μιλαω για το F2G2 αντιστοιχο του frog....:p:p...

 

...ο καταλαγος ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΗ....τα μηνυματα προς εθνικα δικτυα χρεωνονται 0,04 €....το τσεκαρα...:mad::mad::mad:

 

ΥΓ....τους εστειλα ενα χεστηριο :p...για να δουμε...θα απαντησουν

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

..εγω μιλαω για το F2G2 αντιστοιχο του frog....:p:p...

 

...ο καταλαγος ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΗ....τα μηνυματα προς εθνικα δικτυα χρεωνονται 0,04 €....το τσεκαρα...:mad::mad::mad:

 

ΥΓ....τους εστειλα ενα χεστηριο :p...για να δουμε...θα απαντησουν

 

Ο καταλογος στο site: 4 λεπτα λεει προς εθνικα δικτυα και 2λεπτα προς F2G http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1415&langID=1 Αν κανεις μεγεθυνση στο πινακα ομως,κανεις κλικ πανω λεει 2 λεπτα προς ΟΛΟΥΣ http://www.wind.com.gr/ConDows/00001527_Gr.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ....τους εστειλα ενα χεστηριο :p...για να δουμε...θα απαντησουν

 

Ποιός να σου απαντήσει, αφού αυτοί που το έχουν αναλάβει ξέρουν λιγότερα κι από εμάς. :D

 

Φαίνεται ότι αυτοί που είναι υπεύθυνοι για την ενημέρωση της ιστοσελίδας τους υπολειτουργούν, εκτός αν έχουν χάσει όλοι την μπάλα εκεί μέσα... :mad:

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Ο καταλογος στο site: 4 λεπτα λεει προς εθνικα δικτυα και 2λεπτα προς F2G http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1415&langID=1 Αν κανεις μεγεθυνση στο πινακα ομως,κανεις κλικ πανω λεει 2 λεπτα προς ΟΛΟΥΣ http://www.wind.com.gr/ConDows/00001527_Gr.jpg

 

 

...εγω τους βλεπω ιδιους τους πινακες...0,02 € λεει στον εναν ... το ιδιο λεει και στον αλλο...

 

τεσπα...η ουσια ειναι οτι τα ψιλοεκαναν μπαχαλο.....:wacko::wacko:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

συνηθίζω να αγοράζω άυλες κάρτες -το κοντινότερο ψιλικατζίδικο τέτοιες έχει.-

 

Κάθε φορά φορτώνουν 10% παραπάνω σα δώρο στις άυλες, αυτήν και την προηγούμενη φορά που ανανέωσα -πριν 15 μέρες- όμως δεν το έκαναν, πάρολο που το χαρτάκι ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ να γράφει στο χαρτάκι την προσφορά!

 

Έτυχε σε εμένα να μου φάνε το δώρο ή το πρόσεξε και κανείς άλλος;

 

Τελευταια φορα που πηρα άυλη καρτα και ειχε το +10% ηταν νομιζω το Δεκμβριο. Απο τοτε το εχουν καταργησει.

Μαλιστα εγραφε οτι χρεωνεται 0.04 λεπτα η αποστολη sms στο 1268 για την ανανεωση πραγμα που δεν γινοταν γιατι ειναι δωρεαν.

 

...εγω τους βλεπω ιδιους τους πινακες...0,02 � λεει στον εναν ... το ιδιο λεει και στον αλλο...

 

τεσπα...η ουσια ειναι οτι τα ψιλοεκαναν μπαχαλο.....

 

Καλα παλι μας κουφαναν αυτοι στη wind... :lol:

 

Κανεις κλικ στο πινακακι και σου βγαζει αλλον πινακα ενω υποτιθεται οτι ειναι ακριβως το ιδιο σε μεγεθυνση...

Ρε τι αλλο θα δουνε τα ματια μας...

 

Δεν το εχω σε τιποτα να το εκαναν επιτηδες για να μπερδευουν το κοσμο. Στο μικρο πινακακι δε βλεπεις και καλα. Λες κατσε να το μεγεθυνω να το δω καλυτερα κ βλεπεις 2 λεπτα στο f2g2 αντι 4 που ειναι κανονικα

 

Οσο για το αλλο που λεει 2 λεπτα προς το ιδιο οικονομικο πακετο μαλλον εννοει προς ολα τα καρτοκινητα wind. Εμενα τουλαχιστον 0,02 τα χρεωνει προς wind και οχι μονο προς f2g2

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελευταια φορα που πηρα άυλη καρτα και ειχε το +10% ηταν νομιζω το Δεκμβριο. Απο τοτε το εχουν καταργησει.

Μαλιστα εγραφε οτι χρεωνεται 0.04 λεπτα η αποστολη sms στο 1268 για την ανανεωση πραγμα που δεν γινοταν γιατι ειναι δωρεαν.

 

 

 

Καλα παλι μας κουφαναν αυτοι στη wind... :lol:

 

Κανεις κλικ στο πινακακι και σου βγαζει αλλον πινακα ενω υποτιθεται οτι ειναι ακριβως το ιδιο σε μεγεθυνση...

Ρε τι αλλο θα δουνε τα ματια μας...

 

Δεν το εχω σε τιποτα να το εκαναν επιτηδες για να μπερδευουν το κοσμο. Στο μικρο πινακακι δε βλεπεις και καλα. Λες κατσε να το μεγεθυνω να το δω καλυτερα κ βλεπεις 2 λεπτα στο f2g2 αντι 4 που ειναι κανονικα

 

Οσο για το αλλο που λεει 2 λεπτα προς το ιδιο οικονομικο πακετο μαλλον εννοει προς ολα τα καρτοκινητα wind. Εμενα τουλαχιστον 0,02 τα χρεωνει προς wind και οχι μονο προς f2g2

 

Το F2G1 χρεωνει 2 λεπτα προς ολους.

Link to comment
Share on other sites

Το F2G1 χρεωνει 2 λεπτα προς ολους.

 

Έχει κάποιος το f2g2 για να μας πει τι χρεώσεις έχει;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

συνηθίζω να αγοράζω άυλες κάρτες -το κοντινότερο ψιλικατζίδικο τέτοιες έχει.-

 

Κάθε φορά φορτώνουν 10% παραπάνω σα δώρο στις άυλες, αυτήν και την προηγούμενη φορά που ανανέωσα -πριν 15 μέρες- όμως δεν το έκαναν, πάρολο που το χαρτάκι ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ να γράφει στο χαρτάκι την προσφορά!

 

Έτυχε σε εμένα να μου φάνε το δώρο ή το πρόσεξε και κανείς άλλος;

ΤΟ 10% ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΣΤΙΣ ΑΥΛΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΠΛΕΟΝ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND.AΠΛΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΟ ΨΙΛΙΚΑΤΖΙΔΙΚΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος το f2g2 για να μας πει τι χρεώσεις έχει;

 

 

0.02 € προς f2g2

0.04 € προς τους υπολοιπους

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ 10% ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΣΤΙΣ ΑΥΛΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΠΛΕΟΝ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND.AΠΛΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΟ ΨΙΛΙΚΑΤΖΙΔΙΚΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ.

 

Α, οκ. Σε ευχαριστώ evkot.

Link to comment
Share on other sites

Είδα τώρα στην τηλεόραση ότι στο MoMad γίνεται ανανέωση και με κάρτες Wind... Ξέρει κανένας αν συμβαίνει και το αντίστροφο; :worry:
Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Είδα τώρα στην τηλεόραση ότι στο MoMad γίνεται ανανέωση και με κάρτες Wind... Ξέρει κανένας αν συμβαίνει και το αντίστροφο; :worry:

 

Λογικά όχι... Να υποθέσω για την κάρτα των 3€ ρωτάς? Γιατί για την 10€ δεν υπάρχει νόημα, μιας και έχει και η Wind αυτού του ποσού...

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ 10% ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΣΤΙΣ ΑΥΛΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΠΛΕΟΝ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND.AΠΛΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΟ ΨΙΛΙΚΑΤΖΙΔΙΚΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ.

 

Ναι αλλα δεν ισχυει για ολα τα ποσα.

Απο 20 ή 30€ και πανω υπαρχει το μπονους

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω αν π.χ. έχω το f2g1 και έχω ενεργοποιησεί το νον στοπ 500 και μετα αλλάξω σε f2g2 θα χαθεί το νον στοπ η όχι?

http://www.estudents.gr/images/links/8831.JPG Το Νο1 φοιτητικό site!!

Πωλείτε JC777 καινούριο για Θεσσαλονίκη 147€: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217191

Πληροφορίες για JC777 εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=215460

Link to comment
Share on other sites

Λογικά όχι... Να υποθέσω για την κάρτα των 3€ ρωτάς? Γιατί για την 10€ δεν υπάρχει νόημα, μιας και έχει και η Wind αυτού του ποσού...

 

Ε ναι... Λογικά όντως δε γίνεται αλλά ποτέ δεν ξέρεις :O

Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω αν π.χ. έχω το f2g1 και έχω ενεργοποιησεί το νον στοπ 500 και μετα αλλάξω σε f2g2 θα χαθεί το νον στοπ η όχι?

 

Nαι, κανονικα θα πρεπει να απενεργοποιηθει αλλα οπως βλεπεις και στο παρακατω ποστ τιποτα δεν ειναι σιγουρο.. Στη wind βρισκεσαι.. Μη ξεχνιομαστε...

 

Χθες άλλαξα πακέτο και πήγα από το F2G4 στο F2G1 και δεν απενεργοποιήθηκαν τα πακέτα Νon-Stop!!!

Eίχα ενεργοποιημένα τα: Non-Stop 500, Non-Stop προς όλους, Νon-Stop προς σταθερά και Wind PLUS Non-Stop!

Λήγανε σήμερα και όντως από χθες το πρωί που άλλαξα πακέτο και μέχρι τα μεσάνυχτα λειτουργούσαν κανονικά και απενεργοποιήθηκαν στην ώρα τους.

Λάθος του συστήματος ή δεν ισχύει πια η απενεργοποίηση; :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nαι, κανονικα θα πρεπει να απενεργοποιηθει αλλα οπως βλεπεις και στο παρακατω ποστ τιποτα δεν ειναι σιγουρο.. Στη wind βρισκεσαι.. Μη ξεχνιομαστε...

 

μα...απο την στιγμη που τα πακετα ισχυουν για ολα τα f2g γιατι να επενεργοποιηθουν;;;; :confused:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...