Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια χαρα!

μπορω να ενεργοποιησω μεσα σε ενα μηνα καποιο απο τα πακετα παραπανω απο μια φορα?συγκεκριμενα θελω να βαλω 1200 λεπτα ενω τα εχω ηδη ενεργοποιησει μια φορα...

 

οχι δεν μπορεις...

Eίχα την εντύπωση ότι μπορείς να το ενεργοποιήσεις μέχρι 4 φορές το μήνα... :worry:

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σε ολους !! Δοκιμασε κανεις να δει αν συνεχιζεται το 0.10 το λεπτο σε f2g1 k 2 ; γιατι στο φρογκ σταματησε απο οτι λενε.
Link to comment
Share on other sites

Πήγα να ενεργοποιήσω το καρτοκινητό του παππού μου τις προάλλες στο κατάστημα Wind Ν.Μουδανιών και μου λέει δε χρειάζεται,έχεις καιρό ακόμα.Προφανώς ήθελε ν ασχοληθεί με καμιά πώληση μέρες που είναι και όχι με ασχολίες μηδενικής έισπραξης.Του λέω άκυρο γιατί όταν πάω να κάνω κλήση μου λέει ότι η υπηρεσία δεν είναι ενεργοποιημένη μέχρι να γίνει δήλωση των στοιχείων.

 

Επέμενε ο υπάλληλος ότι δεν είναι δυνατόν ασχέτως αν του δωσα να δοκιμάσει.Μετά άνοιξε το κινητό και έριξε την ευθύνη στην συσκεύη γιατί ένα battery pin ήταν στραβό και η μπαταρία φαινόταν βραχυκυκλωμένη.

 

Τι άσχετοι κυκλοφορούν?

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα σε μια κοσμοτε για το αλλο καρτοκινητο και μου ειπαν εχουν προτεραιοτητα οσοι πηραν τωρα νουμερα και πρεπει να το ενεργοποιησουν για να λειτουργησει..λες και ειχε δουλεια και δε μπορουσε να το κανει!οτι να ναι ομως!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και χρονια πολλα θελω αν ειναι ευκολο να μου πει τελικα καποιος να γνωριζει τα 1200 λεπτα που εχει με 7 ευρω ειναι και για συνδεσεις να περνεις η μονο καρτοκινητα?
greg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και χρονια πολλα θελω αν ειναι ευκολο να μου πει τελικα καποιος να γνωριζει τα 1200 λεπτα που εχει με 7 ευρω ειναι και για συνδεσεις να περνεις η μονο καρτοκινητα?

 

για καρτοκινητα μονο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και χρονια πολλα θελω αν ειναι ευκολο να μου πει τελικα καποιος να γνωριζει τα 1200 λεπτα που εχει με 7 ευρω ειναι και για συνδεσεις να περνεις η μονο καρτοκινητα?

μόνο καρτοκινητά, συμβόλαια βάζεις μόνο στα νον στοπ προς 1 ή 2 wind αριθμούς

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια και ευτυχισμενο το νεο ετος με υγεια και ευτυχια σε ολους!

 

Να ρωτησω, εχω ενα αριθμο συνδεσης και ενα καρτοκινητο WIND. Γινεται να παρω τον αριθμο της συνδεσης στο καρτοκινητο, και μετα να ακυρωσω την συνδεση και να απελευθερωσω το νουμερο του καρτοκινητου?

 

Αυτο δηλαδη θα μου επιτρεψει

Α) Να χρησιμοποιηθουν τα δηλωμενα στοιχεια της συνδεσεις σαν ταυτοποιηση

Β) Να εχω τον αριθμο της συνδεσης στο καρτοκινητο που ειναι πιο ευκολος

Γ) Να ακυρωθει η συνδεση

Δ) Το νουμερο που εχω τωρα στο καρτοκινητο θα αποδεσμευθει και θα μπορει να το παρει καποιος αλλος

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ακυρώσεις την σύνδεση και να το κάνεις καρτοκινητό

Αυτό λύνει όλα τα προβλήματα.

Το άλλο νούμερο μην το ανανεώσεις , οπότε σε 12 μήνες θα λήξει , ή χάρισε το σε φίλο σου.

Link to comment
Share on other sites

Το αλλο νουμερο βασικα ειναι το βασικο μου και εχει αρκετο χρονο ομιλιας μεσα και δεν θελω να τον χασω γιαυτο το λεω.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια και ευτυχισμενο το νεο ετος με υγεια και ευτυχια σε ολους!

 

Να ρωτησω, εχω ενα αριθμο συνδεσης και ενα καρτοκινητο WIND. Γινεται να παρω τον αριθμο της συνδεσης στο καρτοκινητο, και μετα να ακυρωσω την συνδεση και να απελευθερωσω το νουμερο του καρτοκινητου?

 

Αυτο δηλαδη θα μου επιτρεψει

Α) Να χρησιμοποιηθουν τα δηλωμενα στοιχεια της συνδεσεις σαν ταυτοποιηση

...

 

Αυτό πιθανόν να μη γίνει.

Κι εγώ είχα αριθμό με σύνδεση και τον έκανα καρτοκινητό αλλά πάλι πρέπει να πάω και να τον δηλώσω στο όνομά μου.

 

(Το εντελώς ηλίθιο της υπόθεσης αυτής είναι ότι, με καλούν από την Wind και με αναφέρουν με το όνομά μου, αλλά από την άλλη θέλουν να πάω να κάνω ταυτοποίηση του αριθμό μου. :blink::worry::X )

Link to comment
Share on other sites

Το αλλο νουμερο βασικα ειναι το βασικο μου και εχει αρκετο χρονο ομιλιας μεσα και δεν θελω να τον χασω γιαυτο το λεω.

 

χρησιμοποιησε την υπηρεσια wind sharing και στειλε καπου αλλου τις μοναδες σου.

 

 

να ρωτησω κατι αλλο. ενεργοποιησα το νον στοπ της παρεας με 850 λεπτα προς f2g και 150 λεπτα προς σταθερα. στελνω μηνυμα στο 1269 και στο απαντητικο μηνυμα συμβαινουν 2 παραξενα πραγματα. 1)μου λεει για χρηση νον στοπ εχετε 852 δωρεαν λεπτα. πως γινεται αυτο αφου 850 δεν ειναι?

2)δεν λεει πουθενα ποσα λεπτα απο τα 150 προς σταθερα εχω ακομα διαθεσιμα. ετσι συμβαινει παντα?αν ναι πως θα μ αθαινω ποσα λεπτα εχω για κλησεις στα σταθερα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω εβαλα το 1200+1200 και δυστυχως η χρεωση ειναι ανα 3 λεπτα, δεν ξερω αν ισχυε και παλαιοτερα αυτο ή απλα το ελεγαν και δε το τηρουσαν.
Link to comment
Share on other sites

Εγω εβαλα το 1200+1200 και δυστυχως η χρεωση ειναι ανα 3 λεπτα, δεν ξερω αν ισχυε και παλαιοτερα αυτο ή απλα το ελεγαν και δε το τηρουσαν.

 

Στα πακέτα του nonstop της παρέας πάντα ίσχυε η χρέωση ανά 3 λεπτά.. Μόνο στην προσφορά για το 2009 χρεώνε ανά δευτερόλεπτο ενώ στους όρους έλεγε ανά 3 λεπτά..

Link to comment
Share on other sites

Εγω εβαλα το 1200+1200 και δυστυχως η χρεωση ειναι ανα 3 λεπτα, δεν ξερω αν ισχυε και παλαιοτερα αυτο ή απλα το ελεγαν και δε το τηρουσαν.

 

παντα η χρέωση ηταν ανα 3 λεπτο στα 1200

venceremos
Link to comment
Share on other sites

Εγω εβαλα το 1200+1200 και δυστυχως η χρεωση ειναι ανα 3 λεπτα, δεν ξερω αν ισχυε και παλαιοτερα αυτο ή απλα το ελεγαν και δε το τηρουσαν.

 

τουλαχιστον με 1200 λεπτα εχεις το λιγοτερο 400 κλησεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σε ολους !! Δοκιμασε κανεις να δει αν συνεχιζεται το 0.10 το λεπτο σε f2g1 k 2 ; γιατι στο φρογκ σταματησε απο οτι λενε.

Ναι, συνεχίζει το f2g - 2 με 0,10 ευρώ το λεπτό

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

καλη χρονια να εχετε!με υγεια

μηπως γνωριζει καποιος,ποιο τηλεφωνο καλουμε για να ελεγξουμε το υπολοιπο μας απο τα 1200σμς κ 1200 λεπτα ομιλιας?

ευχαριστω πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

καλη χρονια να εχετε!με υγεια

μηπως γνωριζει καποιος,ποιο τηλεφωνο καλουμε για να ελεγξουμε το υπολοιπο μας απο τα 1200σμς κ 1200 λεπτα ομιλιας?

ευχαριστω πολυ :)

 

στελνεις κενο μηνυμα στο 1269

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιησε την υπηρεσια wind sharing και στειλε καπου αλλου τις μοναδες σου.

 

 

να ρωτησω κατι αλλο. ενεργοποιησα το νον στοπ της παρεας με 850 λεπτα προς f2g και 150 λεπτα προς σταθερα. στελνω μηνυμα στο 1269 και στο απαντητικο μηνυμα συμβαινουν 2 παραξενα πραγματα. 1)μου λεει για χρηση νον στοπ εχετε 852 δωρεαν λεπτα. πως γινεται αυτο αφου 850 δεν ειναι?

2)δεν λεει πουθενα ποσα λεπτα απο τα 150 προς σταθερα εχω ακομα διαθεσιμα. ετσι συμβαινει παντα?αν ναι πως θα μ αθαινω ποσα λεπτα εχω για κλησεις στα σταθερα?

 

και εγω ακριβως την ιδια απορια εχω. απο που ενημερωνομαστε για τα λεπτα προς σταθερα?

Link to comment
Share on other sites

και εγω ακριβως την ιδια απορια εχω. απο που ενημερωνομαστε για τα λεπτα προς σταθερα?

 

Μήπως με κλήση στο 1265;

Link to comment
Share on other sites

Το αλλο νουμερο βασικα ειναι το βασικο μου και εχει αρκετο χρονο ομιλιας μεσα και δεν θελω να τον χασω γιαυτο το λεω.

 

 

 

Μέσω της υπηρεσίας sharing μπορείς να μεταφέρεις 30 ευρώ την ημέρα από το ένα κινητό στο άλλο .

Κάλεσε απλά το 1264 .

Κόστος 0,25

Link to comment
Share on other sites

πολυ σωστος. σε ευχαριστω πολυ

Ανανεώνοντας στα καταστήματα Wind υπάρχει κάποιο πλεονέκτημα σε σχέση με το να αγοράζει κανείς κάρτες από περίπτερο;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...