Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν χρειαζονται μπινελικια. Μπορεις απλα να παρεις ενα τηλεφωνο στο τμημα εξυπηρετησης και να ζητησεις εξηγησεις. Τα παλικαρια δεν σου φταινε σε τιποτα.

 

Αστον μωρέ αφού είναι αγριάνθρωπος. Άσε τον Μόγλη να πάει να τους τα χώσει και λίγο...

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζονται μπινελικια. Μπορεις απλα να παρεις ενα τηλεφωνο στο τμημα εξυπηρετησης και να ζητησεις εξηγησεις. Τα παλικαρια δεν σου φταινε σε τιποτα.

 

Εννοείς εδώ: "Αν είσαι ιδιώτης κάλεσε στο 1260 από το κινητό σου με χρέωση 0,25€ ανά κλήση από όλη την Ελλάδα ή στο 693-5601260 από σταθερό τηλέφωνο( με χρέωση ) από όλη την Ελλάδα και +306935601260 με χρέωση για κλήσεις από το εξωτερικό. "

εδώ: "Αν είσαι κάτοχος καρτοκινητού μπορείς να επικοινωνήσεις με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών στο 1260 από το κινητό σου με χρέωση 0,24€ ανά κλήση από όλη την Ελλάδα ή στο 693-5601260 με χρέωση από σταθερό τηλέφωνο από όλη την Ελλάδα και +306935601260 με χρέωση για κλήσεις από το εξωτερικό. e-mail: crm@wind.com.gr "

ή εδώ:

"Για παράπονα και βλάβες μπορείς να καλέσεις αν είσαι:

Χρήστης Καρτοκινητής στο στο 800 888 7316 (χωρίς χρέωση) "

 

Ρωτάω μην κάνω κανά λάθος και ενοχλήσω κάποιον. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ Φ2Γ2.ΑΝΑΝΕΩΣΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΗΜΕΡΑ 20 ΕΥΡΩ!!!ΠΗΡΑ 600 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ 600 ΣΜΣ ΠΡΟΣ ΓΟΥΙΝΤ!!!!ΠΗΡΑ 300 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ!!!ΠΗΡΑ 120 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ(ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ)!!!!ΠΗΡΑ 120 ΜΒ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!!ΠΗΡΑ 5 ΕΥΡΩ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ WIND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΝΕΙΣ WIND KAI ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Η WIND TA 300 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΩΝ 20 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΝΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ!!!!!!!!ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΟΣΜΟ!!!!ΤΙ ΛΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ?????

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

πραγματικά μπραβο στη wind... οι αλλοι 2 κοιμουνται.. καλα, εαν το κανει μονιμο, θα παιρνει 20αρια απο πολυ κοσμο καθε μηνα! Εγω εχω Q-card και χρησιμοποιω τα 3ε/300' (με ελαχ.χρεωση 1' παρακαλω) και εχω να βαλω καρτα 3 μηνες! Αυτο ομως που μου αρεσει ειναι οτι δεν εχω καμμια 'κουφη' χρεωση, οπως εχω στο vodafone (παλι μου εφαγε 8 cents, απο το πουθενα)... εδω και 3 μηνες ελεγχω το υπολοιπο μου και στα 2, σχεδον καθε μερα, και η q ειναι σταθερα το ιδιο ποσό, ενω η vodafone μου τρωει καθε βδομαδα και απ λιγα cents...
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ Φ2Γ2.ΑΝΑΝΕΩΣΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΗΜΕΡΑ 20 ΕΥΡΩ!!!ΠΗΡΑ 600 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ 600 ΣΜΣ ΠΡΟΣ ΓΟΥΙΝΤ!!!!ΠΗΡΑ 300 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ!!!ΠΗΡΑ 120 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ(ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ)!!!!ΠΗΡΑ 120 ΜΒ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!!ΠΗΡΑ 5 ΕΥΡΩ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ WIND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΝΕΙΣ WIND KAI ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Η WIND TA 300 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΩΝ 20 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΝΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ!!!!!!!!ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΟΣΜΟ!!!!ΤΙ ΛΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ?????

 

αυτο το επιλεκτικη δε το καταλαβα:O

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ Φ2Γ2.ΑΝΑΝΕΩΣΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΗΜΕΡΑ 20 ΕΥΡΩ!!!ΠΗΡΑ 600 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ 600 ΣΜΣ ΠΡΟΣ ΓΟΥΙΝΤ!!!!ΠΗΡΑ 300 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ!!!ΠΗΡΑ 120 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ(ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ)!!!!ΠΗΡΑ 120 ΜΒ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!!ΠΗΡΑ 5 ΕΥΡΩ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ WIND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΝΕΙΣ WIND KAI ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Η WIND TA 300 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΩΝ 20 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΝΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ!!!!!!!!ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΟΣΜΟ!!!!ΤΙ ΛΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ?????

 

Πως θα φέρεις κόσμο; To F2G2 δεν είναι πια εμπορικά διαθέσιμο. Δεν έχουν νόημα οι προσφορές όταν οι χρεώσεις είναι σχεδόν 0.5 ευρώ το λεπτό. Και για να λέμε και την αλήθεια, από καρτοκινητές, ο περισσότερος κόσμος έχει whats up οπότε δεν έχει και πολύ νόημα το να δίνει λεπτά για γουίντ όπως κάνει μέχρι τώρα, έξτρα που 20 ευρώ δεν είναι λίγα! Πας και κάνεις συμβόλαιο αν είναι έτσι! Η λογική του καρτοκινητού είναι ότι μπορείς να κάνεις σχετικά χαμηλές καταναλώσεις επειδή δεν έχεις μεγάλες ανάγκες. Ποιο το νόημα αν είναι να δίνεις 20 ευρώ το μήνα;

 

Δε λέω, το F2G2 θα το κρατήσω στην άκρη αλλά δε νομίζω να πάρει πλέον δεκάρα από μένα η Wind γιατί θα πάει να κάνει σύνδεση από εκεί το μισό μου σόι όπως και το μισό σόι της κοπέλας μου. Προς τους υπόλοιπους μου αρκούν τα 90 λεπτά και τα 1000 προς τα σταθερά...

Edited by Petros the Great
Αφαίρεση off-topic υλικού
Link to comment
Share on other sites

Πως θα φέρεις κόσμο; To F2G2 δεν είναι πια εμπορικά διαθέσιμο. Δεν έχουν νόημα οι προσφορές όταν οι χρεώσεις είναι σχεδόν 0.5 ευρώ το λεπτό. Και για να λέμε και την αλήθεια, από καρτοκινητές, ο περισσότερος κόσμος έχει whats up οπότε δεν έχει και πολύ νόημα το να δίνει λεπτά για γουίντ όπως κάνει μέχρι τώρα, έξτρα που 20 ευρώ δεν είναι λίγα! Πας και κάνεις συμβόλαιο αν είναι έτσι! Η λογική του καρτοκινητού είναι ότι μπορείς να κάνεις σχετικά χαμηλές καταναλώσεις επειδή δεν έχεις μεγάλες ανάγκες. Ποιο το νόημα αν είναι να δίνεις 20 ευρώ το μήνα;

 

Δε λέω, το F2G2 θα το κρατήσω στην άκρη αλλά δε νομίζω να πάρει πλέον δεκάρα από μένα η Wind γιατί θα πάει να κάνει σύνδεση από εκεί το μισό μου σόι όπως και το μισό σόι της κοπέλας μου. Προς τους υπόλοιπους μου αρκούν τα 90 λεπτά και τα 1000 προς τα σταθερά...

 

Δε χρειάζεται να έχει φ2γ2!!!Αν η γουιντ μονιμοποιησει το 20 ευρω και 300 λεπτα προς ολουσ + 600 και 600 + 5 ευρω ανανεωση απο καταστημα και τα 20 ευρω να σου μενουν...τοτε μιλαμε για φοβερο πακετο!!!!!!!!!!!!!

Edited by Petros the Great
Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο. Φανταζομαι η συσκευη συνοδευοταν και απο εγγυηση; το μονο μειονεκτημα ειναι οτι δεν συνδυαζεται αυτη η προσφορα με τις αλλες.

 

Σε ευχαριστώ πολύ :) Ναι κανονικά, διετής.

Link to comment
Share on other sites

στην cyta ειναι 9ε για απεριοριστα σταθερα και αλλα 9ε για 80' για κινητα αρα συνολο 18ε και οχι μονο 9ε

Για μένα είναι 9€. :)

Και 16€ τα 4MBps = 25€

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που στέλνω για να μάθω το υπόλοιπο μου από τον διπλασιασμό;Έβαλα 5+20ευρώ σήμερα και έχασα την μπάλα από τις προσφορές της WIND.ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!! Τα 5ευρώ bonus που είναι για 30μέρες έχουν προτεραιοτητα από τα 20ευρώ που είναι για 15μέρες σωστά;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Στείλε υπ στο 1237 για το υπόλοιπο από τα 20 ευρώ. Πάρε το 1242 για τα δωρεάν λεπτά και Internet

ΥΠ στο 12300 για το Bonus 5 ευρώ.

Δυστυχώς καταναλώνει πρώτα από τα 5 ευρώ ....

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Στείλε υπ στο 1237 για το υπόλοιπο από τα 20 ευρώ. Πάρε το 1242 για τα δωρεάν λεπτά και Internet

ΥΠ στο 12300 για το Bonus 5 ευρώ.

Δυστυχώς καταναλώνει πρώτα από τα 5 ευρώ ....

 

Σε ευχαριστώ πολύ.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

εκανα στις 4/12 ανανεωση 10 ευρω σε f2g2 απο ΑΤΜ και δεν αφερεθηκε ο φορος.εμειναν κανονικα 10ευρω.εχει συμβει σε αλλον αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς εδώ: "Αν είσαι ιδιώτης κάλεσε στο 1260 από το κινητό σου με χρέωση 0,25€ ανά κλήση από όλη την Ελλάδα ή στο 693-5601260 από σταθερό τηλέφωνο( με χρέωση ) από όλη την Ελλάδα και +306935601260 με χρέωση για κλήσεις από το εξωτερικό. "

εδώ: "Αν είσαι κάτοχος καρτοκινητού μπορείς να επικοινωνήσεις με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών στο 1260 από το κινητό σου με χρέωση 0,24€ ανά κλήση από όλη την Ελλάδα ή στο 693-5601260 με χρέωση από σταθερό τηλέφωνο από όλη την Ελλάδα και +306935601260 με χρέωση για κλήσεις από το εξωτερικό. e-mail: crm@wind.com.gr "

ή εδώ:

"Για παράπονα και βλάβες μπορείς να καλέσεις αν είσαι:

Χρήστης Καρτοκινητής στο στο 800 888 7316 (χωρίς χρέωση) "

 

Ρωτάω μην κάνω κανά λάθος και ενοχλήσω κάποιον. Ευχαριστώ.

 

Ναι, σε ένα νούμερο από αυτά. Χαίρομαι που έπιασες το νόημα :) .

Link to comment
Share on other sites

για να καταλάβω αν βάλουμε πρώτα τα 5ευρω κ μετά 20 διπλασιάζει τα 20 σωστά?όταν πάρουμε εκτός γουιντ τρώει πρώτα από τα 20 ευρώ μπόνους π είναι για 15 μερες η από τα 300 λεπτά προς όλους?
Link to comment
Share on other sites

εκανα στις 4/12 ανανεωση 10 ευρω σε f2g2 απο ΑΤΜ και δεν αφερεθηκε ο φορος.εμειναν κανονικα 10ευρω.εχει συμβει σε αλλον αυτο?

 

Μου είχε συμβεί από τράπεζα Πειραιώς. Είχε ακόμα αφορολόγητους κωδικούς. Σε πια τράπεζα σου συνέβει;

Link to comment
Share on other sites

για να καταλάβω αν βάλουμε πρώτα τα 5ευρω κ μετά 20 διπλασιάζει τα 20 σωστά?όταν πάρουμε εκτός γουιντ τρώει πρώτα από τα 20 ευρώ μπόνους π είναι για 15 μερες η από τα 300 λεπτά προς όλους?

Δυστυχώς τα λεπτά από τη νέα προσφορά προς όλους ξοδευεται πρώτη πάνω από οτιδήποτε άλλο ακόμα και πάνω από το bonus κι ας λήγει σε 15 ημέρες

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

αρα πρωτα τραβαει απο τα 300 κ μετα απο τα απο τα 20ε?οκ αυτο ηθελα να μαθω το καλο ειναι οτι μενουν τα 20 ευρω μεσα αλλα δν την πολυ λειτουργο την καρτουλα οποτε θα το σκεφτω!

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, για φ2γ2 η μικροτερη ανανέωση για να πάρω και κάποιο "δωράκι" είναι 5+5 ευρώ με την οποία θα πάρω διπλασιασμο της δεύτερης ανανέωσης για 15 μέρες. Κι αν βάλω άλλα 5 στις 31/12 θα πάρω άλλον ένα διπλασιασμο για 15 μέρες.

.

Edited by tseapis
διορθώσεις
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, για φ2γ2 η μικροτερη ανανέωση για να πάρω και κάποιο "δωράκι" είναι 5+5 ευρώ με την οποία θα πάρω διπλασιασμο της δεύτερης ανανέωσης για 15 μέρες. Κι αν βάλω άλλα 5 στις 31/12 θα πάρω άλλον ένα διπλασιασμο για 15 μέρες.

.

 

Ακριβώς έτσι . Επίσης με κάθε ανανέωση θα πάρεις και 100 λεπτά προς όλη την WIND+ Q

Link to comment
Share on other sites

Πήρα στο χαμόγελο του παιδιού (κλήση στο 14545) και δεν μου αφαίρεσε από ΚΑΝΕΝΑ υπόλοιπο (ούτε από το κανονικό, ούτε από το bonus). Έχει περάσει ένα 20λεπτο από τότε που έκανα την κλήση. ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ ΑΡΑΓΕ;;;

 

Εάν ενεργοποιήσω πακέτο adsm ns-7 (internet δηλαδή), τα 14.5 ευρώ που κοστίζει το πακέτο θα τα φάει από το BONUS ή από το ΚΑΝΟΝΙΚΟ υπόλοιπο;

 

Ευχαριστώ πολύ.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι . Επίσης με κάθε ανανέωση θα πάρεις και 100 λεπτά προς όλη την WIND+ Q

 

Με τα 10ευρω παιρνεις τα 100λεπτα! με 5 απο καταστημα παιρνεις τα 300sms

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πήρα στο χαμόγελο του παιδιού (κλήση στο 14545) και δεν μου αφαίρεσε από ΚΑΝΕΝΑ υπόλοιπο (ούτε από το κανονικό, ούτε από το bonus). Έχει περάσει ένα 20λεπτο από τότε που έκανα την κλήση. ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ ΑΡΑΓΕ;;;

 

Εάν ενεργοποιήσω πακέτο adsm ns-7 (internet δηλαδή), τα 14.5 ευρώ που κοστίζει το πακέτο θα τα φάει από το BONUS ή από το ΚΑΝΟΝΙΚΟ υπόλοιπο;

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

Για το πρώτο θέμα (απουσία χρέωσης για την κλήση στο χαμόγελο του παιδιού) συνεχίζω να απορώ γιατί δεν αφαιρέθηκε ΟΥΤΕ από το κανονικό υπόλοιπο ΟΥΤΕ από το μπόνους.

 

Κάνω quote στον εαυτό μου για να ενημερώσω ότι για την ενεργοποίηση πακέτων ns7 adsm internet ότι τελικά αφαιρείται ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ. Μόλις το δοκίμασα. Πιστεύω θα ενδιαφέρει πολλούς που θα σκεφτούν να ενεργοποιήσουν πακέτα internet για τις γιορτές, μακριά από τα σπίτια τους.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Ανανέωσα το f2g με 20€. Μπήκαν τα χρήματα και μου ήρθαν τα εξής sms: Α) Προστέθηκαν στο λογαριασμό σας 5€ bonus ομιλίας.

Β)300 λεπτά προς όλα τα δίκτυα

Γ)600 λεπτά και 600 sms προς wind και q

Δ) Συγχαρητήρια ο χρόνος ομιλίας σου διπλασιάστηκε.

 

Οταν καλώ κινητά wind μου αφαιρεί απο τα 600 κι ας είχα από προηγούμενη ανανέωση λεπτά στο 1242. Επίσης δε καταλαβαίνω το Δ!! Ποιος χρόνος ομιλίας διπλασιάστηκε? Και τέλος μπορώ να μάθω το υπόλοιπο από τα 500mb?

Link to comment
Share on other sites

Δ) Συγχαρητήρια ο χρόνος ομιλίας σου διπλασιάστηκε.

 

Και τέλος μπορώ να μάθω το υπόλοιπο από τα 500mb?

 

Δ. ΥΠ στο 1237

 

mb : Yπ στο 1210 :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...