Jump to content

Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως μπορεί κάποιος να μου στείλει τα έγγραφα? Ευχαριστώ.

[noparse]http://iridium.csd.auth.gr/~stam/ftm[/noparse]

Θα τα βρεις εκεί μέσα σε ένα zip.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σταματαει προς το παρον η WIND να δεχεται αιτησεις απο συναδελφους λογω οτι αναθεωρουνται οι οροι και θα υπαρχει συνδυασμος και με σταθερη τηλεφωνια και INTERNET παραλληλα με την κινητη.Ελπιζω να αρχισουν γρηγορα να δεχονται αιτησεις υπαρχουν πολλοι που περιμενουν και να μην σταματησουν το ΔΩΡΕΑΝ ενδοεταιρικο.

Πος ενημερωση ολων των ενδιαφερομενων

Link to comment
Share on other sites

Θα ειχε ενδιαφερον να ξεραμε το συνολο των συνδεσεων, πρεπει να μετρα στις δεκαδες χιλιαδες πλεον.
Link to comment
Share on other sites

Αναναίωση των συμβολαίων με επιπλέον 9% μείωση στις χρεώσεις και 60 δωρεάν sms.

Επιδότηση συσκευής από 83€ έως 214€.

Link to comment
Share on other sites

etsi opws paei sto telos tha tous plurwnoun gia na kanoun sundesi
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΛΥΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ειναι παρα πολλες οι συνδεσεις και θα συνεχιστει ο μεγαλος αριθμος.Μην ξεχναμε οτι μας ειχαν υποσχεθει και δωρεαν τηλεφωνα σε ολα τα σταθερα νουμερα που αντιστοιχουν σε Τηλεφωνικα Κεντρα του ΣΤΡΑΤΟΥ ΞΗΡΑΣ αλλα δεν πραγματοποιηθει.

Τωρα οσοι συναδελφοι ειναι της ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ εχει βγει για αυτους νεο προγραμμα με COTE αλλα πιο καλο ειναι της WIND απο λιγο που τα συγκρινα

Μπραβο στην WIND

Link to comment
Share on other sites

an exeismeso oro logariasmwn 5 euro se kathe grammi min perimeneis kai epidotisi.Ti einai o Ai Vasilis?
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΛΥΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ειναι παρα πολλες οι συνδεσεις και θα συνεχιστει ο μεγαλος αριθμος.Μην ξεχναμε οτι μας ειχαν υποσχεθει και δωρεαν τηλεφωνα σε ολα τα σταθερα νουμερα που αντιστοιχουν σε Τηλεφωνικα Κεντρα του ΣΤΡΑΤΟΥ ΞΗΡΑΣ αλλα δεν πραγματοποιηθει.

Τωρα οσοι συναδελφοι ειναι της ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ εχει βγει για αυτους νεο προγραμμα με COTE αλλα πιο καλο ειναι της WIND απο λιγο που τα συγκρινα

Μπραβο στην WIND

απλα εχουν μηδαμινη επιδοτηση της Π.Α.

αυτη τη διαφορα ξερω.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

απλα εχουν μηδαμινη επιδοτηση της Π.Α.

αυτη τη διαφορα ξερω.

Οντως ετσι ειναι αλλα με την 9% επιπλεον εκπτωση το δικο μας ειναι καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

paidia otan tha ksanarxisoun oi aitiseis kai pali ti xartia prepei na steilo??? ayta pou eixe i TIM apo palia h i wind exei vgalei kapoia nea ??? epeidei exo tis palies etiseis an kserei kapoios as apantisei

δεν εχουν αλλαξει και η WIND αυτες θα σου στειλει αντε να δουμε ποτε θα αρχισουν

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ειναι παρα πολλες οι συνδεσεις και θα συνεχιστει ο μεγαλος αριθμος.Μην ξεχναμε οτι μας ειχαν υποσχεθει και δωρεαν τηλεφωνα σε ολα τα σταθερα νουμερα που αντιστοιχουν σε Τηλεφωνικα Κεντρα του ΣΤΡΑΤΟΥ ΞΗΡΑΣ αλλα δεν πραγματοποιηθει.

Τωρα οσοι συναδελφοι ειναι της ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ εχει βγει για αυτους νεο προγραμμα με COTE αλλα πιο καλο ειναι της WIND απο λιγο που τα συγκρινα

Μπραβο στην WIND

 

Καλησπερα κ Χρονια πολλα!!

Απο που θα μπορουσα να ενημερωθω για τα προγραμματα για Π.Α που αναφερεις?

Επισης,καταλαβα καλα οτι οι συνδεσεις στην wind αφορουν μονο στρατο ξηρας κ οχι Π.Α??

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ Χρονια πολλα!!

Απο που θα μπορουσα να ενημερωθω για τα προγραμματα για Π.Α που αναφερεις?

Επισης,καταλαβα καλα οτι οι συνδεσεις στην wind αφορουν μονο στρατο ξηρας κ οχι Π.Α??

Ευχαριστω...

 

Μπορείς να κάνεις και εκείνο του Στρατού της WIND από όποιο Σώμα και να είσαι:happy:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!!

Επειδη τωρα ειμαι σε ενα προγραμμα της cosmote,εταιρικο στο ονομα του πατερα μου,εγω-ο αδερφος μου-ο πατερας μου κ η γυναικα μου....Θα μπορω να βαλω τα ιδια ατομα κανοντας συνδεση στη wind στο ονομα μου?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ Χρονια πολλα!!

Απο που θα μπορουσα να ενημερωθω για τα προγραμματα για Π.Α που αναφερεις?

Επισης,καταλαβα καλα οτι οι συνδεσεις στην wind αφορουν μονο στρατο ξηρας κ οχι Π.Α??

Ευχαριστω...

Καλησπερα και χρονια πολλα αν θελεις να σου στειλω FAX το σημα που το αναφερει αυτο το προγραμμα αλλα δεν γνωριζω αν μπορεις να μπεις σε αυτο του Σ.Ξ .Παντως μεταξυ αυτων των δυο καλυτερο ειναι του Σ.Ξ

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σε ολους. οπως γραφω και 2 σελιδες πριν μπειτε εδω και δειτε στο portal του ΓΕΣ http://www.army.gr.η στο link http://portal.army.gr/files/amoives/...EF_STRATOY.htm
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανένας τι γίνεται με αυτούς που έχουν ταυτότητα από ΓΕΕΘΑ? Μπορούν να κάνουν σύνδεση στο πρόγραμμα?? (όταν θα ξαναξεκινήσουν να δέχονται)
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ καλη χρονια. θα ηθελα να ρωτησω επειδη γυρω στις 15 φεβρουαριου κλεινω 1 χρονο στο προγραμμα ποτε μπορω να κανω χρηση της επιδοτησης κ απο που θα παρω τις συσκευες. απο καταστημα wind η απο τα κεντρικα με courier?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ καλη χρονια. θα ηθελα να ρωτησω επειδη γυρω στις 15 φεβρουαριου κλεινω 1 χρονο στο προγραμμα ποτε μπορω να κανω χρηση της επιδοτησης κ απο που θα παρω τις συσκευες. απο καταστημα wind η απο τα κεντρικα με courier?

 

katarxin den einai sigouro oti dikaiousai epidotisis,

tha prepei o mesos oros twn logariasmwn sou stous teleutaious 12 mines,na einai toulaxiston 50 euro to mina.

pane se ena katastima wind kai rwta,h' pare til sto 1277,exipiretisi pelatwn kai rota ekei.

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...