Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχαν δεν είχαν με εκνεύρισαν πάλι....

 

Είχα

110 λεπτά που έληγαν 18/3

40 λεπτά που λήγουν 24/3

100 λεπτά που λήγουν 26/3

 

Και μολίς πήγε 18/3 23:59, μου άφησαν μόνο τα 100 τελευταία... Μιλάω στο chat για που πήγαν τα 40 ...

 

Περίμενα 5 λεπτά να το ψάξει και μετά μου λέει "δε μπορώ να σας απαντήσω για λόγους προσωπικών δεδομένων, να πάτε σε κατάστημα να ζητήσετε αναλυτική κίνηση...". Σίγα μη κάνω και αίτημα στο συμβούλιο της επικρατείας...

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Παίρνω το bonus των 300 λεπτών προς όλους και 1GB internet με κάθε ανανέωση 10€ και πάνω. Ξέρει κάποιος αν ενεργοποιήσω magic number (δεν το έχω κάνει ακόμα) θα χάσω κάποιο από τα 2 bonus που αναφέρω στην αρχή;
Link to comment
Share on other sites

Παίρνω το bonus των 300 λεπτών προς όλους και 1GB internet με κάθε ανανέωση 10€ και πάνω. Ξέρει κάποιος αν ενεργοποιήσω magic number (δεν το έχω κάνει ακόμα) θα χάσω κάποιο από τα 2 bonus που αναφέρω στην αρχή;

 

Δεν τα χάνεις ;)

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα χάνεις ;)
Ελπίζω να ναι διασταυρωμένο... ευχαριστώ πολύ!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να ναι διασταυρωμένο... ευχαριστώ πολύ!!! ;)

 

Για το 1GB το ξέρω προσωπικά, για τα 300 λεπτά το ξέρω από άλλα μέλη του forum. Αλλά επειδή η Wind είναι Wind (δες και τι έγραψα 5 posts πιο πάνω) δε μπορώ να σου εγγυηθώ τίποτα... :p

Edited by termi21
EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

2 speedtest σε σημεία που επιτέλους είδα 4G. Αυτό με τη μικρότερη ταχύτητα είναι στην Κηφισίας στο Μαρούσι, έξω σχεδόν από τη Wind. Με τη μεγαλύτερη είναι στην Πεύκη στη Λεωφόρο Ειρήνης.

 

Εντάξει, κακό δεν είναι, πόσο μάλλον όταν στο δίνουν δωρεάν εντελώς. Αλλά για 4G θα περίμενα καλύτερα. Έχω πιάσει καλύτερα νούμερα με απλό 3G σε άλλον πάροχο.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η δωρεάν πρόσβαση στο 4G ισχύει μόνο όταν το τηλέφωνο είναι συνδεδεμένο σε 4G ή σε οποιαδήποτε ταχύτητα??

 

Απ οταν έκανα την αλλαγή της sim δεν έχει πέσει ούτε mb στο υπόλοιπο του πακέτου που έχω,παρόλο που σε κάποια σημεία έχω συνδεθεί και με χαμηλότερες ταχύτητες...

Link to comment
Share on other sites

Το κριτήριο λογικά δεν είναι η ταχύτητα αλλά τα γραμματάκια στην ένδειξη του σήματος. Αν γράφει 4G ή LTE τότε δεν πρέπει να χρεώνεσαι κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Aυτό εννοώ λέγοντας ταχύτητα.

Έχω συνδεθεί κάμποσες φορές σε G,E.H+ φορτώνοντας σελίδες,ακόμα και ενημέρωση εφαρμογής έκανα,και το υπόλοιπο του πακέτου παραμένει το ίδιο χωρίς μείωση..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μην το δένεις. Μπορεί να έχει κολλήσει και μετά να σου αφαιρεθούν μαζεμένα...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η δωρεάν πρόσβαση στο 4G ισχύει μόνο όταν το τηλέφωνο είναι συνδεδεμένο σε 4G ή σε οποιαδήποτε ταχύτητα??

 

Απ οταν έκανα την αλλαγή της sim δεν έχει πέσει ούτε mb στο υπόλοιπο του πακέτου που έχω,παρόλο που σε κάποια σημεία έχω συνδεθεί και με χαμηλότερες ταχύτητες...

 

Προσοχή... Σύμφωνα με άλλους χρήστες, τους αφαιρέθηκαν στο τέλος μαζεμένα.

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Τώρα, με κάθε online ανανέωση χρόνου ομιλίας από 5€ και πάνω, μπορείς να επιλέξεις τον αγαπημένο σου αριθμό και να επικοινωνείς μαζί του με 1500' free, για έναν ολόκληρο μήνα!

 

Συμπλήρωσε τον αριθμό F2G που θέλεις να επικοινωνείτε δωρεάν:

1Magic Number

Άλλαξέ το

2Magic Number

Δήλωσέ το

 

Καλημερα, μου εχει εμφανιση να αλλαξω το πρωτο magic number αρα εκλεισα μηνα αλλα δεν με αφηνει να βαλω το δευτερο ενω εχω βαλει το δευτερο 10αρικο.... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα, με κάθε online ανανέωση χρόνου ομιλίας από 5€ και πάνω, μπορείς να επιλέξεις τον αγαπημένο σου αριθμό και να επικοινωνείς μαζί του με 1500' free, για έναν ολόκληρο μήνα!

 

Συμπλήρωσε τον αριθμό F2G που θέλεις να επικοινωνείτε δωρεάν:

1Magic Number

Άλλαξέ το

2Magic Number

Δήλωσέ το

 

Καλημερα, μου εχει εμφανιση να αλλαξω το πρωτο magic number αρα εκλεισα μηνα αλλα δεν με αφηνει να βαλω το δευτερο ενω εχω βαλει το δευτερο 10αρικο.... :worry:

Και εμένα το ίδιο! κάτι λάθος κάνουνε!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ξεκλείδωσε κανονικά. Μου έδωσε την δυνατότητα για αλλαγή του πρώτου αριθμού και στο δεύτερο κουτάκι πέρασα και δεύτερο αριθμό. Κοίταξα μέσω υπολογιστή όχι από την εφαρμογή. Είχα βάλει χθές 10€.
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ξεκλείδωσε κανονικά. Μου έδωσε την δυνατότητα για αλλαγή του πρώτου αριθμού και στο δεύτερο κουτάκι πέρασα και δεύτερο αριθμό. Κοίταξα μέσω υπολογιστή όχι από την εφαρμογή. Είχα βάλει χθές 10€.

 

Ο χρόνος σου προς το 1ο magic number που ειχες δηλώσει το προηγούμενο μήνα πότε έληγε? 19 ή 20/3?

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Προσοχή... Σύμφωνα με άλλους χρήστες, τους αφαιρέθηκαν στο τέλος μαζεμένα.

 

σύμφωνα με ποιους χρήστες και ποιο τέλος; ακόμα δεν έχει έρθει κάποιο τέλος..

 

Παίρνω το bonus των 300 λεπτών προς όλους και 1GB internet με κάθε ανανέωση 10€ και πάνω. Ξέρει κάποιος αν ενεργοποιήσω magic number (δεν το έχω κάνει ακόμα) θα χάσω κάποιο από τα 2 bonus που αναφέρω στην αρχή;

 

το σκ θα ανανεώσω κι εγώ και η κοπέλα μου από πιστωτική και θα δούμε

 

εγώ δεν έχω τα 300' , αλλά αυτή τα έχει. εγώ πάω για magic numbers (περιμένω να μου επιτρέψει να βάλω και 2ο) και 1GB, η άλλη που έχει και τα 300' να δω τι διάολο πακέτο θα βάλει; :lol: μάλλον σε κάποια στιγμή θα πρέπει να χαλάσει τα € που της μαζεύονται σε πακέτα και να μη βάλει κάρτα

 

επίσης εμένα μου έστειλαν και προσφορά 700' με 7€, ψήνομαι να τη χρησιμοποιήσω, αφού έτσι κι αλλιώς χαλούσα 5+2€ για 300' προς όλους

Edited by qsis

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Ο χρόνος σου προς το 1ο magic number που ειχες δηλώσει το προηγούμενο μήνα πότε έληγε? 19 ή 20/3?

 

 

19/03 και σήμερα το πρωί που δοκίμασα είχε ξεκλειδώσει.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

για να προστεθεί 2ος αριθμός μετράς από την ημ/νια του 1ου, ή αν κάνεις κάποιες μέρες πριν ανανέωση μπορείς να το βάλεις και τότε;

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

σύμφωνα με ποιους χρήστες και ποιο τέλος; ακόμα δεν έχει έρθει κάποιο τέλος..

 

Σύμφωνα με τους χρήστες του forum 1-2 σελίδες πιο πίσω

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

19/03 και σήμερα το πρωί που δοκίμασα είχε ξεκλειδώσει.

 

Εμένα έληγε 20/3 το 1ο νούμερο.

 

Το 1ο μου λέει τώρα "άλλαξε το", αλλά το 2ο παραμένει κλειδωμένο.

 

Έχω κάνει 2-3 ανανεώσεις μετά τις 20/2, οπότε πιστεύω θα έπρεπε να έχει ξεκλειδώσει :what:

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Εμένα έληγε 20/3 το 1ο νούμερο.

 

Το 1ο μου λέει τώρα "άλλαξε το", αλλά το 2ο παραμένει κλειδωμένο.

 

Έχω κάνει 2-3 ανανεώσεις μετά τις 20/2, οπότε πιστεύω θα έπρεπε να έχει ξεκλειδώσει :what:

 

Μάλλον παίζουν οι 30 μέρες και εδώ, άσχετα αν το αναφέρουν ως μήνα. Περίμενε λίγο ακόμη (αύριο λογικά) γιατί ο Φεβρουάριος είχε 28 μέρες...

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

.................................... Edited by gesamfunai

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον παίζουν οι 30 μέρες και εδώ, άσχετα αν το αναφέρουν ως μήνα. Περίμενε λίγο ακόμη (αύριο λογικά) γιατί ο Φεβρουάριος είχε 28 μέρες...

 

Νομίζω έχει υπολογιστεί αυτό, επειδή το 1ο νούμερο το ενεργοποίησα στις 18/2, αλλά το έβαλαν να λήγει 20/3.

 

Πολύ πιθανό, να πρέπει να κλείσουν όμως οι 30 μέρες, οπότε μάλλον θα ανοίξει τα μεσάνυχτα...

 

Τα Magic Numbers είναι για δυνατούς λύτες ε; :lol:

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχει υπολογιστεί αυτό, επειδή το 1ο νούμερο το ενεργοποίησα στις 18/2, αλλά το έβαλαν να λήγει 20/3.

 

Πολύ πιθανό, να πρέπει να κλείσουν όμως οι 30 μέρες, οπότε μάλλον θα ανοίξει τα μεσάνυχτα...

 

Τα Magic Numbers είναι για δυνατούς λύτες ε; :lol:

 

Αν λήγει 20/3, προφανώς θα ανοίξει 21/3. Τότε κλείνουν οι 30 ημέρες, συνυπολογίζοντας βέβαια την τετραγωνική ρίζα του λογάριθμου του π στον κύβο...

Άρα αύριο !!! :lol:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...