Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@hypest

Στείλε φίλε ένα mail στη WIND να δουν τη δουλειά σου...μπορεί να ασχοληθούν και για νέα εφαρμογή (με τα νέα πακέτα) κι ίσως να πέσει κάποιο μαρούλι!

Θυμάμαι που το είχες φτιάξει, και είχε γίνει χαμός εδώ μέσα. Άρεσε σε αρκετά παιδιά. Αν σου δώσει η WIND όλες τις επίσημες προσφορές, θα γίνει καλή δουλειά.

Καλό το χόμπυ, αλλά αν ασχοληθείς πιστεύω θα βγει καλή δουλειά... Θα είναι ικανοποιημένη η WIND, εσύ και οι συνδρομητές!

Link to comment
Share on other sites

@hypest

Στείλε φίλε ένα mail στη WIND να δουν τη δουλειά σου...μπορεί να ασχοληθούν και για νέα εφαρμογή (με τα νέα πακέτα) κι ίσως να πέσει κάποιο μαρούλι!

Θυμάμαι που το είχες φτιάξει, και είχε γίνει χαμός εδώ μέσα. Άρεσε σε αρκετά παιδιά. Αν σου δώσει η WIND όλες τις επίσημες προσφορές, θα γίνει καλή δουλειά.

Καλό το χόμπυ, αλλά αν ασχοληθείς πιστεύω θα βγει καλή δουλειά... Θα είναι ικανοποιημένη η WIND, εσύ και οι συνδρομητές!

 

σωστη η προταση σου. Και εμεις θα διευκολυνθουμε και το παιδι θα επωφεληθει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο κινητο βονταφον στελνεις τον αριθμο που σε ενδιαφερει στο 1291

1292 είναι για το δίκτυο της VF

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

απο κινητο βονταφον στελνεις τον αριθμο που σε ενδιαφερει στο 1291

 

1292 είναι για το δίκτυο της VF

 

Από κινητό βονταφον τι να το κάνω ρε παιδιά? Για wind δεν μιλάμε? ..

Link to comment
Share on other sites

Μόνο για να ελέγξεις αν είναι κάποιος f2g: Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να στείλεις ένα δωρεάν SMS στο 1274 με τον αριθμό του κινητού που σε ενδιαφέρει. Για όσους αριθμούς θέλεις, χωρίς χρέωση!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Από κινητό βονταφον τι να το κάνω ρε παιδιά? Για wind δεν μιλάμε? ..

 

αν θελεις να δεις σε ποιο δικτυο ακριβως ανηκει ο αλλος μονο απο βονταφον. Απο γουιντ μπορεις να δεις μονο αν ο αλλος ειναι φ2γ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν θελεις να δεις σε ποιο δικτυο ακριβως ανηκει ο αλλος μονο απο βονταφον. Απο γουιντ μπορεις να δεις μονο αν ο αλλος ειναι φ2γ.

 

Μάλιστα. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορία.

Εδώ μέσα διαβάζω συχνά οτι οι περισσότεροι καρτοιδιοκτήτες ειναι wats up αρκετοί ειναι

vodafone και κάποιοι λίγοι στο f2g .

Πως γίνεται και οι σελίδες με τις συζητήσεις στο myfone.gr για τα δύο πρώτα δίκτυα να είναι γύρω στις 600 ενώ με εμάς τους λίγους? του f2g να έχουν φτάσει αισίως στις 1.000?

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορία.

Εδώ μέσα διαβάζω συχνά οτι οι περισσότεροι καρτοιδιοκτήτες ειναι wats up αρκετοί ειναι

vodafone και κάποιοι λίγοι στο f2g .

Πως γίνεται και οι σελίδες με τις συζητήσεις στο myfone.gr για τα δύο πρώτα δίκτυα να είναι γύρω στις 600 ενώ με εμάς τους λίγους? του f2g να έχουν φτάσει αισίως στις 1.000?

 

ειμαστε πιο ψαγμενοι και ψαχνουμε το καθετι με καθε λεπτομερεια.γιαυτο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορία.

Εδώ μέσα διαβάζω συχνά οτι οι περισσότεροι καρτοιδιοκτήτες ειναι wats up αρκετοί ειναι

vodafone και κάποιοι λίγοι στο f2g .

Πως γίνεται και οι σελίδες με τις συζητήσεις στο myfone.gr για τα δύο πρώτα δίκτυα να είναι γύρω στις 600 ενώ με εμάς τους λίγους? του f2g να έχουν φτάσει αισίως στις 1.000?

Με τόσες προσφορές, τόσους αριθμούς για έλεγχο υπολοίπων και τόσο μπέρδεμα, λογικό είναι να έχουμε φτάσει αισίως στις 1.000 σελίδες.

Θα πρότεινα στους Mods να διαγράψουν όλα τα posts μέχρι τώρα και να συγκεντρώσουν τς τελευταίες προσφορές που ισχύουν καθώς και τις ρυθμίσεις APN και MMS και να ξεκινήσουμε από την αρχή τις συζητήσεις.

 

Καλό θα ήταν να ακολουθηθεί αυτή η τακτική τουλάχιστον και στα αντίστοιχα νήματα καρτοκινητών Cosmote, Vodafone, Q.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ο δημιουργός του myF2G android app...

 

Είναι αλήθεια ότι θα ήταν πιο χρήσιμο να έβγαζε η ίδια η Wind κατάλληλη εφαρμογή για να βλέπεις τα υπόλοιπα :(

 

Να πω πάντως ότι το myF2G (android app) λειτουργεί μια χαρά ακόμη, παρότι δεν το έχω ενημερώσει με ό,τι πιο τελευταίο έχει βγάλει η Wind. Για το βασικό υπόλοιπο αλλά και τα MBs από τα 3euro/5euro κλπ, παίζει κανονικά (αυτό χρησιμοποιώ και εγώ εξάλλου)

 

Καλή συνέχεια!

 

Χρησιμοποιώ την εφαρμογή από τότε που βγήκε,και με είχε βολέψει πολύ. Αλλά εδώ και πολύ καιρό δεν ενημερώνει μέσα από την εφαρμογή,στέλνονται τα μηνύματα αλλά πάντα μου έρχονται οι απαντήσεις σαν sms και όχι μέσα από την εφαρμογή. Είχα δοκιμάσει και εκκαθάριση data,και απεγκατασταση,αλλά μετά από 2-3 φορές πάλι έκανε το ίδιο. Μιας και αναφέρθηκε το είπα,μπορεί να το κάνει μόνο σε μένα,δεν ξέρω.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι f2g2, και θελω να ανανεωσω με κανα 10αρικο. Επειδη με το ρυθμο που αλλαζουν οι προσφορες ολο μπλεκομαι, μπορει να μου κανει καποιος μια σουμα με το τι παιζει τωρα τελευταια?

 

Επισης μου ειχαν ερθει και κατι μνματα πως αν ανεωσω μεσα σε 5 μεες θα εχω αυτοματα διπλασιο χορνο, αλλα πρεπει να περασε το πενθημερο.

 

Κυριος για να εχω δωρεαν χρονο προς f2g με ενδιαφερει.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι f2g2, και θελω να ανανεωσω με κανα 10αρικο. Επειδη με το ρυθμο που αλλαζουν οι προσφορες ολο μπλεκομαι, μπορει να μου κανει καποιος μια σουμα με το τι παιζει τωρα τελευταια?

 

Επισης μου ειχαν ερθει και κατι μνματα πως αν ανεωσω μεσα σε 5 μεες θα εχω αυτοματα διπλασιο χορνο, αλλα πρεπει να περασε το πενθημερο.

 

Κυριος για να εχω δωρεαν χρονο προς f2g με ενδιαφερει.

 

γραψου στο 1300 και ανανεωσε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ομως πως ειμαι γραμμενος στο 1242 (Πως μπορω να σιγουρευτω).

 

Διαφορες των 2, ποιες ειναι κατα γραμμα? Θελω οσο περισσοτερα λεπτα γινεται και οχι 100 και 200 σε f2g.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ομως πως ειμαι γραμμενος στο 1242 (Πως μπορω να σιγουρευτω).

 

Διαφορες των 2, ποιες ειναι κατα γραμμα? Θελω οσο περισσοτερα λεπτα γινεται και οχι 100 και 200 σε f2g.

 

με μια κληση στο 1242 σου λεει αν εισαι γραμμενος. Θα ανανεωσεις με 10 ευρω απο καταστημα στις happy hours

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, τωρα στο 1300 πως τρώει τα λεπτά;

Ποια τρώει πρώτα και ποια μετά;

Με τα λεπτά προς όλους τι ισχύει; Ξεχωριστά ή μετράνε απο εκει πρώτα;

 

Υ.Γ Ρωτάω γιατί με την wind ποτέ δεν ξέρεις τι δινει και τι παίρνει...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,σε ενα ξεχασμενο f2g εχω υπολοιπο τα 300' που ειχε δωσει δωρο η wind μεσω facebook.Πηρα ενα Q σημερα και χρεωθηκα.Στην εξυπηρετηση πελατων μου ειπαν οτι τα 300' του facebook ειναι προς ολη τη wind αλλα οχι Q.Ισχυει;ξερει κανεις;(αν θυμαται κανεις,εχει περασει και καιρος)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,σε ενα ξεχασμενο f2g εχω υπολοιπο τα 300' που ειχε δωσει δωρο η wind μεσω facebook.Πηρα ενα Q σημερα και χρεωθηκα.Στην εξυπηρετηση πελατων μου ειπαν οτι τα 300' του facebook ειναι προς ολη τη wind αλλα οχι Q.Ισχυει;ξερει κανεις;(αν θυμαται κανεις,εχει περασει και καιρος)

 

εγω εχω 150' ακομα απο τοτε με το FACEBOOK γιατι τα νουμερα που περνω ειναι απο αλλα δικτια.Δεν εχω προσεξει ομως πως καταναλωνονται νομιζω μονο σε f2g.

Link to comment
Share on other sites

Προς ολη την γουιντ ειναι σιγουρα εχω τηλ εγω και σε συμβολαια.Προς q πρωτη φορα τηλεφωνω και μαλλον την πατησα(απ'οτι μου ειπε η εξ.πελατων)
Link to comment
Share on other sites

Οι χρεώσεις του f2g2 προς Αγγλία πόσο είναι ανά λεπτό;

 

δεν ξερω ακριβως αλλα ειναι πολυ.το δοκιμασα και ετσουξε. Ενεργοποιησε πακετο καλυτερα

 

δες εδω

http://www.wind.com.gr/gr/f2g/paketa/paketa-pros-diethneis-proorismous/

Edited by pexths
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ακριβως αλλα ειναι πολυ.το δοκιμασα και ετσουξε. Ενεργοποιησε πακετο καλυτερα

 

δες εδω

http://www.wind.com.gr/gr/f2g/paketa/paketa-pros-diethneis-proorismous/

 

Ωραίος ο παίχτης ;)

Link to comment
Share on other sites

Οι χρεώσεις του f2g2 προς Αγγλία πόσο είναι ανά λεπτό;

 

Πάντως οι χρεώσεις sms του f2g2 προς προορισμούς εξωτερικού, είναι επιβεβαιωμένα 0,04€ ακομα. Έχει ξεμείνει ακόμα από τη προσφορά που είχαν βγάλει κάποτε...!!! (Εκείνες τις ωραίες εποχές που το σμσ προς f2g είχε 0,02€... Τις θυμάστε???)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι χρεώσεις sms του f2g2 προς προορισμούς εξωτερικού, είναι επιβεβαιωμένα 0,04€ ακομα. Έχει ξεμείνει ακόμα από τη προσφορά που είχαν βγάλει κάποτε...!!! (Εκείνες τις ωραίες εποχές που το σμσ προς f2g είχε 0,02€... Τις θυμάστε???)

 

η τιμη του μηνυματος προς εξωτερικο ειναι οτι καλυτερο. χρονια τωρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με μια κληση στο 1242 σου λεει αν εισαι γραμμενος. Θα ανανεωσεις με 10 ευρω απο καταστημα στις happy hours

 

Καλεσα εκει και μου διαφημιζε το 1300. αλλα στο τελος μου ειπε "Η εγγραφε σας δεν ειναι εφικτη διοτι η προσφορα εχει ληξει" Οποτε αυτο σημαινει οτι δεν ειχα γραφτει τελικα?

 

Οι happy hours ποιες ειναι?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...