Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλλον είναι θέμα της eurobank. Δε ξέρω εάν έχει σχέση, θα σου γράψω περιληπτικά τι επαθα εγώ με eurobank. Στα λιντλ πλήρωσα με χρεωστική (όχι eurobank) και η ταμίας ξαναπέρασε την κάρτα επειδή δε βγήκε απόδειξη. Μετά από 4 μέρες είδα στο e-banking ότι διπλοχρεωθηκε το ίδιο ποσό. Επικοινωνώντας με την τράπεζα μου και μου λέει ότι συμβαίνει συχνά αυτόν τον καιρό και είναι φταίξιμο της τράπεζας που συνεργάζεται το λιντλ, της eurobank. Τους έκαναν αμφισβήτηση χρέωσης και σε 2 μήνες η eurobank επέστρεψε το ποσό.
Link to comment
Share on other sites

Έκανα ανανέωση 10€ με PayPal από το site και φυσικά κράτησε τα 0.30€ Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις προβλημα με το app τωρα ή μονο εμενα κανει κατι παλαβά; Έβαλα λεφτά και ενώ μου ήρθε το μαιλ απο το PayPal η εφαρμογή έβγαλε σφάλμα και το υπόλοιπο δεν εχει περαστεί
Link to comment
Share on other sites

παρε 1269 για να πιστοποιησεις αν εχουν οντως περαστει τα χρηματα ή οχι.
Link to comment
Share on other sites

παρε 1269 για να πιστοποιησεις αν εχουν οντως περαστει τα χρηματα ή οχι.

 

μου είπαν ότι φαίνεται εκκρεμής η συναλλαγή να κάνω λίγη υπομονή και θα πιστωθούν αργότερα.

το θέμα είναι ότι η εφαρμογή όταν έβαλα υπόλοιπο μου έβγαλε μήνυμα σφάλματος, δοκίμασα δεύτερη φορά και πάλι το ίδιο. και πάνω που πήγα να προσπαθήσω και τρίτη, τυχαία είδα το μαιλ από το paypal που ανέφερε ευτυχώς μονο μια φορά τη χρέωση. Ό,τι να΄ναι δηλαδή...:cry::cry::cry:

 

τη μια μπαίνω και μου δείχνει το υπόλοιπο που είχα, και όταν ξαναμπαίνω μου τα δείχνει όλα μηδέν. κάποιο πρόβλημα υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις προβλημα με το app τωρα ή μονο εμενα κανει κατι παλαβά; Έβαλα λεφτά και ενώ μου ήρθε το μαιλ απο το PayPal η εφαρμογή έβγαλε σφάλμα και το υπόλοιπο δεν εχει περαστεί
Αφού σου ήρθε mail από το PayPal σε έχουν χρεώσει κλείσε μια το τηλέφωνο και άνοιξε το και δες εάν δουλεύει η εφαρμογή... Και εάν έχει σωστά το υπόλοιπο... Εάν όχι πάρε 8005000200( χωρίς χρέωση) και πες ακριβώς τι έγινε...

 

 

Εγώ που έβαλα περίπου 12 το μεσημέρι.. Με PayPal δεν είχα κανένα θέμα..

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα. Τελικά μου έκαναν refund τα χρήματα μέσω PayPal. Σημερα που ξανά δοκίμασα δούλεψε κανονικά
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,ανανέωσα χτες το βράδυ μέσω του app,με χρωστική Πειραιώς,και ενώ τράβηξε τα χρήματα δεν ανανεώθηκε το υπόλοιπο μου. Τους ρώτησα στο Facebook ,μου είπαν θα το ερευνήσουν κ δεν πήρα περαιτέρω απάντηση. Μπορώ να καλέσω σε κάποιο αριθμό εξυπηρέτησης πελατών;
Don't cry because it's over.Smile because it happened.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να καλέσεις στο 1260 από το κινητό σου, με χρέωση 0,24 ευρώ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καινούργιο μήνυμα προτροπής για ανανέωση.

Ερώτηση, αν έχει έρθει σε κάποιον άλλο και έκανε ανανέωση. Πήρε 1G + 500mbπου είναι για online ανανέωση η θα κάνει κανένα τρελό πάλι η Wind και θα δώσει συνολικά 1G.

Λογικα συνολικά 1,5G ,αλλά από την WIND όλα τα περιμένω.70ae98461d9cbda14a981d5edd7cd86a.jpg

 

Στάλθηκε από το EVA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι θέμα της eurobank. Δε ξέρω εάν έχει σχέση, θα σου γράψω περιληπτικά τι επαθα εγώ με eurobank. Στα λιντλ πλήρωσα με χρεωστική (όχι eurobank) και η ταμίας ξαναπέρασε την κάρτα επειδή δε βγήκε απόδειξη. Μετά από 4 μέρες είδα στο e-banking ότι διπλοχρεωθηκε το ίδιο ποσό. Επικοινωνώντας με την τράπεζα μου και μου λέει ότι συμβαίνει συχνά αυτόν τον καιρό και είναι φταίξιμο της τράπεζας που συνεργάζεται το λιντλ, της eurobank. Τους έκαναν αμφισβήτηση χρέωσης και σε 2 μήνες η eurobank επέστρεψε το ποσό.

 

Well that makes sense actually, γιατι οταν δοκιμασα την πρωτη φορα δεν την δεχτηκε λογω λαθος χρονολογιας αλλα!

1)Γιατι το περασε η eurobank απο την στιγμη που δεν εγινε συναλλαγη

2)Γιατι η eurobank ενω το ειπα και αυτο δεν το ανεφεραν σαν αιτια

3)Γιατι η wind ακομα δεν με εχει παρει τηλεφωνο ΕΣΤΩ για να μου πει οτι φταιει η τραπεζα (αρα ανευθυνοι)

Υ.Σ. και σε αυτους το ανεφερα για τις 2 συναλλαγες (αρα επισης ασχετοι)

 

8005000200, χωρίς χρέωση.

Δεν ηξερα για αυτον τον αριθμο :p

Βεβαια εφοσον υπαρχει αυτος γιατι να παρεις στον χρεωσιμο?

Link to comment
Share on other sites

Well that makes sense actually, γιατι οταν δοκιμασα την πρωτη φορα δεν την δεχτηκε λογω λαθος χρονολογιας αλλα!

1)Γιατι το περασε η eurobank απο την στιγμη που δεν εγινε συναλλαγη

2)Γιατι η eurobank ενω το ειπα και αυτο δεν το ανεφεραν σαν αιτια

3)Γιατι η wind ακομα δεν με εχει παρει τηλεφωνο ΕΣΤΩ για να μου πει οτι φταιει η τραπεζα (αρα ανευθυνοι)

Υ.Σ. και σε αυτους το ανεφερα για τις 2 συναλλαγες (αρα επισης ασχετοι)

 

 

Δεν ηξερα για αυτον τον αριθμο :p

Βεβαια εφοσον υπαρχει αυτος γιατι να παρεις στον χρεωσιμο?

Γιατί ο αριθμός αυτός είναι για παράπονα και βλάβες και εσύ στην προκειμένη φάση έχεις... Παράπονο..

 

Δεν είναι π. χ για να ζητήσεις μια υπηρεσία που θα ήθελες στην γραμμή σου.

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

1260

από κινητό WIND με χρέωση (0,25 €/κλήση & 0,24 €/κλήση από καρτοκινητό συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)

 

800 500 0200

για παράπονα και βλάβες για κινητή (χωρίς χρέωση) από από κινητό WIND

αρα κακως χρεωθηκα στο 1260 xD

Link to comment
Share on other sites

δωρεαν μεν,μην νομιζετε οτι ξεμπλεκετε τοσο ευκολα δε,εχει αυτοματοποιημενο συστημα,που κανει τον κινεζο,και ευκολα σου κανει τα νευρα κροσια μεχρι να συνδεθεις με υπαλληλο.Στην προκειμενη περιπτωση ισως ειναι πιο ευκολο,σε αλλες περιπτωσεις,ανεβαζεις πιεση απλα...
Link to comment
Share on other sites

δωρεαν μεν,μην νομιζετε οτι ξεμπλεκετε τοσο ευκολα δε,εχει αυτοματοποιημενο συστημα,που κανει τον κινεζο,και ευκολα σου κανει τα νευρα κροσια μεχρι να συνδεθεις με υπαλληλο.Στην προκειμενη περιπτωση ισως ειναι πιο ευκολο,σε αλλες περιπτωσεις,ανεβαζεις πιεση απλα...

σοβαρα, βάλανε αυτοματο τηλεφωνητή στο τηλέφωνο βλαβών; Δε θέλω να φανταστώ πόσες κλήσεις δέχονταν καθημερινα σ αυτό:lol:

Link to comment
Share on other sites

Οχι αυτοματο τηλεφωνητη. Αυτοματη φωνητικη καθοδηγηση που σε ρωταει τι ακριβώς θες και για ποιο αριθμό, για να σε στειλει στον αρμοδιο υπαλληλο (στην καλύτερη) ή να σου πει εντέλει οτι εδώ δεν εξυπηρετούμε τέτοιο πρόβλημα και να σε παραπέμψει στο 1260.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν ανανεώσω με 10 ευρώ μέσω ίντερνετ, θα πάρω τα 500mb? Καμί ενημέρωση απο την εταιρία πάντως, μέχρι και τον προηγούμενο μήνα μια χαρά έδιναν και απο το κατάστημα τα mb.

καλησπερα παιδια,σημερα ανανεωσα 10€ σε καταστημα και πηρα μονο τα 300λ προς ολους τα 500mb καταργηθηκαν;μπορει αν γνωριζει καποιος να μας πει τι συμφερει να ανανεωνουμε online ή οχι;και με ποιο τροπο θα παιρνουμε και χρονο ομιλιας και mb πρεπει να αυξησουμε τα χρηματα ανανεωσης,ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Οπως εχει ανακοινωθει (το λεω ως απάντηση στην παραθεση) απο καταστημα παιρνεις μπονους mb για 15 μέρες αν ανανεώσεις με 12 και πανω. Στην online ανανέωση νομίζω οτι τα πράγματα παραμένουν ως είχαν αν και καλό είναι να το επιβεβαιώσει κάποιος γιατί έχω να βάλω σε f2g.
Link to comment
Share on other sites

Οπως εχει ανακοινωθει (το λεω ως απάντηση στην παραθεση) απο καταστημα παιρνεις μπονους mb για 15 μέρες αν ανανεώσεις με 12 και πανω. Στην online ανανέωση νομίζω οτι τα πράγματα παραμένουν ως είχαν αν και καλό είναι να το επιβεβαιώσει κάποιος γιατί έχω να βάλω σε f2g.

Σωστά.

Η online ανανέωση, από 10 ευρώ και άνω δίνει 500 mb με ισχύ ένα μήνα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οπως εχει ανακοινωθει (το λεω ως απάντηση στην παραθεση) απο καταστημα παιρνεις μπονους mb για 15 μέρες αν ανανεώσεις με 12 και πανω. Στην online ανανέωση νομίζω οτι τα πράγματα παραμένουν ως είχαν αν και καλό είναι να το επιβεβαιώσει κάποιος γιατί έχω να βάλω σε f2g.
Έβαλα 10€ 30/4 και έδωσε 500MB για 30 μετες

 

 

Σωστά.

Η online ανανέωση, από 10 ευρώ και άνω δίνει 500 mb με ισχύ ένα μήνα.

Δεν είναι μήνας ποτέ δεν ήταν μήνας το λέω μην την πατήσει κανένας

 

Εάν κάποιος μήνας έχει 31 το πακέτο θα λήγει 30 με βάση ότι την ανανέωση την έκανε αρχές του μήνα

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

30 ημέρες είναι και ήταν πάντοτε σε όλες.

Εννοείται αυτό.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οχι αυτοματο τηλεφωνητη. Αυτοματη φωνητικη καθοδηγηση που σε ρωταει τι ακριβώς θες και για ποιο αριθμό, για να σε στειλει στον αρμοδιο υπαλληλο (στην καλύτερη) ή να σου πει εντέλει οτι εδώ δεν εξυπηρετούμε τέτοιο πρόβλημα και να σε παραπέμψει στο 1260.

Ναι αυτό εννοούσα μωρέ.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά.

Η online ανανέωση, από 10 ευρώ και άνω δίνει 500 mb με ισχύ ένα μήνα.

και ισχυει και ο χρονος τα 300 λεπτα; ή οχι; δηλαδη στην online παιρνεις 300 λεπτα χρονο ομιλιας και 500mb ;

Link to comment
Share on other sites

Τα 300' αφορούν όσους παλιούς έχουν το free2talk και δίνεται στην 1η ανανέωση του μήνα από 10€. Ισχύει ανεξάρτητα απο τον τρόπο που θα κάνεις την ανανέωση. Φυσικά αν θες και τα mb θα προτιμήσεις online.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...