Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα και χρόνια πολλά παιδιά. Μια γρήγορη ερώτηση, επειδή κάνω πάντα 10ευρη ανανέωση, αν βαλω 12 ευρώ κάρτα παίρνω 600mb επιπλέον των 500mb bonus?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά παιδιά. Μια γρήγορη ερώτηση, επειδή κάνω πάντα 10ευρη ανανέωση, αν βαλω 12 ευρώ κάρτα παίρνω 600mb επιπλέον των 500mb bonus?
Ναι 500 MB για 1 μήνα και και 600 MB για 15 μέρες

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

μπηκα στη σελιδα του f2g για να κανω ανανεωση σε αριθμο τριτου χωρις login,και ενω εγινε η συναλλαγη στο τελευταιο παραθυρο εγραψε οτι η συναλλαγη ειναι υπο επεξεργασια και θα ειδοποιηθω μεσω email. Email ηρθε μονο απο την Πειραιως για ολοκληρωση της συναλλαγης αλλα οχι απο τη wind,και φυσικα τα λεφτα δεν εχουν μπει ακομα εδω και περιπου μιαμιση ωρα.Η wind κλασικα λεει να περιμενω ή να ξανατσεκαρω αν μπηκαν τα λεφτα...καποιος με αντιστοιχο προβλημα πως το ελυσε?Μηπως να περιμενουμε κι αλλο?

edit

αναμονη ηθελε τελικα...ολα οκ...

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

μπηκα στη σελιδα του f2g για να κανω ανανεωση σε αριθμο τριτου χωρις login,και ενω εγινε η συναλλαγη στο τελευταιο παραθυρο εγραψε οτι η συναλλαγη ειναι υπο επεξεργασια και θα ειδοποιηθω μεσω email. Email ηρθε μονο απο την Πειραιως για ολοκληρωση της συναλλαγης αλλα οχι απο τη wind,και φυσικα τα λεφτα δεν εχουν μπει ακομα εδω και περιπου μιαμιση ωρα.Η wind κλασικα λεει να περιμενω ή να ξανατσεκαρω αν μπηκαν τα λεφτα...καποιος με αντιστοιχο προβλημα πως το ελυσε?Μηπως να περιμενουμε κι αλλο?

edit

αναμονη ηθελε τελικα...ολα οκ...

 

Καλημέρα,

 

Απτή στιγμή που ήρθε ηλεκτρονική απόδειξη της τράπεζας, με αριθμό συναλλαγής, είσαι κατοχυρωμένος σε κάθε περίπτωση.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

έβαλα μέσα 12€ και αυτομάτως μου τα ρούφηξαν και έχω υπόλοιπο πλέον 3€ περίπου...πρέπει να είναι το πάγιο για το Free2all Bonus free talker ε;
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

ε μαλλον...

12/1.12=10,71

10,71-8 το παγιο του εξαμηνου=2,71

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

ε μαλλον...

12/1.12=10,71

10,71-8 το παγιο του εξαμηνου=2,71

ευχαριστώ, αλήθεια το πακέτο αυτό πως το ζητάει κάποιος που δεν το έχει;

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

αλλαξα το μπονους σε freesurfer σε 2 νουμερα.

στο ενα κανονικα φαινεται η αλλαγη.

222.jpg''

στο αλλο εγινε (?) η αλλαγη αλλα φαινονται και τα 2.

1111.jpg

 

στο 2ο τα λεφτα ειναι μηδενικα δεν ξερω αν παιζει ρολο.

εδιτ.λαθος μου τα χρηματα ειναι 0,05 ο χρονος ομιλιας ειναι μηδεν.

 

:confused::X:blink:

Edited by satsok1979

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Έτσι γίνεται, όταν τελειώσει ο χρόνος που είναι ήδη ενεργοποιημενο το free talker, θα φαίνεται μόνο το free surfer.

Kαι σε ένα δικό μου αριθμό, έτσι το έδειχνε.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

για να μην μπλεκω τον κοσμο...

-στο πρωτο νουμερο τα χρηματα ειναι 5,5 ευρω και ο χρονος απο το free talker εχει καταναλωθει.

εχω πλεον ενεργοποιησει ενα αλλα πακετο.(το NEW Talk to All & Data με 8,5ε)

 

στο αλλο νουμερο που ειπα οτι τα χρηματα ειναι μηδεν εκφραστηκα λαθος.

τα χρηματα ειναι 0.05 και ο χρονος ομιλιας ειναι μηδενικος.

 

λογικα ανευ σημασιας γιατι λογικα η αλλαγη εγινε.

 

με αυτο το πραγμα να σου λενε βαζε καρτα ανα 3μηνο και πλεον ανα 2μηνο αλλιως θα σου μηδενισω τα χρηματα εμενα με οδηγουν να καταργησω τον 2ο αριθμο.

δεν μπορω να εχω το αγχος να τρωω τα χρηματα επειδη αυτοι γουσταρουν.

τωρα δεν θα παιρνουν ουτε αυτα τα 20 ευρω το χρονο,.

ενα αριθμο που εβαζα καρτα 2-3 φορες το χρονο.

Edited by satsok1979

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη ερώτηση: σε λίγες μέρες λήγει το υπόλοιπο μου, πόσο είναι το ελάχιστο ποσό ανανέωσης που μπορώ να κάνω για να το διατηρήσω?
Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη ερώτηση: σε λίγες μέρες λήγει το υπόλοιπο μου, πόσο είναι το ελάχιστο ποσό ανανέωσης που μπορώ να κάνω για να το διατηρήσω?

 

5 € online

10 € σε κατάστημα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ...έχω συμβόλαιο Vodafone αλλά δεν με καλύπτει πλέον όποτε σκέφτομαι την αλλαγή σε κάρτα ...η χρήση που το θέλω είναι το πολύ 300 λεπτά προς όλους και 4gb internet...τι θα μου προτείνατε ;και για q εννοείται ...
Link to comment
Share on other sites

F2G προτείνω εγώ.

Με το πακέτο New talk to all and data έχεις 300 λεπτά προς όλους συν 750 mb internet, όπως επίσης 35 SMS. Αυτό κοστίζει 8,5 €. Βάζοντας το giga button με άλλα 3 € διπλασιαζεις τα δεδομένα και σε συνδυασμό με τα εβδομαδιαία log & win φτάνεις τα 2 γιγα, άσε που συχνά βγαίνουν καλές προσφορές για δεδομένα.

Οπότε με 11,5 € είσαι καλυμμένος.

Edit... Τώρα πρόσεξα ότι χρειάζεσαι 4 γιγα, υπάρχουν πακέτα που νομίζω θα σε καλύψουν.

Μπες στο f2g.gr να τα δεις και κρίνε.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

F2G προτείνω εγώ.

Με το πακέτο New talk to all and data έχεις 300 λεπτά προς όλους συν 750 mb internet, όπως επίσης 35 SMS. Αυτό κοστίζει 8,5 €. Βάζοντας το giga button με άλλα 3 € διπλασιαζεις τα δεδομένα και σε συνδυασμό με τα εβδομαδιαία log & win φτάνεις τα 2 γιγα, άσε που συχνά βγαίνουν καλές προσφορές για δεδομένα.

Οπότε με 11,5 € είσαι καλυμμένος.

Edit... Τώρα πρόσεξα ότι χρειάζεσαι 4 γιγα, υπάρχουν πακέτα που νομίζω θα σε καλύψουν.

Μπες στο f2g.gr να τα δεις και κρίνε.

 

Τα 2gb δεν με καλύπτουν ...καμία άλλη πρόταση ;;

Link to comment
Share on other sites

Με 8,5 € μπορείς να βάλεις άλλα 2,5 γιγα, αλλά εσύ θα κρίνεις βάσει των οικονομικών σου.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Με 8,5 € μπορείς να βάλεις άλλα 2,5 γιγα, αλλά εσύ θα κρίνεις βάσει των οικονομικών σου.

 

Ευχαριστώ πολύ γι τις απαντήσεις ...

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθει αρκετές φορές αλλά μια επιβεβαίωση σας παρακαλώ.

 

Αύριο λήγει το χρηματικό υπόλοιπο που έχω.

Θα κοιτάξω να στείλω κάπου sms για να πιάσουν τόπο!

Ο αριθμός μου για πόσο καιρό θα λαμβάνει κλήσεις, και σε πόσο καιρό θα πρέπει να ανανεωσω για να μην χαθεί ο αριθμός μου ?

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

13 μηνες απο την τελευταία ανανέωση χανεται ο αριθμός. Οσο για τις εισερχομενες,θα εχεις σιγουρα για άλλους 2 μηνες. Υπάρχει περίπτωση να τις αφησουν και για πολυ περισσότερο στην πραξη,2 μηνες ειναι το στανταρ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν διάβασες καλά.

Θα έχεις για άλλους δύο μήνες και όχι για δύο μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Ισως μπερδευτηκε στο τελος του ποστ που εγραψα οτι 2 μηνες ειναι το στανταρ. Απο το μηδενισμο εννοουσα.Συνολικα 4 μηνες απο την ανανεωση. Αλλα και παλι λεω οτι προς το παρόν δεν το εφαρμοζει αυστηρα ειδικα αν πρόκειται για αριθμο σχετικα παλιο,εχω νουμερο που εχει περασει τουλαχιστον 6-7 μηνες χωρις ανανέωση και εχει ακομα εισερχομενες.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...