Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που το είδες το παραπλανητικό ρε φίλε? Μια χαρα ξακάθαρο είναι. Σου δίνουν πολλές εταιρίες με 5€, 500 λεπτά προς ολούς και 1GB, γιατί στην ουσία σε χρεώνει μόνο για το πακέτο ομιλίας ολα τα αλλά σου τα χαρίζει.

Δεν είπα ότι λέει ψέματα ούτε ότι οι άλλες εταιρίες δίνουν περισσότερα. Παραπλανά όμως υπονοώντας ότι αυτή είναι μια ειδική προσφορά για σένα ενώ είναι κάτι που ισχύει για όλους εδώ και χρόνια. Αν ήταν τόσο ξεκάθαρο δε θα ρωτούσε ο φίλος από πάνω, και δεν είναι ο πρώτος που το ρωτάει στο συγκεκριμένο thread. Επίσης δε συμφέρει κανέναν να ενεργοποιεί το πακέτο των 200 λεπτών αμέσως μετά την ανανέωση χρόνου (για να τα κάνει 500). Οι περισσότεροι τρώμε πρώτα τα περισσότερα από τα 300 και μετά ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ανανεώνουμε με τα άλλα 200.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα το μήνυμα. Βασικά εμένα μου έδινε και 120λεπτά προς σταθερά αν ανανεώσω σε κατάστημα WIND. Βέβαια θα μπορούσαν να το τερματίσουν με τα turbo πακέτα. 10€ και 300 λεπτά (σε όσους έχουμε το μπόνους από την ανανέωση)+200 λεπτά (με 5€) +200 λεπτα (μέσα σε 24 ώρες με 2€). Σύνολο 700 λεπτά και ρέστα 1,93-1,90 δεν θυμάμαι ακριβώς. :lol:
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μόλις ενημερωθηκά απο την εξύπηρετηση πελατών οτι η προσφορά για αυτούς που την ελάβαν θα ισχύει ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΙΜΑ.

Ελαβά και εγώ αυτό μυνήμα. ΟΠΟΤΕ SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ναι είναι για πάντα!! Μολίς ρώτησα στην εξυπηρέτηση πελατών. :D:D:D:D

 

 

Εσένα σου είπαν αυτό που λες ... σε άλλο forum σε ένα χρηστη είπαν σε κατάστημα ...

 

http://i62.tinypic.com/2dlu73l.jpg

 

άντε να βγάλουμε άκρη τι ισχύει πραγματικά. και ποια είναι η αλήθεια

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταιο μηνυμα μου φαινεται πιο ξεκαθαρο, "οποτε θελουμε και χωρις δεσμευση"

 

μπορει να ειναι οποτε θελεις.... ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ... :blink::blink::worry::worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε εμένα τι μου ήρθε και γελάστε με την ψυχή σας. ´200' ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ+120' ΠΡΟΣ WIND/Q+ 1 GB!ΠΩΣ; ΕΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND ΑΝΑΝΕΩΣΕ 10€ & ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ .

Παίζουν με την νοημοσύνη μας τελικά ? μετά απο αυτό αξίζει μια φορητότητα και ας πάω στα αλλα cartel .

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εάν μπορώ να έχω τα ίδια πράγματα με μια φορητότητα στις άλλες εταιρείες.φοιτητικό έχω.εάν γινόταν έχω φύγει ήδη
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

μπορει να ειναι οποτε θελεις.... ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ... :blink::blink::worry::worry::worry:

 

και μπορει να ειναι "μεσα στον ιουλιο" ή "μεσα στο 2015".. υποθεσεις και σεναρια..

οποιος μιλαει τοσο πολυ και βαζει καρτα δεκα ευρω τον μηνα το ενεργοποιεί.

Link to comment
Share on other sites

μπορει να ειναι οποτε θελεις.... ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ... :blink::blink::worry::worry::worry:

 

Που το λέει αυτό;Γιατί όσο και να κοιτάζω τα sms που εβαλε ο φίλος δεν διαβάζω κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Με 10 ευρώ το μήνα σε όσους έχουνε της προσφορές μιλάνε συνολικά 3540 λεπτά... 2500mb internet και 80 SMS... Προς όλους.... Edited by damianos
Φωτογραφίες
Link to comment
Share on other sites

με την υποσημείωση βεβαίως βεβαίως,οτι δεν είναι 3540 λεπτά προς όλους,καθαρά προς όλους είναι 1920' , τα 1500' είναι προς 3 αριθμούς wind/q και τα 120' προς σταθερά.Όλα με ελάχιστη 3'.

 

Με 10 ευρώ το μήνα σε όσους έχουνε της προσφορές μιλάνε συνολικά 3540 λεπτά... 2500mb internet και 80 SMS... Προς όλους....
Link to comment
Share on other sites

με την υποσημείωση βεβαίως βεβαίως,οτι δεν είναι 3540 λεπτά προς όλους,καθαρά προς όλους είναι 1920' , τα 1500' είναι προς 3 αριθμούς wind/q και τα 120' προς σταθερά.Όλα με ελάχιστη 3'.

Απίστευτος χρόνος ομιλίας ! όλα αυτά με 10 ευρώ το μήνα. Αλλά ρε παιδιά κάντε μια ανάλυση το πως φτάνουμε σε αυτόν τον χρόνο ομιλίας pls

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μια βοήθεια: έχω έναν αριθμό με 10 ευρώ μέσα που λήγει στις πέντε Αυγούστου.

Δεν με ενδιαφέρει να τον κρατήσω, οπότε λέω να αγοράσω χρόνο, να τον καταναλώσω και να τελειώνω.

Η ερώτηση είναι η εξής: ο χρόνος ομιλίας θα ισχύει για ένα μήνα κανονικά, όπως λέει το πακέτο ή μετά τις πέντε Αυγούστου, μιας και λήγει ο αριθμός, θα πάψει να ισχύουν και τα λεπτά ομιλίας;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά :)

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μια βοήθεια: έχω έναν αριθμό με 10 ευρώ μέσα που λήγει στις πέντε Αυγούστου.

Δεν με ενδιαφέρει να τον κρατήσω, οπότε λέω να αγοράσω χρόνο, να τον καταναλώσω και να τελειώνω.

Η ερώτηση είναι η εξής: ο χρόνος ομιλίας θα ισχύει για ένα μήνα κανονικά, όπως λέει το πακέτο ή μετά τις πέντε Αυγούστου, μιας και λήγει ο αριθμός, θα πάψει να ισχύουν και τα λεπτά ομιλίας;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά :)

Μπορείς να τον δώσεις σε κάποιο φίλο που το χρειάζεται να μην πληρώνει νέα κάρτα, εάν έχεις προσφορά στο νούμερο.Όχι με το 10 να το δώσεις

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Ακυρο παιδιά. Ρώτησα και η απάντηση ήταν, πως για να έχω το πακέτο πρέπει να υπάρχει στην κάρτα 0.01 λεπτά. Οπότε μετά τις πέντε Αυγούστου που θα μηδενιστεί το υπόλοιπο (αφού δεν θα γίνει ανανέωση) το πακέτο δεν θα ισχύει.

 

vrwmiaris θα το έχω υπ' όψιν, ευχαριστώ.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτος χρόνος ομιλίας ! όλα αυτά με 10 ευρώ το μήνα. Αλλά ρε παιδιά κάντε μια ανάλυση το πως φτάνουμε σε αυτόν τον χρόνο ομιλίας pls

εχει βαλει φωτο ο φιλος που πρωτοεγραψε το συνολο.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6221933#post6221933

 

η νεα συνδεση απο φορητοτητα,περα από το 10ρικο που δινεις αρχικα,εχει τίποτα ψιλα μεσα,για να χρησιμοποιησεις π.χ. το μπονους εγγραφης στο f2g ή το μπονους συνδυασμού με σταθερο,ή σε υποχρεωνει να δωσεις αλλα 5 για να τρεξουν ολα αυτα?

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μια βοήθεια: έχω έναν αριθμό με 10 ευρώ μέσα που λήγει στις πέντε Αυγούστου.

Δεν με ενδιαφέρει να τον κρατήσω, οπότε λέω να αγοράσω χρόνο, να τον καταναλώσω και να τελειώνω.

Η ερώτηση είναι η εξής: ο χρόνος ομιλίας θα ισχύει για ένα μήνα κανονικά, όπως λέει το πακέτο ή μετά τις πέντε Αυγούστου, μιας και λήγει ο αριθμός, θα πάψει να ισχύουν και τα λεπτά ομιλίας;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά :)

 

Αφού αχρηστεύεται εντελώς, αν δεν έχεις να το δώσεις κάπου, κάνε το καλό και ρίξτο στο γυαλό !!! :)

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Βάζω 10€ από κατάστημα... Μένουν 8,47€

Εχω

300' προς ΟΛΟΥΣ

120' προς σταθερά από bonus ανανεώσεις

120' προς όλους λόγω σταθερής wind

1500' προς Magic numbers

1GB internet

 

Σύνολο 2040 λεπτά και 1 γιγα ίντερνετ

 

Super προσφορά 1500'+1,5gb / 8€

 

Συνολικά 3540 λεπτά ομιλίας

2.500 mb internet

 

ΟΛΑ με 10 ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

Βάζω 10€ από κατάστημα... Μένουν 8,47€

Εχω

300' προς ΟΛΟΥΣ

120' προς σταθερά από bonus ανανεώσεις

120' προς όλους λόγω σταθερής wind

1500' προς Magic numbers

1GB internet

 

Σύνολο 2040 λεπτά και 1 γιγα ίντερνετ

 

Super προσφορά 1500'+1,5gb / 8€

 

Συνολικά 3540 λεπτά ομιλίας

2.500 mb internet

 

ΟΛΑ με 10 ευρώ...

 

Συν 80 sms από τα log'n win, δε νομίζω να χρειαστείς παραπάνω ομιλία η ίντερνετ... :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Είμαι από τους "τυχερούς" που έλαβαν την προσφορά με τα 8 ευρώ και επειδή η γνώση είναι για να μοιράζεται, έχω να σημειώσω το εξής:

 

Σήμερα δέχτηκα μια κλήση από την εξυπηρέτηση πελατών της Wind. Με ρώτησαν αν πήρα το μήνυμα με την προσφορά και αν έχω πρόθεση να την ενεργοποιήσω. Απάντησα ότι δεν γνώριζα ότι πρέπει να την ενεργοποιήσω με κάποιον τρόπο για να ισχύει μελλοντικά και μου απάντησαν ότι πρέπει να ενεργοποιήσω τουλάχιστον ένα πακέτο ως τις 31/07/2015 για να ισχύει. Με άλλα λόγια, όποιος δεν ενεργοποιησει πακέτο μέχρι 31/07/2015, χάνει το δικαίωμα να το ενεργοποιησει μελλοντικά και αυτό μου το επανέλαβε τουλάχιστον δύο φορές. Επίσης μου ανέφερε ρητά ότι θα ισχύει για πάντα και ότι δεν χάνεται το bonus των 300' με κάθε ανανέωση κάρτας (για όσους έχουν ήδη αυτή την προσφορά)

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω φοβάμαι να ενεργοποιήσω την προσφορά των 8 ευρώ μη και χάσω το μπόνους των 300'
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Είμαι από τους "τυχερούς" που έλαβαν την προσφορά με τα 8 ευρώ και επειδή η γνώση είναι για να μοιράζεται, έχω να σημειώσω το εξής:

 

Σήμερα δέχτηκα μια κλήση από την εξυπηρέτηση πελατών της Wind. Με ρώτησαν αν πήρα το μήνυμα με την προσφορά και αν έχω πρόθεση να την ενεργοποιήσω. Απάντησα ότι δεν γνώριζα ότι πρέπει να την ενεργοποιήσω με κάποιον τρόπο για να ισχύει μελλοντικά και μου απάντησαν ότι πρέπει να ενεργοποιήσω τουλάχιστον ένα πακέτο ως τις 31/07/2015 για να ισχύει. Με άλλα λόγια, όποιος δεν ενεργοποιησει πακέτο μέχρι 31/07/2015, χάνει το δικαίωμα να το ενεργοποιησει μελλοντικά και αυτό μου το επανέλαβε τουλάχιστον δύο φορές. Επίσης μου ανέφερε ρητά ότι θα ισχύει για πάντα και ότι δεν χάνεται το bonus των 300' με κάθε ανανέωση κάρτας (για όσους έχουν ήδη αυτή την προσφορά)

οταν λες

πρέπει να ενεργοποιήσω τουλάχιστον ένα πακέτο ως τις 31/07/2015 για να ισχύει. Με άλλα λόγια, όποιος δεν ενεργοποιησει πακέτο μέχρι 31/07/2015, χάνει το δικαίωμα να το ενεργοποιησει μελλοντικά και αυτό μου το επανέλαβε τουλάχιστον δύο φορές.

τι εννοείς?Πρεπει να ενεργοποιησεις ενα οποιοδηποτε πακετο ως 31 του μηνα,ή πρεπει να ενεργοποιησεις το συγκεκριμενο πακετο των 8 ευρω?

Link to comment
Share on other sites

οταν λες

 

τι εννοείς?Πρεπει να ενεργοποιησεις ενα οποιοδηποτε πακετο ως 31 του μηνα,ή πρεπει να ενεργοποιησεις το συγκεκριμενο πακετο των 8 ευρω?

 

Μιλαει για το συγκεκριμενο πακετο των 8 ευρω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...