Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα 300' αφορούν όσους παλιούς έχουν το free2talk και δίνεται στην 1η ανανέωση του μήνα από 10€. Ισχύει ανεξάρτητα απο τον τρόπο που θα κάνεις την ανανέωση. Φυσικά αν θες και τα mb θα προτιμήσεις online.

ναι ειμαι παλιος και το κλεινουμε εδω γιατι σας εχω ζαλισει,λεγοντας online μπαινω δηλαδη και κανω ανανεωση με καρτα-paypall κλπ μεσω ιντερνετ ετσι;

Link to comment
Share on other sites

ναι ειμαι παλιος και το κλεινουμε εδω γιατι σας εχω ζαλισει,λεγοντας online μπαινω δηλαδη και κανω ανανεωση με καρτα-paypall κλπ μεσω ιντερνετ ετσι;

 

Δεν ζαλίζεις κανέναν. :)

Γι' αυτό είναι το φόρουμ, για να συζητάμε, να λέμε τις απόψεις μας και να λύνουμε απορίες.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

και ισχυει και ο χρονος τα 300 λεπτα; ή οχι; δηλαδη στην online παιρνεις 300 λεπτα χρονο ομιλιας και 500mb ;
Εγώ και κάποια άτομα που έχουμε την παλιά προσφορά με τα 300 με online ανανέωση 10€

 

Δίνει 300 προς όλους + 500mb

 

 

Δεν ζαλίζεις κανέναν. :)

Γι' αυτό είναι το φόρουμ, για να συζητάμε, να λέμε τις απόψεις μας και να λύνουμε απορίες.

Έτσι ακριβώς.

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτη ΓΥΦΤΙΑ η κατάργηση του bonus 500mb όταν ανανεώσεις €10 στο κατάστημα....

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

My Devices :

:DIPAD 2 - 16GB / WIFI / Black

Iphone 3GS - 16GB / Black

Palm Treo 680

SE K810i - Black

Link to comment
Share on other sites

Το log n win δεν ενεργοποιείται πλέον από το website του F2G; Μόνο από το app;

 

Επειδή τα ξεχνάω τα lognwin μιας και μου το θύμισες τώρα μόλις μπήκα να δω, και μου το ενεργοποίησε κανονικά από το website

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πάω να κάνω ανανέωση σε καρτοκινητό, πέρασε 12 η ώρα... δεν υπάρχει υπόλοιπο και μου βγάζει λάθος και ότι έχω ξεπεράσει τις ανανεώσεις !!! :blink::mad:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πάω να κάνω ανανέωση σε καρτοκινητό, πέρασε 12 η ώρα... δεν υπάρχει υπόλοιπο και μου βγάζει λάθος και ότι έχω ξεπεράσει τις ανανεώσεις !!! :blink::mad:
12:01 έκανα πετυχημένη ανανέωση. Στο επόμενο λεπτό που πήγα να κάνω log n win και μέχρι αυτή την ώρα βγάζει στο site και στην εφαρμογή μήνυμα ότι: "Το σύστημα αυτή τη στιγμή δεν ανταποκρίνεται. Προσπάθησε ξανά αργότερα". Οπότε υπομονή.

ΟΚ, μόλις απεκατασταθη το πρόβλημα

Edited by Frpix
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πάω να κάνω ανανέωση σε καρτοκινητό, πέρασε 12 η ώρα... δεν υπάρχει υπόλοιπο και μου βγάζει λάθος και ότι έχω ξεπεράσει τις ανανεώσεις !!! :blink::mad:

 

Προφανως με paypal δοκίμασες? Δοκίμασε απευθείας με την κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν μπορω να βρω το καινουριο πακετο summer loading?
Γιατί άμα θυμάμαι καλά ήταν για ενεργοποίηση μέχρι 3Μαΐου.

Δεν ήταν μόνιμο πακέτο.

 

Στάλθηκε από το EVA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατί άμα θυμάμαι καλά ήταν για ενεργοποίηση μέχρι 3Μαΐου.

Δεν ήταν μόνιμο πακέτο.

 

Στάλθηκε από το EVA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ελεγε για ολο το καλοκαιρι νομιζω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα με τα 5 ευρω τι ειναι προτιμοτερο να κανω? Να κανω αμφισβητηση για να τα παρω πισω ή θα ειναι πιο γρηγορο να μου περασουν 5 ευρω στην καρτα? Υποθετω οτι θα παρει τον ιδιο χρονο :P
Link to comment
Share on other sites

ελεγε για ολο το καλοκαιρι νομιζω
Δεν αναφερόταν απο οσο θυμάμαι για όλο το καλοκαίρι. Και έληγε ή 3 ή 4 Μαΐου.

Λογικά όμως θα το επαναφέρουν κάποια στιγμή μέσα στο καλοκαίρι, λόγο και του ονόματος του.

 

Στάλθηκε από το EVA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα με τα 5 ευρω τι ειναι προτιμοτερο να κανω? Να κανω αμφισβητηση για να τα παρω πισω ή θα ειναι πιο γρηγορο να μου περασουν 5 ευρω στην καρτα? Υποθετω οτι θα παρει τον ιδιο χρονο :P

η eurobank τι σου ειπε? μια φορα ειχα παθει το ιδιο και η απαντηση της wind ηταν οτι εφοσον η τραπεζα δεν βρισκει εντος καποιου διαστήματος να κατευθύνει κάπου την πληρωμή,αυτή ακυρώνεται,και τα λεφτά γυρνάνε πίσω από εκει που τα πήραν (εν προκειμενω τον συνδεδεμενο λογαριασμό με την κάρτα). Επειδή δυστυχως στην περιπτωση μου αφορουσε την καρτα του πατερα μου,που δεν ειχε ιντερνετ banking και δεν μπορούσα εύκολα να συνεννοηθω με την τραπεζα του (είναι περασμενης ηλικιας ο ιδιος) δεν ξερω αν τελικα τα λεφτα οντως γυρισαν πισω.Δεν το θυμαμαι σιγουρα,αλλα νομιζω οτι το διαστημα της εκκρεμοτητας πρεπει να μου ειπαν οτι μπορει να φτασει ή τις 15 ή τις 60 μερες...η αμφισβητηση πληρωμης ομως αν μπορει να γινει νομιζω πιο σωστο ειναι να γινει στην eurobank που ειναι η πυλη που διενεργει τις πληρωμες και οχι την τραπεζα που εχει εκδοσει την καρτα. Οπως επισης ουτε στη wind η οποια επισης δεν λαμβανει (ουτε βλεπει εν τελει) καποια πληρωμη. Το θεμα κολλάει στο προηγουμενο βημα...

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

η eurobank τι σου ειπε? μια φορα ειχα παθει το ιδιο και η απαντηση της wind ηταν οτι εφοσον η τραπεζα δεν βρισκει εντος καποιου διαστήματος να κατευθύνει κάπου την πληρωμή,αυτή ακυρώνεται,και τα λεφτά γυρνάνε πίσω από εκει που τα πήραν (εν προκειμενω τον συνδεδεμενο λογαριασμό με την κάρτα). Επειδή δυστυχως στην περιπτωση μου αφορουσε την καρτα του πατερα μου,που δεν ειχε ιντερνετ banking και δεν μπορούσα εύκολα να συνεννοηθω με την τραπεζα του (είναι περασμενης ηλικιας ο ιδιος) δεν ξερω αν τελικα τα λεφτα οντως γυρισαν πισω.Δεν το θυμαμαι σιγουρα,αλλα νομιζω οτι το διαστημα της εκκρεμοτητας πρεπει να μου ειπαν οτι μπορει να φτασει ή τις 15 ή τις 60 μερες...η αμφισβητηση πληρωμης ομως αν μπορει να γινει νομιζω πιο σωστο ειναι να γινει στην eurobank που ειναι η πυλη που διενεργει τις πληρωμες και οχι την τραπεζα που εχει εκδοσει την καρτα. Οπως επισης ουτε στη wind η οποια επισης δεν λαμβανει (ουτε βλεπει εν τελει) καποια πληρωμη. Το θεμα κολλάει στο προηγουμενο βημα...

 

Η eurobank μου ειχε πει να μιλησω με τη wind οπως και εκανα, τωρα η wind ουτε φωνη ουτε ακροαση....δεν εχω ξαναπαρει την τραπεζα ακομα ουτε τη wind.

Link to comment
Share on other sites

:!: Παιδιά τα φώτα σας για να μην βρεθώ προ εκπλήξεως.

 

Έχω έναν αριθμό F2G που έχει την παλιά προσφορά Free2All (Free2Talk) με τα 300 λεπτά δωρεάν χρόνο ομιλίας δώρο και που αυτή τη στιγμή έχει υπόλοιπο 4,46 € με ημερομηνία λήξης 31/05/2018. Επειδή όμως το ποσό αυτό δεν φτάνει για την αγορά κάποιου πακέτου ομιλίας θα αναγκαστώ να κάνω ανανέωση. Αν λοιπόν κάνω ανανέωση 5 € online με κάρτα ή paypal, τα χρήματα της ανανέωσης θα παραμείνουν στην κάρτα ώστε μαζί με το προηγούμενο υπόλοιπο να μπορέσω να βάλω πακέτο ή το σύστημα βλέποντας το νέο υπόλοιπο θα μου παρακρατήσει αυτόματα τα 8 € για το εξαμηνιαίο τέλος ανανέωσης προσφοράς του Free2Αll ??? :blink:

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. :)

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία φορά που χρησιμοποίησα more σε περιαγωγή ήταν πριν το Πάσχα. Δεν νομίζω ότι έχει αλλάξει κατι από τότε.

Μπορείς να στείλεις SMS με το λεκτικό υπ στο 1285 για να σου πει αν ισχύουν τώρα

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία φορά που χρησιμοποίησα more σε περιαγωγή ήταν πριν το Πάσχα. Δεν νομίζω ότι έχει αλλάξει κατι από τότε.

Μπορείς να στείλεις SMS με το λεκτικό υπ στο 1285 για να σου πει αν ισχύουν τώρα

 

Έστειλα το μήνυμα και μου λέει οτι ισχύουν και στην περιαγωγή.. Σε ευχαριστώ φίλε μου!!

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε μολις τωρα ενα κουλο μηνυμα που λεει οτι πρεπει να ανανεωσω τον χρονο ομιλιας μου αμεσα γιατι στις επομενες μερες θα διαγραψουν ολο το διαθεσιμο υπολοιπο σε mb, sms, χρονο ομιλιας και ευρω! Πρωτη φορα απο το 2013 που εχω το f2g. Τι παιζει; Αλλαξε κατι; Τελευταια ανενωση πρεπει να ειχα κανει στις 15 Φεβρουαριου.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...