Jump to content

Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ολες οι παλιές συμβάσεις έχουν μετατραπεί αυτόματα στην καινούργια;

 

Ακυρο, πήρα τηλ 1250 και μου τα εξήγησαν. Είναι ακαθόριστης διάρκειας μέχρι νεωτέρας! Μύλος...

Edited by jlian
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καλημερα! γνωριζει κανεις αν υπαρχουν πλεον επιδοτησεις απο το αστερακι κ αν ναι πρεπει να εχεις κανει μεγαλους λογαριασμους; πως το μαθαινεις; φανταζομαι πηγαινωντας συνεχεια στη wind
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ενώ είχα ζητήσει να γίνει αλλαγή της γραμμής σε F2Go, πέντε ημέρες πριν την αλλαγή μου πρότειναν το πρόγραμμα Business to ALL 150 με 150' σε Cosmote - Vodafone, 1500' σε σταθερά, 1500' σε Wind και 100 MB Internet, με πάγιο 5,50 Ευρώ (με ΦΠΑ και φόρο κινητής). Φυσικά δέχτηκα.

 

Επιβεβαιωνω το φιλο παραπανω, εκανα ακριβως το ιδιο και η wind μου προσφερε το παραπανω πακετο στα 7ευρω τελικη τιμη! Και επιπλεον αν θελω 1gb ιντερνετ χρεωση μονο 2,5ευρω!!!! :w00t::w00t::w00t::w00t::up::up::up:

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό το πρόγραμμα που σας πρόσφεραν, μπορείτε ακόμα να παίρνετε ή να σας παίρνουν με αστεράκι;
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό το πρόγραμμα που σας πρόσφεραν, μπορείτε ακόμα να παίρνετε ή να σας παίρνουν με αστεράκι;

Για να παίρνεις δεν έχεις πρόβλημα έχεις στη διάθεσή σου 1.500' προς Wind. Για το αντίστροφο δεν ξέρω γιατί δεν με ενδιέφερε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Buisness to all 150 με έκπτωση σε όσους θέλουν να φύγουν από το αστεράκια που δεν συμφέρει πια.........

Αλλά πρέπει να αγανακτησεις για να σου κάνουν προσφορά;;;

Edited by matsilas
Link to comment
Share on other sites

Buisness to all 150 με έκπτωση σε όσους θέλουν να φύγουν από το αστεράκια που δεν συμφέρει πια.........

Αλλά πρέπει να αγανακτησεις για να σου κάνουν προσφορά;;;

25€ το μήνα για απεριοριστα σταθερά μόνο;

Και συμφέρει περισσότερο αυτό; Δε νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

25€ το μήνα για απεριοριστα σταθερά μόνο;

Και συμφέρει περισσότερο αυτό; Δε νομίζω.

Τα 25 € από που προέκυψαν;;;

Mαλλον δεν πρόσεξε την λέξη έκπτωση μετά το bta 150.

Αν το ειδες στο ίντερνετ στο πακέτο της wind δεν ισχύει εδώ.

Ή προσφορά που μου εκαναν για να μην φυγω απο τη wind και εχω είναι ή εξής:

1500 προς wind 1500 προς σταθερά 150 προς άλλα κινητα 1 gb internet και 70 sms τελική τιμή με ΦΠΑ 11,23 €.

Αλλά αυτό μετά από αίτηση διακοπής του αστεριού και πολύ παζάρι που το κάνουν για να μη φύγεις.

Μάλλον συμφέρει......

Edited by matsilas
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Ως ηµεροµηνία έναρξης της ισχύος της νέας σύµβασης ορίζεται η µέρα Τρίτη, 1η Μαρτίου 2016.
Link to comment
Share on other sites

Προσοχή σε όσους θελήσουν να πάνε στο πρόγραμμα Ges control π.χ 300 με 9,90.

 

Φαίνεται ελκυστικό, σε σχεση με τα 120' (με πάγιο 9€) αλλά αν οι κλήσεις που κανεις ειναι πολλές κ μικρής διάρκειας, συμφέρει περισσότερο το πακέτο με τα 120' γιατί εχει ελάχιστη χρέωση 1'. Ενώ το GES CONTROL 300 εχει ελάχιστη χρέωση τα 3'.

 

Οποτε στο πακέτο με τα 9€, εχεις 120 κλήσεις (με 1´ ελάχιστη χρέωση) ενώ στο Ges control 300 έχεις 100 κλήσεις (με ελάχιστη χρέωση 3') με 9,90€.

 

Σε κάποιους πάλι που μιλάνε αρκετά σε κάθε κλήση (πάνω από 3') συμφέρει GES CONTROL.

Edited by megaloup
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Στο πλαίσιο της μέριμνας προσωπικού, υπογράφηκε νέα σύμβαση με τη WIND.

Αναλυτικά τα προγράμματα στην ιστοδελίδα army.gr

http://armyold.army.gr/files/File/merimna/20180517_Wind.pdf

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

Σε κατάστημα της wind που απευθύνθηκα στις 17/5 στη Θεσσαλονίκη (Αγ. Δημητρίου) για να ανανεώσω τις συνδέσεις τις οποίες έχω από προηγούμενη αντίστοιχη σύμβαση τις ίδιας εταιρείας, η υπάλληλος με ενημέρωσε ότι δε γίνεται και ότι πρέπει να κάνω καινούριες συνδέσεις.

Ισχύει κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Σε κατάστημα της wind που απευθύνθηκα στις 17/5 στη Θεσσαλονίκη (Αγ. Δημητρίου) για να ανανεώσω τις συνδέσεις τις οποίες έχω από προηγούμενη αντίστοιχη σύμβαση τις ίδιας εταιρείας, η υπάλληλος με ενημέρωσε ότι δε γίνεται και ότι πρέπει να κάνω καινούριες συνδέσεις.

Ισχύει κάτι τέτοιο;

 

Σε καμία περίπτωση. Πιθανόν πρόκειται για μη ενημερωμένη υπάλληλο. Θα πρέπει να επιμείνετε, να επικοινωνήσει με την εταιρεία είτε να ενημερωθεί είτε να της δώσουν λύση αν πρόκειται περί συστημικού προβλήματος. Σε κάθε περίπτωση μην υπογράψετε κάτι διαφορετικό από αυτά που αναγράφονται στο ενημερωτικό του army.gr

Link to comment
Share on other sites

Σε κατάστημα της wind που απευθύνθηκα στις 17/5 στη Θεσσαλονίκη (Αγ. Δημητρίου) για να ανανεώσω τις συνδέσεις τις οποίες έχω από προηγούμενη αντίστοιχη σύμβαση τις ίδιας εταιρείας, η υπάλληλος με ενημέρωσε ότι δε γίνεται και ότι πρέπει να κάνω καινούριες συνδέσεις.

Ισχύει κάτι τέτοιο;

 

Πανε στο καταστημα της Μαρτιου στην χαριλαου ψηλα με παπαναστασιου ή στην Κωνσταντινουπολεως στην αρχη μετα την Λεωφορο Στρατου.

Αν περνας προς τα εκει πανε ρωτησε,ειναι σχετικα ενημερωμενοι.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Σε κατάστημα της wind που απευθύνθηκα στις 17/5 στη Θεσσαλονίκη (Αγ. Δημητρίου) για να ανανεώσω τις συνδέσεις τις οποίες έχω από προηγούμενη αντίστοιχη σύμβαση τις ίδιας εταιρείας, η υπάλληλος με ενημέρωσε ότι δε γίνεται και ότι πρέπει να κάνω καινούριες συνδέσεις.

Ισχύει κάτι τέτοιο;

Σε μένα μου άλλαξαν τον κωδικό πελάτη αλλά κράτησα τα νούμερα που είχα.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πανε στο καταστημα της Μαρτιου στην χαριλαου ψηλα με παπαναστασιου ή στην Κωνσταντινουπολεως στην αρχη μετα την Λεωφορο Στρατου.

Αν περνας προς τα εκει πανε ρωτησε,ειναι σχετικα ενημερωμενοι.

 

Ok ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Νέα σύμβαση είπαν κάτι σε μένα, με τα ίδια νούμερα φυσικά. Το θέμα είναι ότι έληξε το συμβόλαιο μου και δεν ξέρω αν πρέπει να δοκιμάσω φορητότητα ή να κάνω ανανέωση.

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...