Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia apo oti koitaksa molis twra exoume nea....

to plaisio eidh to exei vgalei apo mono katopoin parageleias kai o germanos to exei vgalei sth superrrr timh twn 360e

 

Thn deytera paw gia paralavh sth vodafone an exei vgei :D :D :D

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μεσα στη βδομαδα το φερνει και η vodafone στα 370 περιπου

 

Καλύτερα θα ήταν να το αγοράσει κάποιος με το κανονικό του λογισμικό και όχι με αυτό της Vodafone.Πάντως στο Πλαίσιο υπάρχει στα 380 ευρώ, η κοινή συσκευή και όχι η Vodafone live.

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα θα ήταν να το αγοράσει κάποιος με το κανονικό του λογισμικό και όχι με αυτό της Vodafone.

 

o logos??:O

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

o logos??:O

 

to Vodafone Live, apla sou spaei ta neura, den mporeis na baleis paixnidia pou katebazeis sto pc, enoxlitika koumpia, tetoies blakeies. to idio isxiei kai me I mode. nomizo kai me TIM:(

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

to Vodafone Live, apla sou spaei ta neura, den mporeis na baleis paixnidia pou katebazeis sto pc, enoxlitika koumpia, tetoies blakeies. to idio isxiei kai me I mode. nomizo kai me TIM:(

όπος και... με vodafone live ξεχνάς και τα home update (που είναι βασικά) ;).

Link to comment
Share on other sites

den mporeis na baleis paixnidia pou katebazeis sto pc,

 

 

όπος και... με vodafone live ξεχνάς και τα home update (που είναι βασικά) ;).

 

 

eksigiste mou ligo kalutera an mporeite ayta ta 2 plz!!!:cool:

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

eksigiste mou ligo kalutera an mporeite ayta ta 2 plz!!!:cool:

 

Π.Χ. κατεβαζεις ωραια και καλα κατι παιχνιδακια στον υπολογιστη σου, οπως π.χ. απο το http://www.esnips.com/web/wizardsgames και μετα τα παιρνας στο κινητο σου.Ε αυτο δεν γινεται σε αυτα τα κινητα που εχουν vodafone live. ειναι κλειδωμενα. καταλαβες τη βλακεια ειναι?

 

οσον για το δευτερο , αν καταλαβα καλα, οφιλος μας μας ειπε οτι δεν μπορεις να κανεις αναβαθμίσεις τις καινουριες firmware. δηλαδη δεν μπορεις να κανεις update στο λογισμικο σου-(ωστε να μπουν καινουριες λειτουργιες και να φυγουν καποια Bugs, - οπως πιθανως θα εχει στην αρχη το Κ810i, λογω του οτι ειναι καινουριο και σχεδον παντα τα καινουρια κινητα εχουν προβληματικό λογισμικό, οπως ειχε και το Κ800i αλλα οπως αποδειχθηκε μετα απο 2-3 αναβαθμισεις λυθηκε το προβλημα, ),- μεσω του υπολογιστη σου, κατι πολυ χρησιμο.

 

Αν καταλαβα κατι λαθος παρακαλω να μου πει ο φιλος μας τι ακριβως εννοουσε.

 

Ελπίζω να μην σας κουρασα,

 

Φιλικά angelvasil92 :D

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

οσον για το δευτερο , αν καταλαβα καλα, οφιλος μας μας ειπε οτι δεν μπορεις να κανεις αναβαθμίσεις τις καινουριες firmware. δηλαδη δεν μπορεις να κανεις update στο λογισμικο σου-(ωστε να μπουν καινουριες λειτουργιες και να φυγουν καποια Bugs, - οπως πιθανως θα εχει στην αρχη το Κ810i, λογω του οτι ειναι καινουριο και σχεδον παντα τα καινουρια κινητα εχουν προβληματικό λογισμικό, οπως ειχε και το Κ800i αλλα οπως αποδειχθηκε μετα απο 2-3 αναβαθμισεις λυθηκε το προβλημα, ),- μεσω του υπολογιστη σου, κατι πολυ χρησιμο.

 

Αν καταλαβα κατι λαθος παρακαλω να μου πει ο φιλος μας τι ακριβως εννοουσε.

Με κάλυψες πλήρως (αυτό ακριβώς εννοούσα) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Π.Χ. κατεβαζεις ωραια και καλα κατι παιχνιδακια στον υπολογιστη σου, οπως π.χ. απο το http://www.esnips.com/web/wizardsgames και μετα τα παιρνας στο κινητο σου.Ε αυτο δεν γινεται σε αυτα τα κινητα που εχουν vodafone live. ειναι κλειδωμενα. καταλαβες τη βλακεια ειναι?

 

οσον για το δευτερο , αν καταλαβα καλα, οφιλος μας μας ειπε οτι δεν μπορεις να κανεις αναβαθμίσεις τις καινουριες firmware. δηλαδη δεν μπορεις να κανεις update στο λογισμικο σου-(ωστε να μπουν καινουριες λειτουργιες και να φυγουν καποια Bugs, - οπως πιθανως θα εχει στην αρχη το Κ810i, λογω του οτι ειναι καινουριο και σχεδον παντα τα καινουρια κινητα εχουν προβληματικό λογισμικό, οπως ειχε και το Κ800i αλλα οπως αποδειχθηκε μετα απο 2-3 αναβαθμισεις λυθηκε το προβλημα, ),- μεσω του υπολογιστη σου, κατι πολυ χρησιμο.

 

Αν καταλαβα κατι λαθος παρακαλω να μου πει ο φιλος μας τι ακριβως εννοουσε.

 

Ελπίζω να μην σας κουρασα,

 

Φιλικά angelvasil92 :D

 

 

 

dhladh twra pou exw katevasei kapoia paixnidia gia koinhta apo torrent sites klp an ta valw se syskeyh pou eina vflive de tha pezoun??/de mou fenete kai toso swsto auto pou les ektos an kanw lathos!!:blink:

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Παίδες κατέβασα το .pdf από το site της Ericsson και η τιμή SAR που δίνεται για το K810i είναι 1.31 W/Kg :shock:

 

Μήπως υπάρχει λάθος μιας και το προηγούμενο Κ800i έχει 0.58 W/kg.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες κατέβασα το .pdf από το site της Ericsson και η τιμή SAR που δίνεται για το K810i είναι 1.31 W/Kg :shock:

 

Μήπως υπάρχει λάθος μιας και το προηγούμενο Κ800i έχει 0.58 W/kg.

Δεν πάμε καλά μου φαίνετε :blink: :X, μα καλά τι έπαθε η SE και ανεβάζει τόσο πολύ το SAR στα νέα κινητά της :mad:

 

 

K810i__SAR_ROW_R1a_Multilingual.pdf [600 kb]

Link to comment
Share on other sites

Κάτι βρωμάει με τους δείκτες SAR. Μου φαίνεται πως η SonyEricsson παραπλανεί τον κόσμο με ψεύτικους χαμηλούς δείκτες SAR και αργότερα τους ανεβάζει.

 

Το W800i που έχω, γράφει στο βιβλιαράκι του 0,67 δείκτη SAR.

Τώρα η SonyEricsson το δίνει 0,85 και 0,99 δίνει το Κ750 που είναι το ίδιο τηλέφωνο!

http://www.sonyericsson.com/downloads/W800i__SAR_ROW_R2a_Multilingual.pdf

http://www.sonyericsson.com/downloads/K750__SAR_ROW_R3a_Multilingual.pdf

 

Ενώ όταν είχε βγει το Κ750 το έδειναν 0,5!

http://mobile.softpedia.com/phones/Sony-Ericsson/Sony-Ericsson-K750.shtml

 

Παίζουν με την νοημοσύνη και την υγεία μας μου φαίνεται :mad:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι βρωμάει με τους δείκτες SAR. Μου φαίνεται πως η SonyEricsson παραπλανεί τον κόσμο με ψεύτικους χαμηλούς δείκτες SAR και αργότερα τους ανεβάζει.

 

Το W800i που έχω, γράφει στο βιβλιαράκι του 0,67 δείκτη SAR.

Τώρα η SonyEricsson το δίνει 0,85 και 0,99 δίνει το Κ750 που είναι το ίδιο τηλέφωνο!

http://www.sonyericsson.com/downloads/W800i__SAR_ROW_R2a_Multilingual.pdf

http://www.sonyericsson.com/downloads/K750__SAR_ROW_R3a_Multilingual.pdf

 

Ενώ όταν είχε βγει το Κ750 το έδειναν 0,5!

http://mobile.softpedia.com/phones/Sony-Ericsson/Sony-Ericsson-K750.shtml

 

Παίζουν με την νοημοσύνη και την υγεία μας μου φαίνεται :mad:

 

Καλά τι περιμένεις και εσύ να σου πούν την αλήθεια...Το μόνο που μπορείς να κάνεις για να μάθεις την αλήθεια είναι να κάνεις δοκιμές σε τεχνικά εργαστήρια που έχουν με ειδικούς εξοπλισμούς.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες κατέβασα το .pdf από το site της Ericsson και η τιμή SAR που δίνεται για το K810i είναι 1.31 W/Kg :shock:

 

Μήπως υπάρχει λάθος μιας και το προηγούμενο Κ800i έχει 0.58 W/kg.

 

:blink: Ειναι δυνατη αυτη η διαφορα μεταξυ δυο σχεδον ιδιων συσκευων?Μου φαινεται πεφτει πολυ 'μαγειρεμα' στους δεικτες sar απο πλευρας εταιριων:X Προσοχη λοιπον γιατι στο τελος βλεπω να καταληγουμε με ψημενο εγκεφαλο:lol: Παντως αν δεις τη θετικη πλευρα του θεματος το οριο νομιζω ειναι 2.00W/Kg οποτε εχουμε ακομα περιθωριο:p

Link to comment
Share on other sites

:blink: Ειναι δυνατη αυτη η διαφορα μεταξυ δυο σχεδον ιδιων συσκευων?Μου φαινεται πεφτει πολυ 'μαγειρεμα' στους δεικτες sar απο πλευρας εταιριων:X Προσοχη λοιπον γιατι στο τελος βλεπω να καταληγουμε με ψημενο εγκεφαλο:lol: Παντως αν δεις τη θετικη πλευρα του θεματος το οριο νομιζω ειναι 2.00W/Kg οποτε εχουμε ακομα περιθωριο:p

 

 

Το sar δεν εξαρτάται και από το λογισμικό του τηλεφώνου??

Πιθανόν ένα καινούριο firmware να αλλάζει την τιμή του sar.

Αυτό εξηγεί πολλά από τα παραπάνω.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ειναι διαθεσιμο απο αυριο στο πλαισιο,οποιος το παρει ας πει εντυπωσεις και διαφορες απο το κ800:)

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=69975716&product=953261

Link to comment
Share on other sites

Π.Χ. κατεβαζεις ωραια και καλα κατι παιχνιδακια στον υπολογιστη σου, οπως π.χ. απο το http://www.esnips.com/web/wizardsgames και μετα τα παιρνας στο κινητο σου.Ε αυτο δεν γινεται σε αυτα τα κινητα που εχουν vodafone live. ειναι κλειδωμενα. καταλαβες τη βλακεια ειναι?

 

οσον για το δευτερο , αν καταλαβα καλα, οφιλος μας μας ειπε οτι δεν μπορεις να κανεις αναβαθμίσεις τις καινουριες firmware. δηλαδη δεν μπορεις να κανεις update στο λογισμικο σου-(ωστε να μπουν καινουριες λειτουργιες και να φυγουν καποια Bugs, - οπως πιθανως θα εχει στην αρχη το Κ810i, λογω του οτι ειναι καινουριο και σχεδον παντα τα καινουρια κινητα εχουν προβληματικό λογισμικό, οπως ειχε και το Κ800i αλλα οπως αποδειχθηκε μετα απο 2-3 αναβαθμισεις λυθηκε το προβλημα, ),- μεσω του υπολογιστη σου, κατι πολυ χρησιμο.

 

Αν καταλαβα κατι λαθος παρακαλω να μου πει ο φιλος μας τι ακριβως εννοουσε.

 

Ελπίζω να μην σας κουρασα,

 

Φιλικά angelvasil92 :D

 

dhladh twra pou exw katevasei kapoia paixnidia gia koinhta apo torrent sites klp an ta valw se syskeyh pou einai vflive de tha pezoun??/de mou fenete kai toso swsto auto pou les ektos an kanw lathos!!:blink:

 

kaneis???

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω προ παραγγηλει απο πλαισιο αλλα θα κανω ακυρωση..το εχει 390..και ο γερμανος 352!
Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω προ παραγγηλει απο πλαισιο αλλα θα κανω ακυρωση..το εχει 390..και ο γερμανος 352!

 

σεβαστη η διαφορα δεν το συζητω,το χει ομως διαθεσιμο ο γερμανος?η μολις το φερει θα το παει στα 400

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

σεβαστη η διαφορα δεν το συζητω,το χει ομως διαθεσιμο ο γερμανος?η μολις το φερει θα το παει στα 400

Ξερω οτι σε καποια καταστηματα το εφερε...αλλα δεν το ειδα με τα ματια μου..τεταρτη πεμπτη που θα παρω ενα θα δω τι ισχυει

Link to comment
Share on other sites

ε,και??λες και εφτασε η υπερπληρης συσκευαρα που ολοι περιμεναμε!!:shifty:

Ε οκ για εσενα μπορει να μην λεει κατι..για το φιλο μας η καποιον αλλον που το περιμενε καιρο η δεν αλλαζει αλλαζει κινητο συχνα μπορει να λεει πολλα :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...