Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ε οκ για εσενα μπορει να μην λεει κατι..για το φιλο μας η καποιον αλλον που το περιμενε καιρο η δεν αλλαζει αλλαζει κινητο συχνα μπορει να λεει πολλα :)

 

οκ λοιπον..σεβαστον..:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είχα την ευκαιρία να αποκτήσω ένα Κ810 χθες(παράλληλα περίμενα και την επιδότηση για μια άλλη συσκευή),το περιεργάστηκα και διαπίστωσα τρομερή βελτίωση σε όλους τους τομείς που έπασχαν τουλάχιστον τα Κ800 πρώτης και δεύτερης παρτίδας(όπως τα θυμάμαι εγώ at least).

Δυνατό ηχείο,δυνατό ακουστικό,πολυ βελτιωμένη και ταχύτατη κάμερα και σε τελική ανάλυση οι μικρές του διαφορές στο housing αύξησαν πολύ την φορητότητα του.

Αν ενδιαφέρεται κάποιος να το αποκτήσει σε ιδιαίτερα καλή (270) τιμή μια που εγώ αναμένω επιδότηση και προτιμώ ενιοτε τα ΝΟΚΙΑ(και κατέχω) ας επικοινωνήσει μαζί μέσω PM.

Πάντως ακόμα και αν κάποιος έχει ήδη το Κ800 θα ήθελε να είναι πιο πολύ σαν το Κ810 και λιγότερο σαν το Κ800.;)

Link to comment
Share on other sites

Είχα την ευκαιρία να αποκτήσω ένα Κ810 χθες(παράλληλα περίμενα και την επιδότηση για μια άλλη συσκευή),το περιεργάστηκα και διαπίστωσα τρομερή βελτίωση σε όλους τους τομείς που έπασχαν τουλάχιστον τα Κ800 πρώτης και δεύτερης παρτίδας(όπως τα θυμάμαι εγώ at least).

Δυνατό ηχείο,δυνατό ακουστικό,πολυ βελτιωμένη και ταχύτατη κάμερα και σε τελική ανάλυση οι μικρές του διαφορές στο housing αύξησαν πολύ την φορητότητα του.

Αν ενδιαφέρεται κάποιος να το αποκτήσει σε ιδιαίτερα καλή (270) τιμή μια που εγώ αναμένω επιδότηση και προτιμώ ενιοτε τα ΝΟΚΙΑ(και κατέχω) ας επικοινωνήσει μαζί μέσω PM.

Πάντως ακόμα και αν κάποιος έχει ήδη το Κ800 θα ήθελε να είναι πιο πολύ σαν το Κ810 και λιγότερο σαν το Κ800.;)

 

οταν λες housing τι εννοεις?για γινε λιγο πιο συγκεκριμενος...:worry:

Link to comment
Share on other sites

οταν λες housing τι εννοεις?για γινε λιγο πιο συγκεκριμενος...:worry:

 

housing ειναι όλο το κινητό ουσιαστικά οι φυσικές του διαστάσεις :)

Link to comment
Share on other sites

Έφτασεεεεεεεεεε παίδες το έφερε το vnp !!!! 390€ συσκευή!

 

Το εφεραν αλλα δεν ρωταει κανεις σας αν ειναι απο sony ελλαδος ή εισαγωγη απο γερμανια! Εχω να σας πω λοιπον οτι η sony δεν το εχει δωσει ακομα σε καταστηματα μεχρι σημερα που πηρα τηλ και ολα που εχουν τα καταστηματα ειναι γερμανιας! Αν το παρει πχ κανεις απο vnp να μας πει αν το manual ειναι original η ειναι φωτο/πια!;)

Link to comment
Share on other sites

Το εφεραν αλλα δεν ρωταει κανεις σας αν ειναι απο sony ελλαδος ή εισαγωγη απο γερμανια! Εχω να σας πω λοιπον οτι η sony δεν το εχει δωσει ακομα σε καταστηματα μεχρι σημερα που πηρα τηλ και ολα που εχουν τα καταστηματα ειναι γερμανιας! Αν το παρει πχ κανεις απο vnp να μας πει αν το manual ειναι original η ειναι φωτο/πια!;)

To εφερε και ο Γερμανος 1 σε καθε κατασημα αρχικη προωθηση.

Link to comment
Share on other sites

paidia tromerooo to pira to meshmerh..emfanisiaka polu megalh diafora apo to k800,dunatotero hxeio kai se genika plaisia apo thn prwth matia kai ligo apo thn epeksergasia pou tou exw kanei einai poly kalo....

 

to manual einai aythentikotato se diafores glwsses (kai sta ellinika)

mazi deinoun ta hands free kai mia karta 128mb

 

 

anevazw se ligo photos gia na to epeksergastw kai ligo!!:D :D :D

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

paidia tromerooo to pira to meshmerh..emfanisiaka polu megalh diafora apo to k800,dunatotero hxeio kai se genika plaisia apo thn prwth matia kai ligo apo thn epeksergasia pou tou exw kanei einai poly kalo....

 

to manual einai aythentikotato se diafores glwsses (kai sta ellinika)

mazi deinoun ta hands free kai mia karta 128mb

 

 

anevazw se ligo photos gia na to epeksergastw kai ligo!!:D :D :D

 

Kaloriziko

Ligo grigira gt psinomai na to parw apo tous prwtous:D:):p;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

τελικα η αναλυση του βιντεο ειναι ιδια με του 800?καλοριζικο σε ολους.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

 

Με βάση αυτά που έστειλες δεν είμαι και τόσο ευχαριστημένος έναντι του Κ800! Μήπως δεν τις τράβηξες καλά?

Link to comment
Share on other sites

ayto sou eipa...eimai se peiramatiko stadio akoma...den exw vrei akrivws tis rythmiseis...:) :)

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

τελικα η αναλυση του βιντεο ειναι ιδια με του 800?καλοριζικο σε ολους.

 

η αναλυση ειναι ιδια με του Κ800 δυστυχως.... αλλα εγω τελικα δεν θα αλλαξω. Θ μεινω στο Κ800 μου...

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

η αναλυση ειναι ιδια με του Κ800 δυστυχως.... αλλα εγω τελικα δεν θα αλλαξω. Θ μεινω στο Κ800 μου...

 

δυστυχως,ετσι ειναι..και η ποιοτητα των φωτο δεν με επεισε ιδιαιτερα σε σχεση με το κ800..μα,καλα,τι πισωγυρισματα ειναι αυτα που κανει η se τωρα τελευταια...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Kflabouris την έκαψες την SE.

όποιος ήθελε να αγοράσει το Κ810 του άλλαξες την γνώμη.

Μα και συ μπαίνεις που μπαίνεις στην διαδικασία να τραβήξεις κάποιες φώτο και μετά να τις ανεβάσεις εδώ δεν μπορείς πρώτα να κάνεις και τις σωστές ανάλογες ρυθμίσεις στο κινητό?

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Kflabouris την έκαψες την SE.

όποιος ήθελε να αγοράσει το Κ810 του άλλαξες την γνώμη.

Μα και συ μπαίνεις που μπαίνεις στην διαδικασία να τραβήξεις κάποιες φώτο και μετά να τις ανεβάσεις εδώ δεν μπορείς πρώτα να κάνεις και τις σωστές ανάλογες ρυθμίσεις στο κινητό?

 

 

sorry!!!:ninja:

egw to eipa oti akoma to psaxnw to kinhto,dioti prin den eixa kai toso ekseligmeno kinhto...apla anevasa gia na doun pws einai,tonisa pws den einai kales h photos!!!:mad: :D :D

Eksalou opoios endiaferete mporei na paei kai se ena katasthma kai na to dokimasei!!Egw pantos to prwteinw me kleista matia kai pistevw oti tha kanei poles polhseis opws kai to k800!!:cool: :cool: :cool:

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

sorry!!!:ninja:

egw to eipa oti akoma to psaxnw to kinhto,dioti prin den eixa kai toso ekseligmeno kinhto...apla anevasa gia na doun pws einai,tonisa pws den einai kales h photos!!!:mad: :D :D

Eksalou opoios endiaferete mporei na paei kai se ena katasthma kai na to dokimasei!!Egw pantos to prwteinw me kleista matia kai pistevw oti tha kanei poles polhseis opws kai to k800!!:cool: :cool: :cool:

 

Εγώ πάντως δεν άντεξα άσχετα ότι έχω και το κ800 και κάθεται στο συρτάρι αλλά πήγα σήμερα και το πήρα! Είναι πολύ όμορφο και πιστεύω και πιο γρήγορο από το κ800!:D

Link to comment
Share on other sites

το χω παρει κι εγω απο το μεσημερι,το κινητο ειναι πολυ ομορφο και σιγουρα πιο ωραιο απο το 800.

το πληκτρολογιο του ειναι μια χαρα τελικα.

σαν κατασκευη δειχνει πιο ποιοτικο απο το 800.

ο ηχος στα mp3 ειναι λιγο πιο δυνατος.

το μενου ειναι αρκετα πιο γρηγορο απο του 800.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας ανεβάζετε και καμία καλή φωτογραφία για να συγκρίνουμε με το κ800? :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα πριν από λίγο από κατάστημα Vodafone και ακόμα δεν το είχαν! Μάλιστα ο υπάλληλος δεν γνώριζε πότε θα το παραλάβουν... :wacko:

 

Οσον αφορά το ντόρο που δημιουρήθηκε από τις φώτο του kflabouris... χαλαρώστε! Είναι αδύνατον να έχει χειρότερη ποιότητα από το 800!

Ουσιαστικά πρόκειται για τα ίδια κινητά με μοναδική διαφορά την εξωτερική εμφάνιση. Σε όποιον αρέσει περισσότερο το 810 και μπορεί να δώσει 60-70€ παραπάνω, ας το κάνει!

 

Προσωπικά εγώ περιμένω να το δω από κοντά και αν μου κάνει κλικ... καλορίζικο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το χω παρει κι εγω απο το μεσημερι,το κινητο ειναι πολυ ομορφο και σιγουρα πιο ωραιο απο το 800.

το πληκτρολογιο του ειναι μια χαρα τελικα.

σαν κατασκευη δειχνει πιο ποιοτικο απο το 800.

ο ηχος στα mp3 ειναι λιγο πιο δυνατος.

το μενου ειναι αρκετα πιο γρηγορο απο του 800.

 

 

+1 !!!:) :) :)

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω παντως αν αξιζει καποιος που εχει το 800 να παρει το 810,προσωπικα καλυτερα να περιμενει καποιο απο τα καινουρια μοντελα που εχει ανακοινωσει η se.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...