Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τσέκαρε καθημερινά στο http://www.backsla.sh/betamax

σήμερα είναι το voipstunt με 0,01 το λεπτό πρός όλα τα δίκτυα

 

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Καλά κάθε μέρα αλλάζουν τις τιμές τους αυτοί;

ξεχάστε αυτό το site, έχει να ενημερωθεί κάτι μήνες/χρονια

δοκιμάστε κάτι άλλο πχ http://progx.ch/home-voip-prixbetamax-3-1-2.html

και για να μην ψάχνετε για Ελλάδα ((ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ) freevoipdeal

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έκανα σήμερα αίτηση μετατροπής σε f2g τη σύνδεση της γυναίκας μου και μου έγραψαν επάνω στη νέα συσκευασία της κάρτας sim, ημερομηνία μετατροπής 12/6/13. Ξέρω τα 300’ δεν υπάρχουν πια. Αυτό που θέλω να ρωτήσω, αν και είναι νωρίς ακόμη, όταν γίνει η μετατροπή πρέπει να κάνω εγγραφή στο 1300 ή δεν χρειάζεται γιατί δεν υπάρχει πλέον η προσφορά των 300’. Εννοείται ότι θα κάνω εγγραφή στο myf2g πριν βάλω κάρτα. Πάντως προς έκπληξη ο υπάλληλος δεν προσπάθησε να με μεταπείσει να μείνω στη σύνδεση. Το γράφω γιατί ήταν ο ίδιος που μου έκανε και στο δικό μου νούμερο τη μετατροπή Δεκέμβριο του 2012 και τότε προσπάθησε να μου κάνει ‘’πλύση εγκεφάλου’’ για να μείνω σε σύνδεση. Ίσως το πήραν απόφαση ότι δεν ‘’τσιμπάμε’’ πια σε δήθεν προσφορές.

 

 

κάποιο Bonus δεν υπάρχει πλέον. μπορείς βέβαια να το τσεκάρεις όταν δημιουργήσεις λογαριασμό στο site, μιας και δεν γνωρίζω πως φαίνεται στους "νέους" συνδρομητές το προφίλ. θα σου βγάλει τις πιθανές επιλογές που έχεις

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ασχολεισται με τις ξένες voip εταιρίες όταν με σχεδόν 5 cents προς τα κινητά έχουμε μέσω viva (χρέωση ένα λεπτό) και μέσω omnivoice.eu (χρέωση ανά δευτερόλεπτο);
Link to comment
Share on other sites

Γιατί ασχολεισται με τις ξένες voip εταιρίες όταν με σχεδόν 5 cents προς τα κινητά έχουμε μέσω viva (χρέωση ένα λεπτό) και μέσω omnivoice.eu (χρέωση ανά δευτερόλεπτο);

Intertelecom επίσης, πολύ καλύτερη σε ποιότητα κι αξιοπιστία και χρέωση ανά δευτερόλεπτο, και πακέτα ομιλίας

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σε όλους μας ήρθε το ίδιο μήνυμα.:lol:

 

Εμένα σήμερα με κάλεσαν από το public και μου πρότειναν το καρτοσυμβολαιο αυτό με τελική τιμή 17 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Αν μου εκανε προσφορά η wind 500' και 1gb δεδομενα με 10€ τελικη τιμη τοτε ΙΣΩΣ να το σκεφτόμουν! Eως τότε τσάμπα τα μηνύματά τους!

Δεν ξανακάνω συμβόλαιο με πάνω απο 10€!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι μου είχαν κάνει προσφορά για να μην φύγω από συμβόλαιο το συγκεκριμένο πακέτο με 11,5€ και πάλι είπα όχι :lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να καταλάβω πόσο μπορώ να μιλήσω σε ένα μήνα γιατί μιλάω παρααα πολυ..

 

10ευρω κάρτα 300' δώρο

ξανά 10ευρω κάρτα ξανά 300' δώρο

 

με τα λεφτά που έχω μέσα

5€ 200'

ξανά 5€ ξανά 200"

 

Πήγαμε στα 1000λεπτά..

Με τα ρέστα βάζουμε και πακέτο SMS και πακέτο για δωρεάν WIND..

 

Μετά τα 1000 λεπτά τι κάνουμε ρε παιδιά γιατί εμένα δεν μου φτάνουνε???

 

Μήπως ισχύει οτι με 20€ ανανέωση σε κατάστημα wind θα πάρουμε πάλι άλλα 300' λεπτά ή μετά η μόνη λύση είναι άλλο ένα νουμεράκι f2g?

 

και ενα ακόμη νουμεράκι f2G σε χαλάει? με 5 ευρώ αλλά 200 λεπτά και δυνατότητα να το κάνεις αυτό 4 φορές το μήνα...και πάλι φτηνά σου βγαίνει ;)

Link to comment
Share on other sites

Intertelecom επίσης, πολύ καλύτερη σε ποιότητα κι αξιοπιστία και χρέωση ανά δευτερόλεπτο, και πακέτα ομιλίας

Είναι πολύ καλή περίπτωση όπως το λες ειδικα αν ρίξουν και τις τιμές

αν και με το call back από την betamax έχει αρχίσει να μην συμφέρει.

Το πρόβλημα ήταν οτι με wind και vodafone δεν δούλευε τόσο καλά οσο με cosmote, δοκιμασμένο επί μήνες.

Πραγματικά ακόμα και άτομα με έμπειρο "αυτί" δεν μπορούσαν να καταλάβουν οτι καλείς από πατέντα, ενω με wind ήταν λίγο χάλια.

Αν έχεις μια comokarta δοκίμασε να δηλώσεις το νούμερο που δίνει προς συμβόλαια και θα εκπλαγείς, είναι πραγματικά η μέρα με την νύχτα .

Φαντάσου σε άτομο με Cu και "απεριόριστα" προς vodafone μπήκαμε σε διαδικασία και ρυθμίσαμε να καλεί απο μια cosmocarta (που έχει σαν δεύτερο νούμερο) και να φαίνεται το νούμερο του cu που έχει σαν βασικό

Από πέρυσι το φθινόπωρο αν έχει αλλάξει κάτι για την wind δεν ξέρω, αλλά με cosmote μέχρι και σήμερα είναι τέλεια και voda μέτρια

Μάλλον έχει να κάνει με τι pci φοράνε στον server, μας έτυχαν μάλλον οι φτηνιάρικες δεν εξηγείται αλλιώς

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα τα τελευταία 5€ από την προσφορά που είχε σε πακέτα σύνδεσης πριν κάτι μήνες....!!Ήταν μια συνήθεια αυτους τους 6 μήνες το μηνιαίο μήνυμα! :(
Link to comment
Share on other sites

Για να μην σας φάει την κάρτα όπως σε μένα τέλος τα 300' προς όλους με κάθε ανανέωση.

Ισχύουν μόνο προς Wind k Q.

Γεια σου Wind.

Link to comment
Share on other sites

Πως εγινε αυτο ;; Δεν έλαβες μήνυμα μετα την ανανέωση που να σε ενημερώνει οτι πήρες το δώρο των 300 λεπτών όπως γινεται πάντα ;; Εχει συμβεί και σε άλλους;
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά;;;ισχύει τελικά,τέλος;;;Τι βόμβα βραδινή είναι αυτη;; :/
Link to comment
Share on other sites

Ούτε και γω έχω περιπτερο κοντά...και έβαλα κάρτα σήμερα(πριν τις 12 αρα χθες) αλλά των 5€ και μου ήρθαν τα κλασικά μηνύματα ότι με ανανέωση 10€ έχω 300' προς όλους κλπ... Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

Αν ισχύει πάντως (και δεν ειναι λαθος συστηματος)δεν ειναι τυχαίο που συμπεφτει με τη λήξη της αντίστοιχης προσφοράς στο καρτοκινητο vodafone...κάποιος παιδιά να το επιβεβαιώσει ;; Edited by nokse
Link to comment
Share on other sites

Αν ισχύει πάντως δεν ειναι τυχαίο που συμπεφτει με τη λήξη της αντίστοιχης προσφοράς στο καρτοκινητο vodafone...κάποιος παιδιά να το επιβεβαιώσει ;;

 

Από το στόμα μου το πήρες...αν ισχύει είναι μεγάλη πονηριά,αλλά πιστεύω κάποιο λάθος έχει γίνει στο σύστημα...

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα ...και τωρα θα περιμένουμε μέχρι αύριο να μάθουμε;;;βόμβα ολκης βραδιατικα!!!! :-) Edited by nokse
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω...ίσως και κάποιος άλλος φιλος έβαλε κάρτα χθες και μας πει τι bonus πήρε...αλλιώς περιμένουμε σε αναμμένα κάρβουνα!!!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...