Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω θα ενεργοποιησω τις 22, ισα ισα για να στειλω μερικες ευχες δωρεαν και τελος...
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

ακριβώς ετσι εχουν τα πραγματα δυστυχώς

 

ok!!!ευχαριστω!!!!εγω θα το ενεργοποιησω αλλα καρτα δε ξερω αν βαλω!!!!τα λεπτα μονο μου φτανουν!!!!!μη μου πειτε οτι για να χρησιμοποιησω τα 600λεπτα προς F2G πρεπει να βαλω και μια καρτα?ε θα αυτοκτονησω αν ισχυει κατι τετοιο!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω κάρτα ανανέωσης mo 'mad μπορώ να την ανανεώσω σε f2go???
Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

..παιδια οποιος θελει περνει...οποιος δεν θελει να παει αλλου :lol:...

 

....διπλασιασμος εστω και για λιγο σημαινει 0,05 ευρωλεπτα το λεπτο......στα 5 €....μιλας 100 λεπτα προς ολους + τα δωρεαν λεπτα προς τα F2G.....μια χαρα ακουγετε...:)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Αφού έκανε τις κινήσεις εντυπωσιασμού της η Wind, τώρα τα καταστρέφει όλα. Κρίμα. Άλλες προσφορές θα βγάλει η τελείωσαν; :confused:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το κέντρο υποστήριξης είπε τα εξής

 

1) Τα ευρώ που πέρνεις είναι προσωρινά. Τα μαθαίνεις καλόντας το 1245 και υσχήουν για 7 μέρες. Δεν μπαίνουν ποτέ στο λογαριασμό σου.

 

2) Μέχρι 4.99 ευρώ δεν πέρνεις διπλασιασμό. Αυτό περιλαμβάνει και τις κάρτες των 5 ευρώ, αφού αν αφαιρεθεί ο φόρος είναι λιγότερο από 5. Αυτό το ρώτησα ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ και μου το είπαν, δεν το βγάζω από το μυαλό μου.

 

3) Από 5 ευρώ μέχρι 9.99 πέρνεις 5 ευρώ. Αυτό περιλαμβάνει και τις κάρτες των 10 ευρώ, για τον ίδιο λόγο

 

4) Από 10 ευρώ μέχρι 19.99 πέρνεις 10 ευρώ, πάλι για τον ίδιο λόγο.

 

Τους ενημέρωσα φυσικά πως αυτό είναι καθαρή παραπλάνηση καταναλωτή, και μου είπαν πως θα το αναφέρουν να δουν τι θα γίνει. Πάντως μέχρι τότε, εγώ θα πρότινα αν θέλετε να εκμεταλευτείτε την προσφορά, να πάτε να κάνετε την ανανέωση σε κατάστημα της wind και να διαλέξετε πχ 6 ευρώ για να σας βάλουν 5 bonus...

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Εδω τα ξεκαθαριζει ολα http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1986

 

1-4.99 καρτα ανανεωσης 0€ bonus

5-10.99 καρτα ανανεωσης 5€ bonus

11-19.99 καρτα ανανεωσης 11€ bonus

20-50 καρτα ανανεωσης 20€ bonus

 

Για να μπορέσουν οι συνδρομητές να επωφεληθούν της προσφοράς θα πρέπει πρώτα να καλέσουν 1245 και να εγγραφούν στην προσφορά και στην συνέχεια να ανανεώσουν μέχρι τις 22/12

Η διάρκεια ισχύος του δωρεάν χρόνου ομιλίας και των δωρεάν λεπτών προς F2G είναι 7 ημέρες από την ημέρα της πρώτης ανανέωσης

Η προσφορά υπόκειται σε πολιτικ€

Ο αποδιδόμενος χρόνος ομιλίας περιλαμβάνει τέλος καρτοκινητής 12%

Ο δωρεάν χρόνος ομιλίας δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για:

- WIND Sharing

- Ενεργοποίηση πακέτων όπως Non Stop Friends, Non Stop κτλ

- Καθεστώς περιαγωγής και αποστολή SMS σε υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας

H κατανάλωση των δωρεάν λεπτών ομιλίας προς F2G γίνεται ανά δευτερόλεπτο

Μετά τη λήξη της διάρκειας ισχύος του δωρεάν χρόνου ομιλίας ή δωρεάν λεπτών ομιλίας προς F2G ή την κατανάλωση τους, ο συνδρομητής χρεώνεται σύμφωνα με τις βασικές χρεώσεις του οικονομικού του πακέτου

Link to comment
Share on other sites

επιτελους επισημη ενημερωση γιατι το 1260 για πολλοστη φορα ελεγε οτι του κατεβει, δηλαδη ανοησιες.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν τα ήξερα όλα αυτά θα είχα ψηφίσει τα 120 λεπτά πρός όλους.
Link to comment
Share on other sites

ασχετη ερωτηση:

εκεινα τα 5ε που μας ειχαν δωσει δωρο, είχαν και εκεινα ημερομηνια ληξης??

γιατι ή είχαν ή η περι τα 5 ευρω μου τα πηρε ο....ανεμος!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ασχετη ερωτηση:

εκεινα τα 5ε που μας ειχαν δωσει δωρο, είχαν και εκεινα ημερομηνια ληξης??

γιατι ή είχαν ή η περι τα 5 ευρω μου τα πηρε ο....ανεμος!

 

Όχι, εγώ τα έχω ακόμα.. όσα εχουν απομείνει δηλαδή.. :) Δεν μου αφαιρεσαν τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

Όχι, εγώ τα έχω ακόμα.. όσα εχουν απομείνει δηλαδή.. :) Δεν μου αφαιρεσαν τίποτα..
ουτε και εμενα.
Link to comment
Share on other sites

ασχετη ερωτηση:

εκεινα τα 5ε που μας ειχαν δωσει δωρο, είχαν και εκεινα ημερομηνια ληξης??

γιατι ή είχαν ή η περι τα 5 ευρω μου τα πηρε ο....ανεμος!

 

Αυτά δεν πειράζονται, έχουν ενσωματωθεί στο λογαριασμό κανονικά. Τα άλλα δεν φαίνονται με κλήση στο 1269

Link to comment
Share on other sites

Αν τα ήξερα όλα αυτά θα είχα ψηφίσει τα 120 λεπτά πρός όλους.

 

πολυ σωστος. τοτε το κερδος για τον συνδρομητη θα ηταν πολυ μεγαλυτερο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν το κατάλαβαν η έκπληξη ήταν στον τρόπο που θα δίνανε την προσφορά κι όχι η προσφορά αυτή καθε αυτή όπως την ήθελε ο περισσότερος κόσμος!

Χεχε!!:-)

:-)

Link to comment
Share on other sites

Εδω τα ξεκαθαριζει ολα http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1986

 

1-4.99 καρτα ανανεωσης 0€ bonus

5-10.99 καρτα ανανεωσης 5€ bonus

11-19.99 καρτα ανανεωσης 11€ bonus

20-50 καρτα ανανεωσης 20€ bonus

 

Για να μπορέσουν οι συνδρομητές να επωφεληθούν της προσφοράς θα πρέπει πρώτα να καλέσουν 1245 και να εγγραφούν στην προσφορά και στην συνέχεια να ανανεώσουν μέχρι τις 22/12

Η διάρκεια ισχύος του δωρεάν χρόνου ομιλίας και των δωρεάν λεπτών προς F2G είναι 7 ημέρες από την ημέρα της πρώτης ανανέωσης

Η προσφορά υπόκειται σε πολιτικ€

Ο αποδιδόμενος χρόνος ομιλίας περιλαμβάνει τέλος καρτοκινητής 12%

Ο δωρεάν χρόνος ομιλίας δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για:

- WIND Sharing

- Ενεργοποίηση πακέτων όπως Non Stop Friends, Non Stop κτλ

- Καθεστώς περιαγωγής και αποστολή SMS σε υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας

H κατανάλωση των δωρεάν λεπτών ομιλίας προς F2G γίνεται ανά δευτερόλεπτο

Μετά τη λήξη της διάρκειας ισχύος του δωρεάν χρόνου ομιλίας ή δωρεάν λεπτών ομιλίας προς F2G ή την κατανάλωση τους, ο συνδρομητής χρεώνεται σύμφωνα με τις βασικές χρεώσεις του οικονομικού του πακέτου

 

 

οπως τα λεγαμε... η πιο μαπα προσφορα ολων τως εποχων ... κριμα που ειναι και η τελευταια, ιδικα τωρα απου υα τελειωσει και το 0.10 λεπτα το λεπτο ,δεν υπαρχει λογος να εχουμε f2g πια...

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ φίλε ababapanos και απαντώ σε κάποιο φίλο ποιο πάνω που με αποκάλεσε δικηγόρο των άλλων επειδή είπα ”να δεις πόσοι θα φύγουν αν ακυρώσουν το ο,10”. εγώ είμαι 6 χρόνια σε αυτή την εταιρία και έχω αγοράσει κάρτες wind σε φίλους μου και στους δικούς μου. Από την στιγμή που μου πάρουν τα 10 λεπτά το λεπτό ΚΑΙ δεν φτιάξουν κάποιο αντίστοιχο πακέτο που να βγαίνει τόσο φθηνή η κλήση τότε φυσικά όπου φύγει φύγει… κάνουν 10 καλά και τα παίρνουν πίσω … ΝΤΡΟΠΗ ! τι θα έχαναν αν έκαναν ένα κανονικό διπλασιασμό ; οι περισσότεροι εδώ μέσα θα βαζαν 30 ευρώ κάρτα τώρα όχι μόνο δεν έβαλαν αλλά τους κράζουν ! ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
venceremos
Link to comment
Share on other sites

οπως τα λεγαμε... η πιο μαπα προσφορα ολων τως εποχων ... κριμα που ειναι και η τελευταια, ιδικα τωρα απου υα τελειωσει και το 0.10 λεπτα το λεπτο ,δεν υπαρχει λογος να εχουμε f2g πια...

μα πειτε μου που ειδατε οτι θα σταματησει το 10 λεπτα το λεπτο ????????????

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ φίλε ababapanos και απαντώ σε κάποιο φίλο ποιο πάνω που με αποκάλεσε δικηγόρο των άλλων επειδή είπα ”να δεις πόσοι θα φύγουν αν ακυρώσουν το ο,10”. εγώ είμαι 6 χρόνια σε αυτή την εταιρία και έχω αγοράσει κάρτες wind σε φίλους μου και στους δικούς μου. Από την στιγμή που μου πάρουν τα 10 λεπτά το λεπτό ΚΑΙ δεν φτιάξουν κάποιο αντίστοιχο πακέτο που να βγαίνει τόσο φθηνή η κλήση τότε φυσικά όπου φύγει φύγει… κάνουν 10 καλά και τα παίρνουν πίσω … ΝΤΡΟΠΗ ! τι θα έχαναν αν έκαναν ένα κανονικό διπλασιασμό ; οι περισσότεροι εδώ μέσα θα βαζαν 30 ευρώ κάρτα τώρα όχι μόνο δεν έβαλαν αλλά τους κράζουν ! ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
ρε φιλε και τα προηγουμενα 5 χρονια που δεν ειχε τα 10 λεπτα το λεπτο γιατι εμενες στην εταιρια ? ασε που αυτη η προσφορα ειναι στα πλαισια της δεσμετσης τιμης και οχι δικη της στο βασικο της πακετο...και αν θυμασαι καλα οταν το φρογκ το σταματησε η γουιντ το συνεχιζε χωρις καμια υποχρεωση..και στην τελικη κανεις δεν ξερει αν θα το σταματησουν .
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ φίλε ababapanos και απαντώ σε κάποιο φίλο ποιο πάνω που με αποκάλεσε δικηγόρο των άλλων επειδή είπα ”να δεις πόσοι θα φύγουν αν ακυρώσουν το ο,10”. εγώ είμαι 6 χρόνια σε αυτή την εταιρία και έχω αγοράσει κάρτες wind σε φίλους μου και στους δικούς μου. Από την στιγμή που μου πάρουν τα 10 λεπτά το λεπτό ΚΑΙ δεν φτιάξουν κάποιο αντίστοιχο πακέτο που να βγαίνει τόσο φθηνή η κλήση τότε φυσικά όπου φύγει φύγει… κάνουν 10 καλά και τα παίρνουν πίσω … ΝΤΡΟΠΗ ! τι θα έχαναν αν έκαναν ένα κανονικό διπλασιασμό ; οι περισσότεροι εδώ μέσα θα βαζαν 30 ευρώ κάρτα τώρα όχι μόνο δεν έβαλαν αλλά τους κράζουν ! ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

 

Εγώ έβαλα κάρτα 30€ το μεσημέρι αφού κάλεσα στο 1245 (τυχαία, για να δω αν υπάρχει καινούργια προσφορά). Η κάρτα ήταν από τις "παλιές" (προ φόρου 12%), αλλα μου πίστωσαν 17,86€ μόνο για 7 ημέρες. :mad:

Το ηχητικό μήνυμα στο 1245 είναι άκρως παραπλανητικό και κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να διαβάζει το site της wind και τα "ψιλά γράμματα" για να μην την πατήσει...:blink::!:

Τους κάλεσα στο 1260 και μετά από 35' αναμονή (στα 20' "έπεσε" η γραμμή και κάλεσα εκ νέου) τους ρώτησα τί συμβαίνει με το πρόβλημα που μου προέκυψε, τους έκραξα και απαίτησα να πιστωθούν 30€ στον λογαριασμό μου (τα επιπλέον € να ακούγονται κανονικά στο 1269) μιας και όπως ακούγεται το ηχητικό μήνυμα στο 1245 και από το sms που έλαβα αμέσως μετά την ανανέωση ("Η αξία της κάρτας συνδιαλέξεων διπλασιάστηκε") πρόκειται για ξεκάθαρη απάτη!!!:angry::rocket:

Θα μου τηλεφωνήσουν - είπαν - το νωρίτερο σε 2-3 εργάσιμες ημέρες. Αν δεν ικανοποιηθεί το αίτημα μου θα τους καταγγείλω επώνυμα στον Συνήγορο του Καταναλωτή και θα διεκδικήσω με αυτόν τον τρόπο τα 30€, ενέργεια την οποία προτείνω και σε όποιον άλλον εξαπατήθηκε με τον ίδιο τρόπο...;)

Link to comment
Share on other sites

γιατί πάντα ήταν η φθηνότερη καρτοκινητή! από την στιγμή που πάρουν τα 10 λεπτά στο λεπτό και δεν βγάλουν άλλο πακέτο ΠΑΥΕΙ να είναι η ποιο οικονομική για την χρήση που κάνω εγώ προσωπικά ! αυτή η πολιτική της τα τελευταία χρόνια μου έχει σπάσει τα νεύρα καλυτέρα να μην έκανε καθόλου εκπλήξεις . Όσο για το σχόλιο που ανάρτησαν στο site θα έπρεπε να ήταν έτσι «η έκπληξη που ψήφισαν οι F2G με ποσοστό 71% και την τροποποιήσαμε εμείς οι πονηρούληδες» . γιατί αν ήταν αυτές οι προϋποθέσεις του διπλασιασμού ούτε το 1% δεν θα ψήφιζε για “διπλασιασμό”
venceremos
Link to comment
Share on other sites

Εδω τα ξεκαθαριζει ολα http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1986

 

Η διάρκεια ισχύος του δωρεάν χρόνου ομιλίας και των δωρεάν λεπτών προς F2G είναι 7 ημέρες από την ημέρα της πρώτης ανανέωσης

Η προσφορά υπόκειται σε πολιτικ€

Ο αποδιδόμενος χρόνος ομιλίας περιλαμβάνει τέλος καρτοκινητής 12%

Ο δωρεάν χρόνος ομιλίας δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για:

- WIND Sharing

- Ενεργοποίηση πακέτων όπως Non Stop Friends, Non Stop κτλ

- Καθεστώς περιαγωγής και αποστολή SMS σε υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας

Σκόπευα να βάλω μια κάρτα 11€ για να έχω για το Plus non stop, αλλά μετά από αυτά δεν βλέπω το λόγο καθώς μου είναι άχρηστη αυτή η προσφορά. Κρίμα.:(

Motorola Razr i XT890 + Alcatel 2005D + Samsung GT-N5110
Link to comment
Share on other sites

γιατί πάντα ήταν η φθηνότερη καρτοκινητή! από την στιγμή που πάρουν τα 10 λεπτά στο λεπτό και δεν βγάλουν άλλο πακέτο ΠΑΥΕΙ να είναι η ποιο οικονομική για την χρήση που κάνω εγώ προσωπικά ! αυτή η πολιτική της τα τελευταία χρόνια μου έχει σπάσει τα νεύρα καλυτέρα να μην έκανε καθόλου εκπλήξεις . Όσο για το σχόλιο που ανάρτησαν στο site θα έπρεπε να ήταν έτσι «η έκπληξη που ψήφισαν οι F2G με ποσοστό 71% και την τροποποιήσαμε εμείς οι πονηρούληδες» . γιατί αν ήταν αυτές οι προϋποθέσεις του διπλασιασμού ούτε το 1% δεν θα ψήφιζε για “διπλασιασμό”
εχεις δικιο στο τελευταιο .ομως για το αλλο που ειπες εχω να σου πω ακομη και να σταματησει το 10 λεπτα το λεπτο θα γινει 21 λεπτατο λεπτο.παλι η πιο φθηνη θα ειναι γιατι υπερτερει απο φρογκ και κιου επειδη εχει τα πακετα νον στοπ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...