Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έγω έκανα την κίνηση με την ανανέωση (http://www.wind.com.gr/gr/f2g/always-win/hristougenniatiki-prosfora/) και πήρα δώρο το Nokia 2220 το οποίο και χάρισα στον πατέρα μου. Με ένα σμπάρο, δυο τριγόνια :)
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο. Φανταζομαι η συσκευη συνοδευοταν και απο εγγυηση; το μονο μειονεκτημα ειναι οτι δεν συνδυαζεται αυτη η προσφορα με τις αλλες.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παντως παιδια εαν βαλω 58 ευρω στο q που εχω, δε θα χρειαστει να ξαναβαλω καρτα για 19 μηνες! (προσφορα 3e/300')

 

μια ακομη προσπαθεια τους να κανουν τα καρτοκινητα σαν συνδεσεις. Αλλωστε ποιος ο λογος να μην εχεις ολο το ποσο διαθεσιμο αλλα να μπαινει σε 3 δοσεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο. Φανταζομαι η συσκευη συνοδευοταν και απο εγγυηση; το μονο μειονεκτημα ειναι οτι δεν συνδυαζεται αυτη η προσφορα με τις αλλες.

Δηλαδη δε παιρνεις τα 300' λεπτα προς ολη τη wind και τα 120 λεπτα που μου δινει εμενα για ολους??? !!!! Krima !!

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

ετοιμάζομαι για μια οικογενειακή φορητότητα και έχω πολυ καιρο να "ξυσω" κάρτα.

θα κάνω δύο νουμερα στο surf n text fixed με 8.5 ευρω δηλαδη 600min + 600sms +150 σταθερα

ενα νουμερο υπάρχει ήδη σε f2g2 το κλασικό με το 0,10cent/min

και ενα συμβόλαιο Q μηδενικό πάγιο.

 

έχω κάποιες απορίες....

 

1. μπορω στα δυο νουμερα με το surf n text fixed να κάνω πολλαπλές ενεργοποιήσεις και να έχω τα διπλά?

2. στο f2g2 μπορώ να βάλω κάποιο πακέτο non stop και να μην χασω το 0,10cent/min για να μιλαει με τα αλλα f2g?

3. τα f2q μπορουν να καλεσουν το συμβολαιο q στα δωρεαν λεπτα?

4. αυτα τα μπόνους που λέτε τι ακριβώς είναι και πώς μπορώ να εκμεταλευτώ?

5. φορητότητα γινεται σε κατάστημα η και τηλεφωνικά?

 

φεύγω απο cosmote απο απεριοριστα 35 παλια οπου παιρνω την υπερβολική επιδότηση των 60 ευρώ για δυο γραμμές και πάω μετα απο χρόνια σε κάρτα

Link to comment
Share on other sites

ετοιμάζομαι για μια οικογενειακή φορητότητα και έχω πολυ καιρο να "ξυσω" κάρτα.

θα κάνω δύο νουμερα στο surf n text fixed με 8.5 ευρω δηλαδη 600min + 600sms +150 σταθερα

ενα νουμερο υπάρχει ήδη σε f2g2 το κλασικό με το 0,10cent/min

και ενα συμβόλαιο Q μηδενικό πάγιο.

 

έχω κάποιες απορίες....

 

1. μπορω στα δυο νουμερα με το surf n text fixed να κάνω πολλαπλές ενεργοποιήσεις και να έχω τα διπλά?

2. στο f2g2 μπορώ να βάλω κάποιο πακέτο non stop και να μην χασω το 0,10cent/min για να μιλαει με τα αλλα f2g?

3. τα f2q μπορουν να καλεσουν το συμβολαιο q στα δωρεαν λεπτα?

4. αυτα τα μπόνους που λέτε τι ακριβώς είναι και πώς μπορώ να εκμεταλευτώ?

5. φορητότητα γινεται σε κατάστημα η και τηλεφωνικά?

 

φεύγω απο cosmote απο απεριοριστα 35 παλια οπου παιρνω την υπερβολική επιδότηση των 60 ευρώ για δυο γραμμές και πάω μετα απο χρόνια σε κάρτα

 

1. Φυσικά μπορείς να τα ενεργοποίησεις μέχρι και 4 φορές μέσα σε ένα μήνα! Επίσης με ενεργοποιηση του πακέτου online κερδίζεις και 30MB ιντερνετ να ξέρεις!

2. Φυσικά κανονικότατα τα πάντα μπορεις να βάλεις και δε χάνεις τίποτα

3. Ναι τα πακέτα νον στοπ ειναι προς wind και Q

4. Eίναι bonus για ανανέωση απο καταστημα wind ή online bonus για ενεργοποιηση πακετων νον στοπ μεσω του site του free2go

5. Kαι με τους δυο τρόπους

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Το υπολοιπο μπονους του ιντερνετ το μαθαινεις με κληση στο 1242 και αυτο χρησιμοποιω!
Link to comment
Share on other sites

τα φωτα σας: μια φιλη μου θελει να φυγει απο συμβολαιο wind και να παει q-card. α)Γινεται αμεσως η μεταφορα; β) εχει εκπτωση παγιου εδω και 6 μηνες, θα πρεπει να την επιστρεψει;
Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΤΗ WIND ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΗΝΥΜΑ! ''ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟ ΝΟΚΙΑ 2220 ΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΩΝ 58 ΕΥΡΩ ΣΕ WIND STORE!ΕΜΕΙΣ ΣΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΤΑ 58 ΕΥΡΩ ΣΕ 3 ΜΗΝΙΑΙΕΣ ΔΟΣΕΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ!ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΝΕΟ ΚΙΝΗΤΟ!

 

ΧΑΑΧΧΑΑΧΧΧΑ...Α ΡΕ WIND ΜΟΝΟ ΕΣΥ!!!!!ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΔΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ....ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΚΑΤΙ ΤΖΑΜΠΑ.....

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΤΗ WIND ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΗΝΥΜΑ! ''ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟ ΝΟΚΙΑ 2220 ΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΩΝ 58 ΕΥΡΩ ΣΕ WIND STORE!ΕΜΕΙΣ ΣΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΤΑ 58 ΕΥΡΩ ΣΕ 3 ΜΗΝΙΑΙΕΣ ΔΟΣΕΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ!ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΝΕΟ ΚΙΝΗΤΟ!

 

ΧΑΑΧΧΑΑΧΧΧΑ...Α ΡΕ WIND ΜΟΝΟ ΕΣΥ!!!!!ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΔΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ....ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΚΑΤΙ ΤΖΑΜΠΑ.....

Μην γράφεις με κεφαλαία.

 

Το έχω δει και σε άλλους το μήνυμα αυτό. Ισχύει για όλους η προσφορά αυτή ή μόνο για αυτούς που τους ήρθε το μήνυμα άραγε;

Link to comment
Share on other sites

Μην γράφεις με κεφαλαία.

 

Το έχω δει και σε άλλους το μήνυμα αυτό. Ισχύει για όλους η προσφορά αυτή ή μόνο για αυτούς που τους ήρθε το μήνυμα άραγε;

 

Για όλους.

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/extra-bonus-ananeosis/

Link to comment
Share on other sites

Τα 19,33 που σου επιστρεφει καθε μηνα (x3 μηνες) απο το Νοκια 2220, μπορεις να τα εχεις 'καβα' στο υπολοιπο σου κ να τα χρησιμοποιησεις οποτε θελεις, ή θα σε υποχρεωνει να τα 'φας' μεσα σε 1 μηνα...? πρεπει να μαθουμε τα ψιλα γραμματα της προσφορας....!! Εχει κανει καποιος χρηση της προσφορας ή εχει ενημερωθει για αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη δε παιρνεις τα 300' λεπτα προς ολη τη wind και τα 120 λεπτα που μου δινει εμενα για ολους??? !!!! Krima !!

 

τι κρίμα?? παίρνεις ολοκληρη συσκευή των 40€ τσάμπα:p

Link to comment
Share on other sites

Μία ανανέωση 58 ευρώ από WIND σου δίνει 25 ευρώ δώρο για 1 μήνα + διπλασιασμό για 15 ημέρες δηλαδή άλλα 58 ευρώ σύνολο141

Επιπλέον παίρνεις 1500 λεπτά ομιλίας σε WIND + Q για ένα μήνα + 1500MS + 120 ΜΒ Internet .

Αλλιώς παίρνεις μόνο 58 ευρώ σε τρείς μηνιαίες δόσεις των 19,33 (χάνοντας δηλαδή 83 ευρώ χρόνο ομιλίας + 1500 +1500+ 120) και 1 κινητό

Με μια αναζήτηση στο Skroutz το βρίσκεις με 39 ευρώ !!!

 

http://www.skroutz.gr/s/256879/Nokia-2220-Slide.html

Παρόλα αυτά , κάπιοι θεωρούν ότι κάτι παίρνουν τσάμπα ...

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,ο διπλασιασμος 2ης και3ης ανανεωσης(f2g) ισχυει για τον δεκεμβρη η το κοψανε με ολες τις καινουριες προσφορες;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,ο διπλασιασμος 2ης και3ης ανανεωσης(f2g) ισχυει για τον δεκεμβρη η το κοψανε με ολες τις καινουριες προσφορες;

 

Ισχύει κανονικά!!!Θέλω να ρωτήσω αυτός που έχει τα 120 λεπτα προς όλους με κάθε ανανέωση 10 ευρω και παράλληλα το διπλασιασμό του χρονου με τη 2η και 3η ανανέωση του μήνα από που αφαιρεί πρώτα....και πόσο ισχύουν τα 120 λεπτα?

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Μία ανανέωση 58 ευρώ από WIND σου δίνει 25 ευρώ δώρο για 1 μήνα + διπλασιασμό για 15 ημέρες δηλαδή άλλα 58 ευρώ σύνολο141

Επιπλέον παίρνεις 1500 λεπτά ομιλίας σε WIND + Q για ένα μήνα + 1500MS + 120 ΜΒ Internet .

Αλλιώς παίρνεις μόνο 58 ευρώ σε τρείς μηνιαίες δόσεις των 19,33 (χάνοντας δηλαδή 83 ευρώ χρόνο ομιλίας + 1500 +1500+ 120) και 1 κινητό

Με μια αναζήτηση στο Skroutz το βρίσκεις με 39 ευρώ !!!

 

http://www.skroutz.gr/s/256879/Nokia-2220-Slide.html

Παρόλα αυτά , κάπιοι θεωρούν ότι κάτι παίρνουν τσάμπα ...

αυτό ισχύει για κάποιον που έχει για βασικό το f2g. Αν κάποιος το χρησιμοποιεί σαν έξτρα και του είναι άχρηστος ο διπλασιασμός για 15 μέρες κα τα δώρα του ενός μήνα;

Link to comment
Share on other sites

Πως τα μπλεκετε ετσι τα πραγματα δεν μπορω να καταλαβω..:)υπολογιστε και το ρευμα που καταναλωνετε φορτιζοντας το κινητο..Βαζεις 58 ευρω, εχεις διαθεσιμα 52 να τα κανεις οτι θες οποτε θες.Οπως θα εκανες ανανεωσεις χρονου γενικα.Το κινητο βγαινει κερδος.
Link to comment
Share on other sites

σπας το 58αρι σε δυο ανανεωσεις και ετσι εχεις τον διπλασιασμο για ενα μηνα

 

χανεις τα 25 ευρω δωρο απο την ανανεωση των 58 απο το καταστημα...ετσι ομως...

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

sos

 

εκανα αιτηση φορητοτητας για συμβολαιο σε αλλη εταιρεια

και σημερα δεχθηκα τηλεφωνο απο wind με προσφορα απο αποκρυψη

ειπα να δεχθω την προσφορα, ομως μου ειπε να παω εγω να ακυρωσω την αιτηση....

ειναι σωστο αυτο;

μηπως ξερετε τι πρπει να κανω για να παρω την προσφορα διοτι δεν προλαβα να ρωτησω...

ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

sos

 

εκανα αιτηση φορητοτητας για συμβολαιο σε αλλη εταιρεια

και σημερα δεχθηκα τηλεφωνο απο wind με προσφορα απο αποκρυψη

ειπα να δεχθω την προσφορα, ομως μου ειπε να παω εγω να ακυρωσω την αιτηση....

ειναι σωστο αυτο;

μηπως ξερετε τι πρπει να κανω για να παρω την προσφορα διοτι δεν προλαβα να ρωτησω...

ευχαριστω...

Έκανες απλά αίτηση ή υπέγραψες και το συμβόλαιο;

Link to comment
Share on other sites

χανεις τα 25 ευρω δωρο απο την ανανεωση των 58 απο το καταστημα...ετσι ομως...

 

πολυ σωστο. ειναι υποκειμενικο το θεμα. οπως συμφερει τον καθενα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν υπεγραψα τίποτα.την αίτηση την έκανα από το ίντερνετ. Η προσφορά της γουιντ έχει περαστει στο κινητό μου, πρέπει όμως να ακύρωση εγώ την αίτηση στην άλλη εταιρεία????
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...