Jump to content

Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

tha xrewnesai to pagio tou bbest kai ti pagio tou vpn.opws ola ta etairika
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΛΥΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση:

Ποιος απο αυτούς του καημένους στρατιωτικούς έχει χρόνο να μιλάει? Εγώ ξέρω ότι είναι όλη την ώρα σε υπηρεσιες....:lol:

(σοβαρα πάντω είναι σχετικό το κέρδος της εταιρίας απο τις συνδεσεις με το μηδενικό πάγιο.

Ειναι πολύ απλό: Υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας

Η Wind θα ξεκο**θει στο χρήμα απο τις κλήσεις σε υπηρεσίες που κυκλοφορούν τις νύχτες στις διαφημισεις της ΤιΒι.)

http://assets.in.gr/dGenesis/assets/Content5/Photo/702461_s.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση:

Ποιος απο αυτούς του καημένους στρατιωτικούς έχει χρόνο να μιλάει? Εγώ ξέρω ότι είναι όλη την ώρα σε υπηρεσιες....:lol:

(σοβαρα πάντω είναι σχετικό το κέρδος της εταιρίας απο τις συνδεσεις με το μηδενικό πάγιο.

Ειναι πολύ απλό: Υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας

Η Wind θα ξεκο**θει στο χρήμα απο τις κλήσεις σε υπηρεσίες που κυκλοφορούν τις νύχτες στις διαφημισεις της ΤιΒι.)

 

 

Παιδιά για την Αεροπορία ισχύει κάτι τέτοιο ή είναι μόνο για το ΓΕΣ?

Αν ισχύει έχω ήδη κάνει αίτηση......

Κάποιος αν μπορεί να μου στείλει με mail τα εγγραφα.

Λεπτομέρειες με τους όρους όπως αυτοί ισχύουν πραγματικά μπορούμε να βρούμε σε έντυπη-ηλεκτρονική μορφή??

Έστω και προφορικα......

Στο 2106158000 με παρέπεμψαν στο 2106158010 το οποίο και απαντά καθημερινά 9-13:00, όπως λέει ο τηλεφωνητής που βγαίνει, για αιτήσεις που αφορούν ΓΕΣ.

Ωστόσο ο υπάλληλος στο 000 μου είπε πως το πρόγραμμα ισχύει και για Αεροπορία!

Κάποιος με περισσότερη σιγουρια?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ, απο αυτά που λέει στο army, εννοεί όλα τα στελέχη των ενόπλων (ΕΔ), και όχι μόνο το ΓΕΣ......

Θα το επιβεβαιώσω αύριο το πρωί απο τη wind.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Θυμάστε μηπως ποτε κλεινει χρονο το προγραμμα?Επιδοτησεις για συσκευες θα βγουν?

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Stous 11 mines apo tote pou ekanes esy ti syndesi dikaiouse epidotisi arkei kathe grammi na exei toulaxiston meso oro logariasmon gurw sta 15 euro to mina.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΛΥΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα, επιδοτησεις "πεινας"!!!!χαχαχαχα

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Oti dineis pairneis to tzampa pethane.Prepei na zisoume ki emeis ti tha ginoume kleftes?
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΛΥΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Stous 11 mines apo tote pou ekanes esy ti syndesi dikaiouse epidotisi arkei kathe grammi na exei toulaxiston meso oro logariasmon gurw sta 15 euro to mina.

Δλδ αν εγώ έχω 4 νούμερα, και τα 3 κάνουν από 70 μέχρι 120 ευρώ μέσο όρο λογαριασμούς και το 4ο είναι σχετικά ανενεργό με 5-6 ευρά κάθε μήνα, δεν δικαιούμαι καθόλου επιδότηση;;; :shock:

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΩ ΓΕΑ ΔΙΝΕΙ ΣΥΣΚΕΥΕΣ Η ΧΩΡΙΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΧΑΜΗΛΟ ΠΑΓΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ ΜΕ ΤΗΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΙΣ
Link to comment
Share on other sites

Bayern7 dikaiouse gia tis 3 grammes gia tin 4i den tha dikaiousai
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΛΥΣΗ
Link to comment
Share on other sites

san poso epidotisis einai o mesos oros twn 12 teleutaiwn logariasmwn min pareis to 1277 oute to 1260 den exoume prosvasi na doume poso pane se katastima.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΛΥΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζετε αν ισχύει το Πρόγραμμα με τα ίδια κριτήρια και σήμερα? Πέρνω Τηλέφωνο σε ένα τηλέφωνο που μου έδωσαν από την WIND αλλά δεν απαντάει. Οι υπάλλοιλοι της WIND στο 1260 μου λένε πως ισχύει αλλά μόνο για καινούργιες γραμμές. Όχι για φορητότα όχι για αλλαγή προγράμματος. Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει?
Link to comment
Share on other sites

isxiei akoma to tilefwno pou sou dwsan den apantaei logo fortou ergasias einai mono gia nees grammes nomizw kai gia foritotita den eimai apoluta sigouros otan tha sou apadisoun sto til pou perneis rwta.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΛΥΣΗ
Link to comment
Share on other sites

και μια ακομα ερωτηση gatzouri αν και σε εχω ζαλισει. εχουμε 3 νουμερα που θα παρουν καποια επιδοτηση. μικρη. μπορουμε αυτες τις επιδοτησεις να τις ενωσουμε? η πρεπει το καθε νουμερο ξεχωριστα να παρει την δικη του?
Link to comment
Share on other sites

se sunenoisi me to katastima an thes pairneis olo to poso tis epidotisis gia 1 suskeui alla ananeoneis ti simvasi olwn ton grammwn
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΛΥΣΗ
Link to comment
Share on other sites

idea den exw den kserw an pire paratasi gia 1 akomi xrono i prosfora pantos den tha einai gia panta

1 varia varia 2 xronia.

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΛΥΣΗ
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σου gatzouri. εχω ακομα κανα 2 μηνο βεβαια για την ανανεωση απλα ηθελα να ξερω.
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν μπορει να κανει καποιος αποστρατος αιτηση τωρα?

κ αν ναι,τι παραπανω χρειαζεται?

κ τελος ποιος ειναι ο αριθμος του φαξ που τα στελνουμε?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει κανονικά η φορητότητα και η αλλαγή προγράμματος.

Με το ξημέρωμα θα γίνει η αίτηση μου.

Ξέρετε πόσο καιρό θα κάνουν οι συσκευές? Γιατί βιάζομαι πολύ το MIO A501 :P

 

@nikos22: Δε ξέρω για απόστρατους. Τηλεφωνο φαξ είναι το 210-6158005 και τηλέφωνο επικοινωνίας το 210-6158800.

Link to comment
Share on other sites

σε εμενα οι συσκευες ειχαν καθυστερηση κανα μηνα περιπου. αλλα εκεινη την εποχη γινοταν κ πανικος με τις συνδεσεις.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...