Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και μένα μου αρέσει η καινούργια εμφάνιση.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

κανένα νέο για την εφαρμογή #1 info?

Προς το παρόν μόνο η ανακοίνωση που έβγαλε το παιδί και την έχω στην προηγούμενη σελίδα...κατι άλλο όχι!!Ανοιχτό κινητό,ανοιχτό WiFi και περιμένουμε την αυτόματη ενημέρωση!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να γίνει μεταφορά υπολοίπου από f2go σε f2go?

 

Sent from my nexus 7 using tapatalk

Όχι , δεν μπορεί να γίνει μεταφορά.

Link to comment
Share on other sites

Log out δεν κανει ουτε εμενα,τα υπολοιπα λογαριασμου μου τα δειχνει σωστα.Μου αρεσει πιο πολυ τωρα

Αν δεν κάνω λάθος, κάνει log out. Επάνω δεξιά εκεί που δείχνει το user name, έχει ένα βελάκι που όταν πατήσεις επάνω σου δείχνει πληροφορίες όπως το νούμερο του κινητού ή το πακέτο που έχεις ενεργοποιήσει και στο τέλος λέει log out. Αυτό δεν ρωτάτε ή κάνω λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Πολυ σωστα τα λες.Αυτο εννοουν.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος, κάνει log out. Επάνω δεξιά εκεί που δείχνει το user name, έχει ένα βελάκι που όταν πατήσεις επάνω σου δείχνει πληροφορίες όπως το νούμερο του κινητού ή το πακέτο που έχεις ενεργοποιήσει και στο τέλος λέει log out. Αυτό δεν ρωτάτε ή κάνω λάθος;

Σωστά απλά δεν κανει τίποτα όταν πατάς log out!!

Link to comment
Share on other sites

Σωστά απλά δεν κανει τίποτα όταν πατάς log out!!

Μόλις τώρα πάτησα επάνω και μου απενεργοποίησε το λογαριασμό μου.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα πάτησα επάνω και μου απενεργοποίησε το λογαριασμό μου.

 

Α πολύ ωραία...το φτιάξανε και αυτό!! :)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 4 ώρες προσπαθώ να καταλάβω πώς κάνεις online ανανέωση χρόνου ομιλίας στο ΝΕΟ site του f2g. Ξεχάσανε το πιο σημαντικό;
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 4 ώρες προσπαθώ να καταλάβω πώς κάνεις online ανανέωση χρόνου ομιλίας στο ΝΕΟ site του f2g. Ξεχάσανε το πιο σημαντικό;

 

https://www.wind.com.gr/gr/f2g/my-free-2-go/online-ananeosi-hronou-omilias/

 

Αυτό που ξεχάσανε είναι η ενεργοποίηση της Αγγλικής γλώσσας .....

Πρέπει να πας πρώτα στο http://www.wind.com.gr να βάλεις αγγλικά και μετά να πας στο http://www.f2g.gr

Link to comment
Share on other sites

Πας αριστερα στο ενεργοποιηση πακετων

 

Μα καλά είμαι τυφλός;

Θέλω να προσθέσω ΚΑΡΤΑ φίλε μου (των 10 ευρώ), όχι να ενεργοποιήσω πακέτο!!

PLEASE HELP. :O

 

Βασίλειε σε ευχαριστώ, ΠΟΥ είναι όμως αυτό το μενού ακριβώς; Γιατί δεν το βλέπω στο f2g members area;;;;

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Sorry δεν καταλαβα.Αν καταλαβα σωστα τωρα,δε γινεται μεσω σιτε,πρεπει να στειλεις μυνημα τον κωδικο της καρτας
Link to comment
Share on other sites

Sorry δεν καταλαβα.Αν καταλαβα σωστα τωρα,δε γινεται μεσω σιτε,πρεπει να στειλεις μυνημα τον κωδικο της καρτας

 

Πριν από ένα λεπτό έβαλα μια κάρτα των 10 ευρώ online μέσα από το link που έδωσε ο Βασίλειος (ευχαριστώ). Αυτό το link όμως δεν το βρήκα πουθενά στο ΝΕΟ site του f2g, αυτό είναι το θέμα.

ΔΕΝ μπόρεσα να βρω, όσο κι αν έψαξα, αυτό το link για ανανέωση χρόνου ομιλίας online στο ΝΕΟ site του f2g.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 4 ώρες προσπαθώ να καταλάβω πώς κάνεις online ανανέωση χρόνου ομιλίας στο ΝΕΟ site του f2g. Ξεχάσανε το πιο σημαντικό;

 

 

Μήπως λες αυτό;; https://www.wind.com.gr/gr/f2g/my-free-2-go/online-ananeosi-hronou-omilias/

 

Σορρυ τώρα το είδα και πιο πάνω....πας myf2g και το έχει σαν επιλογή!!

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

Κάνω login, μετά κάνω κλικ στο username μου πάνω δεξιά, κάνω μετά κλικ στο myf2g account, αλλά δεν εμφανίζεται πουθενά επιλογή online ανανέωσης χρόνου ομιλίας που λες. Θα τρελαθώ σήμερα. Μπορεί κάποιος να βάλει screenshot πού ακριβώς είναι το link για ανανέωση χρόνου ομιλίας στο ΝΕΟ site του f2g;

 

Κάνω login από εδώ:

https://www.wind.com.gr/gr/f2g/my-free-2-go/login/?goto=%2fgr%2ff2g%2fmy-free-2-go%2fmy-dashboard%2f

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Κάνω login, μετά κάνω κλικ στο username μου πάνω δεξιά, κάνω μετά κλικ στο myf2g account, αλλά δεν εμφανίζεται πουθενά επιλογή online ανανέωσης χρόνου ομιλίας που λες. Θα τρελαθώ σήμερα. Μπορεί κάποιος να βάλει screenshot πού ακριβώς είναι το link για ανανέωση χρόνου ομιλίας στο ΝΕΟ site του f2g;

 

Κάνω login από εδώ:

https://www.wind.com.gr/gr/f2g/my-free-2-go/login/?goto=%2fgr%2ff2g%2fmy-free-2-go%2fmy-dashboard%2f

Στο κινητό μου γράφει κανονικα!! :/

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν υπάρχει Βασίλη!! :confused:
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν υπάρχει Βασίλη!! :confused:

Αν πατήσεις πάνω αριστερά(πάνω από το F2G) δεν βγάζει επιλογές;;στην τελευταία επιλογή δεν λέει Myf2g;;εκεί πατάς...

Link to comment
Share on other sites

Καλο το νεο site αρκει να διορθωσουν καποιες λεπτομερειες.

Κατι αλλο που παρατηρησα ειναι οτι παλια δε μπορουσες να επιλεξεις το free2surf αν ησουν στο f2g2. Τωρα πλεον σε αφηνει να αλλαξεις αλλα κατι πολυ σημαντικο που αναφερει στις πληροφοριες πριν το ενεργοποιησεις:

Προσοχή! Κατά τη μεταφορά σου στο Free2surf, μεταβαίνεις αυτόματα στις χρεώσεις του εμπορικά διαθέσιμου πακέτου F2G, ακόμα και αν ανήκεις αυτή τη στιγμή σε οποιοδήποτε παλαιότερα εμπορικά διαθέσιμο πρόγραμμα. Για αναλυτική ενημέρωση των χρεώσεων, μπορείς να επισκεφτείς τον F2G τιμοκατάλογο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλο το νεο site αρκει να διορθωσουν καποιες λεπτομερειες.

Κατι αλλο που παρατηρησα ειναι οτι παλια δε μπορουσες να επιλεξεις το free2surf αν ησουν στο f2g2. Τωρα πλεον σε αφηνει να αλλαξεις αλλα κατι πολυ σημαντικο που αναφερει στις πληροφοριες πριν το ενεργοποιησεις:

 

Πολύ μπίλια μιλάμε από τη wind όχι ότι δε το περίμενα βέβαια αλλά πολύ ύπουλο. Κι.Εγώ από περιέργεια το πάτησα κι εντυπωσιάστηκα που πλέον μπορούμε να το ενεργοποιήσουμε και μετά μου ήρθε η κεραμιδα... Πολλοί θα τη πατήσουν

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...