Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπράβο WIND (αρκεί να το κρατήσει και πέραν του 03/2011...)

 

αναμενω απαντηση απο τον ανταγωνισμο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κάποιος εγραψε στο topic της Q ότι η προσφορά της με το 1€ παρατείνειτε ως 18/2 μου φαίνεται έτσι θα το πηγαίνουμε τώρα από βδομάδα σε βδομάδα γιατί λογικά θα ακολουθήσει και το free2go

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

αναμενω απαντηση απο τον ανταγωνισμο

 

Πέρυσι είχαμε καμία καλή απάντηση για να έχουμε φέτος... για να δούμε

Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

κάποιος εγραψε στο topic της Q ότι η προσφορά της με το 1€ παρατείνειτε ως 18/2 μου φαίνεται έτσι θα το πηγαίνουμε τώρα από βδομάδα σε βδομάδα γιατί λογικά θα ακολουθήσει και το free2go

 

αν ειναι να εχω οφελος θα παρακολουθω βδομαδα βδομαδα τις εξελιξεις, δεν με πειραζει. εχω συνηθισει με την wind αλλωστε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ενεργοποίησα και εγώ:

 

Στέλνετε ΣΜΣ "500ΜΒ" ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ 1210. ΕΧΕΤΕ 500ΜΒ ΓΙΑ 30ΗΜΕΡΕΣ.

 

ΜΕ "ΥΠ" ΣΤΟ 1210 ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ.

Link to comment
Share on other sites

Το ενεργοποίησα και εγώ:

 

Στέλνετε ΣΜΣ "500ΜΒ" ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ 1210. ΕΧΕΤΕ 500ΜΒ ΓΙΑ 30ΗΜΕΡΕΣ.

 

ΜΕ "ΥΠ" ΣΤΟ 1210 ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ.

 

 

Σου στέλνει και μήνυμα επιβεβαίωσης ...τέλεια προσφορά

ευχαριστώ την wind αλλά και τα παιδιά εδώ του φόρουμ για

την άμεση ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη παιδες εμεις με την Q που εχουμε τωρα γιατι να ενεργοποιησουμε κ αυτο το πακετο Internet??
Link to comment
Share on other sites

Γιατί λέτε "μπράβο wind" και "μπράβο wind" δεν καταλαβαίνω. Κάτι που το είχαμε πριν δωρεάν μας ζητάνε τώρα να το πληρώσουμε. Είδατε κάποια βελτίωση? Ας αφήσουν τις προσφορές με διπλασιασμό της κάρτας για άλλες κλήσεις ή ας βάλουν επιλογή για 100 έστω megabytes δωρεάν με ανανέωση πχ δέκα ευρώ και άνω. Αν δεν το κάνουν απλά θα βάλω τη cu που εχω στο Desire και την wind στο συρτάρι..

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Γιατί λέτε "μπράβο wind" και "μπράβο wind" δεν καταλαβαίνω. Κάτι που το είχαμε πριν δωρεάν μας ζητάνε τώρα να το πληρώσουμε. Είδατε κάποια βελτίωση? Ας αφήσουν τις προσφορές με διπλασιασμό της κάρτας για άλλες κλήσεις ή ας βάλουν επιλογή για 100 έστω megabytes δωρεάν με ανανέωση πχ δέκα ευρώ και άνω. Αν δεν το κάνουν απλά θα βάλω τη cu που εχω στο Desire και την wind στο συρτάρι..

 

και τι δηλαδη παραπανω σε προσφερουν οι αλλοι? και μαλιστα η βοντα?

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί λέτε "μπράβο wind" και "μπράβο wind" δεν καταλαβαίνω. Κάτι που το είχαμε πριν δωρεάν μας ζητάνε τώρα να το πληρώσουμε. Είδατε κάποια βελτίωση? Ας αφήσουν τις προσφορές με διπλασιασμό της κάρτας για άλλες κλήσεις ή ας βάλουν επιλογή για 100 έστω megabytes δωρεάν με ανανέωση πχ δέκα ευρώ και άνω. Αν δεν το κάνουν απλά θα βάλω τη cu που εχω στο Desire και την wind στο συρτάρι..

 

γιατι το τζαμπα δεν μπορει να συνεχιζεται για παντα. γιατι το τζαμπα εφερε τα σημερινα αποτελεσματα. αν δεν εδινε τιποτα να κραξουμε, οταν ομως οι αλλοι δινουν 200mb με 7 ευρω και η wind 500mb με 5 ευρω παλι κραζουμε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εβαλα 20€ την Τρίτη και σημερα έχω 6..εχω κανει ελαχιστα τηλεφωνα..

το ιντερνετ ανοιξε μονο για μερικα λεπτα ..τι φαση???

 

Εβαλα στο γιο μου 15 € κάρτα και του είπα ιντερνετ τέλος!!

Δεν με άκουσε και ανοιξε να μπει στη σελίδα της wind να δει τι παίζει.

Ουτε την πρωτη σελίδα δεν πρόλαβε να ανοίξει, πααααει το 15αρι

Link to comment
Share on other sites

γιατι το τζαμπα δεν μπορει να συνεχιζεται για παντα. γιατι το τζαμπα εφερε τα σημερινα αποτελεσματα. αν δεν εδινε τιποτα να κραξουμε, οταν ομως οι αλλοι δινουν 200mb με 7 ευρω και η wind 500mb με 5 ευρω παλι κραζουμε?

 

Σωστός!!!!!έλεος βρε παιδιά. Μακάρι να το κρατησει μονιμα. Εντάξει ειναι δύσκολοι καιροί αλλα μην τα θελουμε ολα δικα μας

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι ηταν η πιο "σωστη" κινηση και κακως αφησε και μια μερα ετσι...αντε γιατι με τα 60 της κοσμοτε ουτε ζητω δε κανεις!! μπραβο ( υπο τις φετινες προυποθεσεις βεβαια)
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχει συνηθίσει κανείς στο τζάμπα δύσκολα να πούμε ένα μπράβο που για άλλη μια φορά είναι ποιο ανταγωνιστική σε σχέση με τους άλλους .
venceremos
Link to comment
Share on other sites

Mονο που δυστυχως ανακαλυψα οτι ισχυει για ενεργοποιησεις μεχρι τις 30-3... μετα με 5 ευρω 100ΜΒ βεβαια ας ελπιζουμε οτι θα ανοιξουν τα στραβα τους και να δουν οτι ττουσ συμφερει!
Link to comment
Share on other sites

Το ότι είναι μέχρι 31/3 αυτό σημαίνει ότι μπορείς να κάνεις την προσφορά μέχρι 31/3... Και να έχεις μέχρι 30/4 internet. Άρα μέσα και το Πάσχα. Βέβαια, από εκεί και έπειτα είναι ένα ζήτημα.

 

Τέλος πάντων, πάλι μετά από 2 μήνες τα ίδια θα έχουμε. Κουραστικό καταντάει, αλλά αξίζει ένα μπράβο για το ότι μάς άκουσε... κάπως.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ρώτησα και παραπάνω. Τα 500mb τα χρησιμοποιούμε με ρύθμιση μέσω gint.b-online.gr ή wap ή και τα δύο;
Link to comment
Share on other sites

Το είχε γράψει και άλλος από εδώ μέσα... Δεν πειράζουμε το F2G2!

 

Μπορεί βέβαια να έπεσες σε περίπτωση λάθους από το σύστημα γι΄αυτό ίσως να μην μπορούσαν να σου πουν από το cc...

Αυτές οι αλλαγές είναι λίγο περίεργες! Είναι όπως στη περίπτωση αν κάνεις συμβόλαιο ένα F2G2 και μετά το μετατρέψεις πάλι σε καρτοκινητό δεν θα γίνει F2G2 αλλά WIND - ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗ ή F2G...

 

Ας απαντήσει και κάποιος άλλος αν του έχει τύχει μετά από 2in1 να έχασε το πακέτο του...

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ Προφητεία!! (Δώστε βάση άπιστοι):p

Συντομα (λέω) θα ανακοινωθεί

Mε κάθε ανανέωση των 10€ δώρο το 600 λεπτά ομιλίας προς όλο τον κόσμο του F2G και με κάθε ανανέωση των 20€ δώρο 1200 λεπτά ομιλίας και videoκλήσεων και 1200 SMS προς όλο τον κόσμο του F2G.

.

(..ειναι αντιγραφή της ανακοίνωσης της WU με αλαγμένο το WU σε f2g)

 

 

To παιχνίδι άνοιξε τα χαρτιά του. Η WU αντέγραψε την vodafone CU και το ίδιο αναμένεται εκτός απροοπτου να κανει και η Wind. Ελπίζω να ειναι λιγο καλυτερο και να εχει τουλάχιστον SMS με ανανεωση 5-10€.. Αυτά

 

Υ.Γ. ΔΕΝ υπάρχει ΚΑΡΤΕΛ στην κινητή τηλεφωνία. Οποιος το ισχυρίζεται, θα διαγραφεται από το δίκτυό του και κανένα άλλο δεν θα τον εγγράφει στο πελατολόγιό του βαση συμφωνίας.. :lol: :p

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

φιλε λυπαμαι για την ατυχια σου, αλλά το βρισκω λογικο οταν (σε οποιαδηποτε εταιρια) αλλαζεις πακετο, να σε βαζουν σε καποιο που ισχυει εκεινη τη στιγμη. Εγω π.χ. ημουν στο 'παλιο unlimited 50' της βονταφον, που εδινε 300' προς τριτους. Μετά το αλλαξα στο 'νεο unlimited 50' που εχει και ιντερνετ, αλλά 190' προς τριτους. Δε γινεται να παω να τους πω τωρα 'βαλτε με στο παλιο', αφου δεν ειναι διαθεσιμο πια.. Το ιδιο λοιπον και με τη δικια σου περιπτωση
Link to comment
Share on other sites

@keysmith: η βονταφον δινει και 60ΜΒs στο μπονους των 1200 με 20ε

λογικό ειναι να δείνει κατι παραπάνω.. Το ιδιο περιμενω και από την wind (και κατι λιγο καλύτερο).. Αλλα 20€ ποσοι (θελουν να) βαζουν στα "δευτερα" κινητά τους τους το ΜΗΝΑ!!. Αλλο να ειναι το κυριο κινητό σου το καρτοκινητό. Εμενα πχ που εχω και συμβόλαιο ΔΕΝ προκειται να βαλω 20€ το μηνα, ουτε καν 10€ δεν νομίζω, θα δούμε.

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

φιλε makisoglou, λυπαμαι για την ατυχια σου, αλλά το βρισκω λογικο οταν (σε οποιαδηποτε εταιρια) αλλαζεις πακετο, να σε βαζουν σε καποιο που ισχυει εκεινη τη στιγμη. Εγω π.χ. ημουν στο 'παλιο unlimited 50' της βονταφον, που εδινε 300' προς τριτους. Μετά το αλλαξα στο 'νεο unlimited 50' που εχει και ιντερνετ, αλλά 190' προς τριτους. Δε γινεται να παω να τους πω τωρα 'βαλτε με στο παλιο', αφου δεν ειναι διαθεσιμο πια.. Το ιδιο λοιπον και με τη δικια σου περιπτωση

 

Μα ο Άνθρωπος δεν άλλαξε πακέτο μαλακι@ του έκαναν...

 

αν το ψιλό κυνηγήσει πιστεύω θα καταλάβουν τη ******@ που έκαναν και θα το κάνουν πάλι F2g2

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ρώτησα και παραπάνω. Τα 500mb τα χρησιμοποιούμε με ρύθμιση μέσω gint.b-online.gr ή wap ή και τα δύο;

 

Με gint.b-online.gr ναι. Με το αλλο δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...