Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest YiorgosA
Από την στιγμή που μεταπήδησε στο android παρατήρησα ότι δεν μου έρχονται τα μηνύματα με τις χαμένες κλήσεις. Πώς μπορώ να ξανά ενεργοποιησω την υπηρεσια γιατί έχει γίνει πολύ ενοχλητικο να μην μπορώ να δω ποιος έχει καλέσει όταν είμαι εκτός δικτυου
Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που μεταπήδησε στο android παρατήρησα ότι δεν μου έρχονται τα μηνύματα με τις χαμένες κλήσεις. Πώς μπορώ να ξανά ενεργοποιησω την υπηρεσια γιατί έχει γίνει πολύ ενοχλητικο να μην μπορώ να δω ποιος έχει καλέσει όταν είμαι εκτός δικτυου

 

Στείλε ΝΑΙ στο 1265

Και για να μην καταλαβαίνει ο άλλος ότι έχεις την "ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΛΗΣΕΩΝ" (έτσι λέγεται η υπηρεσία)

στέλνεις το κείμενο ΚΡΥΦΑ ΝΑΙ και το στέλνεις στο 1265 .

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Guest YiorgosA

Ευχαριστώ πολύ Φωτη. Μόλις το έστειλα και μου ήρθε επιβεβαίωση. Ελπίζω να λειτουργήσει σωστά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τζίφος. Έβαλα το κινητό σε airplane mode και έκανα αναπάντητη από άλλο νούμερο αλλά μήνυμα δεν ηρθε τι στα κομμάτια μπορεί να φταίει;

Link to comment
Share on other sites

Τζίφος. Έβαλα το κινητό σε airplane mode και έκανα αναπάντητη από άλλο νούμερο αλλά μήνυμα δεν ηρθε τι στα κομμάτια μπορεί να φταίει;

 

Σε συσκευή με λειτουργικό iOS πάντως,δουλεύει κανονικά.

Edited by prasica74
..
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Φωτη. Μόλις το έστειλα και μου ήρθε επιβεβαίωση. Ελπίζω να λειτουργήσει σωστά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τζίφος. Έβαλα το κινητό σε airplane mode και έκανα αναπάντητη από άλλο νούμερο αλλά μήνυμα δεν ηρθε τι στα κομμάτια μπορεί να φταίει;

 

Και σε android μια χαρά δουλεύει. Κάτι άλλο πρέπει να φταίει, αλλά δεν πάει κάπου το μυαλό μου...

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

πρώτα πρέπει να απενεργοποιηθούν όλες οι προωθησεις και μετά να στείλεις το ΝΑΙ στο 1265
Link to comment
Share on other sites

Εχω ήδη κάνει καταγγελία της Wind στην ΕΕΤΤ και αύριο ακολουθει στον συνήγορο του καταναλωτή.

Δυστυχως για την wind επεσε σε λάθος νούμερο αυτή τη φορά.

Η καταγγελία στην ΕΕΤΤ για οποιον ενδιαφέρεται έχει ως εξης:

Την 29η Απριλίου 2015 διαπίστωσα εντελώς τυχαία ότι η εταιρία WIND Ελλάς εντελώς αυθαιρετα ενεργοποίησε στον αριθμό καρτοκινητού 693*****7 (F2G) του οποίου είμαι κάτοχος και χωρίς να με ειδοποιήσει με οποιοδήποτε τρόπο (πχ με sms)κάποιο πακέτο αφαιρώντας μου ταυτόχρονα χρηματικό ποσό από το υπόλοιπο διαθέσιμο που είχα στο λογαριασμό μου.Επειδή η εν λόγω εταιρία έχει προβεί στην αυθαίρετη αυτή πράξη σε πάρα πολλούς συνδρομητές όπως μπορείτε να διαπιστώσετε για παράδειγμα εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=164500&page=1856

παρακαλώ πολύ όπως:

1.WIND Ελλάς αποκαταστήσει άμεσα το ποσό που μου αφαίρεσε από το υπόλοιπο μου

2.Ζητήσει έγγραφη συγνώμη για την ταλαιπωρία που με υπέβαλε.

3.Να μην προβεί στο μέλλον σε καμμία αυθαίρετη και μονομερή

ενεργοποίηση οποιουδήποτε πακέτου χωρις την συγκατάθεσή μου.

(υπόθεση με κωδικό:37-2******7)

 

Αύριο πρωί στέλνω και στο συνήγορο του καταναλωτή με φαξ την φόρμα που υπάρχει εδώ

http://www.synigoroskatanaloti.gr/stk_ReportGuidelines.html

Η αλητεία τους πρεπει να σταματήσει εδώ και τώρα.

Θα ενημερώσω για οτιδήποτε νεώτερο οταν εχω απάντηση από τους ανωτερω φορεις.Το τι θα κάνει η wind μου ειναι παντελώς αδιάφορο πλέον.

 

Νά' σαι καλά φίλε. Λες και ήσουν στο μυαλό μου. Μπήκα για να πάρω πληροφορίες για αντίστοιχη καταγγελία για τη Cyta και δεν ήξερα πού να ψάξω. Για την ιστορία, η Cyta αύξησε τα πάγια και μας "ενημέρωσε" γράφοντας κάποια ανακοίνωση με μικρά γράμματα στην πίσω πλευρά του λογαριασμού του προηγούμενου μήνα!!!! Έτσι χάθηκε το περιθώριο του ενός μήνα που είχαμε δικαίωμα να καταγγείλουμε τη σύμβαση.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, έχει προσέξει κανείς άλλος το υπόλοιπο των χρημάτων του στην κάρτα να μειώνεται χωρίς λόγο/χρήση; Edited by geokats
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, έχει προσέξει κανείς άλλος το υπόλοιπο των χρημάτων του στην κάρτα να μειώνεται χωρίς λόγο/χρήση;

σε φιλη μου που εβαλα καρτα πηρε το φορο κιν και τιποτα ομως αλλο περιεργο... για πες τι ακριβως εγινε....?

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί δυστυχως για την wind ενεργοποιησαν την "προσφορα" των 17.86Ε σε αλλα 2 τηλεφωνα οικείων μου χωρις φυσικα να μου στειλουν ουτε sms!

Πηρα τηλεφωνο στο 1260 μόνο και μόνο για να καταγραφει η αιτηση και να μου δωσουν κωδικο της υποθεσης η οποια

απαιτειται για την καταγγελια στην ΕΕΤΤ.

Με το live chat και με τα τηλεφωνα δεν γινεται τιποτα τελικα αυτοι συνεχιζουν το βιολι τους.Σου λεει σε οποιους πιασει.

Δεν πειραζει τις φορμες ετοιμες τις εχω και για την ΕΕΤΤ και για τον συνηγορο του καταναλωτη.

Μονο ετσι δεν θα το ξανακανουν στο μελλον.Ηδη εχουν παει 3 καταγγελιες στην ΕΕΤΤ και στο συνηγορο του καταναλωτη και συνεχιζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, έχει προσέξει κανείς άλλος το υπόλοιπο των χρημάτων του στην κάρτα να μειώνεται χωρίς λόγο/χρήση;

 

Όχι ποτέ δεν μειώνετε χωρίς χρήση. Το παρακολουθώ συνεχώς online

Link to comment
Share on other sites

μου εγινε και μενα μειωση και καλα λογω προσφορας, χωρις κανενα μηνυμα, σας θυμιζω εδω οτι τη προηγουμενη φορα το Ιανουαριο , που εκανα το ιδιο εκανα παλι καταγγελια και ζητησα και 20 ευρω επιπλεον και μου εδωσαν 20 στο συνολο πισω , ετσι χτες και ενω εδωσα αιτημα ακυρωσης ξαναεκανα καταγγελια, και κοινοποιηση και στο facebook τους και σε φορμα επικοινωνιας τους, αφου το email στο crm@wind.gr, επεστρεψε σαν λαθος

---------------

Από: ALEXIS (h.....@gmail.com)

Ημερομηνία: 30 Απριλίου 2015 - 12:02 π.μ.

Θέμα: Fwd: Καταγγελια κατα της εταιριας wind για επεμβαση στο λογαριασμο μου χωρις την αδεια μου

Προς: ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ <1520@efpolis.gr>, info@eett.gr, crm <crm@wind.gr>

Καλησπέρα,

προβαίνω και παλι σε καταγγελία κατα της εταιριας κινητης τηλεφωνιας WIND, γιατι οπως και τον Ιανουαριο σε ενα καροκινητο μου ετσι και τωρα στο καρτοκινητο μου με νούμερο 699 862..... , μου αφαιρεσε 8 και κατι ευρω ΧΩΡΙς ΚΑΜΜΙΑ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, και μου εδωσε υπο μορφη "προσφοράς" 17,86 που ομως αυτα εχουν ισχύ 1 μηνα και μ αυτα δε μπορω να αγορασω πακετα προπληρωμενου χρονου η μηνυματων η ιντερνετ.

Κάλεσα το 1260 (εξυπηρέτηση πελατών) κλήση την οποία χρεώθηκα με 0.24 και μου είπαν εκεί ότι είναι μετα από κληρωση με επελεξαν για τη "προσφορα" αυτη χωρις να μου στειλουν κανενα sms που να με ρωτανε αν δεχομαι η οχι και ζητησα την ακυρωης της "προσφορας" (αρ, καταχωρησης αιτηματος επιστροφης των χρηματων 37-2799912203)

Για μενα σε οποιαδηποτε τετοια μονομερή ενεργεια προβαινει η wind και παιρνει απο το λογαραισμο μου χρηματα που εγω εχω βαλει μεσα ειναι ΚΛΟΠΗ και επιθυμω

1. Την επιστροφη των χρηματων μου που πηραν απο το λογαριασμο μου χωρις τη συγκαταθεση μου

2. επιπλέον 20 ευρω για την ανανσταστωση που και παλι με εβαλαν ,

3. εγγραφη συγνωμη της wind προς εμενα με την υποσχεση οτι δε θα ξαναπροβουν σε τετοιες ενεργειες χωρις την αδεια μου και οχι αοριστολογιες και

4. την παραδειγματικη τιμωρία της απο σας, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ , & ΕΕΤΤ, με προστιμα και αυστηρες συστασεις να μη ξανακανουν τετοιες αυθαιρετες ενεργειες.

Εδω να σας επισημανω οτι αυτο εγινε σημερα και το ειδα σημερα , αν καποιος το δει μετα απο 5-10 μερες μπορει να μη θυμαται που χαλασε τα χρηματα και να το αφησει ετσι με τη wind τοτε να εχει κλεψει τα χρηματα απο τον συνδρομητη της !!

Στην προηγούμενη καταγγελια μου (αρ,πρωτ. 21399 δικού σας εγγραφου από 2/3/2015 και 37-2628935712 απο 6.2.15 αρ. καταχωρησης της wind) απαντησε αοριστα και οτι μου επεστεψε τα χρηματα, ΧΩΡΙΣ να λεει πουθενα ομως το λογο και χωρις να ζηταει συγνωμη για την αυθαιρεσια της .

 

Ευχαριστώ πολύ

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση, επειδή πήρα έναν αριθμό f2g για τη μάνα μου που α) Δε θα κάνει καθόλου χρήση mobile internet και β) Δε μπορεί να κάνει online ανανεώσεις. Tο μόνο online bonus είναι αυτό του 1GB με 10ευρη ανανέωση, έτσι; Θέλω να πω ότι τα άλλα bonus (magic numbers και log n win) αποδίδονται ακόμα και αν ανανεώσεις με κάρτα (5 ευρώ ελάχιστο). Πείτε μου σας παρακαλώ αν κάνω κάποιο λάθος.

Και κάτι τελευταίο. Πιστεύετε ότι πρέπει να απενεργοποιήσω κεντρικά τη δυνατότητα mobile internet για να μην έχω στο μέλλον εκπλήξεις του στυλ daily internet; Το κινητό που της πήρα είναι το Nokia 130 DS και νομίζω πως δεν έχει καμία δυνατότητα σύνδεσης (ούτε GPRS).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση, επειδή πήρα έναν αριθμό f2g για τη μάνα μου που α) Δε θα κάνει καθόλου χρήση mobile internet και β) Δε μπορεί να κάνει online ανανεώσεις. Tο μόνο online bonus είναι αυτό του 1GB με 10ευρη ανανέωση, έτσι; Θέλω να πω ότι τα άλλα bonus (magic numbers και log n win) αποδίδονται ακόμα και αν ανανεώσεις με κάρτα (5 ευρώ ελάχιστο). Πείτε μου σας παρακαλώ αν κάνω κάποιο λάθος.

Και κάτι τελευταίο. Πιστεύετε ότι πρέπει να απενεργοποιήσω κεντρικά τη δυνατότητα mobile internet για να μην έχω στο μέλλον εκπλήξεις του στυλ daily internet; Το κινητό που της πήρα είναι το Nokia 130 DS και νομίζω πως δεν έχει καμία δυνατότητα σύνδεσης (ούτε GPRS).

 

Εφόσον δεν κάνει χρήση mobile internet καθόλου καλύτερα να απενεργοποιήσεις την υπηρεσία γιατί με τα daily internet γενικά υπάρχει θέμα και δεν αξίζει το κόπο να χαλιέσαι αν σου τύχει καμιά φορά.

Online bonus είναι τα log n win καθώς και λεπτά ομιλίας και sms προς wind με τις αγορές πακέτων. Επιπλέον υπάρχουν και κάποια άλλα μπόνους κατά καιρούς με την ανανέωση (το 1GB με ανανέωση 10+ ευρώ παίζει αρκετό καιρό τώρα) αλλά τα διάφορα μπόνους ανανέωσης είναι ίδια και από κατάστημα wind.

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον δεν κάνει χρήση mobile internet καθόλου καλύτερα να απενεργοποιήσεις την υπηρεσία γιατί με τα daily internet γενικά υπάρχει θέμα και δεν αξίζει το κόπο να χαλιέσαι αν σου τύχει καμιά φορά.

Online bonus είναι τα log n win καθώς και λεπτά ομιλίας και sms προς wind με τις αγορές πακέτων. Επιπλέον υπάρχουν και κάποια άλλα μπόνους κατά καιρούς με την ανανέωση (το 1GB με ανανέωση 10+ ευρώ παίζει αρκετό καιρό τώρα) αλλά τα διάφορα μπόνους ανανέωσης είναι ίδια και από κατάστημα wind.

1231 παρε και πες να σου απενεργοποιησουν εντελως το ιντερνετ

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Online bonus είναι τα log n win καθώς και λεπτά ομιλίας και sms προς wind με τις αγορές πακέτων.

Απο το site του f2g :

"Τα Log n Win δώρα είναι διαθέσιμα προς ενεργοποίηση σε συνδρομητές που έχουν*

κάνει μία ανανέωση τουλάχιστον 5€ τις τελευταίες 30 ημέρες."

Δε λέει κάτι για online ανανέωση ή δεν έχω καταλάβει σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Απο το site του f2g :

"Τα Log n Win δώρα είναι διαθέσιμα προς ενεργοποίηση σε συνδρομητές που έχουν*

κάνει μία ανανέωση τουλάχιστον 5€ τις τελευταίες 30 ημέρες."

Δε λέει κάτι για online ανανέωση ή δεν έχω καταλάβει σωστά;

 

Όχι δεν είναι απαραίτητο να γίνει online ανανέωση. Όμως τα παίρνεις μόνο online δηλαδή είτε από την εφαρμογή τους στα smartphone είτε από το site τους. Είναι δηλαδή ένα online bonus. Όπως είναι αντίστοιχα online bonus τα 100 λεπτά και 100 sms προς wind στα πακέτα των 5 ευρώ (δεν τα παίρνεις αγοράζοντας πακέτο τηλεφωνικά)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί δυστυχως για την wind ενεργοποιησαν την "προσφορα" των 17.86Ε σε αλλα 2 τηλεφωνα οικείων μου χωρις φυσικα να μου στειλουν ουτε sms!

Πηρα τηλεφωνο στο 1260 μόνο και μόνο για να καταγραφει η αιτηση και να μου δωσουν κωδικο της υποθεσης η οποια

απαιτειται για την καταγγελια στην ΕΕΤΤ.

Με το live chat και με τα τηλεφωνα δεν γινεται τιποτα τελικα αυτοι συνεχιζουν το βιολι τους.Σου λεει σε οποιους πιασει.

Δεν πειραζει τις φορμες ετοιμες τις εχω και για την ΕΕΤΤ και για τον συνηγορο του καταναλωτη.

Μονο ετσι δεν θα το ξανακανουν στο μελλον.Ηδη εχουν παει 3 καταγγελιες στην ΕΕΤΤ και στο συνηγορο του καταναλωτη και συνεχιζουμε.

 

μου εγινε και μενα μειωση και καλα λογω προσφορας, χωρις κανενα μηνυμα, σας θυμιζω εδω οτι τη προηγουμενη φορα το Ιανουαριο , που εκανα το ιδιο εκανα παλι καταγγελια και ζητησα και 20 ευρω επιπλεον και μου εδωσαν 20 στο συνολο πισω , ετσι χτες και ενω εδωσα αιτημα ακυρωσης ξαναεκανα καταγγελια, και κοινοποιηση και στο facebook τους και σε φορμα επικοινωνιας τους, αφου το email στο crm@wind.gr, επεστρεψε σαν λαθος

---------------

Από: ALEXIS (h.....@gmail.com)

Ημερομηνία: 30 Απριλίου 2015 - 12:02 π.μ.

Θέμα: Fwd: Καταγγελια κατα της εταιριας wind για επεμβαση στο λογαριασμο μου χωρις την αδεια μου

Προς: ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ <1520@efpolis.gr>, info@eett.gr, crm <crm@wind.gr>

Καλησπέρα,

προβαίνω και παλι σε καταγγελία κατα της εταιριας κινητης τηλεφωνιας WIND, γιατι οπως και τον Ιανουαριο σε ενα καροκινητο μου ετσι και τωρα στο καρτοκινητο μου με νούμερο 699 862..... , μου αφαιρεσε 8 και κατι ευρω ΧΩΡΙς ΚΑΜΜΙΑ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, και μου εδωσε υπο μορφη "προσφοράς" 17,86 που ομως αυτα εχουν ισχύ 1 μηνα και μ αυτα δε μπορω να αγορασω πακετα προπληρωμενου χρονου η μηνυματων η ιντερνετ.

Κάλεσα το 1260 (εξυπηρέτηση πελατών) κλήση την οποία χρεώθηκα με 0.24 και μου είπαν εκεί ότι είναι μετα από κληρωση με επελεξαν για τη "προσφορα" αυτη χωρις να μου στειλουν κανενα sms που να με ρωτανε αν δεχομαι η οχι και ζητησα την ακυρωης της "προσφορας" (αρ, καταχωρησης αιτηματος επιστροφης των χρηματων 37-2799912203)

Για μενα σε οποιαδηποτε τετοια μονομερή ενεργεια προβαινει η wind και παιρνει απο το λογαραισμο μου χρηματα που εγω εχω βαλει μεσα ειναι ΚΛΟΠΗ και επιθυμω

1. Την επιστροφη των χρηματων μου που πηραν απο το λογαριασμο μου χωρις τη συγκαταθεση μου

2. επιπλέον 20 ευρω για την ανανσταστωση που και παλι με εβαλαν ,

3. εγγραφη συγνωμη της wind προς εμενα με την υποσχεση οτι δε θα ξαναπροβουν σε τετοιες ενεργειες χωρις την αδεια μου και οχι αοριστολογιες και

4. την παραδειγματικη τιμωρία της απο σας, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ , & ΕΕΤΤ, με προστιμα και αυστηρες συστασεις να μη ξανακανουν τετοιες αυθαιρετες ενεργειες.

Εδω να σας επισημανω οτι αυτο εγινε σημερα και το ειδα σημερα , αν καποιος το δει μετα απο 5-10 μερες μπορει να μη θυμαται που χαλασε τα χρηματα και να το αφησει ετσι με τη wind τοτε να εχει κλεψει τα χρηματα απο τον συνδρομητη της !!

Στην προηγούμενη καταγγελια μου (αρ,πρωτ. 21399 δικού σας εγγραφου από 2/3/2015 και 37-2628935712 απο 6.2.15 αρ. καταχωρησης της wind) απαντησε αοριστα και οτι μου επεστεψε τα χρηματα, ΧΩΡΙΣ να λεει πουθενα ομως το λογο και χωρις να ζηταει συγνωμη για την αυθαιρεσια της .

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Καλησπερα.Επεσα και εγω "θυμα" της προσφορας.Τον κακο τους τον καιρο θα πω.Και εγω θα τους καταγγειλω

 

 

------

edit

 

Μιλησα στο chat του myf2g με εκπροσωπο της wind και ζητησα να αναιρεθει η "προσφορα".Μου ζητησε αριθμο,ΑΦΜ και ονομ/μο και σε 2-3 εργασιμες θα γινει ειπε.Τι να πω ...

Edited by dankan1980
Link to comment
Share on other sites

Απο το site του f2g :

"Τα Log n Win δώρα είναι διαθέσιμα προς ενεργοποίηση σε συνδρομητές που έχουν*

κάνει μία ανανέωση τουλάχιστον 5€ τις τελευταίες 30 ημέρες."

Δε λέει κάτι για online ανανέωση ή δεν έχω καταλάβει σωστά;

 

Online ενεργοποίηση των log&win.ή απο το κινητό ή απο το pc.Aπλά πρέπει να κάνεις εγγραφή.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά, δεν έχω πρόβλημα να ενεργοποιώ εγώ online τα πακέτα (για να παίρνω τα bonus) ή τα log n win. Με ενδιέφερε μόνο αν χρειαζόταν online ανανέωση που δε μπορεί να κάνει η μάνα στο χωριό!

Edit : Το Mobile Internet λέω να το αφήσω προς το παρόν, έχει εξάλλου bonus νέας σύνδεσης δωρεάν 1GB κάθε μήνα για τους πρώτους 6 μήνες (που θα πάνε εντελώς χαμένα βέβαια). Φαντάζομαι στο 6μηνο αν κατεβάσει έστω και ελάχιστα δεδομένα θα το δω από το λογαριασμό της (τα 1024MB θα γίνουν πχ 1023,99) οπότε το κόβω τότε.

Edited by volanis1980
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά, δεν έχω πρόβλημα να ενεργοποιώ εγώ online τα πακέτα (για να παίρνω τα bonus) ή τα log n win. Με ενδιέφερε μόνο αν χρειαζόταν online ανανέωση που δε μπορεί να κάνει η μάνα στο χωριό!

Edit : Το Mobile Internet λέω να το αφήσω προς το παρόν, έχει εξάλλου bonus νέας σύνδεσης δωρεάν 1GB κάθε μήνα για τους πρώτους 6 μήνες (που θα πάνε εντελώς χαμένα βέβαια). Φαντάζομαι στο 6μηνο αν κατεβάσει έστω και ελάχιστα δεδομένα θα το δω από το λογαριασμό της (τα 1024MB θα γίνουν πχ 1023,99) οπότε το κόβω τότε.

 

Mπορείς την Online ανανέωση να την κάνεις εσύ όπου και αν είσαι.Απο το pc ή απο την εφαρμογή στο κινητό σου.Επίσης τα log&win μπορείς να τα στέλνεις σε άλλο νούμερο wind.Aπο την ίδια εφαρμογή παρακολουθείς και τα υπόλοιπα λεπτων sms κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω το πρόβλημα της εφαρμογής MyF2G όταν προσπαθείς να ενεργοποιήσεις 3ο magic number.

Παρόλα αυτά ενεργοποιείται κανονικά μέσω του site.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

ειναι απιστευτοι μου ενεργοποιησαν και εμενα την προσφορα στα 2 απο τα 3 νουμερα.

Το ωραιο ειναι οτι μετα τα πρωτα κρουσματα που αναφερθηκαν εδω κοιταξα το υπολοιπο και λεω οκ την γλυτωσα!! Αντε τωρα σου κανουν την χαρη να σου δωσουν απλοχερα αυτη την τρομερη προσφορα και στο κρατανε για εκπληξη! Ουτε ενα ενημερωτικο SMS. Αυτες ειναι εκπληξεις!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...