Jump to content

Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

DemetreKre ούτε να το σκέφτεσαι..

 

Μικρός θεός!!! Θέλω να βγούμε μια μέρα να κεράσω και γκαζόζα... Προς θεού δεν κρατάω κακίες! :D

Έχουμε τόσο προβλήματα σαν Έλληνες, δεν μπορούμε να ασχολουμαστε με τα κέρδη-απώλειες κάθε εταιρίας... Ας φυλάξουμε πρώτα την κ*ολοτσέπη μας... Είχες καιρός να εμφανιστείς και νόμιζα πως είχες νευριάσει!

Edited by DemetreKre
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι σιγά σιγά πρέπει να πηγαίνουμε στο αντίστοιχο πρόγραμμα της vodafone που δεν έχει ελάχιστη χρέωση τα 4,5 ευρώ (συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ), καθώς έχει και πιο φθηνές κλήσεις προς τρίτους 0,0023 ευρώ ανά δευτερόλεπτο έναντι 0,0025 ευρώ ανά δευτερόλεπτο της wind με την ίδια ελάχιστη χρέωση τα 60 δευτερόλεπτα .Μειωνέκτημα ότι δεν το έχουν οι συνάδελφοι και λόγω της συνήθειας με το αστεράκι δύσκολα να αλλάξουν εταιρία, ήδη έχουν μαζευτεί χιλιάδες στο πρόγραμμα της wind. Επίσης η vodafone χρεώνει το μήνυμα 0,12 ευρώ, αλλά στο τέλος κάνει έκπτωση 15% στο συνολικό ποσό του λογαριασμού, εκπτωση που δεν κάνει πλεόν η wind. Τέλος το πρόγραμμα της vodafone αφορά όλους τους ένστολους όλων των κλάδων. Πάντως μπορεί να είναι δύσκολη μια αλλαγή τόσο μεγάλου αριθμού συνδρομητών από τη μία εταιρία στην άλλη, αλλά μόνο και μόνο για να τους υποδείξουμε ότι δεν έχουν το μονοπώλειο παρόλο που κερδισαν το διαγωνισμό,αξίζει μια προσπάθεια. Εξάλλου και το αστεράκι σιγά σιγά διαδόθηκε. Καλή ανταπόκριση στους συναδέλφους!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας!!

την Δευτερα παρελαβα απο την Wind τις καρτουλες μου (2 νουμερα) για να γινουν αστερακια

μιπως ξερετε σε ποιον αρθ. περνω τηλ. για να ζιτησω τα τους αρθ. απο τα αστερακια?

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας!!

την Δευτερα παρελαβα απο την Wind τις καρτουλες μου (2 νουμερα) για να γινουν αστερακια

μιπως ξερετε σε ποιον αρθ. περνω τηλ. για να ζιτησω τα τους αρθ. απο τα αστερακια?

ευχαριστω!

 

Στο 1277 :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Επιτέλους επιδότηση. 65€ για κάθε νούμερο με κανονική κίνηση.
::confused:;;;Λίγες πληροφορίες ακόμη. Κανονική κίνηση...δηλαδή πόσο;
Link to comment
Share on other sites

Το ένα νούμερο μέσο όρο 10€ και το άλλο κοντά στα 40€.

 

Πόσο καιρό τα έχεις; 3 γραμμές η μια "μούφα" και οι άλλες 2 από 30 με 40 το λιγότερο κάθε μήνα για 3 ή 4 χρόνια, να MHN περιμένω επιδότηση

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Από την αρχή του προγράμματος.

Κάθε χρόνο έπαιρνα επιδότηση με το κλείσιμο του έτους, απλά τώρα καθυστέρησε 4 μήνες χωρίς να ξέρω το λόγο. 2 γραμμές από 65€ έκαστη.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παρεα,ειχα κανει αιτηση για το προγραμμα του ΓΕΣ,ειμαι ανυπαντρος,ηθελα να παρω 3 γραμμες,για εμενα κ τους γονεις μου.σημερα μιλησα με το καταστημα κ λεει οτι ηρθαν τελικα 2 γραμμες.με τα κεντρικα που μιλησα μου λενε κανονικα δικαιουμαι 3 αλλα κ αυτοι που μιλησα δεν ηταν 100% σιγουρη.τελικα μηπως εκανε λαθος ο υπαλληλος κ δηλωσε 2 στην αιτηση?
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παρεα,ειχα κανει αιτηση για το προγραμμα του ΓΕΣ,ειμαι ανυπαντρος,ηθελα να παρω 3 γραμμες,για εμενα κ τους γονεις μου.σημερα μιλησα με το καταστημα κ λεει οτι ηρθαν τελικα 2 γραμμες.με τα κεντρικα που μιλησα μου λενε κανονικα δικαιουμαι 3 αλλα κ αυτοι που μιλησα δεν ηταν 100% σιγουρη.τελικα μηπως εκανε λαθος ο υπαλληλος κ δηλωσε 2 στην αιτηση?

 

Εγώ πήγα χθές να κάνω αίτηση για το πρόγραμμα και μου είπαν οτι τους ήρθε εντολή (και καλά) να μην αναγνωρίζουν τους γονείς ως συγγενείς α' βαθμού, παρα μόνο τη/τον σύζυγο!οτι ναναι δηλαδή!τελικώς κάναμε την αίτηση κανονικά για τρείς γραμμές και περιμένουμε απάντηση απο βδομάδα για το εαν θα πάρει έγκριση!Ίδωμεν!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα χθές να κάνω αίτηση για το πρόγραμμα και μου είπαν οτι τους ήρθε εντολή (και καλά) να μην αναγνωρίζουν τους γονείς ως συγγενείς α' βαθμού, παρα μόνο τη/τον σύζυγο!οτι ναναι δηλαδή!τελικώς κάναμε την αίτηση κανονικά για τρείς γραμμές και περιμένουμε απάντηση απο βδομάδα για το εαν θα πάρει έγκριση!Ίδωμεν!
οτι να ναι ειναι μου φαινεται τα καταστηματα,ο καθενας απανταει στο περιπου.ειχα ξανακανει περυσι αλλα κατι λαθος ειχε κανει τοτε ο υπαλληλος με τα χαρτια κ δεν ειχα προλαβει.τοτε μου εδιναν 4 γραμμες κ πολυ μεγαλυτερη επιδοτηση,νομιζω 120ευρω περιπου,ενω τωρα 50 για καθε συσκευη.τελικα εβαλαν παγιο σε καθε γραμμη η οχι?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας παιδια, στα προγραμματα της wind για στρατιωτικους υπαρχει πακετο μηνυματων μονο προς wind κινητα?
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Δίνει όμως 130 δωρεάν σε όλα τα δίκτυα. Δεν σου φτάνουν αυτά?

 

Δεν ειναι για μενα, απλα μια φιλη μου ειναι ο πατερας της στρατιωτικος κ χρησιμοποιει αυτη την συνδεση, απλα αγορι της εχει wind κ θελαμε να μαθουμε αν εχει δωρεαν μνματα προς wind.

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα χθές να κάνω αίτηση για το πρόγραμμα και μου είπαν οτι τους ήρθε εντολή (και καλά) να μην αναγνωρίζουν τους γονείς ως συγγενείς α' βαθμού, παρα μόνο τη/τον σύζυγο!οτι ναναι δηλαδή!τελικώς κάναμε την αίτηση κανονικά για τρείς γραμμές και περιμένουμε απάντηση απο βδομάδα για το εαν θα πάρει έγκριση!Ίδωμεν!

Είναι τρελοί αυτοί οι Ρωμαίοι. Σύμφωνα με την νομοθεσία συγγενείς α' βαθμού εξ αίματος είναι οι παρακάτω

Οι γονείς σου και τα παιδιά σου.

Συγγενείς α' βαθμού εξ αγχιστείας είναι οι παρακάτω

Σύζυγος και γονείς της / του συζύγου.

 

Τα αδέλφια σου είναι β' βαθμού εξ αίματος ενώ τα αδέλφια της / του συζύγου είναι β' βαθμού εξ αγχιστείας.

 

 

οτι να ναι ειναι μου φαινεται τα καταστηματα,ο καθενας απανταει στο περιπου.ειχα ξανακανει περυσι αλλα κατι λαθος ειχε κανει τοτε ο υπαλληλος με τα χαρτια κ δεν ειχα προλαβει.τοτε μου εδιναν 4 γραμμες κ πολυ μεγαλυτερη επιδοτηση,νομιζω 120ευρω περιπου,ενω τωρα 50 για καθε συσκευη.τελικα εβαλαν παγιο σε καθε γραμμη η οχι?

Έχει ελάχιστη χρέωση και όχι πάγια χρέωση.

 

το email της wind στα κεντρικα το ξερει κανεις μηπως?

crm/παπάκι/wind.com.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το έχω κάνει και εγώ αυτό το πρόγραμμα εδώ και 3 χρόνια.

Είναι καλό...απλά στην αρχή το είχαν με 0Ε πάγιο και τώρα έχει πάει περίπου στα 4Ε ανά γραμμή.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
γεια σας παιδιά!θέλω κ εγώ να μπω στο πρόγραμμα της wind.έχω όμως καινούρια συσκευή και δεν θέλω επιδότηση.μπορώ να περάσω κατευθείαν το ποσό της επιδότησης στους μελλοντικούς λογαριασμούς μου??ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...