Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό που κατάφεραν είναι να μην βάζουν κάρτα όσοι έχουν υπόλοιπο και αυτοί που δεν έχουν να κάνουν ανανεώσεις των 5 ευρώ . Συγχαρητήρια ήθελε πολύ μυαλό .
venceremos
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κατάφεραν είναι να μην βάζουν κάρτα όσοι έχουν υπόλοιπο και αυτοί που δεν έχουν να κάνουν ανανεώσεις των 5 ευρώ . Συγχαρητήρια ήθελε πολύ μυαλό .

+∞ :p

αληθεια μονο οταν χρειαστει θα κανω ανανεωση....μπας κ βαλουν μυαλο

να ναι καλα και το whats up....:cool:

Link to comment
Share on other sites

Άρα τι κάνουμε; Μία ανανέωση 1 ευρώ και μετά άλλη μία των 5 ευρώ θα μας διπλασιάσει το 5αρι; Και για ποσες μέρες;

 

Υπέροχη αυτή η εταιρεία, μας κρατάει πάντα σε εγρήγορση! Αισθάνομαι λες και παίζω κανένα βιντεοπαιχνίδι και διαρκώς προσπαθώ να κερδισω περισσοτερους ποντους ή να μην χάσω "κανονάκι"! Το game over δεν ξέρω ποτε θα 'ρθει...

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα υπ στο 1237 και μου ηρθε αυτη η απαντηση

EXEIΣ 7.67 EYPΩ MEXPI 19/05/2011. KAI MHN ΞEXNAΣ OTI KAΘE MHNA KEPΔIZEIΣ ΔIΠΛAΣIO XPONO OMIΛIAΣ ΣTH 2H KAI 3H ANANEΩΣH TOY MHNA AΞIAΣ 5E KAI ΠANΩ

εχει ερθει σε κανενα αλλο?ξανατροποποιησανε την προσφορα?

 

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΤΑΙΡΙΑ, είμαι πλέον σίγουρος. Αυτό σημαίνει ότι ΔΕΝ σου διπλασιάζει την πρώτη κάρτα που βάζεις; Διπλασιάζει ΜΟΝΟ τη δεύτερη και την τρίτη; Ή διπλασιάζει ΚΑΙ την πρώτη ΚΑΙ τη δεύτερη ΚΑΙ την τρίτη που θα βάλεις;

 

Επίσης είναι τόσο τραγικοί οι άνθρωποι που κατάφεραν να μας κάνουν να ανανεώνουμε 5 ευρώ αντί για 10 αν καταλαβαίνω καλά; GTP εταιρία και με τη βούλα. Έχουν αλλάξει 20 φορές τα πακέτα τους. Αν εμείς που τα παρακολουθούμε τα πράγματα δεν ξέρουμε τι παίζει, φανταστείτε ο απλός κοσμάκης.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Καλά οι άνθρωποι είναι καθυστερημένοι

και το ποιο πιθανόν τίποτα βλάκες που νομίζουν ότι είναι και έξυπνοι .

Γενικότερα ήταν ******* σε αρκετά θέματα ..αλλά αυτό που γίνετε φέτος είναι το κάτι άλλο !!!

Απορώ πως κάθετε ο κόσμος με τα απλά τα καρτοκινητα και ασχολείται μαζί τους.

Μπορεί να σας φανεί χοντρό αλλά περιμένω να κάνουν καμιά εξυπνάδα και στα f2g2 κλπ

για να φύγω και να σταματήσω να ασχολούμαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλά οι άνθρωποι είναι καθυστερημένοι

και το ποιο πιθανόν τίποτα βλάκες που νομίζουν ότι είναι και έξυπνοι .

Γενικότερα ήταν ******* σε αρκετά θέματα ..αλλά αυτό που γίνετε φέτος είναι το κάτι άλλο !!!

Απορώ πως κάθετε ο κόσμος με τα απλά τα καρτοκινητα και ασχολείται μαζί τους.

Μπορεί να σας φανεί χοντρό αλλά περιμένω να κάνουν καμιά εξυπνάδα και στα f2g2 κλπ

για να φύγω και να σταματήσω να ασχολούμαι.

 

+1000!!!Mε κάλυψες απόλυτα:lol:

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θέλουν να πετύχουν είναι να μας τρελάνουν, να μην ξέρουμε τι προσφορά ισχυεί και μέχρι πότε.

Αυτή η νέα "προσφορά" καταργεί την προηγούμενη, που έλεγε για για διπλασιασμό της πρώτης κάρτας μέχρι Ιούνιο;

 

Σκέφτηκα να ρωτήσω το τμήμα εξυπηρέτησης, αλλά μετά το ξανασκέφτηκα, πιθανόν αυτοί θα ξέρουν λιγότερα,

με τους ρυθμούς που κινούνται, τώρα θα μαθαίνουν για την προηγούμενη προσφορά του διπλασιασμού.

Ελπίζω μόνο να μην πειράξούν την χρέωση του f2g2, από αυτά που έχω καταλάβει είναι το μόνο που κρατάει πελάτες

στην καρτοκινητή τους.

Διαχειριση ξενοδοχειου

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν το πίστευα αυτό που διάβασα για την τροποποίηση της προσφοράς. Είναι γνωστό ότι πάντοτε επερναν τις λάθος αποφάσεις αλλά αυτό εδώ παραπάει, κάποιος πρεπει να επέμβει εκεί μέσα, οι τάσεις αυτοκαταστροφής έχουν καταστεί επικίνδυνες.

 

Η κοροϊδία έχει φτάσει στο απροχώρητο, το τελευταίο οχυρό είναι το f2g2 στο οποίο είναι όλη η οικογένεια συν πολλοί γνωστοί και φίλοι (τους οποίους εγώ τους έφερα στην wind). Με το που ακυρωθεί το πακέτο θα έχουμε φύγει από χθες.

 

Όσο για το άμεσο θέμα των ανανεώσεων, ας δοκιμάσει κάποιος την ανανέωση του 1 ευρώ να δούμε αν ποιανεί τουλάχιστον.

 

Γενικώς το θέμα δεν είναι ότι δεν δίνουν πλέον τον διπλασιασμό γιατί και οι άλλες εταιρίες δεν δίνουν κάτι, αλλά ο τρόπος που πετσοκόβουν την προσφορά. Από τον Δεκέμβριο διαφημιζαν την προσφορά που τάχα θα ίσχυε μέχρι Ιούνιο με δεδομένες προϋποθέσεις και έχουμε φτάσει να μην ξέρουμε τι μας γίνεται. Αυτα κύριοι είναι ντροπή και κοροϊδία. Η λέξη αξιοπιστία φαίνετε ότι είναι άγνωστη για εσάς. Κρίμα.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΤΑΙΡΙΑ, είμαι πλέον σίγουρος. Αυτό σημαίνει ότι ΔΕΝ σου διπλασιάζει την πρώτη κάρτα που βάζεις; Διπλασιάζει ΜΟΝΟ τη δεύτερη και την τρίτη; Ή διπλασιάζει ΚΑΙ την πρώτη ΚΑΙ τη δεύτερη ΚΑΙ την τρίτη που θα βάλεις;

 

Επίσης είναι τόσο τραγικοί οι άνθρωποι που κατάφεραν να μας κάνουν να ανανεώνουμε 5 ευρώ αντί για 10 αν καταλαβαίνω καλά; GTP εταιρία και με τη βούλα. Έχουν αλλάξει 20 φορές τα πακέτα τους. Αν εμείς που τα παρακολουθούμε τα πράγματα δεν ξέρουμε τι παίζει, φανταστείτε ο απλός κοσμάκης.

 

Ακριβώς!!!Λες και παίζεις sudoku.Ο προγραμματισμός στην wind πρέπει να γίνεται σε βάθος μέρας.Δεν εξηγούνται αλλιώς τα τόσα άμπαλα που κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα sms:

Η WIND ΣΤΑ SPRIDER STORES KANEI TO KINHTO ΣΟΥ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕ ΔΩΡΟ 15€! ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΩΡΑ ΣΤΑ SPRIDER STORES ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ xxxxx ΜΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 50€ ΕΩΣ 31/05.

 

Το αλλάξανε τώρα? Δεν χρειάζεται ανανέωση για να πάρεις την "προσφορά" από τα sprider stores? :lol:

Link to comment
Share on other sites

ξερουμε αν εχει δοθει παραταση στην προσφορα 5 ευρω για 500mb?

απο οσο ξερω ισχυει μεχρι 15/5 σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα sms:

 

 

Το αλλάξανε τώρα? Δεν χρειάζεται ανανέωση για να πάρεις την "προσφορά" από τα sprider stores? :lol:

 

Kαι σε μένα ήρθε το μ'ηνυμα χωρίς να κάνω ανανέωση.

 

Πρίν κανα μήνα μου είχε έρθει το ίδιο με προσφορά των 10€

:)
Link to comment
Share on other sites

ξερουμε αν εχει δοθει παραταση στην προσφορα 5 ευρω για 500mb?

απο οσο ξερω ισχυει μεχρι 15/5 σωστα?

 

Χθες που ρώτησα σε ένα κατάστημα Wind η κοπέλλα μου είπε ότι λήγει στις 15/5 αλλά προσωπικά θεωρώ πιθανό να ξαναπάρει παράταση. Μακάρι να μονιμοποιήσουν αυτήν την προσφορά για να έχουμε εμείς το κεφάλι μας ήσυχο και αυτοί ένα συγκριτικό πλεονέκτημα σε σχέση με τους άλλους δύο.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που εδώ και χρόνια με κάνει να μην στέλνω χρήματα στους τηλεμαραθώνιους κλπ

(εκτός από το φπα που βλέπω ότι παίζει ακόμα και σε τέτοιες απλές πράξεις ανθρωπιάς και με ξενερώνει αφάνταστα)

Όταν στέλνουμε τα χρήματα στο χαμόγελο του παιδιού ..

.ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ..?

Δεν θα έπρεπε να έρχεται και ένα μήνυμα με αριθμό συναλλαγής κανονικά?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που εδώ και χρόνια με κάνει να μην στέλνω χρήματα στους τηλεμαραθώνιους κλπ

(εκτός από το φπα που βλέπω ότι παίζει ακόμα και σε τέτοιες απλές πράξεις ανθρωπιάς και με ξενερώνει αφάνταστα)

Όταν στέλνουμε τα χρήματα στο χαμόγελο του παιδιού ..

.ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ..?

Δεν θα έπρεπε να έρχεται και ένα μήνυμα με αριθμό συναλλαγής κανονικά?

 

ρωτησα στο χαμογελο του παιδιου,και με διαβεβαιωσαν οτι παιρνουν κανονικα ολα τα χρηματα.δεν υπαρχει φοβος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέει να το καταναλώσεις σε internet γιατί όλο το υπόλοιπο (κέρδος) πάει στη WIND.

Άν γίνει αλλαγή πρέπει όλο μας το υπόλοιπο να το καταναλώσουμε σε κλήσεις προς Cosmote ή προς Vodafone έτσι ώστε να αφήσουμε το ελάχιστο δυνατό κέρδος στη Wind.

Γιατί? Εχεις προσωπικά?

Link to comment
Share on other sites

Εχω 299 πόντους στο win club .Χρειαζομαι ακόμη 1 πόντο για να εξαργυρώσω ,πριν το κόψουν και αυτό .Πως θα πάρω ένα πόντο ?Εχω στείλε 2 mms ,τα χρεώνει από το μπόνους που εχω ,όμως δεν μου δινει πόντους .Καμια ιδέα ?
Link to comment
Share on other sites

Εχω 299 πόντους στο win club .Χρειαζομαι ακόμη 1 πόντο για να εξαργυρώσω ,πριν το κόψουν και αυτό .Πως θα πάρω ένα πόντο ?Εχω στείλε 2 mms ,τα χρεώνει από το μπόνους που εχω ,όμως δεν μου δινει πόντους .Καμια ιδέα ?

 

ενεργοποιησε ενα πακετο μινι sms.με καθε ενεργοποιηση τετοιου πακετου παιρνεις 1 ποντο.η απλα ανανεωσε σε ενα καταστημα με 1 ευρω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αμάν, θα πάψει να ισχύει το wind club; Τι θα γίνουν οι πόντοι μου; Έχω f2g2. Πότε θα πάψει να ισχύει; Ευχαριστώ
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

ενεργοποιησε ενα πακετο μινι sms.με καθε ενεργοποιηση τετοιου πακετου παιρνεις 1 ποντο.η απλα ανανεωσε σε ενα καταστημα με 1 ευρω.

 

ευχαριστώ πεχτη !

 

Αμάν, θα πάψει να ισχύει το wind club; Τι θα γίνουν οι πόντοι μου; Έχω f2g2. Πότε θα πάψει να ισχύει; Ευχαριστώ

 

Δεν ξέρω αν θα πάψει φιλε μου απλώς με τον ρυθμό που καταργεί-τροποποιει υπηρεσίες -προσφορες η wind καλό θα είναι να τα περιμένουμε ολα και να πάρουμε τα μέτρα μας !

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κε κάλος σας βρήκα αν και παρακολουθώ χρόνια το forum σήμερα γράφτηκα για να καταγγείλω το εξής: Mου ήρθε ένα μήνυμα το ίδιο με τα άλλα τα πεδιά που έλεγε πως τέλειωσε ο μπόνους ομιλίας και ανανέωσε χρόνο ομιλίας κε θα έχω διπλασιασμό με την δεύτερη κε τρίτη ανανέωση κλπ...λιπών έβαλα είκοσι ευρό και τίποτα .. πήρα στην εξυπηρέτηση πελατών κε πέρασα κε από κατάστημα κε τίποτα ...από το τηλέφωνο μου είπανε ΠΟΣ θα το ελέγξουνε .. συγνώμη άλα αυτό είναι απατεωνιά ...
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε.

Όλοι είμαστε αγανακτισμένοι από την αλλαγή της προσφοράς της WIND, ενώ μας είχε τάξει ότι θα ισχύει μέχρι Ιούνιο ....

Αλλά έτσι για να δούμε και την περίπτωση σου , ήταν η πρώτη ανανέωση που έκανες τον Μάιο, ή η δεύτερη ;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...