Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το σκεπτικό μερικών είναι εντελώς λάθος. Μπράβο στη Γουίντ που τα δίνει τζάμπα;; Κακώς. Για την βιωσιμότητα και μόνο της εταιρείας επιβάλλεται να υπάρχουν και ΜΒ και λεπτά ομιλίας και ΣΜΣ με μια ανανεωση τουλαχιστον. Το τζαμπα πεθανε.

 

Σταματήστε να είστε τζαμπατζήδες. Αν δεν εχετε να προσθεσετε κατι σημαντικο μην σπαμαρετε, μαζευονται πολλες σελιδες με ανυπαρκτα ανουσια σχολια.

 

Περιληψη:

-500ΜΒ δοθηκαν σε ολους χωρις προυποθεση ανανεωσης καρτας εως 31/1. Τα μαθαινουμε με ΥΠ στο 1245. Για Φεβρουαριο και μετα "εχει ο Θεός".

 

- 1500+1500 διδονται με καθε ανανεωση 5€ και πανω για 30μερες. Τα μαθαινουμε με κληση στο 1242. (οχι με σμς)

 

- Με καθε ανανεωση καρτας παιρνουμε διπλασιασμο σε χρηματα που καταναλωνονται εντος 30 ημερων. Το μαθαινουμε με ΥΠ στο 1237.

 

- Το κλασικο υπολοιπο χρονου ομιλιας το μαθαινουμε με ΚΕΝΟ στο 1269.

 

Αυτα. Δε νομιζω να ξεχασα κατι. 4 υπολοιπα, 4 αριθμοι. :wacko:

 

Sent from my iPhone via Tapatalk

 

 

 

 

Κορυφαίος! Σε λίγες γραμμές συμπυκνώνονται πολλά! Μπράβο!

Τιμή σ' εκείνους όπου στην ζωή των, ώρισαν και φυλάγουν Θερμοπύλες.
Link to comment
Share on other sites

Στελνω ΥΠ στο 1245 και ερχεται:

 

500,00 MB ΠOY IΣXYOYN EΩΣ 31/01/2011

 

Sent from my iPhone via Tapatalk

 

Επιβεβαιωνω!! Ειχα 1,5Gb κ ανανεωσα σημερα κ στελνοντας μην μου ηρθε αυτη η απαντηση κ μενα!

Καλη χρονια!!

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Το σκεπτικό μερικών είναι εντελώς λάθος. Μπράβο στη Γουίντ που τα δίνει τζάμπα;; Κακώς. Για την βιωσιμότητα και μόνο της εταιρείας επιβάλλεται να υπάρχουν και ΜΒ και λεπτά ομιλίας και ΣΜΣ με μια ανανεωση τουλαχιστον. Το τζαμπα πεθανε.

 

Σταματήστε να είστε τζαμπατζήδες. Αν δεν εχετε να προσθεσετε κατι σημαντικο μην σπαμαρετε, μαζευονται πολλες σελιδες με ανυπαρκτα ανουσια σχολια.

 

Περιληψη:

-500ΜΒ δοθηκαν σε ολους χωρις προυποθεση ανανεωσης καρτας εως 31/1. Τα μαθαινουμε με ΥΠ στο 1245. Για Φεβρουαριο και μετα "εχει ο Θεός".

 

- 1500+1500 διδονται με καθε ανανεωση 5€ και πανω για 30μερες. Τα μαθαινουμε με κληση στο 1242. (οχι με σμς)

 

- Με καθε ανανεωση καρτας παιρνουμε διπλασιασμο σε χρηματα που καταναλωνονται εντος 30 ημερων. Το μαθαινουμε με ΥΠ στο 1237.

 

- Το κλασικο υπολοιπο χρονου ομιλιας το μαθαινουμε με ΚΕΝΟ στο 1269.

 

Αυτα. Δε νομιζω να ξεχασα κατι. 4 υπολοιπα, 4 αριθμοι. :wacko:

 

Sent from my iPhone via Tapatalk

 

πιστευω μετα απο αυτην την αναλυτικοτητα σου,να μην βγουν παλι τα δίμετρα φτυαρια απο ορισμενους...

ευχαριστω να λεμε σε αυτην την εταιρεια!

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Και το μπονους διπλασιασμου της πρωτης καρτας καθε μηνα μπαινει ολοκληρο χωρις φορο,οπως στην φρογκ. Και το βασικοτατο με χρεωση ανα δευτερολεπτο και οχι ανα τριλεπτο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και το μπονους διπλασιασμου της πρωτης καρτας καθε μηνα μπαινει ολοκληρο χωρις φορο,οπως στην φρογκ. Και το βασικοτατο με χρεωση ανα δευτερολεπτο και οχι ανα τριλεπτο.

 

δηλάδη, εαν βαλουμε 10Ε αυτα θα γινουν 20Ε σωστα ?

 

αρα μετα μπορουμε να ενεργοποιησουμε τo πακετο adsm 1GB για 30 μερες ;

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

δηλάδη, εαν βαλουμε 10Ε αυτα θα γινουν 20Ε σωστα ?

 

αρα μετα μπορουμε να ενεργοποιησουμε τo πακετο adsm 1GB για 30 μερες ;

όχι γιατί όπως έχουμε πει το bonus είναι καθαρά για ομιλία και μηνύματα δε χρησιμοποιείτε για αγορά πακέτων κανενός είδους (sms, internet, non stop)

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

όχι γιατί όπως έχουμε πει το bonus είναι καθαρά για ομιλία και μηνύματα δε χρησιμοποιείτε για αγορά πακέτων κανενός είδους (sms, internet, non stop)

 

α ωραια ευχαριστω, δε το γνωριζα αυτο.

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Και 1500 λεπτά και 1500 sms και 500mb και bonus! Τι άλλο να ζητήσει κανείς;! Μακάρι να συνεχίζουν το πακέτο. Κάποιοι δεν μπορούν να μην βρουν κάτι να γκρινιάξουν! Καλή χρονιά!
Link to comment
Share on other sites

παιδια χρονια πολλα και καλη χρονια!εγω δεν εβαλα λεφτα και στελνοντας μηνυμα στο 1245 με την ενδειξη ΥΠ μου απαντησε οτι εχω 500mb μεχρι 31/01/2011!εμενα το internet με νοιαζει μονο στο συγκεκριμενο κινητο που εχω γιατι πλεον τα ατομα που μιλαγα αλλαξανε εταιρια και με βολευει το unlimited συμβολαιο που εχω στη vodafone!
Link to comment
Share on other sites

Οντως στο 1237 μου αναφερει μετα απο ανανεωση οτι εχω αλλα 10 ευρωπουλα τα οποια ομως οταν καλεις στο 1269 δεν φαινονται οποτε νομιζω οτι απλα τα καταναλωνεις μεχρι να τα εξαντλησεις προς ολα τα δικτυα ελπιζω....

Οσο για το Ιντερνετ αναφερει πολυ σωστα οτι εχω 495ΜΒ που ισχυουν ως 31/01. Οποτε μας εφεξε παλι και εχουμε 500ΜΒ σε ολους τους κατοχους...Μπραβο!!!!!Μου υπεραρκουν....γιατι πιστεψτε με κανω πολυ δουλεια απο το iphone....

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι έτυχε σε κανέναν άλλο που έβαλε κάρτα πέραν του διπλασιασμού των 30 ημερών να του βάλει και έξτρα διπλασιασμό μέχρι σήμερα;; έτρεχε καμιά προσφορά; και μου κανε εντύπωση που ο δεύτερος διπλασιασμός ισχύει και σήμερα δηλαδή ήταν ειδικά για τις πρωτοχρονιάτικες ευχές και με εντυπωσίασε. Τι να πω ένα ευχαριστώ στη wind!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μη χαιρεστε και τοσο, τα 500ΜΒ δεν ειναι για ολο το 2011. Ειναι μονο για μεχρι 31/1. Μεχρι νεοτερας φυσικα.

 

 

Sent from my iPhone via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για αυτους που εχουν βαλει καρτα πριν την προσφορα του ιανουαριου (εννοω πριν ερ8ει το μυνημα για 1500 ΚΑΙ τον ιανουαριο) τι κανουμε?πρεπει να ανανεωσουμε παλι?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Μη χαιρεστε και τοσο, τα 500ΜΒ δεν ειναι για ολο το 2011. Ειναι μονο για μεχρι 31/1. Μεχρι νεοτερας φυσικα.

 

 

Sent from my iPhone via Tapatalk

 

 

εγω παντως για 500ΜΒ εκανα ανετα μια ανανεωση 5Ε το μηνα και ας μην εδινε ή ας εδινε λιγο χρονο ομιλιας.

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

όχι γιατί όπως έχουμε πει το bonus είναι καθαρά για ομιλία και μηνύματα δε χρησιμοποιείτε για αγορά πακέτων κανενός είδους (sms, internet, non stop)

 

ε τι τελικά γίνεται η δεν γίνεται :cry:

 

 

Οσο για τα ΜΒ ραντεβού στις 29/1 για μαζικό κράξιμο :lol:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια σε ολους!Εχω ενεργοποιησει εδω και καποιους μηνες το 1242.Σημερα εβαλα καρτα 5 ευρω και μου ηρθαν διαφορα μηνυματα ενα εκ των οποιοων ελεγε το εξης

"Συγχαρητηρια !και αυτο το μηνα κερδισες διπλασιο χρονο ομιλιας που ισχυει για 30 μερες!Για το υπολοιπο του μπονους σου στειλε υπ στο 1237"

Στο καπακι ερχεται και αλλο μνμ που λεει

"Συγχαρητηρια η αξια της καρτας ομιλιας σας μολις διπλασιαστηκε!Για το υπολοιπο του μπονους σας και την διαρκεια ισχυος του στειλε υπ στο 1237"

 

Στελνω λοιπον στο 1237 και μου ερχεται αυτο

"Εχεις 10,00 ευρω,5,00 ευρω εκ των ποιοων μεχρι 02/01/2011.Κερδισε διπλασιο χρονο ομιλιας στην 1η ανανεωση καθε μηνα εχω τον ιουνιο του 2011

 

Τι ακριβως μπονους εχω που δεν εχω καταλαβει?Σας ζαλισα αλλα δεν εχω καταλαβει:cry:

Link to comment
Share on other sites

εκανα ανανεωση πριν απο λιγο αλλα δεν μου διπλασιαστηκε τιποτα..γιατι?επιλεκτικη ειναι η προσφορα διπλασιαμου?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

εκανα ανανεωση πριν απο λιγο αλλα δεν μου διπλασιαστηκε τιποτα..γιατι?επιλεκτικη ειναι η προσφορα διπλασιαμου?

 

ναι...μονο σε οσους εχει παει μνμ!ουτε εγω εχω διπλασιασμο!!!:( καλη χρονια σε ολους!:)

Link to comment
Share on other sites

ναι...μονο σε οσους εχει παει μνμ!ουτε εγω εχω διπλασιασμο!!!:( καλη χρονια σε ολους!:)

 

το θεμα ειναι οτι μου ηρθε μυνημα....επισης η κοπελα μου ανανεωε πριν απο 6 μερες αλλα δεν εχει τα 1500 πρεπει να ανανεωσει παλι?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο η Wind, απατεώνες οι Wind, μπράβο η Wind, απατεώνες οι Wind, μπράβο η Wind, απατεώνες οι Wind, μπράβο η Wind, απατεώνες οι Wind, μπράβο η Wind, απατεώνες οι Wind, μπράβο η Wind, απατεώνες οι Wind, μπράβο η Wind, απατεώνες οι Wind, μπράβο η Wind, απατεώνες οι Wind, μπράβο η Wind, απατεώνες οι Wind...

 

Τη μία μέρα έτσι, την άλλη γιουβέτσι... Τελικά έχετε πολύ πλάκα...:lol:

Link to comment
Share on other sites

το σιγουρο ειναι οτι απο τελος του Ιανουαριου τελος τα free mb.. .....

ολα τα αλλα ....ειναι λογια αερα για να μην πατε αλλου εως τοτε .................

Link to comment
Share on other sites

για αυτους που χρειαζονται το adsm ακομα και το 1GB με 15Ε το μηνα ειναι καλυτερο απο πολλα συμβολαια.

προσωπικα θεωρω οτι στο θεμα καρτο-ιντερνετ η wind τουλαχιστο με τις τρεχουσες τιμες της, υπερεχει εναντι των αλλων.

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

το σιγουρο ειναι οτι απο τελος του Ιανουαριου τελος τα free mb.. .....

ολα τα αλλα ....ειναι λογια αερα για να μην πατε αλλου εως τοτε .................

 

Αυτό γιατί είναι σίγουρο αν επιτρέπεται;

Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...